Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    An idiot @ FTP [micro stakes]

    Terekest!
    Olen mõnda aega siin foorumis teemadel silma peal hoidnud aga väga jutumees pole olnud. Kuna SNG mängijaid siin just väga palju pole siis võiks ju cashi mängijate vahele mõni istu ja mine mängija juurde tulla. Lühidalt veel. Alaealine pokkerimõistes(19 aastane). Olen tegelenud 6 aastat kergejõustikuga, 8-10 treeningut nädalas ja selle kõrvalt leian ka aega pokkerit mängida. Pokkeriga olen tegelenud 1.5 aastat vahelduva eduga. Eelistan MTT/SNG-sid, korra sai proovitud ka cashi NL5(väike graafik), aga see ei tõmba eriti. Suure bankrolliga mängija pole olnud. Suurimad võidud jäävad nii $300 kanti MTTl aga hing ikka kipub üle rolli mängima ja poole septembri peal suutsin oma väikse $400 rolliga bustosse minna. Aga see selleks. Lifetime graafikut ei hakka siis panema.

    Siit ühest teemast sain innustust proovida STTsid ja hetkel olen 10 päeva jõudnud harjutada. 174 mängu graafik.


    Kõige paremini olen hetkel liikunud 6 lauaga mängides. Proovisin 9 lauda, see lõppes siis katastroofiga. Hetkel roll pole veel nii suur ka, et julgeks laudu juurde võtta aga kindel plaan on ikka mingist hetkest vähemalt 16 lauaga mängima hakkata.


    Üritan siin teemas siis oma edusammudest/põrumistest juttu teha. Ärge siis väga hukka mind mõistke. Cheers!

    Tänane lemmikhand.http://www.pokerhand.org/?5720649
    Viimati muudetud SuurSiim poolt : 24.10.10 at 00:23

  2. #2

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    Väga kean ,et sit`n`go mängijaid juurde tuleb,ise olen kh läbi ja lõhki turniiri mängija ning samuti pokkeri mõistes alaealine(18) aga kus toas mängid,ise hetkel FR uni ja fulltildis,kus pole õnnestunud midagi saavutada veel :S

  3. #3

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    Tsitaat Algselt postitas Lukken Vaata postitust
    Väga kean ,et sit`n`go mängijaid juurde tuleb,ise olen kh läbi ja lõhki turniiri mängija ning samuti pokkeri mõistes alaealine(18) aga kus toas mängid,ise hetkel FR uni ja fulltildis,kus pole õnnestunud midagi saavutada veel :S
    Alustasin Fulltiltis ja senimaani olen seal tegutsenud. Starsis on ka mõned turkad tehtud. Aga nüüd pole Starsi asja enam mõnda aega:s

  4. #4

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    Tsitaat Algselt postitas SuurSiim Vaata postitust
    Alustasin Fulltiltis ja senimaani olen seal tegutsenud. Starsis on ka mõned turkad tehtud. Aga nüüd pole Starsi asja enam mõnda aega:s
    Ise kh fulltildis aga kas sealt saab otse swedi kh kanda,pole isegi süvenenud :D

  5. #5

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    How to play jacks.
    http://www.pokerhand.org/?5732602
    http://www.pokerhand.org/?5732603

    Aga see selleks. Olgu kasvõi 20 outi flopist kahe oudise vastu ei ole mul lootuski.

    Ma ei oska donkide vastu HUd mängida. 60/4 ja 55/2 vastased lihtsalt sõidavad üle. Suht mage...Potensiaalset raha on nii palju jäänud võtamata:S Teisipäev vist oli see kui kaotasin 9st HUst kõik ja kõik vastased on täiesti idikad olnud või olen see idikas hoopis mina.


    Kas oleks pidanud siin callima? SB 17/13(167 kätt) ja BB 38/6(70 kätt)
    ( Click to show/hide )

  6. #6

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    fold on õigel kohal ma arvan

  7. #7

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    JJ mängu õpetus siis :)

    http://www.youtube.com/watch?v=kP9CBtSW0kA

  8. #8

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    Tsitaat Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Tean seda aga vaatasin ikka veel korra selle läbi :)


    wow. Täna ei julge lauda istudagi. Brutaalselt sõidetakse kõigega üle. Kaotan pea kõik flpid, dominatsioonid, ülepaar vs paar. Kõige magusamad on ikka need runner runner mastid.
    Tänane päev -$28.8
    Kuna minu BR ei ole väga suur ja hetkel lasen 6 lauaga siis päris valus päev.
    BR hetkel $64.50


    AK käes jälle. Fold ikkagi omal kohal?
    ( Click to show/hide )


    #1
    ( Click to show/hide )


    #2 100% kindel, et shoveb ainult pasaga.
    ( Click to show/hide )

    #3 väike fish oli see tema.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud SuurSiim poolt : 08.10.10 at 21:53

  9. #9

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    Selle AK käega. 50/50 olukord minu jaoks, aga pigem ikkagi foldiks ära

  10. #10

    Re: SNG grinder @ FTP [micro tasemel]

    Kui ma näen flopi siis ma tean juba mis kaart river on. Tüüp läks lolliks alates mullist, raises iga käega. See käsi võtab kogu tänase päeva kokku.
    ( Click to show/hide )


    Kuid suutsin siiski kasumisse jääda.
    26 games played today +$8.10
    BR $72.65

    Kas SNG-de juures on EV joon mingi näitaja?

    Muidu tore uudis oli veel kui Elisa saatis arve. On võetud M-interneti paket Mint Elisast. Vahetasin siis uue kuu alguses paketi(paremaks/kallima peale). Arve peale oli visatud +1k käsitlustasuna

  11. #11

    Re: An idiot @ FTP [micro stakes]

    Mmhm. SNGdega pidin hetkel lõpparve tegema kuna BR vähenes ja vähenes ja heaterit ei paistnud kuskilt veel. Hittisin ühelt turnalt väikse summa juurde ja BR sai 50 peale. Edasi otsustasin siis cashi hakkata proovima/õppima.
    Roll ei luba eriti kõrgele ronida ja alustasin siis NL2st. Uurisin Ranka tabeli läbi kõigepealt ja hakkasin mängima. Aga tundub, et halb run ikka kestab edasi. Kui fish tahab siis ta saab kõik käed endal kokku...

    Panen siia statsid üles, keegi targem võiks kergelt läbi vaadata. Mõistus otsas.



  12. #12
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: An idiot @ FTP [micro stakes]

    sa callid 40% 3bette mis sulle tehakse ?
    seda on palju ,millest tekivad suured potid ,ja kuna sa callid neid 3bette palju siis oled tihti ka OOP. tundub suht fit-fold mäng ja nende 3bet pottide kaotamine pidevalt sööb mõnuga su kasumi. preflop tundub ok ,et põhiprobleem ma usun on suurtemates pottides villainite mitte uskumine. järgmine kord kui keegi turnil/riveril sind raiseb siis mõtle hoolega kas sa tahad selle käega raha sisse panna ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES