Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 115, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1565105113114115116117125165215 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 281 kuni 2 300, kokku 5003
  1. #2281
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Suht korralik trenn oli, kuid ausalt öeldes ei saa eriti sellest käsipalli mängimise harjutuse kasulikkusest aru - tavalises mängus jookseks (ja avaneks) ju pmtl sama palju, kuid siis saab ka pallitunnetust, lööki jm arendada.
    Kardpleier pani väravas vabsee hullu :P ja tundus, et vsiu mängis märgatavalt paremini kui viimati - oled sa vahepeal kusagil treeninud vm? ;D

  2. #2282

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    esimene trenn üle pika aja. super .pumper super töö.

  3. #2283

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    esimene trenn üle pika aja. super .pumper super töö.
    Kardpleier sa pühapäeval mängule ka?

  4. #2284

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tulen. Kui palavikku ei teki, praegu on normaalne kõik.

  5. #2285

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    Tulen. Kui palavikku ei teki, praegu on normaalne kõik.
    super, loodan,et tulevad kõik kellel vähegi tervis lubab ja aega on, siis saab hooaja väärikalt lõpetada.

  6. #2286

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Kõik, kel autot on võimalik kasutada, võiks sellest siia teada anda. Hetke seisuga on pühap autodega Karu, Joss, Pastilaa 50-50 ja vist veeretas ka?

    Ligikaudne nimekiri, kes tulevad: Gerd, Max, Tarmo, Veeretas, Pastilaa, mina, Karu, Inward, Kardpleier, Joss, Angelo, Mirko, Mario, Pumper (moraalseks toeks). On veel keegi? See on 13 meest ja mõne alt ära hüppamisel võib asi napikaks minna. Ja samuti, hakkaks vaikselt klappima, kes kelle peale läheb. Näiteks keegi võiks kõik lasnamäekad peale võtta (mina, Lauri, Mario, Kardpleier).

    Edit: Rando, kui tulla saad, võta minuga ühendust 58172118. Mäng hakkab 13.00. ja orienteeruv lahkumine Tallinnast on 10.30. Kuidagi klapime peale.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 05.10.11 at 22:54

  7. #2287

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Jep, tulen autoga. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis on minuga tulemise soovi avalanud Max ja Gerd. Arvatavasti võtan ka Tarmo siit kandis peale. Vajadusel siis üks koht veel olemas.

  8. #2288

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kõik, kel autot on võimalik kasutada, võiks sellest siia teada anda. Hetke seisuga on pühap autodega Karu, Joss, Pastilaa 50-50 ja vist veeretas ka?

    Ligikaudne nimekiri, kes tulevad: Gerd, Max, Tarmo, Veeretas, Pastilaa, mina, Karu, Inward, Kardpleier, Joss, Angelo, Mirko, Mario, Pumper (moraalseks toeks). On veel keegi? See on 13 meest ja mõne alt ära hüppamisel võib asi napikaks minna. Ja samuti, hakkaks vaikselt klappima, kes kelle peale läheb. Näiteks keegi võiks kõik lasnamäekad peale võtta (mina, Lauri, Mario, Kardpleier).

    Edit: Rando, kui tulla saad, võta minuga ühendust 58172118. Mäng hakkab 13.00. ja orienteeruv lahkumine Tallinnast on 10.30. Kuidagi klapime peale.
    Sul laupäeval "klassikokkutulek" ja kardad, et ei jõua?

  9. #2289
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Jep, tulen autoga. Kui ma nüüd õigesti mäletan siis on minuga tulemise soovi avalanud Max ja Gerd. Arvatavasti võtan ka Tarmo siit kandis peale. Vajadusel siis üks koht veel olemas.
    Jep Tarmo Kink tõmbab omme kõne peale sulle :D

  10. #2290

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Sul laupäeval "klassikokkutulek" ja kardad, et ei jõua?
    Minuga ei ole seekord probleemi, Stiff läks sõjaväkke ära. Btw, tegelt eelmine laupäev mul oligi klassikokkutulek, lausa kooli kokkutulek, ilma jutumärkideta.

  11. #2291

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    trenni teinud pole. pole liigutanudki eriti. ausalt ei jäänud endaga rahule, selline puujala tunne oli. pallitunnetus on 10a taha jäänud aga vast tuleb tagasi. tõsine okserefleks oli vahepeal kui kaks kiiremat liigutust tegin mängus aga selles süüdistan peamiselt joonejooksu :D . tunnen juba ette, kuidas jalad homme ja ülejomme valutavad.....aga päris hää oli....

  12. #2292

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Mina tuleksin kesklinnast peale pühapäeval. Olümpia hotelli eest. Kelle autole ma läen?

    To Fyte: Tänud arvamuse eest, aga minuarust on käega palju parem platsinägemist ja sööduandmist õppida, sest jalaga on seda teha palju raskem. Teeme seda harjutust vahelduseks, et trennid ei jääks üksluiseks ja eks ta ole üks hea soojendus ka.

  13. #2293

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Ma ei saa kahjuks see pühapäev mängule tulla, kuid loodan, et saate meeskonna korralikult kokku ja tõmbate neile koti pähe :D
    PS! Põlv juba suht hea ja isegi joosta ja jalgrattaga juba kannatab sõita :) - nii, et mõned nädalad veel ja ma olen platsis tagasi..

  14. #2294

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tere,Rando olen.
    Võtsin Madisega ühendust ja mul on võimalik Pühapäeval Ambla mängule tulla.Ainult ma pean kellegi auto peale saama kuna endal juhiload alles tegemisel.

  15. #2295
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Mina hakkan sõitma Kristiine keskuse juurest. Ma tean et eutod on veel Karul, Andril ja Angelol. Seega usun et saame kõik korralikult kohale. Mõistlik oleks 4 meest per auto, siis ei lähe kitsaks ka. Me peame ju mängule jõudma heas meeleolus ja puhanuna =)

  16. #2296
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Ma olen autoga tulemas. 11.00 hakkan liikuma lennujaama kandist ja võin siis rahvast kesklinnast - lasnast peale korjata. Pumper ja Rando - visake PMi oma telef. 2 meest saaksid minuga siis veel. Muru?

  17. #2297

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Vaatasin lühidalt FC Pokkeriprod MTÜ maksete ajalugu. Septembri kuu eest maksis rahasid 13 inimest, neist ülekannetega 10. Samas kui trennis käis stabiilselt +15 inimest. Ok, üksikpiletid, mis enda trenniskäikude ajal kokku kogusin, on ka arvel. Uutest kuttidest on seni maksnud 3 inimest, kuigi neid on palju rohkem olnud. WTF. Vaadate järgi ise, kes maksnud pole, siia ma nimekirja ei pane. Makske korralikult! Praegu on arvel €180 ja meil ootab +€400 arveid eelmise kuu eest.

    Ja veel, mu enda osalemine pühapäeval on kahtluse all, trennis eile nikastasin põlve ära. Peatasin kellegi löögi siseküljega, aga löök oli nii tugev, et põlvest käis raks läbi, trennis ja peale seda polnud nagu väga viga, aga öösel ei saanud eriti magada valu tõttu, erinevates asendites tõmbab korraliku valu sisse. Kellelgi on mõnda põlvekaitset? Võiks kaasa võtta. Saab põlvekaitset nt Viru keskuse spordipoest (vist Rademar) või kusagilt kesklinnast ka osta?

  18. #2298
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    sellest kuust hakkame kontrollima normaalset maksete ajalugu. sh vaatame minevkust järgi. soovitan ära maksta, kes pole maksnud.

  19. #2299
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja veel, mu enda osalemine pühapäeval on kahtluse all, trennis eile nikastasin põlve ära. Peatasin kellegi löögi siseküljega, aga löök oli nii tugev, et põlvest käis raks läbi, trennis ja peale seda polnud nagu väga viga, aga öösel ei saanud eriti magada valu tõttu, erinevates asendites tõmbab korraliku valu sisse. Kellelgi on mõnda põlvekaitset? Võiks kaasa võtta. Saab põlvekaitset nt Viru keskuse spordipoest (vist Rademar) või kusagilt kesklinnast ka osta?
    Soovitan sellega väga ettevaatlik olla, tähendab endal juhtus sama asi olin väravaht ja panin jala sisekülje tugevale löögile vastu ja oli kõik põlvega,põlvesidemed või hui teab mis asi läks, olin paar kuud selle tõttu jalkast eemal(enda lollus ,et) mõtlesin peale 5 nädalat eemal olekut ,et ohh jalg korras päris mõnus joosta saab enamvähem läksin trenni ja nonii 10 min, ja sama vigastus hakkas uuesti tundma andma ja siis läks ikka paranemiseks kõvasti see palju hullem asi kui mingi varbaluu murd või mis iganes.Aga ma kasutasin seda see aitab kindlasti
    ( Click to show/hide )

  20. #2300

    Re: ***FC Pokkeriprod*** Tõusime üheteistkümnendaks!!!

    Muru sa peaksid põlvetoe ostma.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES