Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 81
  1. #61

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    sellise teemaga vägakaugele ei jõua, im sorry aga.. 100$ pigistab ikka kuskilt välja... väike tööots vms.. stake pole mõtet küsida, nii väike sample.. soovitan lugeda läbi sng-prode päevikud näiteks maydise oma:D (madise) ja nihhui onju netis svenza videod ilusti üleval.. seal kõik vajalik olemas imo..check it out..
    mjh oleks ma nüüd tubli ja loeks 2 raamatut läbi +üks töö siis saaks kirjanduse vända parandatud ning oktoobri lõpus kukus 1.2k (2kuu eest) stipendiumi kontole .
    Aga nh raamatud mu elu jooksul suurim piin olnud aga 1.2k eest peaks 2 raamatu lugemine teostatav olema

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Ma pakun välja, et veidi mõttekam oleks see teema panna päevikute alafoorumisse, kuna stakest siin eriti enam juttu ju pole.

  3. #63
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    fabulous, varu kannatust. lubasin teda steikida kui taidab teatud tingimused.
    *antud case on anyway suht syrr, lisaks OP on omamoodi staar, seega las teema jaab siia imo.

    aga lukken, kui riidid hasti, siis peaksid aru saama, et sul on siin k6igest hoolimata paras ports poolehoidjaid mis peaks teoreetiliselt su moti suht lakke viima. aluspinnast enam paremaks kynda ei saa. rohelisekonna link alaska postile on samuti kuld - ara jata seda 2silma vahele. yldiselt, sinu kord on move teha...

    ja 2 raamatut 1k teenistuse eest v6iks samuti labi lugeda. best deal ever imo :)

    ja tollest "v6imalikust leakist" raakides, kus nendid, et sulle meeldib hirmsat moodi k6igiga kaasa callida/mangida - jah, see on ilmselge viga su mangus. luhidalt on asi nii, et SNG on viimane manguvorm, kus on ruumi fancy manguks. sinu pettumuseks pean mainima, et tegelikult on siin kaigud aarmiselt piiratud, raha teenib "robotina".
    aksepteerides seda oled astunud suure sammu edasi!

    j6udu!

  4. #64

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    fabulous, varu kannatust. lubasin teda steikida kui taidab teatud tingimused.
    *antud case on anyway suht syrr, lisaks OP on omamoodi staar, seega las teema jaab siia imo.

    aga lukken, kui riidid hasti, siis peaksid aru saama, et sul on siin k6igest hoolimata paras ports poolehoidjaid mis peaks teoreetiliselt su moti suht lakke viima. aluspinnast enam paremaks kynda ei saa. rohelisekonna link alaska postile on samuti kuld - ara jata seda 2silma vahele. yldiselt, sinu kord on move teha...

    ja 2 raamatut 1k teenistuse eest v6iks samuti labi lugeda. best deal ever imo :)

    ja tollest "v6imalikust leakist" raakides, kus nendid, et sulle meeldib hirmsat moodi k6igiga kaasa callida/mangida - jah, see on ilmselge viga su mangus. luhidalt on asi nii, et SNG on viimane manguvorm, kus on ruumi fancy manguks. sinu pettumuseks pean mainima, et tegelikult on siin kaigud aarmiselt piiratud, raha teenib "robotina".
    aksepteerides seda oled astunud suure sammu edasi!

    j6udu!
    Mjh ,eks ma hetkel loen ja õpin siin jh ning taon FR lootes mingeid sente hittida aga olgem ausad lotoga saab kh ennem selle 10$, kuid FR ainuke eelis ,et FR eest ei maksa :D Hetkel üritan hittida neid FTP weekly FR ticketit.
    Kuna tahaks juba mängu praktiseerida 1$ SNG-des.

  5. #65
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    unusta too FR :)
    ja keskendu viidatud materjalide analyysimisele. kui su pingutus on mu ootustele vastav, siis raha j6uad hiljem ka teenida nagu ma juba varem mainisin.
    omalt poolt luban, et kui laheb diiliks, siis teen sinust s6itva (lol, v6itva) mangija 98% kindlusega ning mangima hakkame tiba k6rgemal kui seda on 1$ SNGd.

    aga mees, v6ta asja t6siselt!

    *on momente, kus teen ainult nalja ja on kohti kus olen rohkem kui surmt6sine!

    ok, ennem 2 nadalat siin teemas s6na ei v6ta.
    dude, just do it!
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 15.10.10 at 23:24

  6. #66

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    unusta too FR :)
    ja keskendu viidatud materjalide analyysimisele. kui su pingutus on mu ootustele vastav, siis raha j6uad hiljem ka teenida nagu ma juba varem mainisin.
    omalt poolt luban, et kui laheb diiliks, siis teen sinust s6itva (lol, v6itva) mangija 98% kindlusega ning mangima hakkame tiba k6rgemal kui seda on 1$ SNGd.

    aga mees, v6ta asja t6siselt!

    *on momente, kus teen ainult nalja ja on kohti kus olen rohkem kui surmt6sine!

    ok, ennem 2 nadalat siin teemas s6na ei v6ta.
    dude, just do it!
    No see Alaska tõlgitud "Kuidas biitida 3$ ühelaua sng" prindin ilusti tabeli välja,ning teema olen läbi lugenud ja nagu aru saan siis hilises mängu tsoonis mingit ABC mängu pole vaid any high kicker,pocet paar all-inn või fold,et 100% kindlaid käsi pole mida mängida ,kuna pole aega oodata.Enda strateegia selline ,et kui hiline positsioon näiteks minig kõrge pocket aga ees 2 venda madistavad all-inni ja suht bubbel siis pigem viskan oma käe ära ja loodan ,et üks neist lendab,kuid tavaliselt hakkab siis see faas, kus short stäkkerid ei taha kuidagi välja langeda (split potid jne) Ühesõnaga algfaas kuni 24BB üli tight aint premium hands (vist aint pocket paarid,mingeid suited connectoreid ja asju pole kh mõtet katsetada vast?)ning kui ei hiti flopis siis kindel fold ,et pole mõtet oma keskmist stäkki algfaasis blufiga ohtu panna,right? Hetkel ei hakka rohkem oma mõtteid panema sng kohta.Parandage, kui minu arusaamad,strateegia või ideed väärad!

  7. #67
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    340

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Lukken, MagicFriendi pakkumist pead tõsiselt võtma kui mees ütleb,et hakkate lõpuks tiba kõrgemal mängima.2K$ HU sng-d on sellele mehele nohu.

  8. #68

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Lukken, MagicFriendi pakkumist pead tõsiselt võtma kui mees ütleb,et hakkate lõpuks tiba kõrgemal mängima.2K$ HU sng-d on sellele mehele nohu.
    No ega ma siin ei teegi nalja enda üle.Lihtsalt hetkel ei tea kh otseselt kust peale hakata ,ning küsimus magic kuidas sa mu valmidust kontrollid? Teed SNG teemalise testi?
    Käisin ka seal viru keskuse raamatupoes kus tõesti on üllatavalt suur pokkeri teoste valik,kuid otseselt SNG kohta polnud aga selle peaks saama netis kh :)
    Raamatute hinnad ikka ulmelised kõige odavam oli mingi pokkeri piibel 170kr mis pmst rääkis käte tugevusest jne ehk väga basic.

  9. #69

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Võtsin algatuseks ette raamatud 1)Secrets of sng by Phil Shaw 2)Sng strategy by Collin Moshman.Peaksid olema sobilikud ning hea ülevaate andma.

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Kui sa mängid 9-man'e, siis mul on natukene videomaterjali selle kohta jagada.

    Huvi korral võid PM'ida.

  11. #71

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui sa mängid 9-man'e, siis mul on natukene videomaterjali selle kohta jagada.

    Huvi korral võid PM'ida.
    Pm saadetud :)

  12. #72
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas Tylos Vaata postitust
    Lukken, MagicFriendi pakkumist pead tõsiselt võtma kui mees ütleb,et hakkate lõpuks tiba kõrgemal mängima.2K$ HU sng-d on sellele mehele nohu.
    Wat? Graphs or gtfo.

  13. #73
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    lol.
    paar korda tiltis peaga olen 2k oma teinud. graphe pole.
    1k oma leiad mu enda blogist.

    oleks nagu brag aga tegelikult on hoopis vastupidi. mul on habi, et sai nii kord loll oldud :(

  14. #74
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    ma ei viitsi kaasajastatud graafikut (kus on sees näiteks 15k 1$ doni) üles lükata, aga millalgi eelmine aasta nägi see selline välja

  15. #75

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    maagilinesõber on miski uudistaja uus maagiline konto?

  16. #76
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    maagilinesõber on miski uudistaja uus maagiline konto?
    Yes, sir.

  17. #77
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas Lukken Vaata postitust
    Võtsin algatuseks ette raamatud 1)Secrets of sng by Phil Shaw 2)Sng strategy by Collin Moshman.Peaksid olema sobilikud ning hea ülevaate andma.
    Kust selle esimese raamatu said? Oleks ka soovi selle järele. Muidugi Moshmani SNG raamat on vist parim SNG raamat siiamaani, mis kirjutatud.

  18. #78

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
    Kust selle esimese raamatu said? Oleks ka soovi selle järele. Muidugi Moshmani SNG raamat on vist parim SNG raamat siiamaani, mis kirjutatud.
    torrentist

  19. #79
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Mul läks see teema ja oma lubadus üldse meelest ära. Proovin selle tänase päeva jooksul ära teha :).

  20. #80
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Hei Lukken!

    m6tlesin/kaalusin pikalt. otsustasin sind mitte steikida. sry.
    kuu varem valja kaidud idee oli ilmselgelt emotsioonide valjanaitus. uskusin, et ehk aitab see kaasa mu enda pystitatud eesmarkide taitmisel ehk siis teisis6nu - manipuleerisin ennast ideega kus teostan/testin erinevaid mindskeeme ja enda praktilisi teadmisi mangust tehes sinuga koost66d. oleksin sulle 6petanud mida tean. teoorias peaks supermindset ja olemasolev kogemus tootma kasumit.
    tanaseks olen 2 kuud pokkerist eemal olnud ja mindset on tapselt nii hea, et kui kaesoleval hetkel uuesti pokker mu elurytmi mixida siis tegu oleks mitte just k6ige parema otsusega. get busy ehk step1 on edukalt kaima lykatud. sedakorda liigun 1 samm edasi, samm sammu haaval. too samm edasi ja 2 tagasi on way too LOL.

    enda poolt annan aasta2010 parima kommentaari auhinna tegelasele nimega Priidix.

    Pokker selline mäng mida ei mängita teiste rahadega, kui ei ole pappi siis ei saa ka mängida, easy.


    Haha, ma usun t6esti, et kui mangu biitida enda meelest, siis ei peaks olema ainsatki
    p6hjust miks endal BR puudub. On erandeid, well. A keda see ikka huvitab :)

    anyway, im busy.
    gl, head runi ja muidu funi!
    ja haid j6ule samuti!


    ( Click to show/hide )

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES