Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 154, kokku 251 EsimeneEsimene ... 54104144152153154155156164204 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 061 kuni 3 080, kokku 5003
  1. #3061

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sry inward, et su posti ära muutsin, see oli kogemata. Ma ei jaganud ära, et ma ka mode olen ja panin valet nuppu. Vastus seal :D

  2. #3062
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Peab paika, et liitun. =)
    Super
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Sry inward, et su posti ära muutsin, see oli kogemata. Ma ei jaganud ära, et ma ka mode olen ja panin valet nuppu. Vastus seal :D
    Amatöör :D

  3. #3063
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Peab paika, et liitun. =)
    rõõm kuulda!

  4. #3064
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    rõõm kuulda!
    Nii on. 2012 hooaeg tundub põnev tulema.

  5. #3065

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Peab paika, et liitun. =)
    Ülikõva :D

  6. #3066
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kedrad või punased sokid olid putsade sees küll ja olid täpselt seal, kus veeretas riideid vahetas.

    *Ranka igal juhul uurib Kajamehe käest palju Playmakers mängijaid mahutaks.
    * Nikil on mandliopp 15.02, või on turniiri aeg juba resoluutselt otsustatud ???
    *Pokernewsi poolt on küsitav meeskonna kokku saamine. Mida arvavad tartlased, suema, soccernet ? Mis see taks kokku tuleb ühe meeskonna peale ?
    Ma ei tea, kuidas teil juhtkonna siseselt info liigub, see ei tohiks olla ka mingi saladus siis postitan siia.

    Sain kajamehe käest vastuse, et Lost Continenti Playmakersis on võimalik pokkeriturniir ära teha 18.02. Kajamees on seal ise korraldanud turniiri 92. mängijale seega mahutavusega probleeme ei teki. 50-60 mängijaga turniiri saab teha ilma pikalt ette teatamisega, rohkema arvulisega vaja mõned päevad ette öelda.

    Ise soovitan juba see nädal täpse kavaga välja tulla ja koht ära bronnida. Kui on huvi siis keegi juhtkonnast võtku minuga privaatselt ühendust ja saadan teile kajamehe kontaktid. Ise ei saa seda enda peale võtta kuna mind veebruaris enam Eestis ei ole.

    Rääkisin ka maheaatomiga PokerNewsi jalgpalli tiimi asjus. Ta ei olnud eriti lootusrikas tiimi kokkusaamisega aga lubas info edasi Herliole anda, kes tegeleb nenda klubi teemaga ja sealt uurida. Mina soovitan saata ka ametlik kutse PokerNewsile või veel parem teha nende foorumisse avalik «Kutse: jalgpalli - ja pokkeriturniile» teema: kus, mis, mida ja miks täpselt toimub. Isegi kui te ei saa PokerNewsi tiimi jalkule siis võite vähemalt saada mängijaid pokkeriturniirile läbi nende foorumi. PN-i foorumisse enne teema tegemist registreerige ära kasutaja FC Pokkeriprod. Nii on ilusam.

    Räägin täna ka Tigranoga, et äkki saame omaltpoolt lisada pokkeriturniirile mõningad meened ja siinkohal huvitaks, kas olete suhelnud ka pokkeritubadega? Aeg tiksub armutult ja kinnitamata plaan/kava peaks juba tegelt praegu väljas olema.

    Ise ma teie asemel korraldaks veel viimase koosoleku, kus kinnitatakse kava, leitakse üritusele nimi, kinnitatakse reklaamtekstid (mis lähevad facebooki, meie foorumisse, pealehele, melusse) ehk ühesõnaga pannakse I-le punkt.

  7. #3067
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    täna saadame sponsoritele kirjad selle ja muu infoga.

  8. #3068

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    oh jah .... sai siis eile korvpalli mängitud ja mõned minutid ennem lõppu hüppeliigesele liiga tehtud :( Hommikuks kerge paistetuse ka üles löönud ja tundub, et mäng Spartaga ja Suema turniir jäävad minu poolt mängimata.

  9. #3069

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    oh jah .... sai siis eile korvpalli mängitud ja mõned minutid ennem lõppu hüppeliigesele liiga tehtud :( Hommikuks kerge paistetuse ka üles löönud ja tundub, et mäng Spartaga ja Suema turniir jäävad minu poolt mängimata.
    YEAHHHH!!! olen taas kapitan need mängud (sest ütlesin essana). Parane, aga mitte liiga kiirelt!

  10. #3070
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Toesta või teibi siis korralikult oma hüppeliiges ära, et oleks ühes asendis pidevalt. Kuradi korvpall ma ütlen :D

    Kas teeme siis uue koosoleku ? Praegu pole nagu väga kaugele jõudnud asjadega. Arvestatavad meeskonnad on meie ja meie duubel ning tartlased, teised kolm ? Oleks vaja ju teha ka korralik kirjalk ürituse kava ja nö esinduslik flyer, millest alates saaks üritust ka ametlikult esitleda.

  11. #3071
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    laup pärast/enne mängu oleks sobilik

  12. #3072

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma ytlen,raudselt mängisid ilma kossutossudeta? Ma olen neid hyppeliigeseid niipalju elu jooksul ära väänand, et kui mul õigeid tosse jalas ple, siis ma korvpalli kätte ei võta:D

  13. #3073
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kalevi keskstaadioni esindaja kiri, üsna pikk, meie jaoks olulisem osa algab teisest poolest.
    ( Click to show/hide )


    Siinkohal peamegi ka meie ära otsustama, millal me kavatseme välja minna mängima ? Ning teiseks koht. Kas on kõik nõus sellega, et võimalusel 1x trenn Kalevis teine SPK'l ? Selle vastu pole ilmselt keegi.
    Kuid tõenäoliselt läheb meil aprillis raskeks Kalevisse trenniaega saada. Või teeme hoopis SPK'l aprillis 2x trenni ja edasi siis kord seal, kord siin. Muidugi see kõik sõltub sellest, mis liigamängu aja ja päeva me endale saame. Tasub mõelda, kui me alles märtsis ärkame, siis kobime taas oma Wismari betooni peale peale trenni tegema :/

    Soovitan siiski kirja täiesti läbi lugeda.

  14. #3074
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Tasub mõelda, kui me alles märtsis ärkame, siis kobime taas oma Wismari betooni peale peale trenni tegema :/
    Kui vähegi rahaliselt võimalik, tuleks Wismarist minekut teha. Nii sees kui väljas.

  15. #3075
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    SPK on minu arvates üks parimaid alternatiive. Mõistlik hind ja normaalne kunstmuru, kindlasti mitte halvem, kui Kalevis. Iseasi, kuidas teised mängijad suhtuvad sellesse, kes linna teisest otsast tulevad jne. Lasnas ja kesklinnas elajatele asub muidugi ideaalses kohas.


    e: Esmalt me peame endale normaalsele päevale ja ajale liigamängu saama, siis saame edasi vaadata, kuidas kombineerida trennipäevad mänguga.
    Viimati muudetud inward poolt : 12.01.12 at 18:40

  16. #3076
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Pean kurvastama, et Harju vastu ma väravasse ei saa tulla, kuna olen tööl aga pühapäeval seisan Suema turniiril puuris.

    Tahtsin selle pokkeri teema kohta küsida, kas see 18+ või 21+?

    Endal siin aastatagune mäng ette ainult näidata Full Tiltis Big&Little Tournament 55,624 inimese seast 62-ks

  17. #3077
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kurat, see on küll väga halb lugu. Kes meil Sparta vastu väravas siis on ? Keegi võiks Maxilt uurida selle teise väravavahi kohta.

  18. #3078
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Margus on :P

    ainuke nullimängu väravavaht on rääkinud

  19. #3079
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Margus ei saa tulla laupäev.

  20. #3080
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    kurb kuulda, vajadusel võin ka ise kindad kätte tõmmata! eks leiame parima lahenduse. Meeskonnana saame kõigest jagu =)

    seega lahinguväljal näeme raisk

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES