Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 131, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3181121129130131132133141181231 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 601 kuni 2 620, kokku 5003
  1. #2601

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Vaatan mängu

  2. #2602

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Täna trenni ei toimu!. Kuna Wismari esindaja oli ise ka hetkel Dublinis mängule minemas, siis ta ei osanud hetkel meile uut aega anda, aga me pidime homme üle helistama. Loodetavasti saame ühe aja kas homseks või ülehomseks, nii et hoidke silma peal sel teemal homme.

    Btw, saime kutse aastalõputurniirile, aga meie sinna pääsemine on sellele vaatamata hetkel väga kahtlane. Nimelt toimub IV liiga 1. turniir, kus osalevad IV liigas 2.-5. koha saanud võistkonnad ja IV liiga 2. turniir, osalevad 5.-9. kohal lõpetanud võistkonnad. Meie saamine sõltub puhtalt sellest, paljud võistkonnad on osalemisest huvitatud. Kui ma õigesti aru saan, siis väga ebareaalne meie osalemine pole, kuna nt kui osalemisest loobub 1 teise liiga, 5 kolmanda liiga ja 5 neljanda liiga satsi, peaksid kõrgemate liigade turniirid täituma madalamalt ja meile peaks ruumi tekkima (pole küll 100% kindel, kas õigesti aru sain, EJL'i kiri lisatud spoilerisse).

    Turniiriformaat on 5+1 ja 1x12 minutit, nii et garanteeritud mänguaega on 36 minutit ja see on päris pika ajavahemiku peale ära jaotunud (vähemalt tavaliselt sellistel turniiridel on). Ma usun, et pole mõtet rohkema kui 8-9 mängijaga minna, et mõni varumehed 10-15 minutit mänguaega saaks päeva peale. Aga enne peab muidugi meie osalemine üldse selguma. Kiri on EJL'i saadetud meie osalemissooviga ja küsisin ka, mis tõenäosus on meil saada.

    ( Click to show/hide )

  3. #2603
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma usun, et pole mõtet rohkema kui 8-9 mängijaga minna, et mõni varumehed 10-15 minutit mänguaega saaks päeva peale.
    ?? Seal saab ju vahetada nagu hokis. Alla maksimummeestega (18) minek oleks selge rumalus.

  4. #2604
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    +1
    Vahetusi vaja vähemalt 2x5 + väravavaht aastalõpukal. lisaks paar vigastust ja ongi suht pees asi. 7-8 on kindlasti liiga vähe. Kalevi spordihallo saalijalkaala on rocalmarest ikka kõvasti suurem. 12 on miinimum kohe kindlalt

  5. #2605
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Keegi Tondi lähedal elab meist trenniskäijatest ? Kardpleieri pläsku on spewymonkey käes. :D

  6. #2606

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tere.

    Avastasin teie klubi Soccernet.ee foorumist.
    Tekkis küsimus kas oleks võimalik ka teie treeningutega liituda järgmisest kuust nt?

    Olen 192cm pikk. Kaal 101 kg Vanus 21. Olen mänginud aastaid tagasi 2a noorteliigat Flora süsteemis, ning sealt tekkis hüppeliigese vigastus mille tõttu enam paar aastat ei mänginud. Pärast paari aasta möödumist proovisin uuesti mängima hakata madalamades liigades. Mänginud olen neljandat liigat, ning proovinud ka kolmandat liigat. Praegusel hetkel on üks aasta ajane paus sisse jäänud, kui tekkis mõte uuesti mängima hakata. Mängin kaitsva pooliku kohta või Paremal kaitses.

  7. #2607
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tere tulemast, nii foorumisse kui ka trennidesse.

    Loomulikult võtame inimesi veel juurde, oled oodatud. Trennide aegasi saab siin teemas täpsustada või siis lugeda meie fb lehelt. (https://www.facebook.com/FCPokkeriprod)

  8. #2608

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Arvan, et suht 90% tõenäosusega saame sinna mängima, sest loobujaid oli juba liigahooajal mitu ja tuleb neid veelgi (kahju oleks kui ei saaks). Võistkonnad komplekteerime enne võistlusi ja siis vaatame kuidas täpselt.

  9. #2609

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ahoi.

    Ainuke küsimus mis hetkel on, on see,et kas Wismari halli on lõpuks muru maha pandud ? Tean,et aastaid tagasi selle peale mõeldi, aga kas mõttest ka asja on saanud vot ei tea. Kuid kuna teil on siin kirjas,et ka seal toimuvad trennid siis ehk oskate täpsustada. Männiku hallis siiski mu teadmist mööda Kunstmuru maas ?

  10. #2610

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Wismari hallis muru ple ja männikul on jah kunstmuru maas

  11. #2611

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Trenn toimub homme ja samal ajal nagu meil ikka ehk kell 20.45.-22.15. Järgmisest nädalast on graafik endine.

  12. #2612
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ahoi. Selline küsimus rahvale et mul see sõber kes väravavaht, ta saaks ainult hetkel wismaris trennides käija. Et kas võimalus sis et ta maksab 15€ kuus?

  13. #2613
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ma usun, et selline variant sobib küll. Miks ta Männikul käia ei saa ? Kas ta muidu plaanib järgmine hooaeg liigat ka mängida meie meeskonnas ?

  14. #2614
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Ahoi. Selline küsimus rahvale et mul see sõber kes väravavaht, ta saaks ainult hetkel wismaris trennides käija. Et kas võimalus sis et ta maksab 15€ kuus?
    Ma oleks erandiga tema puhul küll nõus - tundus väga vajalik mees järgmist hooaega silmas pidades.

  15. #2615
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Absoluutselt nõus pastilaaga, teda saaks nii väravas kui ka väljakul väga edukalt mängitada.

  16. #2616
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hetkel ta reede-esmasp pole tallinnas tavaliselt. Või kui pühapäev jõuab sis alles nii 21 paiku. Aga väiksed plaanid jh ka liigat.

  17. #2617

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hommikust,

    pallipumbad otsas, tõsine probleem.
    Eile hakkasin pumpama ja pumbanõel jäi palli, mingi teistmoodi pump oli ka (mugavam kui eelmine). Ettepanek, et peaks korraliku pumba ostma. Probleemiks veel, et pooled pallid tossud ja kui platsi rendirahad makstud peaks hakkama ka korralike pallide peale mõtlema!
    Pump esmajärjekorras.

  18. #2618
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hommikust- Katsun täna poodides surfata ja äkki leiab siit hea pumba. Annan õhtul teada kuidas läks. Palle olen ka iga kuu ühe juurde toonud. Uhlspordi palle olen toonud ja saan ka juurde tuua. Hinnad mõistlikud.

    Pühapäeval trennis näeme.

    Joosep jalgpalli sünnimaalt

  19. #2619

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Joss, a osta siis mingi korralikum pump mis peaks vastu ja millega mugavam pumbata, väike investeering, aga peab kauem vastu ja oleks efektiivsem pumbata, mitte iga palli peale 2 minutit raisata.

  20. #2620

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    muru, tulen täna trenni.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES