Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 155, kokku 251 EsimeneEsimene ... 55105145153154155156157165205 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 081 kuni 3 100, kokku 5003
  1. #3081
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Seda küll, aga võiks ikka väravavaht olla väravas mitte väljakumängija, usun sa tahad ise ka mängida rohkem. Esialgu ootaks ära, äkki Maxi sõbral on võimalik olla. Keegi võiks Maxile homme helistada.

  2. #3082
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sõber mul ka laupäeval tööl. Ma ise ka arvatavasti eemal veel. Olin pikalt haige ja kui niikaua ilma pallita hakkama saanud sis tark oleks jalavigastys välja ravida et liigaks oleks ok. Mälu hakkab vanaks jääma vb dets makse maksmata aga ple kindel. Kui aega saan vaatan üle

  3. #3083
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Nojah, ei muidugi ravi välja enda vigastus. Väljakumängijatest puudus ei tule tõenäoliselt.

  4. #3084

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
    Pean kurvastama, et Harju vastu ma väravasse ei saa tulla, kuna olen tööl aga pühapäeval seisan Suema turniiril puuris.

    Tahtsin selle pokkeri teema kohta küsida, kas see 18+ või 21+?

    Endal siin aastatagune mäng ette ainult näidata Full Tiltis Big&Little Tournament 55,624 inimese seast 62-ks
    Playmakersi üritused on olnud +18 minu mälu järgi, aga ma 100% kindel ka ei ole.

  5. #3085

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ei hakka praegu meie turniiri kava väga lihvima, imo võib teema ja avaliku kutse ära teha. Ligikaudne ajakava oleks üritusel selline:

    10.30. hakkame spartasse kogunema
    11.00. Turniir hakkab pihta.
    16.00.-16.30. turniir lõppeb, kohe peale seda autasustamine
    20.00. Playmakersis hakkab €30 freezeout
    ja edasi ei mäleta keegi midagi

    Lihtne. On kellelgi vastuväiteid, on siit midagi puudu? Selles suhtes, et ma ei viitsiks veel ühte koosolekut teha, teeksin pigem veidi korralikuma üleskutse Pnewsi foorumisse, et sealsed foorumlased enda klubide bossid ja kamba liikuma ajaks, samuti rankale väikse jutukese valmis ja paneks üles. Ametlik kava, flaier vms asja jätaks pigem ära, mina sellist nalja teha ei oska. Kui sa Inward oskad, tee obv ära, aga väga üle mõelda ja üle pingutada ka ei tasu. Esialgne kutse peab igatahes selle nädalaga väljas olema, pärast saab lihvida veel veidi.

  6. #3086
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    No okei, ega ma ka väga IT kujundamisest midagi ei tea. Las jääda nii jah, teeme ära.
    Viimati muudetud inward poolt : 13.01.12 at 13:26

  7. #3087

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Homme olen kohal,et te teaks :D.Joss,äkki saad homme peale korjata??

  8. #3088
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kes väravas siis seisab ? Kohapeal mõtleme siis nagu ikka, kerge dejavu tunne liigahooajast.

    Igal juhul paistab, et väga tõenäoliselt pokkerimeeskondi rohkem ei tule ja kui tuleb, siis maksimaalselt üks. Avaldaks soovi 4nda või siis 5nda koha ära broneerida meeskonna jaoks, kes 100% avaldaks soovi turniiril osaleda. Vend siis, kes pühapäeviti trennis käib, neil on oma mitteametlik punt Peetri külast, parajad fishid on nagu meie, nii et sobivad hästi :D. Pumper, Müür andke teada, kaua te tahate hoida nö reserveerituna neid teisi kolme turniiri kohta.

  9. #3089
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    88

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Andke mulle täpne tekst ning teen ära plakati. Julgen eeldada, et tahate seda ainult netis kasutada?

    NB! Kui vaja, võin oma pundiga turniiril osalemisest ka rääkida.

  10. #3090
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma täna ei tule mängule, jäin haigeks

  11. #3091
    Julm Donk Kasutaja afro_siil avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    81

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Olen tulemas täna Harku Sparta mängule. Trennis oli vist jutt, et pool tundi varem kohale?

    Suema Cupile oleks samuti käpp. Mis kell sinna kogunemine toimub?

    Henri

  12. #3092
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hardi tuleb ka ? Karel ? Pool tundi varem jah.

    Müür, sa võta siis võimalikult palju klubi särke kaasa. Kindlasti võtke pallikott koos treeningsärkidega kaasa, kelle iganes käes see on. Oleks vaja punast treeningsärki, teen homme Männikul TTÜ omadega trenni.

    Riivo esitame lähipäevil sulle korrektse teksti.

    e: Keegi Lasnamäe kandist ei lähe autoga ?
    Viimati muudetud inward poolt : 14.01.12 at 13:31

  13. #3093

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kui on olemas soovijad võistkonnad siis võtame need, ei hakka uutega siis suhtlemagi. Õhtul siis poole seitsmeks kohale, riided selga saame kuskil 15-20 minutit sooja ka teha, oleneb kas hall on varakult vaba.

  14. #3094

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tulen ikka

  15. #3095

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Leinartiga rääkisin tänase kohta ja ta ütles, et samuti väike vigastus.. aga kohale arvatavasti tuleb..

  16. #3096
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sparta võiks ka muidugi kindluse mõttes üle kinnitada, et on kohal ikka täna.

  17. #3097
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    tulemas

  18. #3098

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tglt võiks nii olla, et kes tulla ei saa annab märku, et seekord tulla ei saa ja kõik, kes vaikivad on iseenesestmõistetavalt kohal :P A ei olegi päris kindel, kumba pidi see suurem spämmimine oleks.

  19. #3099
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kui KÕIK viitsiksid end korraks sisse logida ja fb osaleda/mitte osaleda oleks väga hea ülevaade. (ja neil, kellel fb kontot pole selle, selle kasvõi meeskonna huvides teha). Seda, siis tulevikku vaadates, liigahooajal võiks semi-kohustuslik olla küll

  20. #3100
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Üllatus üllatus Müür on Tartus ja ebakaine :D. Ütles, et homsele Suema cupile jõuab (kahtlen sügavalt). Aga okei, seda enam on väga oluline, et pallikott koos punaste treeningsärkidega kaasas oleks, sest paljudel ju pole meie punaseid särke.


    e: Ses suhtes väga naljakas ei ole Müür ja vastutustundetu käitumine jällegi, sinu käes on punased särgid.
    Viimati muudetud inward poolt : 14.01.12 at 15:57

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES