Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 251 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 5003
  1. #261
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Ärge kuskilt sportlandist vms küll oske. Uurige maaletoojaid, võib pool hinda vabalt alla saada.

  2. #262

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Oskad äkki mõnda maaletoojat soovitada? Praegu ei oskaks ise otsidagi. Ja kui maaletoojad kusagil linnaääres asuvad, siis ma ei viitsiks paaritunnist trippi ette võtta ühe palli pärast, et säästa umbes sott. Samas, kui leiaks mõne maaletooja, kellelt saaks kõik vajaliku kätte, siis võiks oodata kuni rohkem osavõtutasusid kogutud on ja siis kogu värgi ühest kohast korraga osta.

  3. #263
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    http://www.prodirectsoccer.com/

    Ma soovitaks sealt vaadata palle/särke jms asju. Ise sai kunagi putsad sealt ostetud, mis eestis maksid 1000 ümber ja ma sain sealt 500 eest kätte.

  4. #264

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Pastilaa, nvm, ootame veel ostmisega.

    Tänud lingi eest, supsti, tundub väga hea sait olevat! Uurisin seal veidi ringi, panen mõned leiud siia, mis meile sobiks.

    Sise pall: http://www.prodirectsoccer.com/prodi...1&GROUP=INDOOR
    Hind £9,99

    Kindad 2 paari: http://www.prodirectsoccer.com/prodi...GROUP=FANGHAND
    Hind £20

    Ja lühikeste varrukatega särkide 7packide hinnad algavad £75'st, näide:
    http://www.prodirectsoccer.com/prodi...&GROUP=SS7PACK

    Mulle tundub see sait väga hea valikuga ja sealt leiab hindu, mida Eestis väga ei leia. Minu arust võiks midagi tellida sealt juba. Arutakski asja. Pakun välja 3 palli ja see kinnaste komplekt. See teeks kokku £49,97 ehk 900 EEK umbes. Kui võtta üks särkide komplekt ka, siis see viiks hinna juba £125 ehk 2250 kanti. Seda aga eelarve välja ei kannataks tõenäoliselt, sest praegune seis on 550 ja selleks peaks 11 inimest veel liitumistasu maksma, et ära tuleks. Ise arvan, et pallid on tähtsamad kui särgid, sest siis saab trennis ka organiseeritumalt teha harjutusi, näod ja särgid jäävad mõne korraga niigi meelde, et eristamisega mängu ajal nii suuri probleeme loodetavasti ei ole.

    Edit: Ilma varrukateta veste sealt ei leidnud kahjuks. Kui keegi teab, kust neid osta saab, võiks teada anda, sest need on arvatavasti odavamad kui lühikeste varrukatega särgid. Ahjaa, kui peaksime neid särke tellima, siis need tulevad kõik ühes suuruses, et siis peaks küllaltki suure suuruse tellima, et see ka dressides inimestele peale mahuks

    Edit2: Enne oli kinnastele vale link sattunud
    Viimati muudetud muruntau poolt : 03.11.10 at 16:04

  5. #265

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Üks asi veel, mille peale veidi mõelnud olen. Senimaani oleme küllaltki kaootiliselt teinud trennis asju ja lihtsalt mänginud. Võiks hakata veidi organiseeritumalt edaspidi tegutsema. Kõik tuleks kohale nii, et täpselt trenni algusajal saaks soojenduse ja venitustega alustada. Alguses venitused kõigile vajalikele piirkondadele, siis 5 ringi jooksu soojenduseks. Edasi teeks alguses söödu, löögi, õhuvõitluse, kaitse ja ründeolukordade jms harjutusi pool tundi kuni tund ja lõpus teeks alles preemiaks mängu. Kas selline süsteem sobiks?

    Edit: nendeks harjutusteks on palle rohkem vaja, ideaalis lausa kahe inimese kohta pall, aga käiks kuidagi ka kolme kohta. Sellepärast eelmises postis paningi rõhku pallide tellimisele.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 03.11.10 at 15:57

  6. #266

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    imo pole kyll kindad sellised asjad mida kamba peale osta, kui on kindel vv vmt siis ehk ostab ise omale, aga et kindaid trennis jagada vmt:O. Pakun v2lja, et k2si ikka higistab seal sees piisavalt ja vaevalt keegi teine neid siis k2tte tahab t6mmata v6i mis?

  7. #267
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Üks asi veel, mille peale veidi mõelnud olen. Senimaani oleme küllaltki kaootiliselt teinud trennis asju ja lihtsalt mänginud. Võiks hakata veidi organiseeritumalt edaspidi tegutsema. Kõik tuleks kohale nii, et täpselt trenni algusajal saaks soojenduse ja venitustega alustada. Alguses venitused kõigile vajalikele piirkondadele, siis 5 ringi jooksu soojenduseks. Edasi teeks alguses söödu, löögi, õhuvõitluse, kaitse ja ründeolukordade jms harjutusi pool tundi kuni tund ja lõpus teeks alles preemiaks mängu. Kas selline süsteem sobiks?

    Edit: nendeks harjutusteks on palle rohkem vaja, ideaalis lausa kahe inimese kohta pall, aga käiks kuidagi ka kolme kohta. Sellepärast eelmises postis paningi rõhku pallide tellimisele.
    5 ringi soojenduseks ja siis venitused kõlab mulle küll paremini, kui aus olla:D . Kui talvel rikkaks saan ja endal trennid pole alanud veel, siis võin läbi tulla sealt=D . Senikaua mölisen niisama edasi ^^.

    EDIT: Ma ei näe muidugi, et sellisel üritusel oleks mõttet mingitel harjutustel, et hakkata tehnikat trimmima jne. See peaks ikka rohkem funi peale olema, et tulete kokku ja pealate, kui tase lubab siis mängite nii 4. liigas ka väga edukalt.
    Viimati muudetud $$$ poolt : 03.11.10 at 16:59

  8. #268

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    EDIT: Ma ei näe muidugi, et sellisel üritusel oleks mõttet mingitel harjutustel, et hakkata tehnikat trimmima jne. See peaks ikka rohkem funi peale olema, et tulete kokku ja pealate, kui tase lubab siis mängite nii 4. liigas ka väga edukalt.
    Ma ei tea, niisama pelamine minu arust väga fun ei ole pikka aega. Kui seda ikka kaks korda nädalas teha. Trenni jooksul konkreetsete oskuste parandamine muudab mängutaset paremaks, siis on rohkem pinget, motivatsiooni ise paremini mängida, mängul oleks selline arendav aspekt juures. Kui midagi kehvasti teha ja olla rahul sellega, siis see muutuks minu jaoks varsti tüütuks. Kui midagi teha, teha hästi. Rääkimata sellest, et me oleks ka liigas konkurentsivõimelisemad.

    Samas võib teha nii, et teeme harjutusi ühel päeval kahest, siis kui vähem for fun vähemregulaarseid mängijaid käib ja suurem osa mängijatest on regularid. Ainult praeguseks ei ole selgunud, mis päeval milline keiss on, sest vähemregulaarseid nägusi pole kahjuks üldse näha

    Kinnaste ja higi kohta: Mind väga ei sega, esimene kord ebameeldiv on, aga seda ei pane tähelegi, kui ikka mängule keskenduda ja fun on. Samas ma suht kehv väravavaht ka ja käega puudun palli paar korda trenni jooksul, minu poolest nad hädavajalikud ei ole.

  9. #269
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ma ei tea, niisama pelamine minu arust väga fun ei ole pikka aega. Kui seda ikka kaks korda nädalas teha. Trenni jooksul konkreetsete oskuste parandamine muudab mängutaset paremaks, siis on rohkem pinget, motivatsiooni ise paremini mängida, mängul oleks selline arendav aspekt juures. Kui midagi kehvasti teha ja olla rahul sellega, siis see muutuks minu jaoks varsti tüütuks. Kui midagi teha, teha hästi. Rääkimata sellest, et me oleks ka liigas konkurentsivõimelisemad.
    Ehhe, eino jalgpall on fun ikka igat moodi:D . Ja ma isiklikult pole kunagi rahul, kui midagi kehvasti teha, aga see tähendab, et tuleb mängus endast alati 100% anda mitte uimata. =D . Kui niisama mängimisel pinget pole pange õlled vahele vms, küll siis kõik pingutavad ja on fun ka ^^

  10. #270
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Krt ma ise ka oleks pigem 3-4 soojendusringi, väike venitus. 10-15 minti ehk mõni harjutus ja pigem ikka ohtralt mängu parteis :D. Usu mind - kui tõsist trenni hakata ajama, tuleks veel vähem osalejaid. Ma arvan, et esialgu tubli mudaliiga omas-mahlas tase on see, mille juurde peaks ka jääma. Aga see on ainult minu mõte muidugi - kui enamus soovib tõsisemalt asjaga tegeleda, kannatan ära :P.

  11. #271

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Krt ma ise ka oleks pigem 3-4 soojendusringi, väike venitus. 10-15 minti ehk mõni harjutus ja pigem ikka ohtralt mängu parteis :D.
    +1

    Hiljem kui juba Liigamängud reaalsed on siis võib ümber vaadata.

  12. #272

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Okei, ma ei hakka siis uhkeid harjutusi välja mõtlema :D. Soojendus, üks söödu ja üks löögiharjutus, kokku 15 min umbes jääb.

    Aga kuna harjutusi eriti ei tee, siis palle väga juurde ei ole vaja. Ühe veel võiks, siis oleks kaks trennipalli ja 1-2 enda palli. Mida ülejäänud raha eest osta, ikkagi kindad? Veste ma pole leidnud kusagilt ja googeldamine ka tulemusi ei andnud. Korralike lühikese varrukaga särkide ostuks raha võib väheks jääda (praeguse seisuga jääb kindlalt). Üritaks äkki mingid lambikad teesärgid osta, mis oleks ühte värvi ja piisavalt suured, et dressidele peale mahtuda?

  13. #273
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Palju vaja oleks veste? Saaks sõbra kaudu maaletoojalt oma hinnaga. Sama ka kindad ja pall. Täpsemalt võib PM teel edasi rääkida.

  14. #274
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Vajadusel võin soojendusharjutusi/ventiusi ette teha, et lihased oleksid stabiilsed vms. :D

    See pühap. lasen prolly üle, sest ei jõua ilmselt TLN. fak:/

  15. #275

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Palju vaja oleks veste? Saaks sõbra kaudu maaletoojalt oma hinnaga. Sama ka kindad ja pall. Täpsemalt võib PM teel edasi rääkida.
    Saatsin sulle eile PMi, kas said kätte?.

    Pmst veste 5-7 sõltuvalt hinnast, 1 pall ja kui kinnaste jaoks jätkub, siis neid ka. Eelarve praegustelt regularidelt on siis kui kõik ära maksnud on 1,05k eek järel (hetkel 550). Kindad võib tegelikult hiljem ka osta, kui inimesi on juurde tulnud, või siis klapime mingi summa nt kahe peale kokku ja kui eelarvesse laekub liitumistasusid, siis saame tagasi.

    Ostsin pallipumba ka täna ära, kuna liitumistasudega väga hõisata ei ole, siis ei kanna seda klubi varustuse hulka.

  16. #276
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Sain PMi kätte ja homse päeva jooksul lubati teada anda, mis hinnaga mida saab.

  17. #277

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Väga hea! Trennis arutab siis asjad läbi, ma homme Tartusse ja tagasi umbes-täpselt trenni ajaks.

  18. #278
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    F**k, ei saagi pühapäeval tulla.

    Ma vist toon omalt poolt ka palli järgmine kord. On näha, et väljas liivas mängitud palju, aga no ehk kõlbab ikka. Ühe pallipumba saaks ka tuua, ainult nõela pole.
    Ning rääkisin ühe sõbraga veel, ehk saaks liikme juurde. Ta polnud veel kindel.

    Samas ma ise nii sitaks muutunud. Jube halb pallitunnetust, söödutäpsus ja otsutusvõimetus ikka. Ei kujuta ette, kas minust abi oleks tiimis. :D Pingil ei viitsiks ka istuda. (halang)

  19. #279

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    pühapäeval suure tõenäosusega kohal ja sõber peaks ka tulema esimest korda.

  20. #280
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval kell 19.00.

    Hetkel sain sellise pakkumise maaletoojalt:

    7 vesti 677.-
    1 pall 749.-
    2 paari väravavahi kindaid 1300.-

    Pall ja kindad tunduvad liiga kallid muidugi, selles osas uurin veel asja, aga vestid tunduvad küll ok?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES