Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38
  1. #1
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    10NL FR FTP nikitheone

    Tegin video oma mängust. Tegemist ei ole õppevideoga, pigem ootan kriitikat ja kommentaare.

    Video on häälega, mängin stack modes 8-12 lauda @ FTP, kasutan hudi. Lõpus tegin ühe partii malet ka.

    177 mb.

    Tõmmata saab siit.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    suht normaalne video oli, hingamist oli palju kuulda:)


    äkki viitsid hud layouti siia postida..:)

  3. #3
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    vaatasin ise ka video ära, minu arust mõndades kohtades sa teed liiga suured cbetid, fishi vastu pole vahet kas sa paned 50% pot beti, või 80%, kui ta tahab callida siis ta teeb seda nkn, tema ei vaata cbeti suurust. liiga palju põletad sellega raha imo.
    see flushi koht peale 40 minutit, seal tuleks minu meelest turnis ära otsustada peale vastase miniraise, kas lähed bustoks või foldid . callida ja anda talle odavalt riveri kaart on küll väga suur viga.
    siis see JJ-ga kus sa mõtlesid pre kas callida või 3betida. callisid pre, siis selgelt sa läksid setti hittima, ei hittinud, siis loobu sellest käest flopis.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Tõmbasin alla, ehk leian ka aega vaatamiseks :)

  5. #5
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    vaatasin ise ka video ära, minu arust mõndades kohtades sa teed liiga suured cbetid, fishi vastu pole vahet kas sa paned 50% pot beti, või 80%, kui ta tahab callida siis ta teeb seda nkn, tema ei vaata cbeti suurust. liiga palju põletad sellega raha imo.
    see flushi koht peale 40 minutit, seal tuleks minu meelest turnis ära otsustada peale vastase miniraise, kas lähed bustoks või foldid . callida ja anda talle odavalt riveri kaart on küll väga suur viga.
    siis see JJ-ga kus sa mõtlesid pre kas callida või 3betida. callisid pre, siis selgelt sa läksid setti hittima, ei hittinud, siis loobu sellest käest flopis.

    saad fishi cbeti konkreetsemalt välja tuua? minutid mõtlen

    thx muidu

  6. #6
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Tsitaat Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    suht normaalne video oli, hingamist oli palju kuulda:)


    äkki viitsid hud layouti siia postida..:)
    ma hingan valjusti, kops koos.

    õhtul vb postitan hudi

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    vaatasin video üle ning base on väga tugev ning potensiaali on kaugele näha. Mina sinu asemel muudaks oma tableselectioni kriteeriume tunduvalt tightimaks, st kui lauas on fish siis see ei tähenda veel et see hea laud on. Pane fishid endale 2 parempoolse koha peale ning kui seal on nitid või sinu vahepealne kriteerium siis vaheta laud ära. Teine asi on see, et istu rohkem poolikutesse laudadesse ning saad ise valida millisesse kohta istud. Ning kõige olulisem on see, et fishil oleks vähemalt 50bb pappi stackis. Ilma selleta vaheta laud ära. Ma küll lõpuni videot ei vaadanud, aga suur osa laudadest olid ikka suht kehvad. Valikut ju ometi on NL10s.

  8. #8
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Mulle üldiselt meeldivad pokkerivideod, aga sellest stack või cascade laotusest (ma ei tea, kuidas nimetate) ei saa ma sittagi aru. Table selectimine on küll vajalik, aga kuidas saab üldse laua dünaamikast aru ning üldist imidžit tekitada, kui iga 15 käe tagant laud ära vahetada. Long story short, move up. 90-100 buy-iniga pole küll mõtet nl10 nühkida.
    Mäng enam-vähem ilus.

  9. #9
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    thx mates.
    poolikutesse peaks tõesti rohkem istuma, aga tänu FTP süsteemile nad täituvad jõle kiiresti.

    @ ziimukaz, stack laotus on. Laua dünaamikat vaatan eelkõige hemi statide järgi ja mängijate järgi.

    bankroll nit olen küll :P

  10. #10
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Võtsin ka video lahti.
    Kohe algusest see JK käsi, kui karistad limperit.
    Kui õigeks pead tagant järgi AI panemast vastast turnil?
    Kommi seda kätt.


    2 käsi. Sul viie paar. Kaks vastast. Flop 9 high. Turn vist Q ja riverist mast. Ei mäleta mis see pot riveris oli ca 3-4 vist, aga kui õige on seal fishi donkbet vastu foldida?
    Viimati muudetud ingu poolt : 13.10.10 at 13:50

  11. #11
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Videot sellest küll pask vaadata, et sa hingad või hingeldad vms jubedalt.

  12. #12
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Minu tagasihoidlik arvamus on, et sa raiskad liiga palju energiat table selectionile. Sellisel limiidil on valdav enamus tundmatuid, eriti pooliku stackiga, rämedad dongid, kes löövad aega surnuks. Parandage, kui eksin.

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    eksid. Tableselection on kõige tähtsam.

  14. #14

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    eino kui kutt on harjunud ja see teda kuidagi ei sega, siis kindlasti +EV

  15. #15
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    täna vaatan kommentaarid üle ja katsun vastata

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Ma ei jõudnud vaatada aga ühes kohas klikkides kohe nägin et avad utg A10o, kas see on standart, paljud head mängijad ei ava isegi AJ utg ja mis huvitavat on sul veel ep ranges?

    Ehk jõuan kunagi vaadata ka video ära, sest 200k kätt nl10 be on jama ikka.

  17. #17
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    avan alates ATo utg'lt jep

  18. #18

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    mängid päris agressiivselt imo, karistamisega ma ise veits ettevaatlikum aga ei saa öelda, et liiga agg oled. siiski huvi pärast küsin mis su non-SD winrate on?

    mis su vpip/pfr on?
    kui sa avad utg ATo siis sa peaks ka QJs, KTs+, A8s+ sealt avama.

    su stiil on päris erinev mu omast, ei oska seisukohta võtta. laudadega võiksid isegi valivam olla või mingi muu süsteemi endale teha, ei ole selle ftp waitinglistmanageriga vms tuttav aga see pakub paskasi laudu sulle koguaeg, lobby kaudu saaksid kiiremini ehk.. 20käe peale punane värv panna on ka pisut vara imo, ma ootan üldiselt mingi 30+ni(40isegi) või mingi imeliku liigutuseni.

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Jõin teed ja kõrvale panin video mängima. Päris palju oled õppinud aga ptr järgi tulemused kesised siis kuskil ju midagi lonkab. Video oli selline laudade valimine ja käsi erilisi polnud, samas kui sa selectid nii palju kui videos tegid, siis peaks ju tulemused paremad olema. Parim moodus on natukengi analüüsida oma mängu HEMis.

    Video mingeid erilisi olukordasi ei olnud aga paistab, et tahad rohkem OOP mängida kui positsioonis, see sama millest ennem rääksin, et avan näiteks utg A10 aga ei ava mp lõpust näiteks jko, ja ei varasta üldse blinde, kui isegi nitid blindidel, siis võiks ka 67 varastada, miks mitte ka k7, k6s, a8-co, a40, 68o jällegi lambi nitid istusid blindidel, sa oled positsioonis ja miks mitte varastada?

    Siis minumeelest karistad ülearu suurelt, näiteks Lp limparit, SBlt 6bb ma ei näe küll mingit erilist mõtet aga see nii väike asi, ma pigem karistaks nii pos, kui ka oop neid väiksemalt ja rohkem.

    Ehk mängid ka shortide vastu liiga kergelt, näiteks ajs selle shordi vastu kes ep avas, tal olid isegi statid vist nitised 6/3 või midagi, siis see ajs sealt sb-lt nii eriline käsi lükkamiseks ei ole.

    Samuti üldjoontes paistab, et ega väga foldida ei meeldi aga sellest videost ei oska küll välja lugeda, miks be nl10 peal, arvatavasti mängid kuskil kõvasti käsi üle.

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: 10NL FR FTP nikitheone

    Lisaks videole vaatasin PTR-is mõningaid su kaotatuid käsi. Foldida sulle ei meeldi, ülepaar on nuts millega lähed bustoks, limbitud potis 215bb deep bustoks trips keskmise kickeriga, AQo UTG-lt 4betid ja callid shove, 85s overcallid oop ja flopatud flushiga bustoks, lähed valuet võtma sealt kust võtta ei anna (riveris setiga kui lauas openended rida millest 3 mastikaarti) jne. Sa nagu üldse ei mõtle vastase range peale, muudkui uhad bettida ning callid raisesid ja lükkad veel otsa. Võta rahulikumalt, ära vahi ainult enda kaarte, vaid vaata ikka lauda ka ja mõtle vastase range peale. Kas sa peale sesse analüüsid käsi? Kui Provoker arvas siin, et tableselection on kõige tähtsam, siis sinu mängus on küll tähtsamaid asju mille kallal tööd teha. Lauas on mõelda vaja, mitte niisama lahmida. Aga küll sust asja saab

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES