Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 251 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116156206 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 5003
  1. #2101
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.

    aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.

  2. #2102

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Kiidaks veel Männiku staadionit: viimasel ajal olen tähele pannud, et eesti koondis viib mängule eelnevad trennid seal läbi.

    aga tõsiselt, staadion kuhu talveks tõmmatakse katus peale, katuse all ei ole vihma lörtsi lund ega karget põhjatuult vaid meeldivad pluss kraadid. Tõesti eks männikule on pikk maa, aga wismari ( või ka sobivamast kohast kesklinnas) viivad kaks autot sinna üks üliäge ning võimas must saksa uhkus ja teine punane naksitrallilik liikur.
    Tean,et pole veel meeskonnas kaua olnud ja minu arvamus ei loe aga ise eelistaks ka talvel Männiku sisehalli treenimiseks.Korra nädalas võiks ju seal trenn olla.

  3. #2103

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ma pooldan ka 1x nädalas ja männikul teha pigem, kui kusagil 2x nädalas ja kehvades tingimustes.. :D
    Kui juba väljas saab mängida uuesti siis võiks 2x nädalas teha ja odavamas kohas..

  4. #2104

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    1x nädalas trenni teha ei vii meid imo praeguselt tasemelt edasi ja nii jääksime ka järgmine aasta taas peksupoisteks. Samas, kui teha 1x nädalas Männikul ja 1x nädalas Wismari hallis, siis see teeks kuu eelarveks umbes €450, mis eeldaks €25 kuumakse juures 18 regulaarset maksete sooritajat. Seni on ajalugu näidanud, et keskmiselt tuleb makseid umbes 16-17lt, eelarve jätkaks taaskord päris Kreeka stiilis pingelisena.

    Ise pooldan trennide jätkumist wismari hallis 2x nädalas, see tuleks eelarvet silmas pidades ja ka võistkonna loodetavat tasemekasvu arvestades kõige mõistlikum valik. Männikul käiks ka kindlasti vähem inimesi kui wismaris, mis pingestaks eelarvet veelgi. Rääkimata suurenevast aja- või transpordikulust männikul käimisel, ma tõepoolest ei tahaks €50 ja tõenäoliselt rohkemgi maksta kuus taksoarveid trenniskäimise eest. Neljanda liiga peksupoisil treenida meistriliiga ja koondise tasemel hallis on ka imo selge overkill.

  5. #2105
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Nonii,

    me ju karuga pakume lausa sellist stiili et su kulutused ei tõuseks. Sina vea oma tagumik wismarisse kohale ja küll me edasi sind sõidutame, pakume tee peal veel head muusikat ja vapustavat seltskonda. Vabandan ette oma lollust, kuid ma ei näe, et puidust põranda peal meie tase tõuseks mühinal. Saali jalgpall on vähe teine mäng kui suurem jalgpall. Pusimises muutuksime kindlasti paremaks aga siiski näen ma suuremaid eeliseid kunstmuru väljakul.

    Eile tagasi tulles Tapalt, olid meie autos mehed täitsa rahul sellega, et oli pehme väljak. Ennast ei maksa lõhkuda. Talvel tuleb tegelda võhma arendamisega. Seega peaks kord nädalas tegema platsi trenni ja siis mehed kes peavad vajalikuks enda võhma tõsta saavad nt käia Tallinna spordi hallis jooksmas. Teekski Männikul korra hinnaks 5 eurot ja kui maksad terve kuu siis nt 4 eurot. Meeskonna mehed võiksid maksta 20 eurot kuus, siis ülejäänud rahade eest täiendaks oma pallide varusid ja koguks rasva järgmiseks aastaks.

  6. #2106
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    1x nädalas trenni teha ei vii meid imo praeguselt tasemelt edasi ja nii jääksime ka järgmine aasta taas peksupoisteks. Samas, kui teha 1x nädalas Männikul ja 1x nädalas Wismari hallis, siis see teeks kuu eelarveks umbes €450, mis eeldaks €25 kuumakse juures 18 regulaarset maksete sooritajat. Seni on ajalugu näidanud, et keskmiselt tuleb makseid umbes 16-17lt, eelarve jätkaks taaskord päris Kreeka stiilis pingelisena.

    Ise pooldan trennide jätkumist wismari hallis 2x nädalas, see tuleks eelarvet silmas pidades ja ka võistkonna loodetavat tasemekasvu arvestades kõige mõistlikum valik. Männikul käiks ka kindlasti vähem inimesi kui wismaris, mis pingestaks eelarvet veelgi. Rääkimata suurenevast aja- või transpordikulust männikul käimisel, ma tõepoolest ei tahaks €50 ja tõenäoliselt rohkemgi maksta kuus taksoarveid trenniskäimise eest. Neljanda liiga peksupoisil treenida meistriliiga ja koondise tasemel hallis on ka imo selge overkill.
    +1 mõlemale poindile.

    Ei näe samuti mingit mõtet trenne vähendada, kui neid on niigi vaid 2x nädalas.

    Ja Joosep - kirjutasin kuskil eelmisel lehel, et on variant soetada omale pehmendavad sisetallad põlvede säästmiseks.

  7. #2107
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    ilus. õnne !

  8. #2108

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ma jälle ei näe, kuidas 1x nädalas trenn meie tasemele saab kuidagi positiivselt mõjuda, see oleks reaalsuses 2,5-3x trenni kuus ka keskmisele põhivennale, mis on selgelt vähe. Samuti ei usu, et platsi põrand meie tasemel erilist vahet teeb oskuste seisukohast, kindlasti mitte piisavalt, et õigustada 50% kõrgemat hinda. Ja puitpõrand ei ole seal ka nii kõva midagi, talvel küll keegi ei kaevanud, et põrand oleks olnud mõne vigastuse põhjuseks. Üldse 1x trenn nädalas on mõttetult vähe.

    Transport ja selline klappimine ka midagi väga super ei ole. Väga tore, et viitsite niimoodi meeskonnale appi tulla, aga see tähendaks ikka hilinejate järel ootamist, paratamatult ei toimiks 100% ajast ja tähendaks väikest lisa ajukeppi + lisaaega transpordile. Lasnamäekatel läheks ikka üle tunni, et trenni jõuda, mida on nt minu jaoks palju.

  9. #2109
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    eks see küsimus tuleb lihtlabasele hääletusele panna. Muud ei miskit. enamus otsustab

  10. #2110
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mina olin üks, kellel Wismari talvel jalgadele hakkas (kannad, achilleus). Aga tõesti - soovitan geelist kannapehmendusi. Peaks ka teistele jalajamadele (põlved ntx) hästi mõjuma). Ise sain need Ülemiste SHU-st.

    Loomulikult oleks mina parema saali poolt, aga kui selle hind on ainult 1 vutt nädalas, siis pigem olen nõus edasi Wismaris käima. Siiski on Wismari üks nigelamaid sisevariante (kohati märg põrand+pesemine üle hoovi ja paras peldik). Üks hea koht on veel minu meelest Kristiine spordihall - siin ka hinnad http://www.kristiinesport.ee/kristiine/hinnakiri.html. Seal olid aga alati ajad kinni. See kõige hilisem oleks muidu superaeg.

  11. #2111
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Selleks, et meie tase tõuseks, ei piisa ainult trennidest. Suhtumine peab minema korrektseksemaks. Ei tohiks hilineda( karu pidevalt viilib sellega jooksmisest eemale), peaks võimalusel ikkagi kohal käima ( veeretas käib kinos harry potterit vaatamas või siis mina lähen kusagile suvitama), rohkem peaks ise tööd tegema selle nimel. Raske saab see igastahes olema. Eks ma olen jah mures oma ihu pärast nagu Fyte siin mainib, aga siiski olen veendumusel, et enda tervist peab hoidma. Me ei pruugi küll oma vigastusi wismaris kätte saada, aga eeldused selleks me võime seal luua. Eks ma nurisen ja käin seal kus vaja. Me peaks kuulama mida meie treener arvab asjast ( ma tõesti loodan et ta tahab meiega jännata vähemalt 1 aasta ).

    Ma lähen homme endale väravahi kindaid muretsema, kuna meeskonnal on hetkel vajadus, et mina passiks postide vahel. Pean ennast meeskonna mängijaks ja tahaks loota, et me kõik hoolitseme üksteise eest ja kuulame ükstesit.

    PS jätkates demagoogiaga ja tehes maha wismarit, siis krt see on lisakulu, peab muretsema saaliputsad. Kuna kunstmuru omadega on seal tiba libe ja vigastuste oht on olemas :P. Ärge võtke minu kriitikat isiklikult!

  12. #2112
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mängisin terve talve seal sisehallis kunstmuru tallaga ning väga hästi sai hakkama.

  13. #2113

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    pooldan jossi vaatevinklit, kõige halvem mida mina wismari sisehalli juures näen on see, et see on nii väike, kuna meie meeskond on pidevas kasvujoones (27 inimest regatud, kellest 15-20 käivad suht regulaarselt kohal + siis veel sõprade sõbrad ja tuttavate tuttavad), ütleks, et oleks suht kelbas kui 20-25 inimest lendab wismari sisehalli kohale ja siis hakkame jälle debiilikuid mängima ning mingi kradi viie või kuue eri meeskondadega mängima iga mäng kuskil 10 min. samal ajal teised kuradi passivad ja külmetavad.

    aga noh see vaid minu arvamus :D
    ega siin vist muud valikut polegi kui hääletada kuna siin nagu näha nii palavahingelisi planguarmastajaid kui ka tehiskiududesse armunuid :D

  14. #2114
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    minu arust mõlemal asjal on omad plussid/miinused.
    15-20 käivad kohal, aga trenniraha saame 17lt? huvitav küll

  15. #2115
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ei ole ju ainult kaks valikut. See kristiine spordihall on näiteks suurem kui Wismari omajagu. Hind ju paistab ka seeditav, pesemisvõimalused valge inimese omad.

  16. #2116

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Seda kristiine varianti võiks küll lähemalt uurida, sest tuli nüüd ka meelde kuidas wismaris otstes oli põrand tihti libe ja sai paar korda korralikult pikali käidud kui tugijalg alt ära libises, ja 7vs7 oli seal sisuliselt max kui sai veel kahe võistkonnaga mängida, alates sellest oli juba kolm ja enam võistkonda vajalikud. Ja ise pooldan ka, et trenne võiks olla rohkem kui 1x nädalas.

  17. #2117

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Puhtalt kasutegurist rääkides on üks kord ja korralikult läbi viidud trenn nt Männikul parem kui poolkõvad saalitrennid. Ükskõik mitu neid siis nädalas on. Saal lõhub esiteks liigeseid, teiseks on väike ja kolmandaks ei anna "päris" mängu mõttes seda juurde, mida meil kõige rohkem vaja on - positsioneerimist, taktikat ja platsinägemist.

    Räägiks siis aiast endast ka, mitte aiaaugust :) Meil oleks vaja taktikat ehk plaani - kes kaitses kus on ja mida teeb, kes ründefaasis kuidas liigub. Kuidas palli enda käes hoiame (ja MIKS üldse nii teha), kuidas vastast survestame jne. Tapa vastu läksime rünnakule nii, et mitte keegi ei teadnud, kuidas see pall sinna võrku toimetada. Ma miskipärast arvan, et saalimäng ainult süvendaks sellist mõttelaiskust, et "küll ma vaatan, kui palli saan". Improviseerides on tore küll, aga ärgem rääkigem siis saavutustest või mitte peksupoisiks olemisest.

    Ka trenni aja kasutamise osas saaks teha paremini - kui peale trenni aja lõppu on veel jõudu üle, et mängida, pole piisavalt pingutatud. Seda juttu ei räägi ma enda tervislikust seisundist lähtudes :)

    Muidugi on mõistetav see, et teisest linna otsast pole kõige meeldivam trenni sõita. Võrreldes võrreldamatut on endalgi kole kiusatus maja taha lilleküla väljakule trenni minna..

  18. #2118
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    GG

  19. #2119

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Saatsin maili ka kotka hallile, aga sealt saadeti vastu üks number kuhu pean helistama aga märkasin seda maili liiga hilja et täna helistada. Homme helistan ja annan teada, mis seis seal on. Iseenesest peaks see männikust sobivama asukohaga olema. Linnu tee 9

  20. #2120
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    tra, jätsin oma puutsad tapale. tra küll.

    täna tuleb vb üks portugali vend meie trenni, saame äkki veel ühe leegionäri :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES