Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    Juss7r pokerstarsis

    Tere foorumikaaslased!

    Olen foorumikasutaja juba küllaltki pikka aega, käin siin suht igapäev lugemas midagi, aga ise postitan suht vähe. Seega mõtlesin teha oma päeviku siia kus üritan iga päev/nädal kajastada oma tegemisi. Pokkerit mängin vahelduva eduga iga päev ja mänginud olen ca 3-4 aastat. Mängin sng-si enamuses 1 laua omi. Alustan väikse rolliga, milleks on 50$. Kuna muidu olen suht bankroll nit, siis seekord mõtlesin teha väheke aggressivsemat bankroll managementi. Alustan 1.40 knockoutidega, kuna need suht lebod.
    Üles kavatsen liikuda järgmise strateegia alusel:
    20 buy in-i 3.40$ mängude jaoks: stop/loss 2 buy in-i
    30 buy in-i 5.50$ mängude jaoks: stop/loss 3 buy in-i
    40 buy in-i 11$ mängude jaoks: stop/loss 4 buy in-i
    Eesmärgiks on siis liikuda võimalikult kiiresti 5.50 mängudesse ja siis vaadata milline strateegia edasi valida. Hetkel mängin 1-l kuni 4-l laual, sest ei kasuta Hem-e ega muid abiprogramme. Igasugused positiivsed/kritiseerivad teemakajastused on teretulnud:). Soovin edu kõigile foorumikaaslastele ja eelkõige sng mängijatele. Las mängud alata!

  2. #2
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Juss7r pokerstarsis

    Soovin edu !

  3. #3

    Re: Juss7r pokerstarsis

    Esmalt edu!

    Loodetavasti selline agressiivne lähenemine tasub ära, aga üldiselt on jäänud mulje (enda kogemuste ja teiste juttude põhjal), et SNG saab volüümiga beatida. Neljal laual toksides võid jääda päris pikaks ajaks ühele limiidile stoppama.

  4. #4

    Re: Juss7r pokerstarsis

    Kindlasti tuleb tulevikus volüümi lisada ja kohe kõvasti, aga sellise pisikese rolliga ja ilma abiprogrammideta ei tunne ennast kindlalt mängides 8+ laual. Alguses tahaks ikkagi jalga kinnitada vähe kõrgemal kui 1 daala mängud, ja siis juba strateegiat edasi kohandada.

  5. #5

    Re: Juss7r pokerstarsis

    nonii, nädal möödas. Esialgsest plaanist kiirelt üle liikuda loobusin. Lasen veel selle nädala lõpuni neid 1.40 knockoute kuna need nii kuldsed rolli kasvatamiseks. Teen loodetavasti high orbitisse hea tulemuse ja siis peaks vast hakkama uuele levelile liikuma. Küsimus ka suurele ringile. Kui mu roi nendes 1.40 mängudes nii 1000 mängulise sampli peal on nats üle 30%, siis peaks olema lootust kõrgemal levelil hakkama saada? Ma lihtsalt nii kinni jäänud siia micro limiiti:D..

  6. #6
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Juss7r pokerstarsis

    võiksid mingi graafiku moodi asja postitada:)

  7. #7

    Re: Juss7r pokerstarsis

    Kuna ma mingeid programme ei kasuta siis, keda huvitab las lööb sharkscopes või pokerprolabsis sisse kasutaja juss7r ja andke mulle feedbacki:D

  8. #8

    Re: Juss7r pokerstarsis

    Nädal möödas jälle...
    See nädal sai siis merkuuri high orbitis esimeseks tuldud ja nüüd võib vast uut limiiti lammutama hakata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES