Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 129, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2979119127128129130131139179229 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 561 kuni 2 580, kokku 5003
  1. #2561
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    keegi pm-ige inwardi number palun

    e: enam pole vaja

  2. #2562
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Pühapäeval tuleb väravavaht ka tagasi trenni, kui arst hullu diagnoosi neljapäev ei pane :S . Nädal aega haigevoodis olnud.

  3. #2563

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Arvasingi et haige, üritage ennem kirja panna kes haige ja kaua prognoositakse haigust Hetkel pole küll väga oluline, aga kui mängud ja turniirid tulevad siis oleks vaja teada.

  4. #2564

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma jäin haigeks peale eelmist nädalvahetust...väike palavik ja kurk veidi valus... loodan et saan reedel mängule tulla ja muidugi ka trenni kohe kui palavik läinud.

  5. #2565
    Julm Donk Kasutaja afro_siil avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    81

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Mina (Henri) olen samuti haige. Kahtlen, kas pühapäeval trenni jõuan

  6. #2566

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hei, kas keegi on huvitatud EJL'i aastalõpugalale minemisest? Pühap 20.11. Estonia kontserdisaalis kell 15.00. Arvesse läheb huvi ainult võistkonnaliikmetelt, kes on ka klubi orgunnis kaasa rääkinud ja midagi aidanud ära teha. On keegi huvitet, ise olen 50-50, kas minna, kunagi käisin ja selles meestekarjas, midagi väga pulli just ei olnud. Vähemalt saab viisakas kohas pead parandada


    (viimane lause oli nali, tõenäoliselt).

    Edit: pumper on ka 50-50, kas tulla, pmst 2-3 inimest võiks tulla. Kui keegi sinna reaalselt tahab minna, annan vabalt enda koha ära.

  7. #2567
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    meh, mis seal toimub?

  8. #2568

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    meh, mis seal toimub?
    "Lugupeetud võistkonna esindaja



    Ootame Teid Eesti Jalgpalli Liidu pidulikule hooaja lõpetamisele „Jalgpalligala 2011“, mis toimub pühapäeval, 20. novembril kell 15:00 Estonia kontserdisaalis.

    „Jalgpalligala 2011“ on aasta tähtsaim jalgpalliüritus, mille raames kuulutatakse välja ja autasustatakse parimaid jalgpallureid ning võistkondi ja vaadatakse meeleolukalt tagasi lõppevale jalgpalliaastale. Kohal on kogu vutipere - profid, amatöörid, kohtunikud, ametnikud, toetajad, ajakirjanikud jt.

    „Jalgpalligala 2011“ koosneb kahest poolajast ning kestab orienteeruvalt 3 tundi (seal hulgas üks vaheaeg). Galat vürtsitavad muusikalised vahepalad.

    Palun teatage oma võistkonna osavõtust (koos inimeste arvuga) hiljemalt 14. novembriks e-maili teel sekretar@jalgpall.ee."

  9. #2569
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    pidulik? siis jääb ära

  10. #2570

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    jep, pidulik.

  11. #2571
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kahjuks olen sellel ajal Jalgpalli sünnimaal. Teen seal oma palverännaku ära

  12. #2572

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tüdruk jäi haigeks ja seetõttu lähevad minu piletid müüki. Üks soodus, üks tava, kellelgi on huvi?

  13. #2573
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kuhu sektorisse piletid on ? Ja mis hinnaks on ?

    Afeen sa vahepeal linnas kokku ei taha saada äkki ? Või jätan kuhugi kesklinna hotelli vastuvõttu ? Väga ei viitsi staadionil oodata nende piletitega ja rahvamassist sind otsida. [PM-ed]
    Viimati muudetud inward poolt : 11.11.11 at 13:00

  14. #2574
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Aga ma elistan sinule ma j6uan varsti tallinna, tuleksin kuskile järgi?

  15. #2575

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas salamadner Vaata postitust
    Tüdruk jäi haigeks ja seetõttu lähevad minu piletid müüki. Üks soodus, üks tava, kellelgi on huvi?
    -Tüdruk jäi haigeks, misasja? Sul, kurikaelal, oli see plaan algusest peale! Spekulant selline!
    -Ei olnud!
    -Mis hinnaga müüd?
    -60 euri pilet.
    -Selge. Tüdruk jäi haigeks, mis, murdsid käe ära või? Sinusugusel spekulandil tuleks teine käsi ka ära murda! Kasi minema meie foorumist!

    ( Click to show/hide )

  16. #2576
    Julm Donk Kasutaja Afeen1989 avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Paide/Helsingi
    Postitusi
    76

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ma ka kirjutasin kohe kui ta müüki pani need piletid PM, mulle piisaks täiesti 1st soodukast.aga just palju hind on? 60€ pilet :O?

  17. #2577

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kuhu sektorisse piletid on ? Ja mis hinnaks on ?[PM-ed]
    Nagu muru ütles, siis C16, hind sõltub pakkumistest.
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    -Tüdruk jäi haigeks, misasja? Sul, üllaimal inimeste seas, oli see õnnetus küll teenimatult tulnud! Jumal, kus on õiglus???
    -Oh, mis sa nüüd, kõigil juhtub.
    -Sedand küll, aga sinusugused peaksid olema pääsend sellistest asjadest. Mis hinnaga müüd?
    -No nii pool muidu annan ära, omahind + kommiraha.
    -Teed endale liiga, küsi parem 60 euri. Mina küll küsiks, ega muidu elus läbi ei löö kui seitset nahka ei koori. Oi, kui ma oleksin samas olukorras, mis ma teeksin! [sujuva üleminek muusikali villaini lauluks teemal ahnus]

  18. #2578

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Eriri libekeelne juut oled. Ise oled selgelt liigkasu peal väljas, koorid rahvast ja ausaid tööinimesi, aga lükkad süü ja ahnuse hoopis minu, õilsaima olevuse, keda jumal siia taeva alla loonud on, kaela. Sa oled vist demagoogia coachingut võtnud Suurelt Etsilt endalt.

    Juudid ahju! (ärge kapole öelge)

    Edit: palju Etsi $/h oli ka?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 11.11.11 at 13:56

  19. #2579
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Muru sa oled juba algust teinud ma vaatan ? Võta vähe rahulikumalt :D, fyte võta kiirelt pilet ära palun.

    Aga no selles suhtes olen ma nõus, et mis mõttes pilet on enampakkumisel ? Tänu meie ühingu kaudu sa salamander üldse piletid said. Ning meil jäid paar inimest ilma, nii et müü ikka meie klubikaaslasele mõistliku hinnaga ära.
    Viimati muudetud inward poolt : 11.11.11 at 14:03

  20. #2580

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Aga no selles suhtes olen ma nõus, et mis mõttes pilet on enampakkumisel ? Tänu meie ühingu kaudu sa salamander üldse piletid said. Ning meil jäid paar inimest ilma, nii et müü ikka meie klubikaaslasele mõistliku hinnaga ära.
    Tõenäoliselt müüngi, kuid väga suurt moraalset kohustust ma selleks ei tunne. Muide, hetkel on enampakkumine olnud ainult foorumi tüüpide vahel.

    EDIT: soodukas läheb Afeenile. Tava kohta tunti foorumis huvi küll, aga pakkumisi ei saanud ja nüüd on päevakorras foorumiväline müümine.

    EDIT2: ja tava ka läinud.
    Viimati muudetud salamadner poolt : 11.11.11 at 15:12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES