Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 251 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 5003
  1. #221

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    imo saab kunstmuru peal tavalise putsaga kah ära mängitud, sest pole enam v2ga neid betoon kõvasid v2ljakuid millele ainult vaip peale tõmmatud, aga samas talvel vist kisub küll tavalise putsaga vähe libedaks isegi hea kunstmuru peal. Endal sisekad ja muruomad ja saan m2ngitud igatahes:)

  2. #222
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    novembri kuumakset keegi kogub juba? Ise olin eemal, sest weekend venis veidi pikale, õnneks hakkab tervis vaikselt taastuma.

  3. #223

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Tartu Zeppelini popspordis olid need viisud täitsa olemas, aga naiste/laste suurused. Küsisin üle kah aga ei olnud suuremaid, seega läksid loosi nike saali omad.

  4. #224

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Ostsin samuti nike saali omad ja käisin just esimest korda jooksmas ka nendega. Win. Üritan jooksmise teha igapäevaseks harjumuseks, et trennis mitte kõige sitema võhmaga meheks jääda :D

  5. #225

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Kuumaksete kohta tuleb täpsem info nädala lõpus/järgmise alguses loodetavasti.

    Keegi modedest võiks öelda, kuidas saaks esimest posti nii editida, et sinna saaks polli panna, et kes järgmine kord trenni tuleb. Siis ei risustaks teemat üksikute postidega, et mina ka või mina ei. Uurisin, aga ise ei jaganud matsu lahti.

  6. #226
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Tegin polli esimesse posti. Testigem.

    Edit - vastanute numbrile klickides näeb ka nimesi.

  7. #227
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    P.S. Mu kohalolek 95% kindel. Nädalavahetus emajõe kalavetel aga usun, et nii karmiks ikka ei lähe, et pühapäeva õhtul sportlik vorm 0% on :).

  8. #228

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    hoia tagasi jah seal jõe peal, ei viitsi seekord kahekesi teha :P

  9. #229
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Damn, tahaks homme tulla küll, aga pole terveks saand veel, fking köha... :/

  10. #230
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00. @ Wismari hall

    Tagasi ja vormis - tulen. Noh - 3 meest ruttu veel nimed kirja ja hea vorm garanteeritud :)!

  11. #231

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Seekord siis kuuekesi. Järgmine kord teisipäeval kell 20.45. Homme räägin pikemalt.

    Edit: Ja jutt tuleb väga tõsine
    Viimati muudetud muruntau poolt : 01.11.10 at 00:34

  12. #232

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Räägin siiski täna, sest see teema ei lase magama minna. Rahaasjadest siis.

    Senisest huvist trenni vastu ja tegelikust kohalkäimisest võib järeldada, et enamusele siin huvi üles näidanutele on seda trenni vaja korra kuus liigutamiseks või niisama sõpradele jutuks, et ma ka käin trennis tegelikult kohal käimata. Teil on vaja (või peaks ütlema "vaja"?) trenni võimalust, aga selleks, et trenn oleks võimalik, tuleb tasuda saalirenti. Ja mina ei viitsi plekkida selle eest, et teistel oleks võimalik korra kuus ennast liigutada. Või olen ma liiga isekas?

    Seda trenni orgunnides ehk tõepoolest naiivselt lootsin, et inimesed on ka tegelikult huvitatud sellest trennist, et foorumiliikmed võiksid omada enda vastu nii vähekenegi respekti, et vähemalt avalikus foorumis välja öeldud sõnade järgi ka käituvad ja käivad kohal kui on ise huvi ilmutanud. Not the f'n case obviously.

    Praegu on seis selline, et oktoobri trennide eest tuleb arve 2,6k, aga hetkeseisuga olen kogunud ainult 825 eeku. Tulud ei võrdu kaugeltki kuludega, nagu näha. Posti lõppu tuleb nimekiri kasutajatest ja summadest, mida saada tahan. Ja puudutulev summa läheb meie kõigi kuutasudest. Kui kellelgi sellega probleeme on, siis öelgu välja parem plaan, kuidas arve tasutud saab, või käigu minuga koos järgmine nädal Wismarist läbi ja tehku leping enda nimele, sest, nagu öeldud, mina ei hakka enda taskust plekkima selle eest, et teil oleks võimalik korra kuus ennast liigutada

    Teine asi veel, kuna meid käib nii vähe kohal, siis ei jää see trenn ainult foorumipõhiseks, võtame ka inimesi väljastpoolt juurde. 3vs3 on nats jama. Kellel on trennist huvitatud sõpru, siis andke neile teada, et võib vabalt liituda. Tahaks, et oleks 20 nime koos vähemalt, siis saaks normaalselt mängu teha ja ei oleks ka seda teemat, et arvetega võiks probleeme tekkida. Praeguse seisuga on Pastilaal 2-3 sõpra võimalikud liitujad ja ka minult kaks sõpra.

    Ja algava nädala jooksul tuleb kuumaksed ära tasuda! Teeme siiski 400 krooni esimene kord. Ja esimene makse siis 550.

    Poisid, näidake välja, et huvi trenni vastu väljendub ka milleski rohkemas kui selle teema lugemises!

  13. #233

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Summad, mida saada tahan trenniliikmetelt. Need siis lisaks kuumaksele obv.

    Soouni 200 EEK (pool kuumakset oktoobri eest)
    Pastilaa 200 EEK (sama)
    Muruntau 90 EEK (sama, siis olen maksnud sama palju kui pastilaa, ehk 275, kogutud raha hulka arvestasin 1. trenni eest enda 110)
    Raunsz 185 EEK (1.+2. trenni eesti)
    atsetoon 110 (1. trenn)
    jaagup17 50 EEK (pool esimese trenni maksest, ülejäänu tasus trennis)
    Raul 100 EEK (4. trenn) (pole kasutaja)

  14. #234
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Selge pilt. Igatahes ajan ise täna msni kuumaks ja tehke seda ka teised. Homme võiks vähemalt 10 matsi kohal olla. Muutsin ka polli ära, nii et nimed kirja ja näeme homme saalis.

    P.S. endiselt väga mõnusad trennid ja hea seltskond.

    EDIT: ei leia viisi kuidas pollis saaks uuesti hääletada, uurin välja kuidas seda teha saaks.
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 01.11.10 at 08:12

  15. #235
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Kuulge pollile ei saaa vastata.

  16. #236

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    mina näitasin huvi aga pole veel käinud.
    ütlesin lahti enda selle hooaja saalihoki liigas oselamisest aga trennis käin korra nädalas ikkagi. toimub see just teisip, kl 21.00. siit ka küsimus - kas on võimalus hakata maksma ka nn poole kuu kaupa, kuna mängiksin pühapäeviti?

  17. #237
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    tehke eraldi ühe korra tasu...ma vast tuleks ka mõnikord läbi...ei julge küll lubada et alati käimaa hakkan.

  18. #238
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    tehke eraldi ühe korra tasu...ma vast tuleks ka mõnikord läbi...ei julge küll lubada et alati käimaa hakkan.
    Esimene kord saab võtta proovitrenni - 100 krooni kord, aga edasi kindlasti kuutasu pealt. Suhtumisega, et "ma võibolla teinekord tulen, aga siis maksan" ei saa kindlaid saaliaegu. Sulle, kui spordiga seotud inimesele seda vist pole vaja ju pikemalt lahti seletada, miks . 400 krooni kuus maksta selle eest, et sul on nädalas kaks korda alati võimalik kindlal kellaajal trenni minna, ei ole palju minuarust.

  19. #239
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ma saan väga hästi sellest aru olen isegi mitu aastat jõnglastele saali rentinud ja ise majandanud (oli oma klubi) aga ma käin hetkel ühe 3. liiga klubi juures mängimas ning neil on 1x tasu 60kr.- uues Maardu saalis. Jama ongi see, et ma ei viitsi nii kaugele tihti peale sõita ja kuna kuulun ka Kalev Cramo fan clubi ja mängin aktiivselt pokkerit sh. ka live pokkerit näiteks teisipäeval on BWF warm up turniir siis mul pole kindlalt aega käia iga kord kohal. Samas teinekord pühapäeva õhtuti käiks küll olenevalt siis kas mul see õhtu vaba või mitte. Kui edaspidi peab kuumaksu tasuma siis ma ei saa kahjuks osaleda. Samas 2-3x kuus vast jõuaks tulla obv. Pole mõtet end üle hinnata et jõuan igale poole nagu näitab ka siinne algne huvi ja tegelik kohalkäimine.

    Nii, et soovitaks ikka jätta "ühe päeva pileti" jõusse

  20. #240
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    siit ka küsimus - kas on võimalus hakata maksma ka nn poole kuu kaupa, kuna mängiksin pühapäeviti?
    Ma arvan, et see variant võiks olla täitsa olemas. Ja näiteks ka Keissile. Poole kuutasuga siis kord nädalas vms. Vaatame mis Muruntau arvab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES