Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 124, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2474114122123124125126134174224 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 461 kuni 2 480, kokku 5003
  1. #2461
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.

  2. #2462
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Nonii mehed, teeks hooajast kokkuvõtte. Teeks seda 4 novembri õhtul ( või siis 5 novembri õhtul). Oleks vaja teada kes on tulemas, siis teaks ruumi suurust arvestada.
    Väike mõte - äkki hoopis 2 nov peale trenni kuskil saun kinni panna vms. Niikuinii see õhtu trenniga arvestatud ja jalgpalli tähe all.

  3. #2463

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Minul ja teistel pokerdajatel vast pole probleem (kohal igal juhul), aga võiks ikka pikema õhtu teha, see vist tööinimestel ei tule kolmapäeval välja? Andke teada, homme arutab ka üle.

    Afeeni puhul võib 3x 1x pilet tulla kõne alla küll, selles suhtes, et tal on makstud juba.

    Rando, ma täpselt ei mäletagi enam, kes mulle augustis ja juulis maksid, kui sa nii ütled. Ise kandsin €300 augustis klubi arvele, täitsa võimalik, et sinu plekk sealhulgas. Samas, kas sa €10 sellele lisaks liitumistasu maksid?

    Homme toon piletid trenni!

  4. #2464
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    5 nov oleks parem kui 4 nov for me

  5. #2465

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Minul ja teistel pokerdajatel vast pole probleem (kohal igal juhul), aga võiks ikka pikema õhtu teha, see vist tööinimestel ei tule kolmapäeval välja? Andke teada, homme arutab ka üle.

    Afeeni puhul võib 3x 1x pilet tulla kõne alla küll, selles suhtes, et tal on makstud juba.

    Rando, ma täpselt ei mäletagi enam, kes mulle augustis ja juulis maksid, kui sa nii ütled. Ise kandsin €300 augustis klubi arvele, täitsa võimalik, et sinu plekk sealhulgas. Samas, kas sa €10 sellele lisaks liitumistasu maksid?

    Homme toon piletid trenni!
    Tere,Rando olen.
    Ma tulin PP trenni augusti lõpus ja siis maksin kohe liitumistasu ära ja septembri kuu kuutasu sealhulgas ja varustuse eest maksin sulle ka septembris sulas.

  6. #2466

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    4. nov vist sobib paremini.

  7. #2467

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    5 nov ei sobi mitte kuidagi

  8. #2468

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Piletid käes. Meil on kohad 722-738 ridadel 13-15, 3 kohta ka 12. real. 1. trepp, C16 (mida iganes see tähendab). Mõningaid probleeme võib tekitada see, et kõik täispiletid on 13. real, soodukad on kõik ülemised kaks rida, paar tükki 13. ja paar 12. Loodetavasti tulevad need, kes erinevast hinnaklassist pileteid tellisid varem kohale, et saaksid kokku klappida endale sobiva pundi. Koha peal võib ka vahetust teha vist.

    Btw, kas need kohad on fännisektoris?

    Joss, pane kinni mingi koht juba, vähem kui 2 nädalat on aega. Niikuinii kõigile ei sobi.

  9. #2469

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Rando, enda arust ma sult kaks korda pole sullis makset saanud, mul on meeles üks selline kord, kui sept alguses sult küsisin trenni algul, sul olevat raha kaasaas olnud ja tahtsid maksta, aga trenni lõpus ma sind enam ei näinud, pärast seda enam rahasid ma ei kogunud. Oled 100% kindel, et oled mõlemad maksnud? Ma ise endas 100% kindel ei ole, aga imo olid asjad nii nagu mäletan. Ei taha kelleltki topelt küsida millegi eest, aga vahepeal pole piisavalt üle küsinud ja seetõttu on ka osad maksmata pääsenud. Nüüd tahaks rahaasjad korda saada.

  10. #2470

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Mulle sobivad mõlemad kuupäevad :D

  11. #2471
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Müür ära korralda. Alles sa kurtsid, et tahad korraldamisest puhata, aga ikka ei suuda sa eemale hoida. Sa oled ikka tõeline eestlane, kas on maa külm või on kärss kärnas. Seega Müür ära muretse vaid tule kohale ja võta raha kaasa =)

  12. #2472

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Rando, enda arust ma sult kaks korda pole sullis makset saanud, mul on meeles üks selline kord, kui sept alguses sult küsisin trenni algul, sul olevat raha kaasaas olnud ja tahtsid maksta, aga trenni lõpus ma sind enam ei näinud, pärast seda enam rahasid ma ei kogunud. Oled 100% kindel, et oled mõlemad maksnud? Ma ise endas 100% kindel ei ole, aga imo olid asjad nii nagu mäletan. Ei taha kelleltki topelt küsida millegi eest, aga vahepeal pole piisavalt üle küsinud ja seetõttu on ka osad maksmata pääsenud. Nüüd tahaks rahaasjad korda saada.
    Olen küll täiesti endas kindel,et mõlemad on makstud ära.Selle varustuse raha ma andsin ühel korra peale trenni ära sulle.Ja liitumistasu maksin koos septembri kuutasuga pangaülekandega PP MTÜ arvele.

  13. #2473

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    C16 sektor asub jalgpallihaigla kohal.Soovitan ennast soojalt riidesse panna kuna seal kus teie istute puhub põhimõtteliselt tuul pähe koguaeg.

    http://jalgpall.ee/docs/a%20le%20coq...na%20plaan.pdf
    Viimati muudetud difender poolt : 25.10.11 at 13:33 Põhjus: lisad

  14. #2474

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Täitsa jama selle saaliga kui selline vee kogunemine sinna tagumise seina juurde toimub. Ise kukkusin lambist selili ja mõned teised ka, väga ohtlik ikka.
    Nagu aru saan siis sellele saalile meil alternatiivid puuduvad või on liiga kallid, aga Muru mina kaupleks vaikselt trenniraha väiksemaks, kuna me juba teist aastat järjest nendega seotud ja pidevalt on mingid jamad, ma saan aru kui trennis oliks 8-10 meest ei häiriks see vesi, aga meil 15-20 ja siis ikka ei taha selle veega sinna ära mahtuda.

  15. #2475
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Peab ära mainima et päris efektiivne kukkumine oli :D Liigamängus oleks vastasele kindel punane sellise lennueest :D

  16. #2476
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    +1 Pumperile - sellise pasa puhul peab kindlasti midagi ette võtma. Ise kahjuks kuigi hästi ei valda vene keelt, aga keegi võiks selle kätte võtta.
    Tänase trenni lõpus küsisin selle vanamehe käest, et "kogda etot zal normalnõi", siis vastas, et sel nädalal. Eks näis :D

  17. #2477
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Minu eesmärk ei ole niivõrd seda kuupäeva paika panna, kui just teada saada palju mehi on tulemas. Siis teaks kui suurt sauna kinni panna. Niru on 20kesi istuda saunas mis on mõeldud 10 nele ja maru kulukaks läheb 10 mehega 20 inimese sauna kinni taguda. Ma loodan rohket osavõttu ja kui siin palju soovijaid oma tulekusty teada ei anna, siis panen väiksema sauna kinni ja sisse laseme eelisjärjekorras need kes andsid teada et on tulemas.

  18. #2478
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    pump neile kes tahavad oma 2€ tagasi saada. ise jätsin ka 24€ ;P.

  19. #2479

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas jozik Vaata postitust
    Minu eesmärk ei ole niivõrd seda kuupäeva paika panna, kui just teada saada palju mehi on tulemas. Siis teaks kui suurt sauna kinni panna. Niru on 20kesi istuda saunas mis on mõeldud 10 nele ja maru kulukaks läheb 10 mehega 20 inimese sauna kinni taguda. Ma loodan rohket osavõttu ja kui siin palju soovijaid oma tulekusty teada ei anna, siis panen väiksema sauna kinni ja sisse laseme eelisjärjekorras need kes andsid teada et on tulemas.
    Siin ei saa anyway aimu reaalsest tulekust, üle pooled võistkonnaliikmetest ja trenniskäijatest ei külasta seda teematki regulaarselt. Trennis on enda huvi üles näidanud selle ürituse vastu umbes pooled või rohkemgi võistkonnaliikmetest ja mõned trenniskäijad ka. Lisaks 1-2 varasemat trenniskäijat ja vbla ka mõni väljaspoolt. Mingit perfektset lahendust niikuinii ei ole olemaski, tähtis on just koht kinni panna ja võimalikult varakult teada anda, küll siis ka inimesed tulevad. Pane kinni koht umbes 20'le inimesele, kui peaks inimesi vähem tulema, olen nõus kasvõi ise vahe kinni plekkima. Koha maksumus võiks olla kuni €150 ~4-5 tunni eest. Arvatavasti oleme praeguseks niikaua juba munenud, et mõnda mõistlikku saunaga kohta enam ei saa, võtaks kasvõi mõnest baarist eraldatud ruumi vms. Et oleks aeg ja koht teada.

  20. #2480
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip ja kolmap 20.45-22.15. @ Wismari hall

    Nonii,

    saun on kinni pandud. 4 november kella 2000-2300, edasi saab siis minna linnapeale maurama lõhnates kui lill. Saunas on rätikud olemas, seega ei pea tea öökluppi märgi nartse kaasa vedama. Kaasa võib võtta oma sööki ja jooki ( paluti küll klaastaarat mitte palju vedada kaasa, seega õlu ja siider olgu purkides või plastikpudelites, kangema napsu mehed ma usun, et saavad nii hakkama, et pudeleid puruks ei peksa ). Saun ise asub Viru tn 8. Siin ka väikene koha tutvustus http://www.party.ee/peokohad/viru-inn.

    regamine on rangelt soovituslik. Regamiseks kanda 10 eurot ühele neist kahest arvest :
    konto SEB´is:10022402209008
    konto Swedis: 1105563441
    selgitusse panna nimi kes peol osaleb.

    Selle raha eest saab saunamõnusid nautida ja miskit võibolla ka süüa ning kindlasti üllatusi.


    Paneme siis korralikult pidu

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES