Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 156, kokku 251 EsimeneEsimene ... 56106146154155156157158166206 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 101 kuni 3 120, kokku 5003
  1. #3101

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Homse turna suhtes, mul on nagunii ühes sinised vestid turniiril olemas ja võin neid vajadusel teilie anda kasutada.

    Märt.

  2. #3102

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tore sõbralik sõprusmäng oli, kõik kohaletulijad said mängida. Normaalaeg jäi 2:2, siis tegime natuke lisaks, kus vastased lõid 1 värava juurde. Tegemist oli küllaltki võrdsete võistkondadega. Kuna vastane alles uus võistkond, siis näitasid nad küllaltki küpset mängu. Meie mänguga jäin üldises pildis rahule, kasutati ääri, pall liikus täpselt skeemi järgi mille me enne mängu kokku leppisime. Teisel poolajal väsisime ja mängu lõpus olid vastased selgelt aktiivsemad ja silma jäi nende hea füüsiline vorm.

    Puudusteks oli meil ebakindel kaitsemäng, ei vahetanud ääri tihedamini (liiga palju seisis pall ühes ääres ja lõpuks kaotati pall), nurgalöökide ajal oli mitu korda vastaste kastis 1-2 meest (peaks olema minimaalselt 5-6 meest).

    Rünnakuga ja mängu ehitamisega jäin igati rahule. Tõstaks esile ääred Villu, Andri, Karel ja Henri, keskel töötas hästi Anders ja Gerd andis rünnakule mängu alguses palju juurde ning muidugi superesitused väravas, ülejäänud mängisid oma koha välja, kuid millegi erilisega silma ei hakanud. Nüüd peame kõvasti trenni tegema, et suudaksime vastastega lõpuni joosta.

  3. #3103
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kas Henri sina lõid esimese värava, siis, kui me vastaste kaitse ebakõla tõttu võimaluse ära kasutasime ? Teen praegu mängu kokkuvõtet.

  4. #3104
    Julm Donk Kasutaja afro_siil avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    81

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    jep.

  5. #3105
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ega ja keskväli oli meil täna pisut nõrk küll. Ma ise võin holding (kaitsvat) keskpoolikut mängida, lõhkuda ja söötu jagada sügavamalt (kus ma alguses olin) aga päris CM/AM loov ja tehnilist tüüpi mängija pole (teine pool). Või noh mulle meeldib cm mängida, aga vb pole kõige parem valik selle positsiooni jaoks :D

    Täna meil vahetusid ka pidevalt keskväljamehed ja peale fyte, kes oli tagumine ründaja/ründav poolik, teised väga head esitust nö ei teinud. Ise meelsamini mängikski äärekaitsjat või kaitsvat poolikut, samas Andri ja Pastilaa said täna väga hästi ääres hakkama, et läheb raskeks :D :D
    Viimati muudetud inward poolt : 14.01.12 at 23:15

  6. #3106

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kle ma vist jätan homse turna vahele. Oleks varem arvestama hakanud sellega, oleksin kohale jõudnud küll. A pole hullu, võidate enivei

  7. #3107
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Playmakersi freeroll turniiridel ennemgi käinud swiss hotellis need olid jah 18+ aga 30€ turniir läheb mul vist liiga kulukaks, kui just Herlio vms. jälle ei steigi mind nagu eelmine kord :D.

  8. #3108
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ei hakka praegu meie turniiri kava väga lihvima, imo võib teema ja avaliku kutse ära teha. Ligikaudne ajakava oleks üritusel selline:

    10.30. hakkame spartasse kogunema
    .
    Roccal Mare'sse ikka?

  9. #3109
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Lähipäevil peaks uue koosoleku tegema selle turniiri osas. Ühiselt korrektselt ja detailselt vormistama pokkeriturniiri kava jms info, et saaks foorumis esinduslikul kujul turniiri promoma hakata (plakati või flyeri näol) nagu Kevadmöllu. Vastasel juhul tuleb sinna turniirile peale jalka poiste 1-2 foorumlast.

    Selline teema peab olema valmis vorbitud varsti, koos illustreeriva plakatiga vms. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...m%C3%B6ll-2011


    Ega sponsorikirjast tagasisidet pole tulnud ?
    Viimati muudetud inward poolt : 16.01.12 at 15:39

  10. #3110
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    sponsorkirjast niiaplju, et olympic tänas ja lubas teada anda; starsis öeldi, et ingliskeeles vaja, kuna eestikeelne ei tegele sponsorlusega. sian nende baltimaade juhi kontkati, a vaja kiri inglise keelde tõlkida. mis arvate, kas ons mõtet? ootan muru vastust.
    triolt pole vastust, kui homseks pole saadan nende ametlikule meilile ka

  11. #3111
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kindlasti on mõtet, ilma ju võib Starsist suu puhtaks pühkida. Kellelgi mõnda tuttavat inglise keele filoloogi pole? Andke tuld. Sponsorikiri peab ikka veatult ja ametlikult tõlgitud olema, et oleks viisakas esitada.

  12. #3112
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    sellepärast küsingi, et ma ise seda pigem ei tõlgiks

  13. #3113
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Arusaadav :D. Ma uurin, äkki leian kedagi.

  14. #3114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Kindlasti on mõtet, ilma ju võib Starsist suu puhtaks pühkida. Kellelgi mõnda tuttavat inglise keele filoloogi pole? Andke tuld. Sponsorikiri peab ikka veatult ja ametlikult tõlgitud olema, et oleks viisakas esitada.
    Kas selline variant ei sobiks, et tõlgime selle kirja ise inglise keelde ja siis laseme näiteks Willamil proofreadi ja parandused teha. Kindlasti on kellegil meil veel sõpru, kelle emakeel on inglise keel. Kahel-kolmel inimesel lasta üle lugeda ja peaksime saama suhteliselt rahuldava tulemuse.

    Muidugi lugesin seda kirja ja juba eestikeelne versioon ei olnud kõige parem. Kuna see on avalik foorum siis siia ei hakka vigu postitama, rääkisin niki ja pumperiga. Minu arvates koosolek peaks nüüd olema vägagi vajalik. Pokkeriturniir vajab arutamist ja sponsorlusekiri tuleb kõikidel eestvedajatel koos üle vaadata ning kõik puudused likvideerida.

  15. #3115
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Olen nõus. Muidugi ei pea ilmtingimata inglise keele filoloog kirja valmis vorpima, lihtsalt keegi, kes väga pädev ja eeskujulik on inglise keele teadmistes.


    e: Minule sobib koosolek kolmapäeva õhtust alates. Eksamissess veel praegu.
    Viimati muudetud inward poolt : 16.01.12 at 18:26

  16. #3116
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    mainin, et täna õhtul (pärast 17.00) kontrollin üle laekumised

    ja see ka, et ma olen nüüd vähemalt 2 nädalat out, tõenäoliselt küll 8. sain endale ägeda bronhiidi!

  17. #3117
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    keegi äkki saaks musta markeri trenni kaasa võtta, kui saaks siis oleks super

  18. #3118
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    pump rahade maksmise osas - ainult 7 venda on maksnud. sedapidi jääb meil ju liiga ära :(. trennimakseid on maksnud kokku 21 inimest!

  19. #3119

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Nii härrad, kuna meie turniiri korraldamine on soiku jäänud siis homme teeme koosoleku. Ranka tahab kindlalt kohal olla ja arutada sponsorlust ja samuti on vaja ajakava ja õhtuse turka toimumisaeg paika panna - oodatud on ka eelmisel koosolekul osalejad. Pakun et 18.30 sobiks? Kohaks teeme siis Patrick
    Viimati muudetud Pumper poolt : 18.01.12 at 08:59

  20. #3120
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kas 18:30 ei sobiks ? Või on liiga vara...?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES