Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 161, kokku 251 EsimeneEsimene ... 61111151159160161162163171211 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 5003
  1. #3201
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    No kas trennirahadest pole midagi üle? Palju puudu on praegu ?


    e: Saatsin meili ka meilinglisti.
    e2: Eip.
    Viimati muudetud inward poolt : 29.01.12 at 17:26

  2. #3202

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    mis list on? peaksin ma ka seal olema v

  3. #3203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Inward ma elan nüüd terase tänaval ja saaks su peale võtta küll kuskilt viru juurest kuskil 19:30( pane nr sõnumiga) ja liigamaksu koha pealt ma arvan, et oleks mõistlik nii nagu vist ka eelmine aasta sai tehtud, et kes saab see maksab praegu ära ka 1-2 järgneva kuu trenni maksed.

  4. #3204
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    No kas trennirahadest pole midagi üle? Palju puudu on praegu ?


    e: Saatsin meili ka meilinglisti.
    e2: Eip.
    peab murult uurima, palju jaanuaris ruumidele läheb.

  5. #3205
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Inward ma elan nüüd terase tänaval ja saaks su peale võtta küll kuskilt viru juurest kuskil 19:30( pane nr sõnumiga) ja liigamaksu koha pealt ma arvan, et oleks mõistlik nii nagu vist ka eelmine aasta sai tehtud, et kes saab see maksab praegu ära ka 1-2 järgneva kuu trenni maksed.
    Õigus jah, sain juba auto peale, tänud ikkagi.

  6. #3206
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Mul samuti liigaraha maksmata hetkel. Pole koodiasju kaasas. Paaripäevapärast peaksin saama ära teha. Hetkel veel ei tea kaua eemal olen. Kui kindel olen annan teada.
    Sõbral (vv) hetkel näpud põhjas; 30 euri käib ülejõu, eriti kui ei saa tõrjumist harjutada. ja arvatavasti pühapäevane trenniaeg ka ei sobi siiani;
    Kas kui välja kolitakse hakkab trenn ikka nädalasees olema (mõlemad nagu)?

  7. #3207
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Max Vaata postitust
    Kas kui välja kolitakse hakkab trenn ikka nädalasees olema (mõlemad nagu)?
    Tõenäoliselt küll, päris märtsis-aprilli alguses välistada ei saa, aga liigahooajal on kindlasti trennid ainult nädala sees.

  8. #3208

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hetkel pole meil eelarvega suuri probleeme. MTÜ kontol olevast piisab liiga osaluse maksmiseks ja ka jaanuari kulud on suures osas kaetud. Käin homme jalkaliidust läbi, regan ära ja maksan ära. Siiski peavad kõik, kes liigas osaleda tahavad, liiga osalustasu ära maksma. Kel hetkel võimalust ei ole, siis võimalik seda teha kavõimaluse tekkides, aga enne väljakule liigamängus ei saa, kui summa tasutud.

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    mis list on? peaksin ma ka seal olema v
    Meil on väike klubi juhatuse meililist. Uusi inimesi juhatusse pole vaja, praegugi vahest tundub, et info saatmisega mitmetele inimestele tekub rohkem müra, kui asi väärt on. Palju lihtsam ja vähem ajakulukam on asjad väiksema seltskonnaga ära otsustada.

  9. #3209
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Hetkel pole meil eelarvega suuri probleeme. MTÜ kontol olevast piisab liiga osaluse maksmiseks ja ka jaanuari kulud on suures osas kaetud. Käin homme jalkaliidust läbi, regan ära ja maksan ära. Siiski peavad kõik, kes liigas osaleda tahavad, liiga osalustasu ära maksma. Kel hetkel võimalust ei ole, siis võimalik seda teha kavõimaluse tekkides, aga enne väljakule liigamängus ei saa, kui summa tasutud.
    Super.

    e: Juhul kui sa Müür saad infi Jalkaliidust, siis uuri, mis meeskonnad jätkavad see aasta ? Kas on uusi tulijaid või meeskondi, kes enam osaleda ei kavatse jne ? Oleks huvitav teada. Tean, et Twister otsustas III liiga pääsust ära ning jäävad IV, nende asemel läheb Levadia 3.
    Viimati muudetud inward poolt : 29.01.12 at 22:08

  10. #3210
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Küsimus, et mul tuttav oleks huvitatud trenni tulema. Mängib ääre poolikut(parem). Eelnevat jalgpalli trennitaset pole aga mängida siiski oskab :D.

  11. #3211
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    tulgu, trennis meid liiga palju ka pole

  12. #3212

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Peaks selle wismari üldse ära kaotama, seal ikka eriti ruumi pole, peame uurima võimalusi teiseks Männiku ajaks (ka rahalisi).

  13. #3213
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Peaks selle wismari üldse ära kaotama, seal ikka eriti ruumi pole, peame uurima võimalusi teiseks Männiku ajaks (ka rahalisi).
    ( Click to show/hide )

  14. #3214

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Esialgu saab liituda siiski vaid testiprioodiks. Meil on liigast huvitatuid juba üle kolmekümne ja vahepeal wismaris käib meid kohal 20 kandis, mis pole päris optimaalne sealseks trenniks. Uute liitujate puhul on meil teatud ootused taseme ja trenniskäimise suhtes. Uued liitujad peaksid olema vähemalt meie keskmise liigamängija tasemel ja huvitatud liigast või siis omama korralikku seost pokkeriga. Wismaris nelja võistkonnaga trenni teha ei tahaks ja liiga palju vähe kohal käivaid inimesi pole ka vaja trenni, see ei vii võistkonda edasi. Eks viimane sõna jääb muidugi pumperile.

  15. #3215

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hetkeseisuga wismari aega ära ei kaotaks. Peame teatava finantsilise reservi taolisteks olukordadeks, nagu kohe meid ees ootab ja liigamängude algades tõusevad meie kulud niigi €200 võrra/kuu, siis peab Männiku trennidest tõenäoliselt üldse loobuma. Üritame hakkama saada praeguste võimaluste piires. Meil siiski praegu sponsorit pole ja väga balla olusid endale trennimaksudest lubada ei saa. Hetkel on me trenni tingimused arvestades finantsilisi võimalusi niigi optimaalsed.

  16. #3216
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Esialgu saab liituda siiski vaid testiprioodiks. Meil on liigast huvitatuid juba üle kolmekümne ja vahepeal wismaris käib meid kohal 20 kandis, mis pole päris optimaalne sealseks trenniks. Uute liitujate puhul on meil teatud ootused taseme ja trenniskäimise suhtes. Uued liitujad peaksid olema vähemalt meie keskmise liigamängija tasemel ja huvitatud liigast või siis omama korralikku seost pokkeriga. Wismaris nelja võistkonnaga trenni teha ei tahaks ja liiga palju vähe kohal käivaid inimesi pole ka vaja trenni, see ei vii võistkonda edasi. Eks viimane sõna jääb muidugi pumperile.
    ei tea, kas see on liig või ei, aga need 10, kes tahaksid liigaga liituda, aga ei suutnud raha ära maksta - kas neile midagi välja mõelda ei saaks?

  17. #3217

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ei tea, kas see on liig või ei, aga need 10, kes tahaksid liigaga liituda, aga ei suutnud raha ära maksta - kas neile midagi välja mõelda ei saaks?
    Sa pead silmas mingisugust karistust vms? Imo võiks nendega sõprusmängudes/turniiridel hetkel arvestada kui liigaga mitte liitunud mängijatega ja seega veidi vähem mänguaega neile anda. Rohkem oleks minu arvates liigne.

  18. #3218
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Nojah, siis asi ongi sponsori taga kinni. Mida kiirema ja positiivsema pöörde see meie jaoks võtab, seda kiiremini paranevad meie treeningutingimused. Põlved karjuvad juba Wismari puitpõranda peal tehtud kiirendusharjutustest.


    e: Ma loodan, et veebruar jääb siiski viimaseks Wismaris trenni tegemiseks.
    Viimati muudetud inward poolt : 30.01.12 at 11:33

  19. #3219

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Paneme asjad konteksti. Paljud IV liiga tiimid teevad hetkel 1x nädalas trenni, kusjuures sedagi enam-vähem Wismari tasemel hallides/väljas. Ainult osadel on 2x nädalas trenn ja Männiku tasemel saal jääb peaaegu kõigi võistkondade jaoks unistuste valdkonda. Meil on võrreldes teiste IV liiga satsidega VÄGA head treeningtingimused! Ka praegu pole nurinaks põhjust, me pole siiski II või kõrgema liiga sats. Ilma sponsorita pole võimalik hetkel treeningtingimusi parandada.

    Pastilaa tõi millalgi näiteks, et kui tema osales ühes võistkonnas III liigas, siis tegelesid sponsori otsimisega kõik võistkonna liikmed, võtsid sponsorluse taotlused kätte ja jagasid enda töökohale, sõprade firmadele jne. Mõnel ikka näkkas. Selge see, et kui peale lennata ainult 3'le firmale, nagu praegu, siis sama tulemust loota ei ole. Selle asemel, et foorumis kiruda tingimuste üle, mis on niigi juba päris kuradi head, võiksid kirujad ka midagi reaalset ära teha olukorra muutmiseks.

    Ahjaa, teatan ka siinkohal, et kuna mul endal on tulud-kulud veidi paigast ära olnud viimased paar kuud, pean hetkel ajutiselt vähendama enda rahalist panust klubisse. Loodetavasti saan juba märtsist taastada status quo, aga vähemalt veebruaris jätan enda trennimakse (€30) ära ja maksan ainult pumperile €50. Puhkused, aastavahetus, vähesem mänguaeg jne on BR'i söönud oluliselt. Nüüd on taas kõva annus motti kõva töö tegemiseks olemas, aga seni maksan veidi vähem. Hetkel olen ka haige, mistõttu ei saanud pühap tulla trenni ja homme jääb ka ära minu jaoks. (Egiptuses sai siiski 1-2 korda päevas trenni tehtud, päris vormist väljas ei ole)
    Viimati muudetud muruntau poolt : 30.01.12 at 12:07

  20. #3220

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Muru, miks sa pead alati kõik ilusa ära rikkuma? :S Me ei ole suvaline neljanda liiga tiiim!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES