Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 110, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1060100108109110111112120160210 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 181 kuni 2 200, kokku 5003
  1. #2181

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Nii Männikule sai siis pühapäevase aja, neljapäev oli kinni. Ja esimene trenn seal peaks siis olema 6. Nov P kell 20:00 (pühapäeval hakkab õhtune aeg kell 20, nädala sees 20:30) Kate läheb peale seal alates Novembrist.
    On see juba kokku lepitud?

    Alates oktoobrist on trennid (pole veel kinnitatud siiski): teisip ja kolmap kell 20.45-22.15. Paraku ei olnud enam võimalust päevast vahet sisse jätta. Alates novembrist pühap Männikul 20.00. ja teisip @ Wismari 20.45.

  2. #2182

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    jep see on kokku lepitud, maksmise kohta pidi vaatama kohapeal, mis ja kuidas.

  3. #2183

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Hea, wismariga ka asjad kokku lepitud. See kuu jätkub nagu seni ja edasi nagu mu eelmises postis.

    Siiski, ülehomne, neljap 22. sept trenn jääb sellisel kujul ära, kuna Wismaris on samal ajal mäng peal. Kuna ma ise olen jätkuvalt haige, siis otsustage ise, kas teha jooksutrenn või trenn kusagil mujal (seekord ilma pallikaotusteta, onju).

  4. #2184
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Schnell peaks 17.30-19.00 täiesti vaba olema.

  5. #2185
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    30€ on ok.
    pallide koha pealt - kes lööb, see ära toob. easy
    hea, et trenniajad korda sai.

  6. #2186

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Täna juba 10 palli oli ja sai rohkem harjutusi ka teha.

  7. #2187
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    2 päeva jutti trenni okt pole liiga palju? Liiga ohtlik vigastyste tekkimiseks

  8. #2188
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Hooaja lõpu eel meie üks tähtsaim mäng pühapäeval meie pearivaali Suemaga.
    https://www.facebook.com/event.php?e...004497&pending

  9. #2189

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    täna oli jällegi hea trenn, kuid kerge külmetusega oli võhma võrreldes eelmiste trennidega poole vähem (kuigi ega ta hea pole üldse hetkel veel). seega nagu ma aru sain 17.30 neljapäev schnellis järgmine trenn? ja eks ma tulen vaatama teie mängu pühapäeval arvatvasti, gl gl.

  10. #2190
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Jap, kl 17.30 schnelli statal homme. Kontrollisin just tabelist üle, plats on vaba.

  11. #2191
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    peaksin homme jõudma küll 17.30, kui tervis halvemaks ei lähe.
    miks mäng algab pühap kell 12? kuradi kurat

  12. #2192
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Suema kodumängud enamjaolt ongi kl 12

  13. #2193

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Jo niggaz. Arutaks, kus, kuna ja kuidas teha hooaja lõpupidu. Kas kusagil peomajas, et oma seltskonnaga kogu õhtu? Või teeks veidi aktiivsema variandi, käiks päeval nt karti sõitmas, paintballis vms, peale seda kuhugi sauna ja siis linna? Veel mingi variant? Ligikaudne kuupäev võiks olla nädal peale liigahooaja lõppu, 14. või 15. okt. Ja mingisugust parimate autasustamist või üldse organiseeritud osa ka või joome niisama nagu ikka? (kui, siis kes enda peale võtab)

  14. #2194
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Väärt mõte. Sobiks iga nv peale selle. 14-16okt teise ürituse jaoks kinni.

  15. #2195
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    täna ei jõua, kuna olen ikka veel haige. täna jälle arsti juurde, uued antibiotsid rsk

    lõpupeo kohta ei oskagi sõna võtta. kuidas rahvas otsustab? 22-25 olen ma tartus, muidu peaks ok olema

  16. #2196
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Lõpupidu võiks olla ikka selline kuhu võimalikult paljud saaksid tulla. Samas nädal peale viimast mängu oleks liiga kiire minu arvates. ei saa korralikult analüüsidagi kellele anda auhindu, ilusaid väravaid on löödud palju, parima omavärava tiitlile on ka kandideerijaid palju, parim teesklus, suurim promill mängus jne

    ma lükkaks selle peo aasta lõpu poole!

  17. #2197
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Edasilükkamine veidi oleks hea variant, sest okt. paistab tulevat ka foorumi üritus. Päris aasta lõpp (detsember) oleks aga katastroof (siis vabade päevade leidmine kõigil veel raskem). Äkki nov. esimene nv või ntx novembri esimese reede õhtu?

  18. #2198

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Tere,

    Lugesin soccerneti foorumist sellist asja,et Anzi on Loo ja Igiliikuri vastu kasutanud mängijaid kes ei oleks tohtinud mängida Anzi eest.Siit küsimus kas PP vastu ka mõni selline vend oli Anzil mängus?Kuigi nüüd vist hilja protesti sisse anda.

  19. #2199

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Ei saa enam protesti anda Anzi vastu (pole vist ka erilist võidurõõmu:)).

    TÄNA SIIS 17.30 SCHNELLI STAADION.

    Pidu võiks olla nov. ja nii et saaks ka edasi minna.

  20. #2200

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Esimene võit käes!

    Kui Anzhi on kahel korral kasutanud registreerimata/mängukeelu all/misiganes põhjusel mittesobilikke mängijaid, peaks minu mälu järgi tulema insta liigast eemaldamine? Või lõpetavad automaatselt viimasel kohal vms. Päris kindel ei ole ja ei viitsi praegu reeglites tuhnima hakata. Häbilugu igatahes, ausa mängu reeglite vastu on eksitud igal juhul, see on pmst sama mis kihlveopettus minu silmis.

    Edit: Vaatasin Soccerneti foorumit, tuli välja, et ühe Anzhi mängu kohta on korralik protest esitatud, teise puhul juhtus see vist liiga hilja. Samas, seal on tuletatud, et Anzhi on peaaegu iga mäng kasutanud mõnda teises võistkonnas (kõrgemas liigas) registreeritud mängijat. Osa nende satsist on varem mänginud ka mingi teise pundi all, mis just selliste pettuste pärast laiali peksti. Uskumatud nahhaalid ikka.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.09.11 at 17:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES