Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1

    HUSNG23$ callime teise barreli?

    suhteliselt matsi algus, floppi polnud veel näinud, reade ei olnud,väljaarvatud see, et avas 3x, niiet päris limpiv fish polnud.
    Standardina ma foldin teise barreli peale ilma readideta, aga nüüd oli kuidagi ilus see käsi, liiga ilus kaart, millega barreldada, tavaliselt kiputakse väga mastitõmbe peale panema mind, saaks päris paljusid kaarte bluffida riveris, ärtusid,K?.
    Teisalt ikkagi päris tugev liin tal, kui hitimegi J lisaks, siis võime ennast valuetownida. Tegelt on vist ikka easy fold?



    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1490)
    SB (t1510)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with J, Q
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 3, Q, K (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero calls t80

    Turn: (t280) A (2 players)
    Hero checks, SB bets t160

  2. #2

    Re: HUSNG23$ callime teise barreli?

    Ma tavaliselt foldin. Ülimarginaalne koht ja pole mõtet sel tasemel mängu alguses end sellistesse situatsioonidesse panna. CR flop on teisest küljest üks variant.

  3. #3
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG23$ callime teise barreli?

    Foldiks ka ära, early on ei hakkaks head kätt ck/r ka siin, tahame ikka showdowni näha ja kui turn (mitte A vaid lambi blank) läheb ck/ck saame juba mitmeid rivereid valuebettida.

  4. #4

    Re: HUSNG23$ callime teise barreli?

    nojah, ega siin eriti valikuid tõesti pole, ma millegipärast callisin, river T ja callis mu suure donkbeti AT-ga ära. Mis millegipärast on standard, sellised callid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES