Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 30
  1. #1

    Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Hi all pokerpros and wannabe`s!:)
    Mõtlesin ka ükskord korralikuks hakata (pokkerimängimises) ja päevikut pidama hakkama.
    Pokkerit olen vahelduva eduga mänginud nüüd juba pea 2 aastat. Ikka ja alati olen
    seda teinud kas kooli, või nüüd juba töö kõrvalt.
    Enamus minu rollidest erinevates tubades on kadunud bustoland-i pärast tiltamist. Aga
    kuna enamus rolle olen võitnud ja mitte deponud ja mõni cashout-gi on õnnestunud teha,
    siis kokkuvõttes peaks siiski pluss sees olema:)
    Endale eredalt meelde jäänud pokkerijuhtumisi viimse 2 aasta jooksul:


    1)Esimene raha peale mäng triobet pokkeritoas, pärast 6€ võitmist oli tunne nagu oleks
    lotoga 50 000kr võit.
    2)Alustasin pokkerimängimist kuskil 11:00 Unibet pokkeritoas kontol 1€ õhtu kella 23:00
    paiku ilutses seal 79€ millest enamus oli tehtnud NL4-s.
    3)Esimene suurem võit oli unibetis 5.5bi turboturna 2 koht auhinnarahaks 316€ (tunne oli ülev)
    4)Tegin Everesti konto, et sõber saaks boonust ja igavusest laenasin talt 5 usd et samuti mõni
    mäng teha, nädala pärast oli kontol 190USD millest 80 protsenti tuli NL10 HU laudadest. Läks vaid 2h
    et kogu see raha maha tildata:(
    5)Mängisin Everestis NLHU alustades nl10-s ja roll oli 10USD, 24h pärast(vahepeal ikka magasin ja käisin poes jne)
    Mängisin NL200 rolliks 440 USD. Ka selle summa maha tiltamiseks kulus vaid paar tundi.



    Üldiselt selliseid mõtetute olukordade peale tilti minemisi ja maha donkamisi on suhteliselt palju
    ja tean, et see kindlasti mu suurim leak. Ja sellest üritangi koos päeviku ja teie abiga üle saada:)

    Kuna olen tähtkujult jäär siis alla nii kergelt ei anna!

    Alustan nüüd puhtalt lehelt ja teen Everest pokkerisse deposiidi (20-30bi) ja mängima hakkan NL10HU.
    Heads up cash-i olen enda jaoks avastanud suhtelisetl hiljuti aga see on miski mis mulle sobib(meeldib agrotseda ja donkata:D)
    ja milles mul ka everestis hästi läks kuni BR managment paigas oli.
    Everest pokkeris pole küll rakeback-i ja nii madalas limiidis HU on üldse jube idee nagu enamus arvavad:D aga
    mulle everest meeldib ja üritan omal nahal kindlaks teha kas beati-in rake või ei:)
    OK praeguseks kõik, mängima hakkan nii kuidas töö lubab ehk siis graafik mul 10 tööl ja 4 vaba, ehk siis vabadel päevadel rohkem
    ja tööpäevadel õhtuti, kui tunnen et vaim veel ergas:)
    Edu laudades ja oma esimesi käsi loodan postitama hakata juba homme õhtu poole!:P

    NB! Kui keegi viitsib visata mõne lingi kus mõni hea HU video või artikkel oleksin väga tänulik:)
    Ja samuti, kas keegi teab mis lehel saab Everest-i käsi convertida?

  2. #2

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Naised saunas rääkisid, et alla NL50 ple mõttet HU'sse ronida, kuna reik pidi olema üüratu.
    Ei tia kas HUSNG'dega sama asi..aga kuni nl50 rolli on mõtekam 6-maxis aretada.
    Aga anyways edu grindimisel ja vaata codecci welli, seal ehk mõned mahedamad video soovitused olemas.

  3. #3

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Tere varahommikut!:D
    Sai siis eile peale kantud 220usd ja nl10 põrutama hakatud.
    Tegin 2 sessi, neist esimene kestis 2h ja suutsin imekombel sessi 6 daala kasumis lõpetada kuigi sain mõnusalt beat-e ja üks donk tõmbas mult lausa 3bi ära, mille hiljem muidugi tagasi sain.

    Teine sess kestis samuti kuskil 2h ja seekord sain igast asendist:
    flopist rida vs 2 paar, riverisse maja; flopist kaks paari vs AA riverisse paremad paarid jne jne. igatahes olin vahepeal kuskil 6bi miinuses aga imekombel suutsin tilti vältida ja lõpetasin sessi natuke vähem kui 2bi miinuses. lihtsalt väsimus tuli peale:)

    Täna õhtupoole katsun pikema sessi teha.
    Tase on seal katastroofiline:) pre pannakse full BI mängu K2o jne kaartidega.
    Miinusest hoolimatta on lohutuseks, et 90% kordadest olin ees, kui nuppe panin ja ise tegin ainult ühe suckouti.
    Täna üritan ka mingi süsteemi välja mõelda, kuidas käsi siia panna.

    Hetkel aga kõik Kosele, kus kell 12 hakkab heategevuskross, kus kohal 10 kordne maailmameister Stefan Ewert isiklikult koos euroopa paremikuga:)

  4. #4

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Nonii vahepeal kõvasti muid toimetusi tehtud ja mängisin nv. kokku vast 5h ja lasin suht brake even.
    Esm. hommik oli suht masendav, kui tegin ise palju vigu ja paar korda tõmmati valusalt kott pähe.
    Balance 187usd alustasin täna grindimist ja kuskil 2-2.5h head mängu kahel laual ja balance 240:)
    Ei saa aru miks ma PT3 tööle ei saa everestiga:S nätab et history kaust tühi ja uusi käsi ka ei lase importida lööb mingi fatal errorit

    Ok panen tänasest sessist mõned käed üless.
    Kritiseerige julgelt kui leiate, et on vajadust!

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )





    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.


  6. #6

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Can't determine file format tuleb ette kui pasten sinna kogu selle jura
    äkki keegi õpetab lolli?

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Miskit on HH puudu .. kuda sa võtsid selle HH ?

    Proovisin ka mitmeid converterid..kusagil ei lase.

  8. #8

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Võtsin Everest lobbist account ja sealt hand history ja sealt edasi saab laua järgi vaadata erinevaid käsi ja panna copy to clipboard ehk siis see vale viis?

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    nop..unis töötab nii. Ei oska aidata.

  10. #10

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    grrr, kusjuures Everestis ennem copymist näitabki valmis kätt.
    Ja huvitav et Everestis ei saa enam ka chat-i copyda ja samuti ei saa instant hand history alt copyda käsi.
    bad beat mis muud.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Teine võimalus ehk?

    http://www.handconverter.com/

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Everesti handid töötavad http://www.weaktight.com is Võiks ju PT3 trial olla. Saaks kergemini.

  13. #13

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Tee mis tahad ei toimi mul need asjad ka weaktight-is:(
    Aga roll 190 peal jälle:S
    Kui ikka tunned, et väsinud ja paned lauad kinni ära siis ei tasu neid igavusest uuesti lahti teha

    Igatahes kaks korda kaotasin bi ja peale kui oli top set ja vastas rida. No kumbi kord ei tahtnud rida uskuda
    Aga suht masendav oli 5bi lühikese ajaga järjest korstna lasta sest ülejäänu läks juba tiltates mingi top pair no kikker all innidega tight mängijate vastu

    Aga õnneks suutsin vähemalt stop lossi peale panna ja mis kõige tähtsam ei läinud suuremasse limiiti!!!

    Asi areneb!
    Ei tea kaua täna grindida viitsin, sest tuju suht 0 lähedal kuna töö läks täna ikka PUPU
    Aga keegi teab, kas poker trackerit saab ka ilma ostmata UUESTI kasutada, ehk siis lasin selle trial aja suht korstnasse kuna mängisin ülivähe ja enamjaolt lihtsalt seisis tühja.
    Kavatsen osta millalgi, kas mikro või full versiooni aga seni tahaks ka kasutada.


    Aga tänast päeva kirjeldab kõige paremini see lugu:
    [YOUTUBE]f9uQQoDAryk[/YOUTUBE]

  14. #14
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    HEM il ka trial versioon , proovi seda .

  15. #15

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    sick tõmbasin hemi triali ja näitab et 0 päeva alles 15-st:O
    no wtf pole kunagi hemi alla laadinud eriti veel siia läpakasse ja selle netiga.
    Aga viga vb. peitubki selles et olen wifiga netis ja seda ruuterit kasutab kuskil 6 inimest ja vb. rohkemgi:S
    Ei tea igastahes siia arvutisse pole never tõmbanud seda ja ei tea mis pull on:S
    Peab ikka siis ostma endale ptr3-e lähiajal.
    Aga keegi teab kumb siiski parem ja justnimelt mugavam kas hem või ptr?

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Erilist vahet pole.
    Ma isiklikult PTR-ga rahul. :)

  17. #17

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Ok, plaanin ise ka PTR kasuks otsustada:D


    No see mis nüüd juhtus on midagi rohkemat kui sick:D
    mäng lõppes idiootdonkluckerbot-iga minul käes nl100 stäkk ja kõik see pm. minu enda sisse pandud.
    Sellist lucky pole ammu saanud
    Tüüp tõmbas esiteks mingi 3-4bi lihtsalt riverdades ors ära ja siis ma muidugi tiltis ja lahmisin 99 pre nuppe jne ja tüüp callib aj-ga no ok.
    üritasin siis kokku ennast võtta ja jee flopist 2 paari aga no mis sest et 2 daalased panused j7s ju hea leht et turni mast kokku tõmmata
    olin juba 7bi maha laksinud kui arvasin et peaks vist lõpetama aga no oli näha et vend on idioot ja mõtlesin et mina ka alla ei anna.

    Kokku suutis vend mult võita ÜHEKSA BI!!! Ja alles siis hakkasin tagasi võitma kuni lõpuks raisa ära cleanisin!!!

    Kiiruga toon sellest sick "battlest" ka mõned käed, ilma convertimatta obv. sest everest ja muu maailm ei käi kokku!
    Ajaa teenisin seal nl10 lauas 191 summon pointsi hahaha

    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )





    ( Click to show/hide )




    Üks bi läks selle jama peale rake ja teistes laudades obv. ei teinud ka normaalset mängu sel ajal. Lõpus jätsin küll ainult selle 1 laua aga jah balance on 170 oli 189 hommikul.
    Peab vist rahul olema olin väga väga lähedal nl50 lahti tegemisele!
    Küll kõik tagasi grindib ja kasum tulema hakkab, kus ta pääseb!


    Igastahes tegin praktilise kinnituse et short term luck võidab aga long term võitis seekord küll rake aga ka mina?:D

  18. #18

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Eile libises asi jälle näppude vahelt ära
    Ennem mängima hakkamist veel mõtlesin, et tänase päeva peaks vahele jätma, kuna tööpäev kestis 12h ja haige tamp oli koguaeg peal.
    Aga siiski tahtmist oli ja muidugi igasugune beat tekitas tilti tänu väsimusele.
    Nii ma siis kaotasin paar bi nl10-s siis läksin nl25 kaotasin seal ühe bi ja edasi nl50 kus kaotasin samuti 1 bi ja siis hakkas õnneks mäng enam vähem liikuma, suutsin teha paar head calli ja sain rolli tagasi 182 usd peale(vahepeal oli see 50)
    Vastane muidugi läks minema, muidu oli täitsa mängitav vastane

    Loodan, et enam sellist jama ei tee ja suudan oma limiidis siiski püsida, kuigi jh 180 on väike isegi nl10 jaoks eritu HU ja vb. see ka üks põhjustest miks tilt kerge tulema.

    Täna vist proovin 1k guaranteed turnat ka 10+1 sisseostuga kuna seal field suhteliselt väike:)

  19. #19
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Sedasi jätkad siis on varsti üks otsin stake teema jälle juures. Pane endal bankroll managment paika, kas siis üldse ei suuda distipliini pidada?

  20. #20

    Re: Johannesj aka callingston going all in on Everest NL10HU.

    Suudan aga olin eile üliväsinud jne, tean vabandused, vabandused aga enesedisipliiniga on mul küll probleeme jh ja seda mainisin ka esimeses postis.
    Aga üritan sellega tegeleda, sest lõpuks peab ju rehavars puru ka minema!

    Aga stake küsimist ei maksa karta, ennem depon ise uue raha sisse:)
    ja turnas sain just doble up-i:) 11min mängitud ja 96 inimest alles 109-st.
    Ma siis hetkel 6-s

    Muide olen kuulnud, et poker mindset raamat pidi kõvasti kaasa aitama tildi vältimiseks jne, on kellegil sellega endal kogemusi?
    Äkki keegi laenaks nelipaki eest?:P

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES