Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 121, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2171111119120121122123131171221 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 401 kuni 2 420, kokku 5003
  1. #2401

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Kui need 1000 lisapiletit müüki tulevad, äkki küsid nende kohta ka üle, kas neid oleks võimalik klubi kaudu soetada? Ma peksan praegu klaveriga vastu pead endale ja kirun maapõhja , et õigel ajal ei reageerinud.
    Minu andmetel on need 1000 piletid ka välja müüdud.
    Ise jäin samuti molutama ja nüüd peab lootma,et saaks pileti kuskilt mujalt kätte.

  2. #2402
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Kui kellegil on müüa piletit siis võtaks, kuna jäin ka Jalgpallihaigla bronniga hiljaks. Siin eluaeg mängudel käinud ja nüüd jäta selline suur mäng vahele oleks väär. Ostaks 30€ max pileti.

  3. #2403

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Täna veel pileteid ei saa. Helistasin jalkaliitu mõni aeg tagasi, nad rääkisid midagi sellist, et vbla peavad meie piletite arvu vähendama, kuna nad olid lasknud liiga palju bronnida. Ütlesin muidugi, et teie oma p..k, oleksite pidanud vähem pileteid käsimüüki laskma, me tahame oma pileteid (tibi jäi selle peale ainult kokutama). Ta pidi arve saatma, aga pole saatnud. Loodetavasti veel tuleb kiirelt, aga ei usu, et jõuaksin enne EJL'i kinni panemist läbi käia enam.

  4. #2404
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    t*rapead

  5. #2405
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Jalkaliit arvab tõesti et kui nüüd osadelt piletid ära võtta ja teistele anda kes kiruvad end et jäid ilma ja hiljaks et siis asi laheneb. Aga mis teevad need kellelt piletid võetakse. Ei tõota küll midagi head siit.

  6. #2406
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Ohh jumal küll, rääkinud siis sellest ennem, muidu ju oleks oodanud järjekorras seda piletit või ostnud netist. Ja kas nad siis tõesti ei osanud ennem seda õelda kui palju näiteks võib inimese kohta olla või mis iganes, sellepärast ma ennemalt siin foorumiski küsisin ,et palju inimene võib osta. Ja meist keegi ei tee seda mingi kuradi raha teenimise pärast.

  7. #2407

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Afeen, keegi ei ole kahtlustanudki raha teenimist. Jalkaliit ei andnud enne mingit infot selle kohta, et oleks mingi maks limiit võistkonna kohta piletite suhtes, see on praegu totaalne nende kala. Samas usun, et saame ikka 100% ligidale enda piletid kätte. Ja sry, et ei kontrollinud ise põhjalikult nimekirja üle.

  8. #2408
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Ei ole hullu mul oleks nagunii see üks ju üle jäänud :) Aga mida nad siis nüüd jahuvad ise tahtsid pileteid ennem müüa klubidele ,et ei tekiks musta turgu ja nüüd siis leiavad ,et kuidagi peavad käkerdama ? Aga iseenesest hea märk ,et inimestel nii suur pileti huvi äkki hakkavad inimesed tihedamalt käimas omasi toetamas ka nendel mängudel mis pole nii tähtsad :P Aga ma usun ka ,et saame kätte piletid, sest muidu ju oleks natuke ebaaus.

  9. #2409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Neil ei olnud see piletite eelmüük eriti hästi läbi mõeldud, eelnev bronnimine oleks pidanud lõppema vähemalt tööpäev varem, et bronnid saaks kokku lugeda. Tundub, et nad ei arvestanud, et bronnitakse nii palju ja siis ei lugenud kokku ka. Arvatavasti paljud klubid saatsid soovi alles pühapäeval, nagu meiegi, tähtaeg oli 09.00. esmasp hommik ja müük läks lahti kell 10.00. obv ei jüua selle ajaga kõike kokku lugeda. Nagu spewmonkey ütles, et kui puudu jääb, siis ei tehta loodetavasti nii, et umbes meistriliiga omad saavad kõik soovitu ja IV liiga omadelt võetakse kõige rohkem ära vms. See oleks haige.

    Muidu, täna kaotasime enda adi mängupalli, €80'nene. Kogu trenniga otsisime kakskümmend minutit kõik võsad läbi, aga lihtsalt ei leidnud. tagasi tulime kõik takjastena, veeretas oli nagu tõsine karupoeg puhh :D

  10. #2410
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Veeretase outfit oli suht solid, jah :'D

    // Veeretas ongi pmtl eesti mõistes peaaegu Isildur ;D
    Viimati muudetud fyte poolt : 18.10.11 at 23:35

  11. #2411

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Sellest oleks pidanud pilti tegema :D

    Pärast ütlesin talle ka, et oleks lihtsam riided ära visata ja uued osta :D nagu Isildur

  12. #2412
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Muru proovi omme jalkaliitu peedistada. Mudu nad venitavad niikaua et neljap väidavad et me pole välja ostnud pileteid ja ongi asi aiataga. Ei imestaks kui nii hakatakse huiama. Aga loodetavasti ikkagi on seal mõistlikud inimesed ja ei hakata vett peale tõmbama.

    Ise ma trennist eemal, kubemelihas või midagi ikka väga valus kui palli lüüa. Annan pikema puhkuse. Lisaks 2 jalga 2 auku tallaall :D Käin nagu part :D

  13. #2413

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Saame kõik 53 piletit! Aga otsatribüünile. EJL'ist ei osatud öelda, kummale otsale ja kuhu. ootan arvet, plekin ära ja loodetavasti jõuan täna ka järel käia. Nüüd tuleb mängu see hinnavahe, otsatribüüni piletid on kõik €2 odavamad. Sry, ma olen nii palju enda aega selle asja peale raisanud, ise ei viitsi küll kõikidele tagasi kandma hakata. Kes soovib enda €2 tagasi saada, siis äkki niki viitsib sellega tegeleda. Soovitaks obv jätta meie klubile tänutäheks annetuseks, ise jätan.

    Küljetribüünile said piletid need klubid, kes saatsid enda soovid varem, arvestati meili saabumise aega. Ma saatsin pühapäeva öösel tõenäoliselt viimaste seas.

  14. #2414
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    otsa tribüüne on kaks. Üks, ilma katuseta, on iiri fännidele, ja teine, ilusa katusega, on eesti fännidele. Kuna selle otsatribüüni alumine korrus on tavaliselt Jalgpallihaigla pärusmaa, siis suure tõenäosusega, on minek teisele korrusele.

  15. #2415
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    kes tahab raha tagasi saada, andke järgmiseks teisipäevaks teada. järgmine kolmap kannan tagasi (obv kui sama pank, muidu teenustasu maha ;P)

  16. #2416
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Isegi, kui mõni kavatseb loobuda piltetitest. Siis kindlasti on soovijaid, kes üldse piletist ilma jäid. Ehk, siis maksa ära jah ja saame kätte oma piletid :)
    Viimati muudetud inward poolt : 19.10.11 at 15:37

  17. #2417

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Täna taas ei suutnud jalkaliit ikkagi arvet saata. wp. Mõlemal korral olen lõpus öelnud, et saatke siis ikka arve, onju, saaks ära maksta. Eks homme tüütan neid jälle.

    Järgmine kord kui saab pileteid tellida, siis sry, mina seda enam ei tee. Liiga palju ajunussi nendega suhtlemisel + meeletu ajakulu + seleta igaühele, mis toimub. Elu on ikka palju kuradi lihtsam, kui olla samas situatsioonis lihtsa piletiostja situatsioonis: jou ****, kus mu pilet on, köhi kaks euri. (ei olnud vihje kellelegi konkreetsele, lihtsalt elan välja end selle jama peale :D)

  18. #2418
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Arusaadav, aga kuna sa nii lahkesti võimalust pakkusid, pidi ju võimalusest kinni haarama ja ennast sellest asjaajamisest säästma :D

  19. #2419

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Jou ****, kus mu piletid on? [Köhin 2 euri, aga miks???, anyway teen seda]

  20. #2420

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas salamadner Vaata postitust
    Jou ****, kus mu piletid on? [Köhin 2 euri, aga miks???, anyway teen seda]
    trolli vähem, ****!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES