Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 81
  1. #1

    Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tervist olen siis Lukken 18a Tallinnast,õpilane.
    Pokkerit aktiivselt mängin 1a kuid alaealisena tagusin ikka FR jne aga need mulle teadmistes midagi ei andnud.
    Küsiks summaks 100$ 1$buy-inniga SNG(1table) see peaks vist piisav olema?
    Tulemustest siis nii palju,et party pokkeris võitsin 1$ ja 3$ SNG regulaarselt,kasvatasin kõrgeim BR oli 77$ aga siis hakkasin gamblima 11$ HU jne ,ehk sain oma õppetunni,ning selle pärast olen ka siin :S


    Kui roll hakkab langema siis peatume ja arutame mis edasi ning ka siis kui busto hakkab tulema.
    Üle ei hakka laskma kuna mul ikkagist eesmärk saavutada pokkeris võitvad tulemused pikas perspektiivis SNG, ning pikemas perspektiivis taskuraha teenida
    Kontakt lukken92@hotmail.com PS või siia teemasse

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Stakejatele niipalju - ise teate, oma enda raha. Kui kellegil palju aega ja raha üle võite väikest Lukkenit ju aidata :)

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    millist volüümi oled võimeline näitama? palju laudu korraga päevas mängid ja mitu mängu päevas teha jõuad? kas kasutad Hud-i?

  4. #4

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Järjekordne teema, mis sobiks ideaalselt rubriiki "Autahvel", kui siin foorumis selline eksisteeriks.

    Mis mõte peaks olema steikida pokkerimängijat, kel puudub absoluutselt igasugune kriitiline, matemaatiline ja loogiline mõtlemine.

    "Tulemustest siis nii palju,et party pokkeris võitsin 1$ ja 3$ SNG regulaarselt" - paraku see graafik ei kinnita seda mingil moel ja sa pole isegi sadat mängu läbi mänginud, kuidas saab üldse kasutada sõna "regulaarselt"?

    Full Tildis on $1 SNG-de reik 20%, kuidas neid üldse on võimalik biitida? Sellised SNG-d pole mõeldud bankrolli ehitamiseks.

    Võta teatud kohast see tasuta pakutav $50 roll, grindi see madalaimal cashi tasemel vähemalt $150-le ja siis alles võid hakata mõtlema $5 SNG-de mängimisele (vähemalt 30 buy-ini sel tasemel). Kui roll langeb alla $100 (alla 20 buy-ini), siis pöördud taas cashi juurde jne. $10 SNG-de tasemele ei lähe enne, kui vähemalt 40 buy-ini koos (roll $400). Best of luck.

  5. #5

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Stakejatele niipalju - ise teate, oma enda raha. Kui kellegil palju aega ja raha üle võite väikest Lukkenit ju aidata :)
    aww :)

  6. #6

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    millist volüümi oled võimeline näitama? palju laudu korraga päevas mängid ja mitu mängu päevas teha jõuad? kas kasutad Hud-i?
    HUD ei ole ehk ei kasuta,ütleme nii ,et max 3 lauda olen mänginud siis suudan veel järge pidada jne olen ka rohkemat proovinud aga siis see teema ,et kõik aksioonid satuvad ühelajal ja siis ei jõua mõelda otsustdada,kuid see oli party pokeris seal ei saanud aega kinni panna FTP saab vist.Ütleme nii,et 3 lauda korraga mängides olen tulnud rahadesse.Aa ning see tabel on nädala aja oma ehk siis mingi 11-12 mängu teeb see päevas aga nh siis volüümile ei rõhunud ,ma arvan ,et 50 mängu päevas teeb ikka vast ära kui vaja.
    Viimati muudetud Lukken poolt : 11.10.10 at 19:16

  7. #7

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Järjekordne teema, mis sobiks ideaalselt rubriiki "Autahvel", kui siin foorumis selline eksisteeriks.

    Mis mõte peaks olema steikida pokkerimängijat, kel puudub absoluutselt igasugune kriitiline, matemaatiline ja loogiline mõtlemine.

    "Tulemustest siis nii palju,et party pokkeris võitsin 1$ ja 3$ SNG regulaarselt" - paraku see graafik ei kinnita seda mingil moel ja sa pole isegi sadat mängu läbi mänginud, kuidas saab üldse kasutada sõna "regulaarselt"?

    Full Tildis on $1 SNG-de reik 20%, kuidas neid üldse on võimalik biitida? Sellised SNG-d pole mõeldud bankrolli ehitamiseks.

    Võta teatud kohast see tasuta pakutav $50 roll, grindi see madalaimal cashi tasemel vähemalt $150-le ja siis alles võid hakata mõtlema $5 SNG-de mängimisele (vähemalt 30 buy-ini sel tasemel). Kui roll langeb alla $100 (alla 20 buy-ini), siis pöördud taas cashi juurde jne. $10 SNG-de tasemele ei lähe enne, kui vähemalt 40 buy-ini koos (roll $400). Best of luck.
    no ok regulaarselt on jh vb palju öeldud ning nagu mainisin siis 50$ välja võetud ja enamus saitidel juba kasutaja olemas ja ei saa free BR enam,ise olen nõus ka väiksema steik summaga,minu point on siis võimalikult odavalt ennast üles töötada ja ,et saaksin kiiresti tasuda steigitavale,kuid cash mulle ei meeldi ja teine asi see ,et ei oska lõpetada õigel ajal seal :S Aga nh ütlen kh siis ,et olen väga algaja aga põhitõed on selged ja väide ,et loogiline mõtlemine puudub oli päris solvav aga nh vb sul õigus.Pmst ütleme ,nii kel vaba raha ,et saaks mind aidata ja kel pole see eluliselt väga tähtis siis võiks ta aidata ,sest 100% profitit ma ei julge ja ei suuda garanteerida ,kuna pole eriti palju mängu kogemust.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    kogenud mängijale antakse stake, aga sa ei ole ju.
    mingit kasu ma küll stakejale ei näe.

    soovitan freerolle mängida mitte raha niisama küsida.

  9. #9

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas onuark Vaata postitust
    kogenud mängijale antakse stake, aga sa ei ole ju.
    mingit kasu ma küll stakejale ei näe.

    soovitan freerolle mängida mitte raha niisama küsida.
    Mina sain just vaStupidi asjast aru aga nh freerolle kh ei tao kogun siis raha ja lükkakan sisse,ehk siis mängin hoolikamalt kh,kas MB saab kanda swed-MB-Pokersite?
    Ühe sõnaga siin teemas sain kannaga näkku ja kahetsen üldse ,et teema tegin,et las sureb välja vms,hetkel siin paras ilkumine mu üle.

  10. #10

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    saab

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    soovitan sul kõigepealt läbi lugeda eesti uus pokkeriraamat, siis teha omale inglise keel korralikult selgeks ja läbi vaadata small stakes õppevideosi(hästi palju), ning lõpuks ka mõned sinu mängule vastavad välismaised raamatud.

  12. #12

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    saab
    Selge

  13. #13
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tee kõik ära mis yolpa ütles ja müü vana ratas/muusikakeskus/nabani kuldkett maha ning depo pokkerisse. Kui pole midagi müüa korja 1000 pudelit ja roll ongi koos:) Hoidsin su teemal juba silma peal ja väga kaheldav, et 1-3 lauda suudad 50 HUSNG päevas see peaks täiesti NO life grind olema.

  14. #14

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tee kõik ära mis yolpa ütles ja müü vana ratas/muusikakeskus/nabani kuldkett maha ning depo pokkerisse. Kui pole midagi müüa korja 1000 pudelit ja roll ongi koos:) Hoidsin su teemal juba silma peal ja väga kaheldav, et 1-3 lauda suudad 50 HUSNG päevas see peaks täiesti NO life grind olema.
    ennem loobun pokkerist :)
    eks siis teen enda jaoks projekt 0$-1k$ iseasi kas suudan lõpetada :S eks see freerolli aeg on kõige raskem.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tee kõik ära mis yolpa ütles ja müü vana ratas/muusikakeskus/nabani kuldkett maha ning depo pokkerisse. Kui pole midagi müüa korja 1000 pudelit ja roll ongi koos:) Hoidsin su teemal juba silma peal ja väga kaheldav, et 1-3 lauda suudad 50 HUSNG päevas see peaks täiesti NO life grind olema.
    See on ~16h mängimist päevas.
    Ma soovitan ise ka teemaalgatajal kõigepealt harjutada ja korraliku rolliga mängima hakata. Ma ise lasin ka 1-2 lauda cashi alguses, kui FR'i alles mängima hakkasin, kuna enama puhul tõmbas silme eest lihtsalt nii kirjuks, et ei suutnud enam otsuseid läbi mõelda. Paari kuu pärast polnud aga mingi probleem 16-24 lauda lasta, kuna ma võtsin iga kord ühe laua juurde, kui tundisin, et suudan A-game teha.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    kust see HU SNG sisse imbus?
    OP pole seda vaitnud ju. minu arusaamist m66da multi3tableb ta 9 man vormi.
    aga jah, sellise tempoga tuleb vist t6esti 12h pluss grindi teha :)

  17. #17

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    kust see HU SNG sisse imbus?
    OP pole seda vaitnud ju. minu arusaamist m66da multi3tableb ta 9 man vormi.
    aga jah, sellise tempoga tuleb vist t6esti 12h pluss grindi teha :)
    HU SNG see jh mingi küla jutt pms seda eesti pokkeriraamatut ma sirvisin poes,seal mu arust rääkis rohkem algelisest teemas ,ala milline on pokkerilaud ja mis on blindid jne aga nh ma rohkem selline inimene kes õpib foorumis või ise katsetades,kuna ei usu eriti ,et kui raamat läbi loetud ,et siis kõik meeles ja toimin 100% selle järgi.

  18. #18

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tee kõik ära mis yolpa ütles ja müü vana ratas/muusikakeskus/nabani kuldkett maha ning depo pokkerisse. Kui pole midagi müüa korja 1000 pudelit ja roll ongi koos:) Hoidsin su teemal juba silma peal ja väga kaheldav, et 1-3 lauda suudad 50 HUSNG päevas see peaks täiesti NO life grind olema.
    Hetkel 15$ jagu raha olemas aga see vist vähe ja pole mõtet panna?

  19. #19
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    51

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    see täiesti piisav , mine tee üks 15 usd doltsi väärtuses sng ja vta kas joppab, iga käsi muuve nupud keskele ja ütle et ma ei karda kaotada, ma olen sõdalane ida-euroopast :)

  20. #20

    Re: Steiki 100$ Fulltiltpoker

    Tsitaat Algselt postitas kmatser Vaata postitust
    see täiesti piisav , mine tee üks 15 usd doltsi väärtuses sng ja vta kas joppab, iga käsi muuve nupud keskele ja ütle et ma ei karda kaotada, ma olen sõdalane ida-euroopast :)
    Kao *****!

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES