Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 108, kokku 251 EsimeneEsimene ... 85898106107108109110118158208 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 141 kuni 2 160, kokku 5003
  1. #2141

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Niisama 1x käijaid ei hakka lihtsalt enam vastu võtma, ajalugu on näidanud, et harvem käijad kaovad õige pea ära. Üritaks ikka saada käima inimesed, kes tahavad regulaarselt trenni teha, mitte 2x kuus liigutada, männikul oleks peaaegu kõik selles kategoorias. Samuti pole mingit probleemi välja kickida neid, kes seni 1-2x kuus on käinud, et teha ruumi uutele. Sry, aga 2x kuus trenni teha ei ole mingit mõtet, tööle-kooli kõndides saab ka umbes sama koormuse ja liiga seisukohast vaadates pole ka vahet, kas käia 2x või üldse mitte, selliste tüüpidega kaotame niikuinii. + sellistelt raha sisse nõuda... ma tõepoolest ei viitsi. Ma usun, et saalis 2x nädalas trenni teha saaks niimoodi normaalse koosluse kokku järgmiseks aastaks.

  2. #2142

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Prolly mu hääl ei loe kuna olen newcomer ja viimased 2 trenni ainult käinud, kuid siiski imo 1x nädalas trenn oleks täiesti lamp, liialt vähe. isegi 2x on vähe, kui oleks võimalus siis teeks üldse 3x. kui on mingid eesmärgid tiimiga kuskile jõuda liigas, siis tuleks asjaga korralikult tegeleda, selle ühe korraga väga kaugele ei sõua. muidugi oleks murul parem mängida, aga no pall on ümmargune nii saalis kui murul ju. pallikontrolli/lööki/sööte saab saalis ka väga edukalt arendada. peace.

  3. #2143

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Treenerina hääletasin Männiku poolt ja 1x, seda teadmisega, et treenitakse kuni aastavahetuseni. See on selline hea puhkus, kus vigased saavad taastuda peale pikka hooaega. Aga uuest aastast peaks kindlasti 100% 2x trenni tegema.
    Üldiselt siin foorumis rääkida on natuke kehv, soovitan teha mingi istumine näiteks peale mängu ja teravad teemad läbi arutada ja otsustada mis saab.
    Isegi 2. liiga teamid teevad kuu v 2 puhkust peale hooaja lõppu ja nii et nad üldse ei mängi.

  4. #2144

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Meil enamus puhkasid suvi läbi trennidest, pole nagu väga millestki puhata. Kui kellelgi on vaja aega taastumiseks, siis imo võiks see olla individuaalne.

  5. #2145
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Suvepaus ongi mõeldud väikseks puhkuseks ja ei ütleks et enamus puhkasid. Lihtsalt mängiti kodukandis mitte Tln-s. Puhkus käib jalgpalli juurde. Ise vb ei saa sellest aru aga väsimus jääb jalgadesse ja ei suudeta täielikult taastuda kui terveaeg jutti lasta

  6. #2146

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Pumperil ei luba ta 43-aastane naine talvel rohkem kui korra nädalas õue (kardab, et Külm võtab ära), seega ei saagi mingit trenni teha.

    Mis aga teie probleemi puutub,siis nagu mingid rikutud väikesed lapsed. Nahhui teil on vaja neid imeväljakuaegu. Pange endale koolivõimla kinni ja tehke väiksemas ruumis 4-4 või 5-5 ja vaadake, kui lihtne on palli vallata ja hoida ning ruumi tekitada. Võib-olla on isegi arendav.

    Me ise teeme näiteks talvel korra lageda taeva all ja siis kaks tükki võimlates. Siin Otepääl on muidugi elu odavam, kuid tõenäoliselt saaksite päris head pakkumised ka pealinnas. Pluss on see, et võimlas ei pea 20 matsi kohal olema ja piisab 8-12 ning korralikumalt tuleb käia see üks väliaeg.

  7. #2147
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
    Prolly mu hääl ei loe kuna olen newcomer ja viimased 2 trenni ainult käinud, kuid siiski imo 1x nädalas trenn oleks täiesti lamp, liialt vähe. isegi 2x on vähe, kui oleks võimalus siis teeks üldse 3x. kui on mingid eesmärgid tiimiga kuskile jõuda liigas, siis tuleks asjaga korralikult tegeleda, selle ühe korraga väga kaugele ei sõua. muidugi oleks murul parem mängida, aga no pall on ümmargune nii saalis kui murul ju. pallikontrolli/lööki/sööte saab saalis ka väga edukalt arendada. peace.
    +mirrion

    Paari kuu pärast võiks mõelda jah, et kas saaks kuhugi kooli võimlasse nt 3nda trenni aja. Roccal mare kooli omas olen mängind ja sealne saal sobib 5v5 jaoks, ehk siis üle 15 kohale ei saaks tulla - tuleks listi alusel hakata tegutsema. Pakun, et hind võib suht odav olla võrreldes wismari halliga nt.

  8. #2148

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Selles mõttes jah, et väike saal ei ole kunagi takistuseks trenni läbiviimisel, isegi kui tuleb 20 meest. Samas võib kaaluda ka väljas treenimist, mis on odav, ainuke jama on et tuleb jälgida temperatuuri (päris -20 kraadiga treenida ei tahaks). On olemas staadionid mis alati lumest puhtad.

    Taipupole: kahju et närvid sul vastu ei pea, kuna sain 10 aastat noorema naise kui sina.

  9. #2149

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Taipupole: kahju et närvid sul vastu ei pea, kuna sain 10 aastat noorema naise kui sina.
    14 on sutsu noor jah, selle peale ei pea politsei närvid ka vastu.

    Aga uuesti: kaks võimlas ja üks väljas/sisehallis. Ma usun, et see on teile võrdlemisi ideaalne plaan, eriti kui on kahtlust, et kas kõik jõuavad alati käia.

  10. #2150
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tere,

    väikene langus trenni mahtudes mõjub natukene värskendavalt. Ma loodan et Muruntau päris tõsiselt oma juttu nüüd ka ei mõelnud ja see tekst oli ajendatud hetke emotsioonidest. Nagu ma olen ka varem öelnud, et kui peaks osutuma valituks Männiku, siis aitan inimesi transpordiga. See teeks kaugelt tulijatele pool tundi aega juurde. Nad tulevad nagu alati wismari juurde või lepib mõne veelgi mugavama koha kokku ja sealt siis 15 min pärast oleme juba Männikul ja siis tooksin ka tagasi. Me peame meeskonnana arenema koos, koos tööd tegema, koos vaeva nägema, koos ohverdusi tegema.

    Ma nüüd räähin kindlasti endast, et mina pean talvel jooksmas käima hakkama. Selle ilusa asja jaoks on plaanis võtta kuukaart kalevi spordihalli. Super oleks seal käia kellegagi koos, motivatsioon on suurem. Loodetavasti tõuseks siis üldine füüsiline vorm, mis mõjuks meie meeskonnale paremini. Mina pean kindlasti tegema sellel talvel rohkem füüsilist trenni. Laduma ilusa põhja alla ja siis kevadel hakkama seda palli suunama. Kui palli järgi joosta ei jõua, siis on ka raske seda lüüa.

    Loodan et saame raskest talvest ühiste jõududega üle!

  11. #2151

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kõik kes trenni tulevad, siis ma jään arvatavasti trenni hiljaks.

    Tehke alguses siis sooja alustades sõrgiga ja kiirelt harjutusi tehes nagu me varem kolonnides oleme teinud.
    Edasi võib teha koera või siis jagada kaheks meeskonnaks ja teha palli hoidmist.
    Loodan vähemalt trenni poole pealt jõuda.

  12. #2152

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Jõudsin siis natukene enne 40 trenniminutit kohale.

    Kuna viimased trennid alati keegi väänab jalga, siis palun veelkord mängida ettevaatlikult ja teha korralik venitus-soojendus. Libeda ilmaga tulevad need jamad kõige kiiremini.

    Pühapäeval siis mängule ja proovime uuesti punkte noppida!

  13. #2153

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mul jalg taaskord suht hea juba.. pühapäevaks peaks ideaalne omlema :)

  14. #2154

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mäng Amblaga toimub 09.10 kell 13.00. Ambla staadionil. Pmst EJL ei luba teha mänge peale viimast vooru, aga meile tuldi seekord vastu. Amblal polnud tõepoolest muud varianti saada satsi kokku ja nad kaalusid isegi mängu ära jätmist ja mingisugust kokkulepet. Lõpp hea kõik hea. Saamegi nendega korraliku mängu maha pidada.

  15. #2155

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Rääkisin just Raimoga Kalevist, neil on veste seal küllalt, pole probleemi. (Twisteril on ka punased särgid ja seekord peame meie kandma veste särkide peal, kuna meie kodumäng).

    Selles suhtes oleks hea küll, kui järgmine aasta teha uus komplekt varustust nö away värvides. Ega neid tihti vaja ei ole, aga adist saaksime päris soodsalt kätte ja noh, oleks äge.


    Edit: ma praegu päris otsustamiskonditsioonis ei ole, pühapäeval mängul otsustame trennide toimumispaiga ära.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 16.09.11 at 16:03

  16. #2156
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    kas muidu järgmine aasta on plaanis uuesti tellida särgid? ma vaatasin, et mul hakkab seal üks õmblus nõmedalt rebenema

  17. #2157

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Vara veel öelda, vaatame kõigepealt, milliseks järgmise hooaja koosseis kujuneb ja otsustab selle millalgi veebruaris ära.

  18. #2158
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Jällegi suurepärane ilm pühapäevaseks liigamänguks. Lähen varem kohale, sest enne meid mängib Suema : SK Tapa. Pisut eeltööd Suema kohta ei tee paha, arvestades meil järgmine nädal nendega mäng.

  19. #2159
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    glgl, ma ise koolitusel ja ei jõua

  20. #2160
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    FC Pokkeriprod 1:7 FC Twister.

    Esimene poolaeg tabeliliidrid surusid päris korralikult ja toimetati päris hästi neid palle jooksu peale, mille ka nende teravad ründajad ära vormistasid. Paar tobedat väravat oleks võinud jääda ka olemata meie keskkaitse ja väravavahi ebakõla tõttu (5:0).
    Teine poolaeg tulime ise mängu rohkem tagasi survestasime vastaste poolkaitset ja hakkasid meilgi võimalused tekkima, sellest hoolimata twister karistas ühe meie peata oleku taas ära. Lõpuks õnnestus meilgi üks tagasi lüüa, kui Pastilaal tuli ilus volley välja täpselt lati alla (nice work sir). Twister vastas selle peale veel kasti joonelt taharisti...2poolaeg 1:2. Kokku 1:7. Üldiselt puhas ja rahulik mäng, jõudu ja jaksu Twisterile 3ndas liigas.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES