Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 152, kokku 251 EsimeneEsimene ... 52102142150151152153154162202 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 021 kuni 3 040, kokku 5003
  1. #3021
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma mõtlengi, et äkki selle jaoks jääbki see teema? et too oleks siuke informatiivne, mitte mingi läbuvärk. mis teised arvavad?

  2. #3022

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Samas võib ka nii, et seal teemas esimesse posti pidevalt täiendatakse ja mängude arutelu on ka seal. Või teha iga mängu arutelu eraldi? mis on ka pointless pigem. Imo 1. post moditavaks + arutlus on täitsa solid variant.

  3. #3023
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Müüri täiendus mulle meeldiks. Lihtsalt selline kolmene variant ei ole ka mõtekas, kus facebookis ja stickyna on üritused aga arutelu toimub siin kolmandas teemas.
    Aga jah üldiselt on vb parem, kui stickyna on mängud jms info. Kõik vb ei käi alati siin teemas vaatamas, kas on siia topitud see fb ürituse link või mitte.
    Viimati muudetud inward poolt : 06.01.12 at 23:32

  4. #3024
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ok. teeme siis nii, et esimeses (stickys) on lähiajal tulevad mängud/lähiajal olnud tulemused ja siis teen teema avatuks ja ülejäänud saavad seal kommenteerida?

  5. #3025

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Plaan on hea!

  6. #3026
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tere,

    kas kellelgi on mõnda vanat butsat? ei ole vahet kas on parema või vasema jala oma. Hea oleks kui hästi teeninud jalgpalli jalanõu oleks enam vähem ühes tükis. Ma kasutaks seda üllal eesmärgil!

    Kõike paremat soovides


    Joosep

  7. #3027
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ma oleks olemas nii turniiril ja sõprusmängus kuhu mind ainult vaja andke teada

  8. #3028

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    kas laupäeval fc pokkeriprode eest on võimalik osaleda harku jk sparta vastu ?
    pm.

  9. #3029

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Postiljon, tule mõlemale.

    Arcticman, ei ole seekord võimalik. Sõprusmäng on võistkonnaliikmete proovilepanekuks, sinna on piisav tung juba liigavendadest + vbla mõned liigasse mittetulevad trennivennad. Niisama uudistajate jaoks koosseisus seekord ruumi ei jätku, meil kokku saamisega probleeme ei ole hetkel.

    Ja ega keegi täna ei unustanud trenni musti adiputsasid? Võtsin meie riietusruumist sellised kaasa. Ma võin neid kirjeldada ka: mustad ja (hoidke hinge kinni) ... kolme valge triibuga ja väikse adi logoga kunsti putsad. Tunnistage üles, muidu lähevad Joosepi kätte ümbertöötlusesse

  10. #3030

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ahjaa, liigasse registreerumine läheneb. Seekord pole taas meil sponsoritelainel erilisi edusamme ette näidata, mistõttu peame liigatasu oma taskust maksma. Summa on €25 liigahooaja tasu, mis tuleb kindlasti enne 30.01 ära maksta. 31.01 on juba viimane maksetähtaeg, nii et ei taha hiljaks jääda. Muidu jääb hooaeg ära. Seega loodame igaühe panusele. Kel pole kuidagi võimalik see kuu ära maksta, siis ehk saab ka midagi välja mõelda.

    Ja kindlasti seoses sellega likvideerige ka enda võlgnevusi ja makske selle kuu rahasid usinalt, sest ka 25x€25 ei annaks kokku vajaminevat umbes €900't (pole vaadanud, kui suur see miinimumpalk eelmine aasta oli, summa on 3x miinimumpalk).

  11. #3031

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma aitaks võita teil :D

  12. #3032
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Arvad, et me ei suuda sellega hakkama saada ?
    Kui sa nii väga klubi eest tulevikus mängida tahad, siis äkki alustad enne trennis käimisega mitte foorumis lahmimisega. No offence, kuidagi kohatud 2 posti sinu poolt lihtsalt.

  13. #3033
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ahjaa, liigasse registreerumine läheneb. Seekord pole taas meil sponsoritelainel erilisi edusamme ette näidata, mistõttu peame liigatasu oma taskust maksma. Summa on €25 liigahooaja tasu, mis tuleb kindlasti enne 30.01 ära maksta. 31.01 on juba viimane maksetähtaeg, nii et ei taha hiljaks jääda. Muidu jääb hooaeg ära. Seega loodame igaühe panusele. Kel pole kuidagi võimalik see kuu ära maksta, siis ehk saab ka midagi välja mõelda.

    Ja kindlasti seoses sellega likvideerige ka enda võlgnevusi ja makske selle kuu rahasid usinalt, sest ka 25x€25 ei annaks kokku vajaminevat umbes €900't (pole vaadanud, kui suur see miinimumpalk eelmine aasta oli, summa on 3x miinimumpalk).
    miinumumpalk on jaanuarist 290 €.

    kolmapäeval (11) teen uue tabeli, kes on maksnud, kes ei. be afraid!

  14. #3034

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja ega keegi täna ei unustanud trenni musti adiputsasid? Võtsin meie riietusruumist sellised kaasa. Ma võin neid kirjeldada ka: mustad ja (hoidke hinge kinni) ... kolme valge triibuga ja väikse adi logoga kunsti putsad. Tunnistage üles, muidu lähevad Joosepi kätte ümbertöötlusesse
    Ma küll kodus ei vaadanud, kas mul jäid kotti panemata, kuid jube kahtlaselt minu putsade kirjeldus :) - kas suurus midagi 44 kanti? :)

    Margus

  15. #3035

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    suurus 44 on tõsi. Võtan homme kaasa.

  16. #3036

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Need võivad ka minu putsad olla. Ja need peaks olema koos võistkonna kedradega :)

  17. #3037

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kedrasid ei leidunud. Putsad võtan kaasa ja siis teete omavahel deathmatchi, võitja saab endale. Või siis, kes enda omaks tunnistab.

    Ja turniiri aeg on Spartaga kokku lepitud, 18.02. kell 11.00.-17.00. Võiks nagu järgmiste sammude kallale asuda, vastasvõistkonnad, playmakers jne. Ise saan homme paar tunnikest sellele panna, täna nüüd kiire.

  18. #3038
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kedrad või punased sokid olid putsade sees küll ja olid täpselt seal, kus veeretas riideid vahetas.

    *Ranka igal juhul uurib Kajamehe käest palju Playmakers mängijaid mahutaks.
    * Nikil on mandliopp 15.02, või on turniiri aeg juba resoluutselt otsustatud ???
    *Pokernewsi poolt on küsitav meeskonna kokku saamine. Mida arvavad tartlased, suema, soccernet ? Mis see taks kokku tuleb ühe meeskonna peale ?

  19. #3039

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Olid tõenäoliselt jah kedrad sees. Olin ühed meie võistkonna kedrad uksepeale kuivama pannud seda tähele panemata, enda omad olid kapis. Seega jep, tundub, et deathmatch jääb ära ja veeretas võitis
    :(

    Turniiri aeg 18.02 on otsustatud, teised ajad olid kas pühapeval või liiga hilise algusega ja seetõttu meil tegelikult reaalset valikut ei olnudki, 18.02. kell 11.00. oli ainus aeg.

    Teiste võistkondadega suhtlemine alles algab, proovime ikka pokerdajate turniiri teha.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 09.01.12 at 14:35

  20. #3040

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Arvad, et me ei suuda sellega hakkama saada ?
    Kui sa nii väga klubi eest tulevikus mängida tahad, siis äkki alustad enne trennis käimisega mitte foorumis lahmimisega. No offence, kuidagi kohatud 2 posti sinu poolt lihtsalt.
    arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES