Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 43
  1. #1

    Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tervist olen siis Lukken,pokkeri avastasin enda jaoks eelmine aasta,tänaseks olen nii kaugel ,et lasin pokerstrategyl 50$ kanda party pokkerisse,kuna mul seal ei olnud kasutajat(oleks tahtnud FTP)nüüd alustangi selle 50$ lahti mängimist,ning hetkel siis 10 mehe stn&go`l (buy-in 3$) tulin +1.80$
    +1.40$
    Hetkel siis kõik,üritan oma tegemisi siin kajstada ja loodan ,et bustoks ei lähe :)
    Ning olen õpilane ,et sesuhtes nädalasees väga ei mängi vist
    Viimati muudetud Lukken poolt : 03.10.10 at 20:11

  2. #2

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    tore näha ühte eestlasest mängijat Partypokkeris,edu!

  3. #3

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tsitaat Algselt postitas whiner Vaata postitust
    tore näha ühte eestlasest mängijat Partypokkeris,edu!
    Tänud,kuigi mulle see party poker ei meeldi absull :D üritan boonuse lahti saada ja FTP lesta lasta

  4. #4

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tsitaat Algselt postitas Lukken Vaata postitust
    Tänud,kuigi mulle see party poker ei meeldi absull :D üritan boonuse lahti saada ja FTP lesta lasta
    no SnGde rake on tõesti meeletu madalamatel limiitidel ja traffic ka ikkagi väga minimaalne,samas cash game kohta ei saa nuriseda.

  5. #5

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tsitaat Algselt postitas whiner Vaata postitust
    no SnGde rake on tõesti meeletu madalamatel limiitidel ja traffic ka ikkagi väga minimaalne,samas cash game kohta ei saa nuriseda.
    mjh ise pole cashi inimene,seda enam ,et HEMI pole aga sit`n`go`s atm easy money mul ja 2% juba vabastatud boonust mul :) aga mingi lagg ja connection lost on sellel party pokeril all the time :/
    Viimati muudetud Lukken poolt : 03.10.10 at 19:56

  6. #6

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Hetkel siis 6% bonus vabastatud,pealekooli tegutsen edasi.

  7. #7

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Sai siis täna tagasi teenitud eilne maha dongatud raha cash laudades,ning võitisn elu esimese sng multitable 30 meest 3$ sisse ostuga,võiduks siis 21.60$

    Ning see andis järjekordselt tõestust ,et sng mulle istuvad rohkem kui cash ning samas mulle meeldib turniire mängida sellepärast ,sest siis tead mil lõpetad :)Ning boonus kh 16% lahti nüüd.
    Järgmise korrani

  8. #8
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    GG

  9. #9

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    GG
    ty,kuigi läksin nüüd hoogu ja tonkasin 4 daala maha,see on see vägisi mängimine pool uniselt ning ühesilmaga tv piilumine,homme targem ning üritan tagasi teha.

  10. #10

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    ning üritan tagasi teha
    Sellise mõtteviisiga on busto kerge tulema. Pead lihtsalt leppima, et kõik päevad ei lõppe priske plussiga.

  11. #11
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Ulme rake on nendel SnG-del, edu laudades

  12. #12

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Ulme rake on nendel SnG-del, edu laudades
    mjh on mis on üritan boonuse lahti pelada ja sealt partyst vehkat teha

  13. #13

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    10 mehe sng 3$ sisseost ning esimesd 3 rahades,sain 2 koha kasseerides 7$kopikatega,pildi unustasin teha :) BR hetkel 21.6$aint :S ,eks õhtul peab veel mõne tegema.Bonus 24% lahti,ning aega 89 päeva,ühesõnaga aega tohuijaa i bolše aga peaasi ,et bustoks ei lähe
    BTW Svenza sinu sng videod on minu kui algaja jaoks üli õpetlikud ja huvitavad ja nagu näha siis kannab ka edu :)Ise sooviksin ,et sa teeks 10 mehe sng video kh :D

  14. #14

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s


    Niih +8.64$ hetke seisuga tänaste turnadega plussis BR 27.29$
    Tegemist oli siis 6 mehe SNG 3$ buyin nagu ikka:)

  15. #15

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Hetkel siis tahtsin kirjutada sellest ,et mu vanemad hakkavad mind kottima seoses pokkeriga üks kõik kui hästi ma püüan neile teha vahet selgeks ,et on olemas kasiino ja interneti oma aga noh nad 50a ning pmst ei tea pokkerist midagi ja nii kaua kui info allikad ei hakka vahet tegema neti pokkeril ja kasiino omal siis see minu jutt vanematele nagu hane selga vesi
    Nägid täna kus tv või kuskilt mingi "ARST" rääkis ,kui halb jne see pokker on ikka jne kes pmst lähtus aint oma klientuurist.
    Mina ütleks ,et pokker nagu alkohol vms,ühele sobib teisele tekitab sõltuvust.

  16. #16

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s



    BR hetkel 33.05$ ning boonus 29% lahti
    Lõin ka kokku võidetud rahade summad milleks on 58.54$,pidin ma ikka sinna cash game ronima ,kus ligi 20 daala maha tonkasin :S Muidu oleks BR..... ah olekseid pole on see mis on ning tuleb paremini panna,ning vigadest õpitakse.Vähemalt tean ,et cashis ei biidi ning sng meeldib ka rohkem.
    Viimati muudetud Lukken poolt : 07.10.10 at 20:35

  17. #17

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s


    BR:38.69$

  18. #18

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Keep up the good work!

  19. #19

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s

    Tsitaat Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
    Keep up the good work!
    thank you !

  20. #20

    Re: Lukkenjnr sit`n`go`s


    Siiamaani kõige raskemini teenitud 12 daala ,ühe sõnaga olime bubbels 4 mängus 3 rahades,mul oli stäkk 700 teistel2k-6k,tegid koguaeg kambakat ehk BB pushisid mind,ning oma vahel raise ja all-inne ei callinud ,ühesõnaga kutid mängisid kõik raha kohtade peale,kuid mina võidu.
    Võtsin kotid perse alt välja ja tegin paar julgemat sammu kus 2 all-inniga tõmbasin 2 närvihaiget välja kes mind koguaeg pushisid (võisid päris vihased olla)HU oli lihtne mingi 2-3 allinniga tõmbasin kuti vardasse ning nüüd BR:41.69$ Hetke seisuga olen täna turkatelt ligi 50$ võitnud kuid 2-3 turkat olen ka kaotanud ehk mingi 3*3=9$ olen vist maha pelanud ,ühesõnaga laias laastus 40$olen + alustasin täna 21$ vahepeal oli alla 20$ ning pool tagasi saadud.Üritan siis asjade head kulgu ehk kaardi jooksu täna maksimaalselt ära kasutada ning 50$ peale ajda BR siis aitab tänaseks.
    Viimati muudetud Lukken poolt : 07.10.10 at 22:01

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES