Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 109, kokku 251 EsimeneEsimene ... 95999107108109110111119159209 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 161 kuni 2 180, kokku 5003
  1. #2161

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    mängupilt polnudki kõige hullem, suudame küll sööta ja palli hoida kohati. Teine poolaeg suutsime natuke isegi survestada aga siis sai Veeretas vigastada ja mäng kaldus rohkem meie väljaku poolele. Endal ei lubanud Tapal saadud vigastus veel täie jõuga panna ,seetõttu ei suutnud keskkaitsjatele piisavalt appi tulla :S. Peab ära mainima ka Pastilaa super värava

    Ja huvitav, et me vähemusse jäädes paremat mängu hakkasime näitama...Lol

  2. #2162

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    No nii poisid:).minu poolt ka palju 6nne esimese v6idu puhul(natuke hiline aga mis siis:P)
    Ja vaatan,et isegi väravaid tuleb(2 mängu peale juba 4). Kas treener on teile täpsemad jalad treeninud,v6i olin mina lihtsalt takistuseks? Kui see viimane varjant,siis ei julge tagasi kippudagi :)(kuigi oli plaanis Loo mängus veel kaasa lüüa). Ei kohe m6nus on lugeda et vaikselt hakkab tulema.
    Twisteri mäng läks ikkagi täna vanasse auku.Pastilaa sai ka siis l6puks raami ilusa löögi:),varem on nagu nata puudu jäänud.Aga 6nne sulle.
    Aga Suemalt v6tke siis v6it koju ja Amblalt ka. Soovin edu teile!

  3. #2163

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mäng oli ise tõesti ok, aga tulemus kole.
    Esimene poolaeg tuli 3 väravat kindlasti lihtsatest eksimustest, samas ei saa süüdistada meie väravavahti, kes ei ole vist väravavahi trenni teinud ja tehniline ABC on tal puudulik (samas tegi mitu hiilgavat tõrjet). Ok kaitse ka lekib nii mis kole - vähemalt 1. poolaeg. Meeldis see, et suutsime natukene mängu ehitada äärte kaudu.

    Poolajal saime ilusti lekked välja toodud ja natukene mängu parandatud. Kuna vastas oli jõuline meeskond, siis lisasime natukene kehamängu ja vastased ei saanud enam nii kergelt palli omaks võetud ja nende rünnakud muutusid hambutumaks.
    Nagu õeldud tegi teisel poolajal väravavaht head tööd ja kaitses mitu head lööki ära, samas tekkisid ka meil juba reaalsemad võimalused, millest 1 Pastilaa ka realiseeris ja Gerd kahjuks vasaku jalaga sisse ei saanud oma 1:1 olukorda. Mängu lõpus vastasid meie iluväravale ka vastased ühe ristikaga ja oligi läbi. Hindeks: esimene poolaeg 3- ja teine poolaeg 4+.
    Kui me kaitse suudame ära lappida ja üksteist toetada nii, et nende ründajad on võetud 2 kaitsjaga kinni, siis suudame ka seisu korraliku hoida, mida tõestas 2. poolaeg. Teeme aga trenni edasi ja parandame oma mängu.

  4. #2164
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Parim mees eile meie poolelt oli treener. Oleks hooaja algusest selliseid korralikke trenne + nüüd mängu ajaks üliolulisi nõuandeid saanud (a la mitte liiga kõrgelt peale käimine, keskkaitsjate toetamine äärtelt jne), oleks tulemused kindlasti kehvemate vastaste vastu paremad. Aga parem hilja, kui mitte kunagi. Kui sa veel järgmine hooaeg ehitavaks kesk-poolikuks meie mängu ka sekkud, siis peaksime otse meistriliigasse ühe hooajaga jõudma!

    Tegelikult on meie võistkonnal hetkel kaks suurt probleemi:

    1. 27st nimekirjas olevast mehest 12 kohal ainult! OK - 5 on vigastatud või välismaal, aga kus on teised? Hooaja viimasteks mängudeks ajage end kohale ikka. Järgmine hooaeg tuleb ilmselt mingi trahvisüsteem sisse seada - kes 3 mängu järjest kohal pole, plekib ühe kuutasu lisaks vms. Trennis on stabiilselt 20 matsi - see pole krt normaalne.+

    2. Väravavahtide needus. 4 head väravavahti vigastada saanud meil. Joss esines vastavalt oma võimetele nii hästi kui suutis ja teda milleski süüdistada ei saaks - oleks ma väravas olnud, oleks 1-25 ilmselt. Viimases trennis olid kaks uut head väravavahti - kas nad oleks 100% mõlemad liigast huvitatud 2012? Kui nii, siis oleks sellega korras.

  5. #2165
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ei usu et trahvid aitavad, pigem tuleb ära kustutada nimekirjast ja asi vask. Muidugi enne peaks suhtlema, et miks mees kohal käia ei saa ja kas siis üldse on mõtet ühist rada jätkata.

    Pastilaa ma võin ka järgmine aasta väravas olla :P, sest ma ei usu et needus on murtud. Ma kahtlustan, et selle needuse või peale meile sajatada mõni grillkana, kes võis ärrituda Muruntau kommentaari peale, et kui rasvane too on.

    Ma loodan, et pühapäeval suudame pettumuse valmistada. Pettumuse valmistaks Suema väravavahile Brandon Paimalile kes rääkis järgmist: "Täna võitlesime, aga kahjuks ei suutnud ees ära lüüa, üks viga kaitses maksis punkti. Ise tegin küll korraliku mängu, aga kahjuks meeskond kaotas ja pettumus on suur. Tuleb edasi minna ja juba nädala pärast Pokkeriprode vastu võit võtta."
    Ma võtan tema jaoks taskurätid kaasa, peale meie võitu võib tal raskeks ilma nendeta minna.

  6. #2166

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Davai, kes pidi uurima Männiku aegu? Praeguseks oleme igatahes munenud niikaua, et Wismaris on vaba aega ainult teisip ja kolmap 20.45-22.15. Tahaks homseks ühte männiku aega lisaks sellele, eelistatavalt neljapäev või pühapäev.

    Edaspidi asendub meil ka trennimaks, mis sõltub kohalkäimisest, võistkonnamaksuga. Edaspidi €30 kuus, makstakse sõlumata käimisest, kui tahad võistkonna liige olla. Vastasel juhul tuleb insta kick võistkonnast ja taasliitumisel tuleb tasuda €15 liitumistasu. Paar korda kuus käijate süsteemi vaatame ka üle, mina sulli koguda ja arvet pidada ei viitsi, vbla lõppeb see süsteem ka ära. Teine võimalus on, et kes ise hõumi trenni kutsub, peab ise meeles ja vastutab ise enda sõbra maksete eest, paar negatiivset näidet sellest vallast see hooaeg oli. Ja kanded võiks teha algava kuu eest hiljemalt selle kuu 13. kuupäevaks, et saaks staadionimaksed kuu keskpaigas ära teha. Ja ärge mulle trenni enam raha pakkuge, meie MTÜ arve on selle teema esimeses postis olemas, kandke sinna.

  7. #2167
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Võistkonnas on hetkel 20+ liiget, seega sellise süsteemiga peaks €25 piisav olema ju?

  8. #2168
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Mõistlik Müür. Sulaga jändamine on tõesti mõttetu. Kogu finantstegevus võiks toimida MTÜ arvel, parem ülevaade jne. Ma ise pakkusin ka välja pärast mängu, et juhul kui võistkonna liikme sõber vahel käib, siis eelnimetatu vastutab selle eest, et saaks trenniraha makstud.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Võistkonnas on hetkel 20+ liiget, seega sellise süsteemiga peaks €25 piisav olema ju?
    Aga reaalne kohalkäimine erineb sellest ? Lisaks võiks võistkonnal mingi reserv olla + varustuse täiendus. Praegu näiteks on pallidest puudus, sama palju palle oleks veel vähemalt vaja. Treenerimaks jne.

  9. #2169
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Aga reaalne kohalkäimine erineb sellest ? Lisaks võiks võistkonnal mingi reserv olla + varustuse täiendus. Praegu näiteks on pallidest puudus, sama palju palle oleks veel vähemalt vaja. Treenerimaks jne.
    Müüri välja pakutud variandis pole ju vahetki, palju kohal käid.. Kui nt hetkeseisuga on regulare ja ülejäänud mängijaid kokku 25 ja 20 neist hakkaks (ilmselt rohkem) igakuiselt võistkonnamaksu tasuma, siis 500€ peaks piisav eelarve üheks kuuks olema?

    Ja mis pallidesse puutub, siis võin omalt poolt ühe palli ära anda ühiseks tarbeks.

  10. #2170
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kui ostetakse jälle palle juurde ja nad platsipeal laiali vedelevad ja kokku ei korjata sis varsti on sama seis nagu praegu. Asi ei ole pallide ostmise jõuetuses viga vaid selles et ei korjata enne trennis mänge neid kokku ja nii nad kaduma lähevadki.
    Ja see 30 € tuleks ka suurema rahvaga läbi rääkida. Pakuks et ikka 25 jääb ja kellel võimalus paneb 30. Muidu vajub asi ära

  11. #2171

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Kui ostetakse jälle palle juurde ja nad platsipeal laiali vedelevad ja kokku ei korjata sis varsti on sama seis nagu praegu. Asi ei ole pallide ostmise jõuetuses viga vaid selles et ei korjata enne trennis mänge neid kokku ja nii nad kaduma lähevadki.
    Ja see 30 € tuleks ka suurema rahvaga läbi rääkida. Pakuks et ikka 25 jääb ja kellel võimalus paneb 30. Muidu vajub asi ära
    Pallide kadumises võiks igaüks rohkem endale peeglisse vaadata, enamus kutte põgenevad kohe staadionilt ja ma olen alati maha jäänud asju otsima. Ma ei mäletagi korda, mil ma oleks varem lahkuda saanud, kui eelviimasena, enamasti lahkun siiski viimasena.

    €25 ei tule meil hetkel kõne alla, sest mel pole veel kordagi olnud, et 20 inimest oleks kuumakset maksnud ja enne tahaks näha ka paari plussis eelarvega kuud, kui hakkaks maksu alandamisele mõtlema. Praegused trenniajad maksavad kuus eeldatavalt €450-€500, lisaks vaja lisavarustust, pluss meil on treeneritasu ka maksta. Iseenesest see väga mõistlik ei ole, et kaks mängijat selle omast taskust maksavad, see võiks ka tegelikult klubi arvelt tulla.

  12. #2172
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    €30 sobib ja igati mõistlik oleks ka väikest reservi hoida. kellele see liig tundub, siis näidake mulle treenimisvõimalust, kus tallinnas sisehooajal 2x nädalas trenni odavamalt teha saaks?

  13. #2173

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Davai, kes pidi uurima Männiku aegu?
    Kui keegi teine pole juba tegelenud, siis homme hommikul helistan männikule ja vaatan mis vaba on. See 64€ oli ajale 20:30-22.00. Kas sobivad kõik päevad, mis neil pakkuda on va. reede?( Eelistatult siis neljapäev või pühapäev.)

  14. #2174

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Jep, neljap või pühap oleks eelistatud, äärmisel juhul sobib ka esmaspäev. Sellisel juhul aga hakkaksid trennid toimuma esmasp @ männiku ja kolmap @ Wismari

  15. #2175

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Samuti lahendab rahaprobleemi ka uute mängijate värbamine.
    Hooaeg saab kohe läbi ja tuleks hakata sõpru-tuttavaid meile mängima sebima.
    Uut hooaega tahaks alustada ilusti 30 mängijat nimekirjas.

  16. #2176
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Nagu ka üks panga reklaam ütles, et reservi peab olema =). Hea on hakata koguma, sest küll on talvel mingeid turniire millest võiks osa võtta, küll tulevad uued ja kergemad vestid, mida me lihtsalt peame endale saama. Samas kui tekib reserv, siis on sellest kasu ka liigatasu tasumisel.

  17. #2177

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ma olen 30€ kuus nõus.

  18. #2178

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Nii Männikule sai siis pühapäevase aja, neljapäev oli kinni. Ja esimene trenn seal peaks siis olema 6. Nov P kell 20:00 (pühapäeval hakkab õhtune aeg kell 20, nädala sees 20:30) Kate läheb peale seal alates Novembrist.

  19. #2179

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    ma olen septembri algusest saadik haige olnud. Täna antibiootikumide viimane päev loodan naasta asap. vabandan võistkonna ees et ma eemal olen nii kaua olnud , erinevate hädadega/vigadega...

  20. #2180
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ma ei usu et haiguste ja vigastuste eest peab vabandama! ainukene asi mida võiks teha on teada anda, siis teaks kas maha kanda või kaasa tunda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES