Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 122, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2272112120121122123124132172222 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 421 kuni 2 440, kokku 5003
  1. #2421
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    ( Click to show/hide )


    Niki kontrolli nimekirja järgi igaks jaoks, kas keegi on jätnud veel maksmata.
    Viimati muudetud inward poolt : 19.10.11 at 22:41

  2. #2422
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    homme kontrollin, tänase päeva jooksul avaldage soovi kes tahab 2€ tagasi saada. kes ei avalda, ootab järgmise nädala kolmapäevani ja pärast seda enam ei saa :')

  3. #2423

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Võtan endale foorumist nädala bänni. Juba enne liigahooaja lõppu tahtsin väikest puhkust jalkaasjade ajamisest, aga nüüd on võistkond jälle liiga palju aega neelama hakanud.

    Piletitega on nii, et toon need homme ära, viin teisipäeval trenni, annan karu või kellegi tihedalt käiva kätte ja kätte saab trennist. trennide ajad on teema pealkirjas.

    Joss ajab hooaja lõpupeo asju, kui kellelgi on ettepanekuid või küsimusi selle suhtes, võiks temaga ühendust võtta. Niki ajab rahaasju. Kui keegi tahab võistkonnaga mõnele turniirile minna, siis meie finantsseis seda ei võimalda hetkel, peate ise klappima ja orgunnima. Makske ilusti kuumakseid ja kõik on bueno. Novembrist on meil üks trenn wismaris teisip hallis samal ajal ja alates teisest nädalast männikul millalgi pühapäeval. Veeretas täpsustab seda.

    Ärge minuga kuu aega võitkonnast rääkige :D käin trennis edasi ikka obv.

  4. #2424
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    rofl ok muru

    rahaasjadest: pumper kirjutab trennis käijad üles, ma kontrollin alates jaanuarist kõik maksed üle. just sayin'

  5. #2425
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Aga muru mis sa sellest arvad ma kandsin 3 pileti raha, aga saan kaks siis see teeb 12€pluss 4€ veel nendelt 2 piletilt, ehk oleks võimalik selle raha jätta sinna kontole ja kui ma mingi aeg aega saan ja trenni tulla siis nagu mul 3 korra ettemaks ? :P

  6. #2426
    Julm Donk Kasutaja afro_siil avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    81

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    inward (12€, soodus) - makstud
    nikitheone +10 (7x soodus, 4x täis. 148€ )
    Marduk (16€)
    Tanel U. (12€, soodus) - makstud
    Kaarel T. (12€, soodus)
    MrTnt (12€, soodus)
    Kardpleier (12€, soodus) - makstud
    Mario P. (12€, soodus)
    Camu (16€)
    Afeen +1 (24€, soodus)
    veeretas (16€,täis)
    the meer(16€, täis)
    afrosiil +5 (6x soodus, 72€) - makstud
    karu +3 (1x soodus, 3x täis, 60€)
    andriaano (1x täis, 16€)
    Max (7x soodus, 84€)
    lenc +1 (2x soodus, 24€)
    Spewymonkey (6x soodus, 1täis, 88€)
    muruntau (1x täis, 16€)




    Ehk siis afro_siili osa on makstud.

  7. #2427
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Jajah usun, et enamusel kui mitte kõigil makstud. See algne paar "makstud" jäi algnimekirja sinna kogemata.

  8. #2428
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    kas novembrist alates 1 või 2 korda nädalas trenn :O?

  9. #2429
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    2 ikka obv ;D

  10. #2430

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Väga mõnus trenn oli :D - siiamaani nägu naerul..

  11. #2431
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    tra vaatasin praegu maksete ajalugu alates selles aasta aprillist, kui tegime mtü. pilt on ikka väga kurb.
    Ei hakka siin avalikult kedagi süüdistama, aga nii mõnigi mees on maksmata jätnud. Septembris maksis 15 inimest! Oktoobri on ära maksnud 12 inimest! Mida vi**u?

    PS! Ei lugenud siia mingeid 5€ kandeid + neid kes sulas maksid. Alates novembris enam sulas ei maksa, makske ära 10. kuupäevaks ning selgitusse pange ees-ja perekonnanimi (kui ei ole sama konto) ning KUU. kellel maksavad naised ja pannakse aint mingi eesnimi. kammoon simmod!

    Õhtul kannan 2€ tagasi kes tahab. Kes hiljem tahab, andku mulle pm teel teada kolmapäevaks.

    e:€30 on kuutasu ja väga ei huvita, kui oled ühe trenni haige vms.
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 20.10.11 at 10:39

  12. #2432
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Ei hakka siin avalikult kedagi süüdistama, aga nii mõnigi mees on maksmata jätnud. Septembris maksis 15 inimest! Oktoobri on ära maksnud 12 inimest! Mida vi**u?
    Minu seisukoht oleks - pane ikka avalikult - sul hetkel ülevaade olemas. Motiveeriks kiirelt kõiki ära plekkima! Enda teada olen kõik korrad maksnud, aga võimalik et millalgi kuidagi ununenud. Maksaks kohe ära, kui peaks midagi puudu olema ja usun et enamus teeks seda. Väga hea, et raamatupidamise korda saab. Wp!

  13. #2433
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Niki ära nüüd liiga õudsaks ka mine. Ropendada ei tohi väljakul ( selle eest saab ka kollaseid ), siis oleks vaja juba platsi kõrval harjutada natukene ilusamini rääkima. Sulaga maksmine võiks minu arvates ikkagi toimida, aga siis ka 30 eurtsi kaupa! muidu kogu aeg nuuma neid panku ( ennetades niki pahameelt, siis meie meeskonnas on ka vanureid, kes peavad pangaülekannete eest maksma, aga samas ei ole me piisavalt vanad, et panga silmis olla penskarid, et jällegi saaks tasuta makseid ). Võlgalstesse tuleb suhtuda karmilt aga mitte üleolevalt. Mul suht sama küsimus mis pastilaalgi, vanad mehed nagu me oleme, kipume asju unustama.

    Ahhjaa üks põhimõttelne asi veel, mina küll ei maksa 10ndaks kuupäevaks ära. Kohe põhimõtteliselt ei maksa. 12ndal on mul palga päev, siis teen ülekande.

  14. #2434
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    sorri, võib-olla tuli veits emotsionaalne. aga ei oodanud sellist jama küll, et nii vähesed maksavad.
    kui on nii, et palgapäev on 12, siis on ok. ma lihtsalt arvestasin, et enamustel on palgapäev kümnendaks olnud. võime nihutada piiri ka 15ndani, aga siin peaks muru mainima, mis päeval tavaliselt arved tulevad.

  15. #2435
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    nii, spew annetas oma 2€ meile. kui keegi tahab tagasi saada, andke kolmapäevaks teada

  16. #2436
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Pumper, saada mulle trenniskäijate nimekiri palun, siis saab vaadata kes on oktoobri maksmata jätnud.

    PS! Kelle eest maksab Sirje J. ?

    Lauri, kas Tõnu pole maksnud ühegi trenni eest?

    Mario, sinu viimane makse oli juunis?

    Igastahes inimesed, kes on septembris maksnud ja oktoobris pole (andke teada, kes polegi käinud/enam ei käi jms):
    Kait E.
    Magnus G.
    Sirje J. (?)
    Martin T.
    Lauri H.
    Indrek V.
    Magnus S.


    e: 12 makstud + kui need ülevalpool nimetatud on kõik trennis käinud (8) teeb see kokku = 20.
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 21.10.11 at 08:52 Põhjus: muutused

  17. #2437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Pumper, saada mulle trenniskäijate nimekiri palun, siis saab vaadata kes on oktoobri maksmata jätnud.

    PS! Kelle eest maksab Sirje J. ?

    Lauri, kas Tõnu pole maksnud ühegi trenni eest?

    Mario, sinu viimane makse oli juunis?

    Igastahes inimesed, kes on septembris maksnud ja oktoobris pole (andke teada, kes polegi käinud/enam ei käi jms):
    Kait E.
    Magnus G.
    Sirje J. (?)
    Martin T.
    Lauri H.
    Indrek V.
    Magnus S.
    Rando S. (3. okt on kanne tehtud, aga arvan, et see on septembri eest, sest septembris pole?)

    e: 12 makstud + kui need ülevalpool nimetatud on kõik trennis käinud (8) teeb see kokku = 20.
    Tere,Rando olen.
    Ma tahtsin küsida,et enda mälu järgi ma maksin mingid rahad augusti lõpus MTÜ arvele kohe peale seda kui olin trenniga liitunud augusti lõpus.Või see läks augusti eest tasumisele?

  18. #2438
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tere Rando,
    Ei siis on kõik ok. Ma ei teadnud peat kuna sa liitusid. Võtan su nime maha

  19. #2439
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tõnu pole okt. käinud trennis (ta jätab ka 2euri arvele, nagu ka Tanel). Ise kannan järgmine nädal, tõsi kaks viimast kuud olen hilinenud maksetega, aga nahhaalselt maksmata ei kavatse jätta.

    e: Ok, teen seda.
    Viimati muudetud inward poolt : 21.10.11 at 09:08

  20. #2440
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Ainukene makse Tõnu nimelt on tulnud juulis, võiksid taga ühendust võtta Lauri.
    Rando - sul on maksmata varustus - 30€.

    edit: ja uued inimesed, meil on liitumistasu 10€ ka

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES