Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 153, kokku 251 EsimeneEsimene ... 53103143151152153154155163203 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 060, kokku 5003
  1. #3041
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
    no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida
    Olgu sa või Henrik Ojamaa, aga suhtumine - "isa tuleb näitab poegadele, kuidas see mäng käib" on küll äge, aga mitte minu maitse.

  2. #3042

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    jep, siukest kõvatamist võid kuskil mujal teha

  3. #3043
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
    arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.
    Mõni vend on eriti õhku täis kohe ;o vaata, et lõhki ei lähe.

    soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib
    Kes sul keelas trenni kohale tulla ja seejärel vaadata, mis seltskond mängib?

  4. #3044
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    88

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kui juba tasemest juttu tuli, siis julgen väita, et kui saate algaval hooajal kõik põhimehed väljakule, pole te sugugi enam liiga peksupoisid.

  5. #3045
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
    arvangi, tahaksin lihtsalt tulla ja ühe mängu teie eest mängida (võiksin maksta ka selle eest peale isegi), mitte midagi muud, no offence, aga suht nõrgad olete jah. Kus sa võtad, et ma trennis ei käi/ei ole käinud ? Erinevalt sinust mul pole palju trenni vaja, et hästi mängida, soovisin lihtsalt ühe mängu tulla vaadata mis seltskond pokkeriprodes mängib ning võidule aidata.
    Jälle on põhjust ohata, kui inimesed ei mõista ilmselget. Esiteks ma ei öelnud, et sa pole trennis käinud. Loe lause kaks korda läbi, kui lause mõttest aru ei saa.
    Ega see üks sõprusmäng ei ole mingi materiaalse auhinna peale, et meil ilmtingimata võita oleks vaja. Me vaatame klubi seisukohast pikemasse perspektiivi mitte ühte mängu. Sa võid ju võibolla hea mängija olla, aga mehed, kes on terve aasta meil trennis käinud, higi valanud ja vaeva näinud ei anna me elusees üheks mänguks kohta mingile suvalisele foorumis kõvatajale.

    Inimesed ikka oskavad üllatada, uskumatu.
    Viimati muudetud inward poolt : 09.01.12 at 18:33

  6. #3046

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Trennis võivad käia ka inimesed väljaspoolt meie klubi, aga treeningmängudele kohe kindlasti abi ei vaja mujalt.
    Mängija peab ikka võistkonna vastu huvi ka näitama enne läbi trenniskäimise, siis alles kaasame mängule.

  7. #3047

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ei ole õhku täis ja ei taha olla ka, võis tunduda tõesti nii ja vabandust, aga ei osanud ennast teisiti väljendada. igatahes, mõtlesin, et proovin küsida ja saan ka sellest inwardi jutust aru, et vaadatakse pikemas perspektiivis kes hooaega mängib kes mitte, mis on õige. see pühapäev on männiku hallis trenn ? otsin kohta kus mõni nv ennast liigutamas käia.

  8. #3048

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    See pühapäev kahjuks trenni ei toimu, kuna on treeningmäng ja osad mängivad ka turniiri. Muidu on ikka pühapäev kl 20.00 Männikul ja teisip 20.45 Wismaris.

  9. #3049
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    homme kohal

  10. #3050
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kes laupäeval Spartaga mängus kohtunik on ?

  11. #3051

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    pumper on kohtunik. Loodame erapooletut vilet siis.

  12. #3052
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Arvad on mõistlik üle väljaku mängides ? Pumper ei saa ju joosta vigastuse tõttu. Teisalt jälle oleks kasulikum, kui ta mängu ajal meid juhendaks ja meie peale karjuks, kui see, et ta teraselt kohtunikutööd peab tegema.

  13. #3053

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hooaeg alles kaugel, hetkel ongi mul kohtunikuna hea kõrvalt vaadata kuidas te ise hakkama saate, annan mängu eel ja poolajal juhised. Vahetusi teen mina.

    Täna siis trenn õhtul.

  14. #3054
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    see kes peab väljakult lahkuma saab punase?

  15. #3055

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    loodame, et sinnani, ei jõua, aga kes peksma hakkab see peab kindlasti lahkuma.

  16. #3056
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ilmselt olen erand, aga pühapäevastest "paigalt konna" hüpetest jalalihased nii haiged, et treppidest astumine valmistab parajat piina juba. täna annan jossile võimaluse särada.

  17. #3057
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    mis sa jamad. Ma ei saa naerda s*****misest rääkimata. Kõk kohad on valusad. Eile naine ütles et lähme ujuma hakkab parem. No mis te arvate kas hakkas parem ( tavaliselt on naistel õigus aga seekord tundus et eksiti)

    ahhjaaa nagu kaks tilka vett:

    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...tYIEbp67sPjdax

    http://www.google.com/imgres?imgurl=...9QEwBg&dur=468

    ma olen rääkinud
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 10.01.12 at 20:45 Põhjus: ei aitäh

  18. #3058

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Selgitan natuke trennis tehtavaid teste.

    Enne hooajaks ettevalmistusi teeme väikesed testid, mis annavad ülevaate teie keha hetkeseisust. Samad testid teeme ka enne hooaja algust, siis näen kes kuidas treeninud on ja kes on arenenud selle perioodiga.

    Kuna meil on ainult 2 trenni, siis peaks trenni kõrvalt lisaks midagi tegema. Kätekõverdused ja kõhu-seljalihased igal õhtul/hommikul, jooksmine, jõusaal jne. Siis tunnete mängudes ka ennast paremini ja tervis on korras. Õllekõhud ka väiksemaks.

  19. #3059
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    e2: Müür, kas me sõprusmängus Spartaga teeme Männiku halli rendi ikka pooleks ? Eeldan küll, lihtsalt küsin üle.

    Plaan selline on ja nii ma olen neile öelnud küll, aga pole maksmist täpsustanud veel. Teised klubid on suht tšillid olnud selle koha pealt ja lubanud kohapeal sulas maksta, teeme imo ise ka nii.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 10.01.12 at 23:51

  20. #3060

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Peab paika, et liitun. =)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES