Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 251 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 5003
  1. #241

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ok, teeme poole kuumakse variandi ka, aga 200 eegu asemel on selle hind 250. Selleks, et liiga paljud täiskuu asemel ei üritaks poolt kuud maksta, mis sunniks uuesti kuutasu suurust üle(s) hindama.

    Ühekorra tasudega mina jamada ei viitsi. Kogu see meeldejätmine+arveldamine on natuke liiga palju jamamist, võiksime juba sinnamaani jõuda, et kõik läheb autopiloodil sujuvalt. Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse. Pealegi, poole kuu tasu tasub end ära juba kahe ja poole korraga ja alla selle pole nagu väga mõtet trennis käia ka.

  2. #242
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Kuni polli kustutada ja muuta mina vähemalt ei saa, siis tuleks vanakooli meetod appi võtta ja teatan, et homme olen kohal + 1 sõber lubas uue tulijana tulla.

  3. #243

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Arve on nüüd olemas, kasutame Pokkeriprode MTÜ arvet. Seoses sellega ei tule liitumistasu 150 eeku kanda arvele, vaid tasuda trennis sulas, sest MTÜ arvet kontrollib maksuamet iga aasta ja sinna ei saa väga suvalisi makseid peale lasta.

    Arve on siis: POKKERIPROD TURNIIRIPOKKERI KLUBI
    221048030044
    Selgitus: Pokkeriprod jalgpalli osavõtumaks ja kasutajanimi

    Teeme ikka nii, et ei jää munema arvete tasumisega! Ise kannan ka tänase päeva jooksul.

    Ja mina koos vähemalt ühe sõbraga olen homme tulemas, neli siis kindel praegu, andke veel teada.

  4. #244

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    ise kohal ja sõber mõtleb veel.

  5. #245
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ühe sõbra sain veel nõusse. Vähemalt esialgu tundub nii.

  6. #246
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    jo ma ka trennis homme, sounds cool, ma htekl rott mingipöev teen üle kande. soovitan uurida seda värki, et mis kuidas maksuametiga jama ei tule nende trenni rahade kogumisega.

  7. #247
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Võistkonnale ei ole ka see kasulik, kui mingid tüübid käivad kohal nagu kuuvarjutus. Kui inimene tahab korra kuus end liigutada, siis mingu jooksma või jõukasse.
    Mis VÕISTKOND teil siis koos on juba? Ja korra kuus liigutamisest pole keegi rääkinudki. Pigem korra kuus tuttavate nägudega jalkat mängida ja 10x mujal näiteks...aga noh vahet pole. Mis seal siis ikka.

  8. #248

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Mis VÕISTKOND teil siis koos on juba? Ja korra kuus liigutamisest pole keegi rääkinudki. Pigem korra kuus tuttavate nägudega jalkat mängida ja 10x mujal näiteks...aga noh vahet pole. Mis seal siis ikka.
    Veel ei olegi, aga see on kaugem eesmärk küll, koos liigasse minek. Liiga aga pole võimalik, kui pool trennist on korra kuus käijad. Sellepärast ka trennitasude süsteem vastavalt soosib regulaarsemat käimist.

    Probleem praegu ongi regulaarsete käijate vähesuses, üritame neid hetkel juurde sebida. Kui trenni eelarve kokkusaamisega probleeme enam ei esine, siis võib tegelikult ühekorra pileti laiemalt kasutusse võtta. Praegu aga jääb süsteem, et esimene kord saab ainult ühekorra piletit ja pärast kuumakset. Loodetavasti on see ainult alguse asi.

  9. #249
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Saan aru, et täna 6 tulijat kindlalt. Hetke seisuga peaks ka teine sõber ikka tulema - seega 7.

    Edit: kuumakse tasutud
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 02.11.10 at 11:10

  10. #250
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Vähemalt 1 mees võiks veel endas jõudu leida ja kohale tulla. 4vs4 >>>>>>> 4vs3 :) !

  11. #251

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    kuda teid seal tlnas nii vähe trennides käib :O

  12. #252

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    kuda teid seal tlnas nii vähe trennides käib :O
    See küsimus huvitab mind ennast ka Loodetavasti ei minu algusele omaselt veidi rabe asjade korraldamine selle põhjuseks.

    Seekord tuleb kaks minu sõpra, kes hakkavad ka regulaarselt käima (70% või rohkem trenne), ehk 4vs4 on olemas.

    Edit: Kui vähese huvi põhjus on asjade korraldusega seotud, siis andke aga soovitusi, mida paremini teha, arutame omavahel asjad läbi ja küll korraldus ka paremaks läheb. Vbla olen tõesti liiga palju oma tahtmist peale surunud, öelge aga julgelt, kui teile midagi ei sobi. Meie eesmärk on siiski, et võimalikult palju foorumiga seotud inimesi trennis käiks.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 02.11.10 at 17:09

  13. #253

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Ühekorra piletite ärajätmine oli ikkagi viga, ma arvan. Teeme siis ühekorra piletid ka ja hinnaks alates tänasest 85 eeku. Nüüd on püsikäijaid juba olemas ja eelarve näeb parem välja. Novembri kuu jooksul vaatab üle, kuidas süsteem toimib ja vajadusel muudab hinda.

    Aga rahade kogujat võiks vahetada ka mingi aja tagant, äkki, Pastilaa, oled nõus ka vahest ise koguma?

    Ja paar inimest võiks väljastpoolt foorumit ka veel juurde tulla, et eelarve oleks tervem ja oleks vähemalt 5vs5 iga kord olemas. Kui kellelgi on jalgpallist huvitet sõpru, siis kutsuge.

  14. #254
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Vähemalt 1 mees võiks veel endas jõudu leida ja kohale tulla. 4vs4 >>>>>>> 4vs3 :) !
    Davai vigastuspausi lõpul olev raunsz lendab ka kohale. Olugi, et kell 8 homme on suur töö ja eile sai viina võetud ning terve päev unine oldud. :)

  15. #255
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Helistasin sõbrad üle, seega 9 meest peaks täna tulema vähemalt.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Aga rahade kogujat võiks vahetada ka mingi aja tagant, äkki, Pastilaa, oled nõus ka vahest ise koguma?
    Kui sind pole vms, võin olla varukoguja. Aga üldiselt on kindlasti finantsasjades parem, kui üks mees oma selga võetud risti edasi kannab. Vastasel korral on segadus ja puuduvad summad etc garanteeritud. Treener-raamatupidaja-inkassaator Muruntau 4 the win!

    Muus korralduslikkus osas (varustuse hankimine, aegade otsimine etc) olen olemas kui miskit vaja.

  16. #256
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Muruntanu ma teen pokernewsi selle teema ära siis kui sa pole teinud veel

  17. #257

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Kuumakse shipitud ja täna kohal ilma sõbrata aga põhimõtteliselt lubas regulaarselt käima hakata.

  18. #258

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval kell 20.45. @ Wismari hall

    Hakkab looma juba, 9 inimest. Kõik tänased tunduvad jäävat regularideks ka, nii et siit saab ainult paremaks minna. Endal hakkab võhma ka juba tekkima, suudan taas olukordades ringi vaadata ja enamvähem mõtestatud söödu anda. Esimeste kordade paanikaosakond hakkab üle minema ja mäng läheb paremaks. Sama on kõigi puhul märgata, kes ikka rohkem käinud on. Täna küll jalkapüsse kohal ei käinud, aga mõned väga ilusad kombinatsioonid mängisime ka oma taseme pealt välja.

    Räägin täna kogutud summadest ka, et asi avalik oleks, meeles püsiks paremini ja hilisemaid pretensioone vältida. Kokku kogusin 885 EEK, millest liitumistasu 150 maksid: pastilaa, veeretas, pastilaa sõber (sinises), pastilaa sõber (kollases, maksis 100, hiljem ülejäänu), minu sõber Rait (kes mängis pastilaa võistkonnas). Raunsz maksis eelmise kuu võlgnevuse 185, mille kannan ise MTÜ arvele. Enda arust ei jäänud midagi kahe silma vahele, peaks õige olema. Edit: Ise olen trennile ostetud palli näol samuti liitumistasu tasunud, pall maksis 311 EEK, ja võtan 150 EEK kogutud liitumistasudest lisaks endale.

    Ise ka shippisin kuumakse, enda eelmise perioodi võlgnevuse ja senised kogutud summad ära, kokku 1315 EEK.

    Trenn ootab uusi ja juba käinud liikmeid jätkuvalt!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 02.11.10 at 23:07

  19. #259

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    editisin esimest posti ka

  20. #260

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Pastilaa, trennis sai räägitud, et sa vaatad spordipoes palle. Täpsustaks, et palli hind ei oleks kindlasti üle 500 ja võiks pigem jääda ka alla 400 krooni. Meil väga häid palle ka vaja ei ole ja eelarve ei veaks väljagi, kui veste ja kindaid ka tahta. Ja võta pallipump ka kui juba poes oled. Nõelu ei ole vaja, mul endal on viis nõela. Võtan pühapäeval senikogutud osavõtutasud kaasa ja maksan sulle tagasi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES