Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 91
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL2 FR paugutamas.

    Tänane päev +1.5$ mis on isegi hästi, arvestades, et 4BI alla EV 2300 käe peale.
    Tuleva nädala eesmärk: NL5 roll kokku ja NL5 PÜSIMA JÄÄDA!

    Mõned käed:


    Vastane 117 käe peale 66/2/0. Vihkan flopi minraise ja üritasin venna kohe ära karistada, aga ei tulnud välja :S. Kas shove on seal õige ?

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 974682
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $2.46
    BB: $5.06
    UTG: $1.04
    UTG+1: $1.89
    Hero (MP): $4.26
    CO: $2.77
    BTN: $0.77

    Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with 6 6
    2 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, SB calls $0.07, 1 fold

    Flop: ($0.18) 6 Q K (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.12, SB raises to $0.24, Hero raises to $4.18 all in, SB calls $2.14 all in

    Turn: ($4.94) K (2 players - 2 are all in)

    River: ($4.94) 3 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $4.94
    SB shows K Q (a full house, Kings full of Queens)
    Hero shows 6 6 (a full house, Sixes full of Kings)
    SB wins $4.70
    (Rake: $0.24)



    Donk shoves juba mingi 10x järjest pf sisse, 1 korra callisin Ax-ga ära ja vend kobistas rea, siis ootasin veel paar roundi ja saingi ässad.

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 974651
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $2.02
    BTN: $1.26
    SB: $0.88
    BB: $2.02
    UTG: $0.52
    UTG+1: $4.62
    MP1: $2.18
    MP2: $2.00

    Pre Flop: ($0.03) Hero is CO with A A
    2 folds, MP1 raises to $0.06, 1 fold, Hero calls $0.06, BTN calls $0.06, SB raises to $0.88 all in, 1 fold, MP1 calls $0.82, Hero raises to $2.02 all in, 1 fold, MP1 calls $1.14

    Flop: ($5.00) 6 T 3 (3 players - 2 are all in)

    Turn: ($5.00) 8 (3 players - 2 are all in)

    River: ($5.00) 8 (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: $5.00
    Hero shows A A (two pair, Aces and Eights)
    SB shows A 9 (a pair of Eights)
    MP1 shows K Q (a pair of Eights)
    Hero wins $2.16
    Hero wins $2.59
    (Rake: $0.25)


    Vastane 16/4/af:8, kammisin vähe segi oma üheksatega, oleks pidanud hoogu maha võtma. Aegajalt juhtub selliseid asju kus lajatan poti 3 tänavat mõtlematta mis oleks vastase calling range.

    Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 974685
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $3.78
    BTN: $3.88
    SB: $0.81
    BB: $1.70
    UTG: $2.50
    UTG+1: $1.42
    Hero (MP): $2.00

    UTG posts a big blind ($0.02)

    Pre Flop: ($0.05) Hero is MP with 9 9
    UTG checks, 1 fold, Hero raises to $0.08, 3 folds, BB calls $0.06, 1 fold

    Flop: ($0.19) 7 3 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.14, BB calls $0.14

    Turn: ($0.47) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

    River: ($1.27) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.08, BB calls $1.08 all in

    Final Pot: $3.43
    BB shows 7 7 (a full house, Sevens full of Threes)
    Hero shows 9 9 (two pair, Nines and Threes)
    BB wins $3.27
    (Rake: $0.16)
    Viimati muudetud virukunn poolt : 10.10.10 at 20:06

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Nonii, selle nädala eesmärk oli NL5 jõuda ja jääda. Arvan, et olen praeguseks hetkeks selle saavutanud. Graafiku kõige madalamas punktis vaatasin nikitheone nl10 videot ja tulemus on näha. Lihtsalt tohutult aitas mind see video, tegi mindseti täiesti korda jne. See nädal olen hakanud 2+2-te käsi postitama jne, mäng on paranenud kõvasti ja ise olen rahul.

    NL5 graafik selle nädala algusest:



    Hetkel üritan kõvasti volüümi anda ja nl10 roll kokku ajada. Br hetkel 137$

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Nii, kirjutan ka vahepeal midagi.
    Siiamaani olen NL5-te vaikselt edasi grindinud ja enamvähem asi edeneb. Vahepeal juhtub küll siiamaani donkamist, aga kui A-mängu teen, siis see on tavaliselt edukas. Pole väga palju mängida jõudnud, aga üritan nüüd selle nädala lõpuni kõvasti volüümi näidata (koolivaheaeg, w00t) ja novembris NL10-s grindida. Aasta lõpuni kavatsen starsis mängida ja jaanuaris Fulltilti kolida kuna siis 18. eluaasta kukub. Saan ma õigesti aru, et aasta lõpus nullitakse starsis VPP-d ja FPP-d jäävad alles ? Ja kuskilt mäletan midagi, et FT-s micros rakebacki ei saa ?! Keegi võiks täpsemalt seletada..


    NL5 statsid siiamaani. Olen megatight ja viimasel ajal olen vähe loosemaks asja tõmmanud, eriti CO-lt ja BTN-ilt. Palun tagasisidet statside kohta, mida parandada, mis on okei jms.





    NL5 graafik siiamaani. Midagi erilist pole. Winrate võiks suurem olla, aga kuna limiidivahetusperiood kärpis omajagu winratet + olen teadlikult paar BI maha donganud ja jooks pole ka nagu kardaaniristil, siis üldiselt olen rahul. Roll hetkel 186$ ja 230$ pealt võtan NL10 shoti. Vahepeal sai väheke rolli MTT-de alla ka pandud maal.





    Mõned huvitavad käed viimasest sessist:


    Vastane 13/6/AF:1.7 146 käe peale. 5-te tema ranges küll ei näe, pigem TT-QQ millega omaarust kõvasti ees on.
    ( Click to show/hide )


    UTG+1 on 24/16 24 käe peale. Paningi ta AQ+, TT-QQ peale, sest mille muuga ta mu 3betti IP callida tahaks. CO-st olin enda arvates kindlalt ees, statse küll polnud, aga c/shove pole just standard muuv pf IP, ilmselt kammis segi ja nii oligi. Mängisin kõik õigesti ?
    ( Click to show/hide )


    vastane 15/3 46 käe peale. Tema nõrkadest cbettidest järeldasin, et teeb seda mingi nõrga kunniga. Läksin blufi peale välja ja river klappis minu plaaniga. Tavaliselt enam eriti kuskil ei blufi (NL2-s tegin seda kõvasti) aga kui antakse reaalne võimalus ette, siis 3. bulletit panna ei karda.
    ( Click to show/hide )



    Keegi võiks soovitada mõnda raamatut microgrinderile, või mingit saiti/videosi kust uusi mõtteid saaks.
    Edu laudades!

  4. #44
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    No limit holdem theory and practice by sklansky and miller on väga hea cashi raamat just põhitõdede õppimiseks ja ka nende õigeks rakendamiseks. Videotest vaata ESTPatricku NL 10t ntks. GL!
    edit: Statsid on okeid, tundub et saad hakkama küll, nüüd laienda BTN ja CO range, selle arvelt tõuseb ka steal, mis on sul liiga madal. Siit peaks juba 2-3 bb/100le juurde tulema.
    Viimati muudetud Strateeg poolt : 28.10.10 at 11:51

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Estpatricku videod ja ka kõik muud saadaolevad mikrovideod on ammu läbi vaadatud. Põhitõed peaks ka nagu omandatud olema. Pigem on mul probleeme endaga, koguaeg A-mängu tegemisega jne. Need Sklansky raamatud on ju mitukümmend aastat vanad ka ?

    Eelmises arvutis oli mul üks hea kirjutis. Keegi poolakas vms kes biitis midstakesi tegi mingit projekti, et hakkab 0-st uuesti peale ja tõusis uuesti läbi mikro üles.
    Kahjuks kadus see mul ära, muidu kasutaja Poku saatis selle mulle kunagi .
    Tahaks selle läbi lugeda, äkki kellelgi on ? "Pkr" oli vist failinimi.


    Hetkel on mul selline kollektsioon arvutis:
    http://isohunt.com/torrent_details/1...on?tab=summary

    Oskab keegi siit midagi veel soovitada mikroballale ?:D
    Viimati muudetud virukunn poolt : 28.10.10 at 12:09

  6. #46

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    blufi vähem, 3.käes vastasel üsna keeruline sind 3/7 peale panna, nonsense suht. ma sian ilusti ka bluffimata ja isegi barreldamise ja float flop to steal turnita nl5s profit näidata.
    nl5 steali ja cbeti nii palju kui saad. obv stealides valid vastast, ma varastasin nittedelt kõigega kui vastu ei hakatud, kasuta statse. cbeti samuti vastavalt statsidele ja kindlasti blindidelt cbeti flopis rohkem kuna oled oop.
    gl
    Viimati muudetud con poolt : 28.10.10 at 14:31

  7. #47
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Need Sklansky raamatud on ju mitukümmend aastat vanad ka ?
    Ära nüüd solvu, aga ma sügavalt kahtlen selles, kas Sa selles "cashimängijate piiblis" kirjas olevaid kontseptsioone õigesti (100 %) kasutada oskad ja neid maks evga realiseerid. Kui arvad et aegunud raamat, siis ega Sa ju ei pea seda lugema. Lihtsalt su enda analüüsivõime paraneb märgatavalt ning sa asud käte juures oluliselt rohkem faktoreid arvesse võtma. Imho pole NL 5-10 jaoks vaja mingeid advanced concepte lugeda kuskilt professional no limit holdemist. Nende kasutamine on micros -ev. No ja kui asi ainult Sinus endas ja tunned, et teooria poolest on kõik paigas, siis Poker mindset on paljukiidetud raamat.

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Okei, eks võtan ette millalgi. Mõtlesin ise ka praegu, et kui paar kuud pokkeriga tegelnul ka sealt midagi saada ei ole, siis kellele neid raamatuid üldse kirjutatakse

    Ja eelmisele, tegelikult ei blufi ma ka üldse enam. See käsi lihtsalt juhtus nii, peale seda pole vist ette tulnudki ühtegi olukorda. Selliseid on kindlasti, kus vastase betsizest ja statsidest lihtsalt ei pane teda antud laual kõva käe peale ja panen 2 barrelit õhuga ja võtan poti, see on standard.
    Vb stealin jah veel liiga vähe, NL2-s ei stealinud pmst üldse. 2+2-s öeldi ka, et steali rohkem, aga muu on OK. Viimastel päevadel olen vaikselt praktiseerinud ka seda.

    Tänud tagasiside eest muidu

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
    Ära nüüd solvu, aga ma sügavalt kahtlen selles, kas Sa selles "cashimängijate piiblis" kirjas olevaid kontseptsioone õigesti (100 %) kasutada oskad ja neid maks evga realiseerid. Kui arvad et aegunud raamat, siis ega Sa ju ei pea seda lugema. Lihtsalt su enda analüüsivõime paraneb märgatavalt ning sa asud käte juures oluliselt rohkem faktoreid arvesse võtma. Imho pole NL 5-10 jaoks vaja mingeid advanced concepte lugeda kuskilt professional no limit holdemist. Nende kasutamine on micros -ev. No ja kui asi ainult Sinus endas ja tunned, et teooria poolest on kõik paigas, siis Poker mindset on paljukiidetud raamat.
    endal on Theory and Practice käsil ja kohati on seal ikka total bullshit minuarust. ala openlimpimine ja mingi mõttetute kaartidega mulyway flopi nägemine jne. muidugi külgi mööda see raamat maha ei jookse ja uusi huvitavaid teadmisi saab ikka. lihtsalt ise proovi olla kriitiline lugeja ja küll leiad aspekte, mis on nüüdseks aegunud. :)

    edu päevikuga ja limiitide crushimisel!

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    T2na (tegelt juba eile) +25$, 3k kätt

    L6pp l2ks ikka persse..
    Misclick 4bettisin ja flopil mõtlesin, et millega ta ikka mu 4betti flatib ja donkasin sisse. Eks ta ilmselt vale ole, aga v2sind ka juba ja kerge tilt vms..
    Vend ise solid 16/14/4 reg
    ( Click to show/hide )


    Ja panen laudu kinni, viimases lauas KK, mingi tohman shoveb JJ-ga pf ja egas ma pea seda võitma..


    Roll 220$, homme üritan 230 ära teha ja NL10 proovida. GL me.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 28.10.10 at 23:35

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Hommiku grindisin kiirelt 230 kokku ja nüüd õhtul võtsin nl10 lauad lahti, aga HUD ei tööta. Ei saagi täna grindida enam , NL5 ka tagasi ei viitsi ronida.

    On kellegil veel starsis limiidivahetusel HUD-iga probleeme olnud ?

  12. #52

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    huvitav mul keeldus eile pokertrackeri HUD t88le minemast suvalisel hetkel ja hiljem suvalisel hetkel l2ks uuesti k2ima nagu tavaliselt.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Esimene päev NL10-s täna, -2BI.
    Mängisin suht sitasti, rõvedaid setuppe tuli ka omajagu.


    Postitan tänased suuremalt kaotavad käed:


    Vastane 21/13/AF:0.8 235 käe peale
    Keegi oleks teisiti mänginud ?
    ( Click to show/hide )

    Vastane 39/13/AF:2.2 31 käe peale
    Jällegi, keegi oleks teisiti mänginud ? Oleks riveril call parem ?
    ( Click to show/hide )

    Vastas 55/18/3bet:4.8 69 käe peale. Keegi foldiks siin QQ ?
    ( Click to show/hide )

    vastane 29 käe peale 10/3/3bet:0
    Kõik täiesti standard ju ? Keegi mängiks teisiti/paneks vastase KK peale ?
    ( Click to show/hide )


    + Veel mitmed käed kus fishid callisid gutshotiga lõpuni maha ja pool BI jälle läks etc. Tundub biiditav limiit, tunnen ennast üsna mugavalt kuigi NL5-st on asi raskem. Trapitakse rohkem, regulare rohkem, fishe vähem etc. Raskem valuet võtta, KK-ga flatitakse 3bette jne. Vajab natuke adjustimist, aga enne NL5-te tagasi ei roni kui roll 180$, hetkel 215$.

    Ja türastunud HUD ka ei tööta, pean selle table finderiga taidlema. Raske on niimoodi laudu vahetada koguaeg.. Korda ka ei saa, vaja HEM-i updeitida mida mina ei saa teha, kuna mul piratud HEM. Esimesel võimalusel ostan ära selle.

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    NL10-t ma ei biidi.
    10k käe peale -7BI.
    Vajan coachi, sest ma ei saa aru miks ma kaotan, peale selle, et kaart jookseb võssa ja tiltan.

    Praeguseks ronin NL5-te tagasi

  15. #55
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Ei biidi enam mitte midagi..
    Ainult mingeid geisi setuppe lendab kus foldi ma ei leia.

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  16. #56
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    no coolereid biitida ei annagi...

    Kui BR väga ei kannata,siis lase aga edasi...

    kui suure käte arvu kohta neid donke siin nimetad,kui saladus pole?

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Esimeses käes ei olnud palju, miski 20 vms.
    Kolmandas käes 160
    Keegi oleks neid käsi teisiti mänginud ?


    mõttes kui bankroll ei kannata siis lase edasi ?
    E: Ah selles mõttes, et ei saa kannatada, mõtlesin vastupidi :D
    Viimati muudetud virukunn poolt : 08.11.10 at 19:29

  18. #58
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    standard setupid & coolerid.


    Kuigi selle nuts rea oleks võinud isegi maha panna ja uskuda seda masti.


    pole mõttet riskida kui potis 0,57$.

  19. #59
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Virukunn starsis NL5 FR sulistamas

    Buttonilt ja cutoffilt peaksid tunduvalt rohkem avama.
    Treat cut off as button..
    Kui tight mängijad on vasakul võid pmst any2-ga tõsta cutoffilt ja btn-lt.
    Endal on cutoffi VPIP 20 (PRF 17%) ja buttoni oma 25(PRF 21%),mis võiks veel tglt törts suurem olla.

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Virukunn starsis NL10 FR

    Olen vaikselt edasi grindinud ja vahepeal jõudsin omadega päris võssa, täpsemalt kirjutasin sellest siia: http://forumserver.twoplustwo.com/17...er-unl-915679/

    Aga peale tolle teema tegemist võttis asi kannapöörde. Mängin teistsugust mängu, ei rapsi enam iga sess vaid ootan rahulikult, küll see koht tuleb kust poistelt raha kätte saada. Olen oma BTN/CO range laiemaks tõmmanud ja rohkem stealima hakanud.
    Eile ja täna tegin esimesed edusammud NL10-s, +5BI praeguseks.
    Ehk siis limiidist tõusmine õnnestus (ptui ptui) jälle teisel katsel nagu eelmine limiitki. Õpin järjekordselt oma vigadest. Kui nl2-te ilusti biitisin, arvasin, et vallutan nl5 kohe ja kiirelt, aga downswing lõi mu kohe tagasi ja hiljem teist korda üritades sain aru, et tegelikult ma polnud siiski valmis seda limiiti veel biitima. Praegu on täpselt sama olukord, peale esimest katset olen kõvasti targemaks saanud, kuigi olin esimesel katsel ülikindel endas.

    Kohe saan parema neti ja siis postitan graafiku ja statsid ka.


    Kavatsen muidu 2+2-te lähiajal mingi kõva challenge-päeviku püsti visata ja sinna regulaarselt aru andma hakata oma tegemistest, loodetavasti motiveerib nii mind kui teisi, aga ei tahaks ka seda plärakasti siin unarusse jätta. Kui leidub vähemalt 1 inimene kellele see kuidagi abiks on, siis jätkaks ka siin aegajalt postitamisega, sest mulle olid ja on kõrgemate limiitide päevikud küll abiks, annavad motivatsiooni jne.


    Ei tea, mis sündroom see on, aga kui nii ideaalne olukord on siis ma lähen bustoks ka siin 3 barreliga. Õnneks juhtub selliseid olukordi üliharva.
    Aga muidu olen hoogu maha võtnud ja reeglina üle 1 barreli ei pane.
    Vastane oli standard 15/14/AF:4 TAG
    Imo oleks ta AK-ga flopis või vähemalt turnis nuppe pidanud panema, seega ei pannud teda AK-le. Võimalik, et seal oli mõni kehvem äss või pocket, aga võimalik, et uskuski, et mul set ja foldis AK. Riveris pmst FE-d enam pole, aga ei suuda seal alla anda enam.
    ( Click to show/hide )



    Väga sitasti mängitud käsi, flopi call oli mõttetu, oleks pidanud seal juba alla andma või siis pärast enam mitte alla andma ? Samas normaalne mängija ei shoveks riveris mutiga, sest mis teda seal calliks ? Igatahes andke teada kuidas teie seda kätt mängiksite.
    Vastane 14/14/9 50 käe peale, stealinud kahest korrast kahel.
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES