Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 251 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 5003
  1. #181
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Saab ikka mõned korrad ühe kaupa maksta aga kui kunagi ilmselt pangamakse ülekanne tekib siis läheb selle peale üle.

  2. #182
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    lasen üle seekord... nädalavahetusest siiamaani pikali.. hääl ära ja koha-nohu kallal..

  3. #183

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    millal kuumaksu peale üle minna mõeldakse ja kas hakkabki nüüd 2x nädalas olema P ja T ?

  4. #184

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Jätame esialgu kaks trenni nädalas, kui peaks tulema tahtmine/võimalus ka kolmandat võtta, siis saab alati juurde võtta.

    Maksmise kohta. Läheme kuumaksele üle, ei viitsi igakord meenutada, kes palju maksnud on. Maksmine JK Legionile (Wismari haldaja) hakkab toimuma eelmise kuu eest kuu esimesel poolel. Seega paluks kindlasti kõigil kuu novembri esimesel nädalal teha esimene kuumakse. Kuna praegu ei saa kindel olla, palju osalejaid tuleb, siis teeb esimese kuumakse veidi kallima, st esimene kuu oleks 500 makse ja edasi loodetavasti 400, kui peaks kuumaksetega osalejaid 15 kanti tulema.

    Arvega on selline lugu, et Ranka andis lootust, et saab tema arvet kasutada, aga seda alles järgmisest kuust. MTÜ alt olevat maksuametiga liiga palju juramist. Ranka, äkki kinnitad millalgi üle siin teemas?

    Seniste kulude kohta, praeguse seisuga on maksnud ühe või enama korra eest kasutajad: pastilaa, fyte, oskar, CTXrix, veeretas (kas jäi mul kasutajanimi õigesti meelde?), Jaagup17 ja muruntau. Kõigil, kes ei ole seni veel maksnud (peaks minu mälu järgi olema ainult Raunsz ja Soouni), tasuda ühe trenni eest sulas koha peal ja edaspidi kuumaksega.

    Liitumistasu võiks siiski kiiremas korras ära maksta, saaks pallid juba ära osta. Kõik siis 150 kaasa täna! Enne/peale trenni arutaks milliseid palle ja kust osta, ma oleks nõus juba homme osturetkele minema. Tahab äkki keegi kaasa tulla?

    Edit: Ja arutaks ka, kes palli/palle hakkab kaasas kandma, ma võin ise ühte palli vedada. Pallid võiks olla tihedamate käijate käes ja eri isikutel, et ei tekiks riski, et pallid trenni ei jõua.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 26.10.10 at 13:29

  5. #185
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ma täna ei tule (eelmine kord olin juba sita enesetunde ja vormiga trennis = insta tervis veel hullem), seega ei saa võlga maksta. muruntau, kui sul kohe vaja seda võlga, siis PM-i oma konto ja shipin ära. Kui mitte, maksan siis kui kohale ilmun.

  6. #186

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    kohe ei ole vaja, loodetavasti tuled pühapäeval või järgmisel nädalal, siis maksad kohapeal.

  7. #187

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Täna ei jõua, kuna hetkel puhkus ja viibin Tartus. Pühapäevaks arvatavasti kohal. Aga see kuumakse, kui nüüd novembri algul maksta, siis kas see oleks oktoobri või novembri eest? Äkki teeks veel oktoobris nii, et maksab nii palju kui keegi kohal on käinud ja kui puudu tuleb siis pundi peale paneb puudu oleva summa ja siis detsembri algul novembri eest kõikidelt juba täis raha?

  8. #188
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Palju üldse tulijaid on? Mu sõber kah teeb remonti seekord, aga muidu endiselt ta ka huvitatud. Kas täna saame 8 meest kokku?

    Edit: ise tuleks endiselt hea meelega
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 26.10.10 at 15:59

  9. #189
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ma ei jõua vist samuti täna - kurk valus ja väsinud veits.

  10. #190
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ikka jep kellel vähegi võimalust siis kohale tulla.

  11. #191
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ranka palun tule kohale poegadega!!!

  12. #192

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    tulevikus teeme väikse turniiri:
    1.) FC Pokkeriprod Tln
    2.) FC Pokkeriprod Trt
    3.) FC Scämmerid
    4.) FC Moded
    5.) FC Trollid


    lol

  13. #193

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tulin just Wismarist lepingut tegemast. Nüüd on nii, et iga teisipäev (20.45-22.15.) ja pühapäev (19.00-20.30.) toimub trenn, selleks et ühte trenni ära jätta, peab sellest kümme päeva ette teatama. Senine loodetust veidi leigem huvi ja fakt, et siin sõna võtnud võimalikest huvilistest on alla poole end üldse kohale vedanud on mind pannud kergelt kahtlema asja mõttekuses. Kui trenni organiseerida, siis ei saa ikka niimoodi, et kõik käivad nagu kuuvarjutus ja maksavad siis kui tahavad palju tahavad. Mina ei viitsi enda taskust teiste käimatajätmisi kinni taguda ja päris kuuekesi ei ole ka mõtet jalgpalli mängida.

    Üritame asja ikka käima saada, nädalas neli-viis tundi leida jalgpalli jaoks ei ole ju nii üüratult raske. Saab muid toimetusi teistele aegadele/päevadele lükata küll. Mina olen sellest trennist vägagi huvitatud ja puudun luban edaspidi puududa ainult äärmiselt tähtsatel põhjustel, mida loodetavasti ei tule.

    Jalgpall on meeskonnamäng ja meeskonda ei saa niimoodi planeerida, et ma täna viitsin või täna ei taha. Meeskond tähendab vastutust, kui astuda meeskonna liikmeks peab meeskonnas tegema enda osa, ükskõik kui suur või väike see ei ole. Muidu ei ole mõtet meeskonda tullagi. Sellepärast on alates pühapäevast ühekordne trennitasu 100 krooni, et oleks rohkem motivatsiooni kohal käia, olla meeskonna liige ja maksta kuutasu. Kui arvestada senist kohalkäijate arvu 6 ja 9 inimest, siis see ei olegi karistus, vaid vajalik meede, et meil tulud-kulud kokku tuleks. Üks trenn on meil 650 eeku siiski.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 26.10.10 at 18:11

  14. #194
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Kes saab, aga täna kohale ei viitsi tulla, on KELGUNÖÖR! Räme dauner garanteeritud!

  15. #195
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Puhas nuts trenn ikka, väga mahe luks.

  16. #196
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Puhas nuts trenn ikka, väga mahe luks.
    +1

  17. #197

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    nonii, uus rekord, 3 inimest, pastilaa, soouni ja mina. wp, nh, gg.

    Võiks ju rääkida sellest, et sõnad ja teod on sellised kummalised asjad, mis harva sama rada astuvad, võiks rääkida, kui kerge on netis suuri sõnu teha, võiks rääkida meeskonnamängu/töö olemusest ja veel paljudest asjadest. Aga me oleme kõik täiskasvanud ja sellest ei oleks mingit kasu.

    Meil oli kolmekesi ka väga fun trennis. Mängu obv ei saanud teha, aga tegime söötu/lööke, pastilaa ühte väljapakutud mängu, mille nimi ei meenu, 500't ja persekaid. Ise sain ka korra mõnuga sit..risse pastilaalt :D

    Aga rohkem inimesi tahaks trennis näha, kui nii pühapäeval kui teisipäeval ei tule keskmiselt üle kaheksa inimese trenni, siis on väga reaalne võimalus, et lähen lõpetan lepingu ära. Jalgpalli ei saa ikkagi kolmekesi mängida.

  18. #198
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Olge kohal ikka - väga mõnus veidi liigutada ja palli taga ajada. Omalt poolt pakun ühele FR mikromehele väikse sessi ja statside vaatamise, kui ta seni veel vutis käinud ei ole ja pühapäeval tuleb kohale. Success!

  19. #199
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    jätkuvalt olen huvitatud ühinemisest, aga hetkel tõesti ei ole aega.

  20. #200
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Olge kohal ikka - väga mõnus veidi liigutada ja palli taga ajada. Omalt poolt pakun ühele FR mikromehele väikse sessi ja statside vaatamise, kui ta seni veel vutis käinud ei ole ja pühapäeval tuleb kohale. Success!
    TAHAN KAA!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES