Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 95

Teema: Muusik triost

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Muusik triost

    Ahoi. Ei hakka pikka juttu pidama :D Tahaks et keegi mu statse ja graafikuid kommenteeriks. Et mis vänta ja mis õigesti. Hakkasin siis kuskil nädal tagasi trios farmima. Panin 500 eeku sisse ja läks. Alguses olin puhtalt NL4 peal, hiljem kui BR oli üle 100 doltsi läksin NL10 ja nüüd kui BR on üle 200 doltsi teen natuke ka NL20. Laudu teen segamini koos sest NL10 ja NL20 laudu on nii vähe :/ seega pean NL4 sekka võtma. BR on saadud nädalaga siis 400 euri peale. Pool sellest on turniiridelt võidetud raha. Need guaranteed.
    Statsid jms on siin:

    NL4: Käsi 8910 VPIP% 18,6 PFR% 5,9 3Bet% 2,1 WTSD% 25,4 W$SD% 53,4 Agg 2,65 Agg% 32,5

    NL10: Käsi 3562 VPIP% 18,8 PFR% 10,3 3Bet% 2,6 WTSD% 23,3 W$SD% 51,6 Agg 2,97 Agg% 36,9

    NL20: Käsi 1069 VPIP% 20,0 PFR% 14,4 3Bet% 1,2 WTSD% 20,0 W$SD% 40,0 Agg 3,38 Agg% 45,6

    [img width=750 height=401]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/graafik.jpg[/img]
    aa ja rahaline graafik ka :D http://s704.photobucket.com/albums/w...t=graafik2.jpg

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Muusik triost

    imho yligeniaalne, erinevate limiitide statse vaadates on aru saada, et sa oled muutunud "paremaks", kohanenud limiidiga ja ning j2rjest rohkem kasutanud agressiivsemaid liigutusi. ja nii peakskki, NL4s ootad k2tt ja mida k6rgemale liigud, seda rohkem hakkab neid regular m2ngijaid n2gema, kes ka k2tt ootavad ja siis hakkad sina neid ahistama. Agressiivsuse t6usmist on n2ha ka graafikult, kus peale mingit 14k k2tt hakkab NSD jooneke t6usma. Pro valmis imho.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Muusik triost

    me tahame, et me VPIP ja PFR oleks suht sarnased ala 20/18 jms... ehk siis vähem limpimist ja callimist , rohkem raisi

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    no näha on et asi hakkab paranema kui vaadata NL10 ja nl4 statse. siis nl20 hakkab raisi järjest rohkem olema.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    ja kuidas ma saan graafikut hemis kindlas ajavahemikus teha? mul praegu see trial versioon. aga kohe ostan uue. äkki soovitate kust kaudu osta? neteller või moneybookers või mis iganes? ja ikka sealt holdemmanager.net kodukalt?

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Muusik triost

    see nupuke "Filter" nupust vasakul, try it out!

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    oh tänks.. nüüd õige graafik.

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    omgaaaad.. ma olen täna 420 euri pealt kukkunud 300 peale.. nii sick..
    ässad on preflop all inist enamjaolt suhu saand täna. great. mõtlesingi et millal see downswing ka tuleb. deeem.

  9. #9
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Muusik triost

    Postita mõned käed FR foorumisse ja vaatab üle. Ehk on ka mõned enda vead sisse sattunud, kui kerge tildi alge ka külla jõudnud.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    eks see ole väikse tildi süü ka. aga ma vaatasin käed üle kus ma rohkem raha kaotanud olen. no suht haige. kõrgema masti käest pähe saand, kõrgema seti käest, kõrgema 2 paari, parema overpairi jms.. readid on nagu sitaks läind miskipärast. olen lihtsalt callima hakanud aga no kaardijooks on ka väga perses. ei hiti midagi. ja ässad ei pea üldse vastu, ja ässasid ma ei slowplay. lihthsalt ebaõnne päevad on olnud nüüd. kui asi ei parane siis ma küll ei tea mida teha. kes analüüsin oma käsi edasi.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    [img width=750 height=419]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/******.jpg[/img]

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Muusik triost

    Nii palju kui ma sinuga viimasel ajal olen trios mänginud oled sa ikka hoopis teisest puust kui varem. Oled vist vahepeal kuskil praktiseerimas käinud, sest tükk aega polnud sind näha ikka. Kui sa varem mängisid ka NL5 shorti siis nüüd lükkad NL20-s full stacki. Tegid minu vastu eile veel mitu head foldi. Mul endal oli eile küll tore päev, nalja sai palju ning võtsin K6s jms kätest välja maksimumi :P

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Muusik triost

    eile nägin küll kuidas su AA kenasti pidasid... aint et.. ma olin openraiser ja sa kohe peale mind reraisesid allin? õnneks mingi mees callis sind ja said oma papi kätte... p.s. ma viskasin AKs maha:-)

    EDIT: btw.. mul tuleb tilt peale jusht siis kui ma võitev olen.. ehk mingi laudades juba mitmekordse stackiga sees jne... siis hakkan lollusi tegema... ja üle 3h ma ei mängi jutti... eriti kui kasumis olen.. siis lauad kinni... vähemalt tunnike pausi, kus ma teen konkreetselt midagi muud, et pokker peast välja saada... siis istun uuesti laudadesse.. ja HEMis alustan graafiku vaatamist uuetsi nullist... ja kui ma mingi 4-5h jutti lasen.. siis on juba juhe ikka üsna kinni ja enam selgelt ei mõtle...

  14. #14
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    seda kohta ma mäletan. mul oli samal ajal teistes laudades 3 korda just AA käes. sain kotte. läksin tilti ja läksin seal AAga preflop all in. muidu ma nii ei tee :D

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    aga kas see downswing võib olla ülemängimisest vms? raha tuleb liiga palju ja hakkad julmemalt mängima ja kohati türanniks minna :D
    mingi blinde varastamisele paned täiega raisi ja üritad potti omale saada aga saad ise täiga suhu. damn, peab pausi tegema. homme või millalgi uue hooga farmima kui oma mäng põhjalikult analüüsitud. eile oli küll selline tunne nagu ei oskakski mängida.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    [img width=750 height=569]http://i704.photobucket.com/albums/ww46/Andrussa/hurraaa.jpg[/img]
    esimene suurem võit siis

  17. #17
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Muusik triost

    Väga kena, 603 venna vastu on ilust tulemus :).

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Muusik triost

    Vaatasin ka finaallauda, ise pole kahjuks sellise asjaga hakkama saanud. Said downswingist üle nagu näha :)

  19. #19
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Muusik triost

    ei saand, cashis olen täna 30 doltsi miinuses. bad beat bad beat bad beat. algus oli palju tõeotav aga noh.. 22 dolts läks juba nii et mul 99 flop 689 vend raisib. ma all in call. tal AA ja river loomulikult ka A.
    ja muid haigeid asju.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Muusik triost

    Sinuga oli eile ikka raske, kogu aeg kiusasid mind. Lõpuks sain sult papi kätte. Ei soovita kellelegi eriti Muusikuga pelada. Jubedalt reisib :o :(

    Käsi siin, ma loodan, et herr Muusik ei pahanda, eks järgmine kord saad ise midagi ehk üles panna ;D

    http://www.pokerhand.org/?3651963


    P.S mul oli ka eile hull päev. Ülepaarid ei pidanud, pole probleem, aga setid ja flushid ju võiksid? Nõrgematest majadest ei viitsi üldse rääkida. Pmst breakeven päev, jube andmine käis kah veel. Üks käsi floppasin masti ja mingi hull agrofish insta all-in reaostuga ning paariga ning hoilaa, runner-runner maja NL20-s. Tänu super jõuluvanadele ja fishidele ei jäänud miinusesse ja seega tuleb rahul olla.

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES