Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 251 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117157207 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 5003
  1. #2121
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ja üks vv läbi soccerneti foorumi. JK Oper/Kose(rahvaliiga) mängija.

  2. #2122
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ja lõpuks koosnebki meie meeskond väravavahtidest, kes suuremal või vähemal määral on vigased. Ma ka nüüd võin liituda nende vigasematega. Tapal soojenduse ajal käis korra jalg imelikult augus ja eile hakkas pihta. Paremal jalal mingi lihas on ära tõmmatud. Täna trennis jooksen ja vaatan mis harjutusi teha annab. Tahaks nädalavahetuseks korda saada.

    Kas on selginenud, kus me mängime nädalavahetusel? Amblas või Tallinnas

  3. #2123

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Hetkel on pühapäevase mänguga nii, et Amblaga on enamvähem kokku lepitud, Kalevi stataga samuti, Twisteri esindajalt on põhimõtteline nõusolek saadud, aga ta pidi eile veel võistkonnaliikmetelt järgi küsima. Täna tal muidugi telefon väljas :( Saadaks niipea jalkaliitu kirja, kui Twisterilt kinnituse kätte saaks. Ambla poolelt on ka veel üks takistav faktor mängus, aga peaksime sellest mööda saama.

    Edit: saatsin jalkaliitu kirja ära, sebisin nagu oskasin, loodetavasti tulevad nad Amblale vastu.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 13.09.11 at 13:13

  4. #2124

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kotka hallis vaba ainult paar pühapäevast aega ja hind oli ka 100€ kui ei pese, terve väljak ja poole kaupa nad ei rendi.

  5. #2125

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tore, et stabiilselt 20 meest trennis ja kõik isuga mängivad, hetkel on ainult 1 miinus mis pärsib trennitegemist ja peame lihtsalt palju jooksma - nimelt palle pole. Täna oli trennis 2 väravavahti, kellele peale lüüa oleks superhea, aga võta näpust.
    Samuti kui teil hetkel pole väravavahti, siis peaks kiirelt olemasolevad ära regama ja saaksite juba mängus kasutada neid.
    Tulen pühap ka mängule, siis saab mängijatega ka rohkem tuttavaks.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 13.09.11 at 21:05

  6. #2126
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Super trenn minu meelest, Pumper!

  7. #2127
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mängijate juurde regamine lõppes 1septembril. Seega järgmisel hooajal siis. Aga jah tuleb kiita, kaks uut väravavahti on tasemel ja ehk saame oma vv needuse murtud lõpuks.

  8. #2128
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Hea trenn oli jep.
    Aga igatahes - tuleks ikkagi ära otsustada, millises sisehallis trenni hakkame tegema, sest ajad võiks juba oktoobri algusest kinni panna, ilmad pole juba praegu kuigi soosivad.

  9. #2129
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    trenn oli kaiff ja võiks selgust saada küll mis teeme sügisel

  10. #2130

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Pühapäeval toimub mäng ikkagi Tallinnas nagu plaanitud, kalevi kunstil kell 14.30. Twisteriga. Jalgpalliliidust ei tuldud vastu palvele lubada Amblal kahel päeval järjest mängida, reeglite järgi peab olema mängudel vahe vähemalt 2 päeva. Hetkel ei ole veel uut aega mänguks, Ambla esindaja oli päris kurb ja nõutu selle uudise peale, neil tundub, on päris raske nädala sees satsi kokku ajada. Pakkusin neile variandi Tallinnas teha.

    Tegin ühtlasi talvehooaja treeningpaiga hääletuse teema. Öelge oma sõna nüüd, või vaikige igavesti, tulemused lähevad lukku ülehomme hommikul: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9094

  11. #2131

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ahjaa, ütlen ära ka, et kui peaks osutuma valituks 1x nädalas Männikul, siis minu jaoks on 1x nädalas trenni nii vähe, et ma ei näe väga pointi nii kaugele tulla. Sellisel juhul otsin endale mõne tõsiseltvõetavama satsi kus trenni teha kuni meil taas 2x või rohkem trenne tuleb ja käin kohal 1-2 korda kuus ja maksan korra eest. Samuti loobun klubi rahaasjade, mängude ja turniiride organiseerimisest. 1x trenn nädalas on väga mõttetu. Sellisel juhul võtan võistkonna organiseerimise enda peale taas enne järgmiseks hooajaks registreerimise algust.

    Edit: sellisel juhul loobuksin ka obv treenerile tasu maksmisest, hetkel me seda veel ei tee, aga õige pea oli plaanis alustada. Saab ka keegi teine proovida seda tänamatut tööd. Ma ei näe tõepoolest pointi kulutada 5-10h nädalas enda tööaega, et käia trennis 1,5h, mu aeg ei ole just odav.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 14.09.11 at 16:33

  12. #2132
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kle sa ei jäta meile sisuliselt valikut ju. Esitad puhtkujulise ultimaatiumi meile.

  13. #2133

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Aga nii asi on. Ma tõepoolest ei kavatse jätta kuus teenimata umbes keskmist palka, et orgunnida võitkonda, kes ei viitsi trenni teha. Milline täiemõistuslik inimene ei teeks sellist valikut?

  14. #2134
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    No kui valikuteks on a) kas teha 2x ndl trenni mängitaval platsil, b) teha 1x ndl veits paremate tingimustega kohas, kuid linnast väljas, siis valik on ju suht obvious imo.. Kaks korda nädalas on niigi vähe.

    Ühesõnaga, saan muruntaust igati aru.

  15. #2135

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Sry, mind ajab suht närvi see, et ma ohverdan enda €25/h aega metsikutes kogustes, et mõni jorss saaks paar korda kuus enda nägu kohale näidata. wtf Tõsiselt närvi ajas see praegu. Tõenäoliselt annaks osad ülesanded veel üle isegi juhul kui teeme 2x nädalas edasi.

  16. #2136
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Nagu sa näed pole ma oma valikut veel teinud. Kaalun kahe variandi vahel ja üritan leida kummagi poole eelist teise suhtes. Ma ütlen, et sellise ultimaatiumi esitamine ei võrdu olukorra hääletusele panemisega.
    Ja me oleme korduvalt sulle öelnud, et ongi normaalne, kui jagame klubi juhtimise ära mitme inimese peale. Räägime trennis asjad läbi, mis ülesandeid kellegile tahad ära jagada ?
    Ja arvestades Männiku asukohta, ma pigem kaldun ka Wismari poole. Võta asja rahulikult, vaatame, milliseks hääletuse lõpptulemus kujuneb.

  17. #2137
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Wismari sisehall nüüd küll ei arenda sellist mängu mis meile oleks vaja.
    Üks võimalus oleks nt iganädal Männikul + ülenädala Wismaris lisaks veel trennid (või vastupidi) siis peaksid nagu enamus rahule jääma.

    Ja krdi Wismari halli kiitjad mõelge sellele kui meid 20-25 kohal ja mängu teeme sis pooled passivad ja pooled mängivad. On see parem variant v? Pigem näen seda nii et 2x Wismaris kokkuvõttes teeme vähem trenni kui kord Männikul või kuskil suuremas kohas.

  18. #2138
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    1 idee veel, mis oleks mõeldav. Keegi kellelgi tuttavaid mõnes Tallinna madalama liiga satsis võiks uurida - äkki saame kahe kamba peale Kotka siseka €100 kord terve platsi ära võtta. Mu meelest oleks see supervariant - jääks ka hind (€50 kord) suht mõistlik. Kumbki sats obv saaks oma poole.

  19. #2139
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Max, mõtle nüüd loogiliselt - miks meid peaks 25tk trenni tulema? Ka üle poole aasta tagasi oli paar korda järjest trennis ca 20 in, kuid ei läinud kaua mööda, kui see arv langes ca 10-le.. Pealegi arvan, et talvel on veits vähem trenniskäijaid sp, et igast külmetushaigused jm viirused kimbutavad..

    Kotka halli kohta nii palju, et pool väljakut jääb väheks vast. Puusalt pakkudes on kotka halli pool platsi umbes sama, mis wismari sisehallis on 2/3 väljakust.

  20. #2140
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Fyte sinupoolt aru saada mix sa nii Wismari poolt, aga kõik ei ela päris nii lähedal et kiviga visata platsipeale. Ja eelmine talv hakkas alles sats kokku tulema ja loogiline et sis oli vähem

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES