Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 160, kokku 251 EsimeneEsimene ... 60110150158159160161162170210 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 181 kuni 3 200, kokku 5003
  1. #3181
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Minimaalselt 25 mängijat registreerime kindlasti, tõenäoliselt tuleb pmts täis. Võimalusel peaks siiski 1-2 kohta vabaks jätma...

    Päris korralikuks andmiseks läheb, kes põhikoosseisu mahub :D. Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D
    Viimati muudetud inward poolt : 25.01.12 at 18:34

  2. #3182
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Esimestes mängudes võib meid rohkem kohale tõenäoliselt tulla küll, nii, et mõned mängu ei saagi. Jumal tänatud, et need rasked otsused Pumper tegema peab :D
    Vähemalt minu osas on asi lihtne. Kui peaks selguma, et põhisse ei pääse, siis tõmban pöördelt kannaga näkku.

  3. #3183

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    kellele?

  4. #3184
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    kellele?
    Kui vaja, siis nii sõnumitoojale kui algallikale.

  5. #3185

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    No ma ikka pikalt kickboxinguga tegelenud:D Prooviks 1:1 Pastilaaga? Natu kergem oled ka.

    OK, jutt jutuks, aga Peokuningas ehk Lauri 2 soovib ka osaleda ja nimekirjas veel polnud, ta maksab siis homme.

    PS kelle tuttavad või sõbrad pole maksnud andke teada neile.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 27.01.12 at 11:04

  6. #3186
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    No ma ikka pikalt kickboxinguga tegelenud:D Prooviks 1:1 Pastilaaga? Natu kergem oled ka.
    Usun, et saan Jossi ka nõusse rääkida kui vaja - tal samad huvid mängus. Kerge ei saa olema.

    Veidi offtopicut ka: mis Maxi sõbrast väravavahist on saanud? Endiselt liigahuvidega?

  7. #3187
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Okei, ma tegin exceli tabeli ka kõigist, kes minu andmetel liigat kavatsevad mängida ja kellel makstud on ja kellel mitte. Tegin ka seepärast, et äkki olen kellegi kogemata välja jätnud, siis andku teada. Funktsioon pole ainult kiusata taga neid, kellel veel maksmata on. Küll nad lähipäevil ära maksavad, vaid, et oleks hea ülevaade, mis sats meil siis 2012 hooajaks on. Küsimärgiga on inimesed, kes ongi väga küsitavad, unless proven otherwise.

    ( Click to show/hide )
    hea tabel.

    homme-ülehomme vaatan uuesti üle nimekirja, kes on maksnud.

  8. #3188
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas kait Vaata postitust
    Kandsin ka liiga osavõtutasu üle.

    Muide, keegi teadjam oskab ehk öelda, mis trikke MTÜ peab tegema, et sponsorid võiksid tulumaksuvabalt toetusi jagada? Eelmise jalkaklubi juures oli see teema aktuaalne, aga ei imestaks, kui parasiidid vahepeal makse peale poleks tuuninud. http://www.rmp.ee/maksud/tulumaks/6433 - mingi sarnane teema oli.
    on vaja taotleda tulumaksusoodustust, mida saab teha 2x aastas. see on päris raske ja eelmise mtü'ga ma ei saanud hakkama. võib proovida - minimaalselt on vaja siis klubile 2 liiget + muud ninnu-nännut

  9. #3189

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    kandsin liiga tasu yle

  10. #3190
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Eston Villa väga tõenäoliselt ei kavatse osaleda jalgpalli turniiril. Seega üks meeskond puudu. Magister maybe :D. Või, mis arvate ?
    Viimati muudetud inward poolt : 26.01.12 at 21:03

  11. #3191

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Keegi teab nende eestvedajat? Ma ise tean FC Reaali tegelasi, 'äkki kutsuks nemad, peaksid suht meie tasemel meeskond olema.

  12. #3192
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ega see eestvedaja kontakti leidmine raskusi ei valmista, aga anna tuld FC Reaal sobib ka, pmts iga 4nda liiga klubi sobib.

  13. #3193

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Maksin liiga tasu ära

  14. #3194
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ma kuulsin midagi, et kavatsed pool hooaega mängida meie eest ? Kas kavatsed meie trennis ka regulaarselt käima hakata või käid Kalevi omadega ? Igal juhul rõõm kuulda, üks osav vend jälle juures, vägisi tahaks liigas madistada juba :D

  15. #3195

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ma kuulsin midagi, et kavatsed pool hooaega mängida meie eest ? Kas kavatsed meie trennis ka regulaarselt käima hakata või käid Kalevi omadega ? Igal juhul rõõm kuulda, üks osav vend jälle juures, vägisi tahaks liigas madistada juba :D
    Hetkel mul räägitud/plaanitud nii, et teen hooaja ettevalmistuse Kalevi omadega (väga soliidse füüsilise koormusega trennid seal) kuni märtsi lõpuni ja siis võiks teile tulla.
    Ja see poole hooaja jutt tähendas seda, et juuli - september tahan täielikult jooksutrennnidele pühenduda, et joosta see aasta parem sügisjooksu maraton kui eelmine aasta. Peale maratoni vast saaks võistkonda aidata veel.

  16. #3196

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Rahvaliiga sats RootorMootor, siis arvatavasti liitub meie turniiriga, nad peaksid osalustasu MTÜ kontole maksma.

  17. #3197
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    super, siis saab ilmselt liiga osalustasu ikka maksutd :P

  18. #3198

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Lükkasin ka 85 arvele, Soccerneti mängu pool rendiraha ja Sparta pool rendiraha.

  19. #3199
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Paistab Lasnamäelt täna küüti ei saa. Keegi kesklinnast Viru juurest liigub läbi autoga ?

  20. #3200
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    infoks - liigatasusi laekus 500 (ehk 20 inimest).

    mis teeme? tähtaeg kohe kukkumas

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES