Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 162, kokku 251 EsimeneEsimene ... 62112152160161162163164172212 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 221 kuni 3 240, kokku 5003
  1. #3221

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ei olegi! Aga esiliiga tasemel treeningtingimusi ilma sposoriteta võistkonnalt loota ei ole ka reaalne.

  2. #3222
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    selles mõttes +1 murule, et kui mingit lisaraha ei tule, siis me ei venita ainult trennirahadega välja. kõik ei saa iga kuu maksta trennitasusi, meil vaja palle, veste, pumpasi, treenerile tasu maksta, jne jne jne. ehk oleks küllalt loll panna kogu oma eelarve ainult trennide alla kvaliteetses kohas, kui ei ole lisarahasi tulema.

  3. #3223
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Paneme asjad konteksti. Paljud IV liiga tiimid teevad hetkel 1x nädalas trenni, kusjuures sedagi enam-vähem Wismari tasemel hallides/väljas. Ainult osadel on 2x nädalas trenn ja Männiku tasemel saal jääb peaaegu kõigi võistkondade jaoks unistuste valdkonda. Meil on võrreldes teiste IV liiga satsidega VÄGA head treeningtingimused! Ka praegu pole nurinaks põhjust, me pole siiski II või kõrgema liiga sats. Ilma sponsorita pole võimalik hetkel treeningtingimusi parandada.

    Pastilaa tõi millalgi näiteks, et kui tema osales ühes võistkonnas III liigas, siis tegelesid sponsori otsimisega kõik võistkonna liikmed, võtsid sponsorluse taotlused kätte ja jagasid enda töökohale, sõprade firmadele jne. Mõnel ikka näkkas. Selge see, et kui peale lennata ainult 3'le firmale, nagu praegu, siis sama tulemust loota ei ole. Selle asemel, et foorumis kiruda tingimuste üle, mis on niigi juba päris kuradi head, võiksid kirujad ka midagi reaalset ära teha olukorra muutmiseks.
    Ma ei tea, kust sa vastupidist välja lugesid, aga ma arvan sellest saame me kõik aru, et ainult mängijatelt kogutud igakuise liikemaksu toel olulist treeningtingimuste kvaliteeditõusu ei tule, vaja on sponsorit. Üheselt mõistetav.
    Mida ma öelda tahtsin, et veebruar võiks jääda Wismaris viimaseks, on see, et alates märtsist siis võiks olla üks Männikul nagu ikka (oleneb, kui kaua neil katus peal on) ja teine siis juba väljas.

    Teiseks praegused kirujad olime mina ja Pumper, kes vägagi tegelevad klubi asjaajamisega. Ei ole mõtet sellist negatiivset üldistavat hoiakut võtta. Need inimesed, kes praegu nö juhatuses on ja asjaga tegelevad need ka seda teevad. Mul oleks nüüd vaja rankalt seda timmitud sponsorikirja, et see inglise keelde ära tõlkida ja oleks veel valikuvariante. Esimene sihtgrupp on ikkagi pokkeriga seotud ettevõtted, eks kindlasti, kui see ei õnnestu peaks sinu poolt välja pakutud plaan B ellu viima.
    Eks aeg annab arutust, kuidas meil sponsori saamine või mitte saamine edeneb.

  4. #3224
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Lihtsalt infoks, et inglise keelse sponsorkirja variandi saaksin inglise filoloogia doktorandil lasta üle vaadata/parandada, kui vajadus peaks tekkima. Päris tõlkimiskohustust talle panna ei taha.

  5. #3225
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Isegi paljud esimese ja teiseliiga satsid teevad talv läbi trenni väljas, et nuriseda ei saa tegelt. Kes ei kannata laudpõrandat (põlvede või muude jamade pärast) saavad omaltahtel jooksmas käija + trenn männikul.

    Kui sponsori otsimise avaldus valmis sis võite mulle ka saata, vb isegi variant saada. Pokkeriga pole küll seotud aga uurin

  6. #3226
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Meil tavaettevõtele, kelle tegeusvaldkond pole pokker, kasiino jne.... kohandatud sponsorikirja veel pole, st hetkel on just nö argumendid sponsori poolse kasuga just pokkeriga seotud ettevõte suunitlusega. Eks, siis vaatame edasi, kui peaks korvi saama kõigilt. Kuigi ma ise olen üsna positiivne.

  7. #3227
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Lihtsalt infoks, et inglise keelse sponsorkirja variandi saaksin inglise filoloogia doktorandil lasta üle vaadata/parandada, kui vajadus peaks tekkima. Päris tõlkimiskohustust talle panna ei taha.
    Okei, ma lasen selle ära tõlkida, loodetavasti lähipäevil saab tehtud. Siis anname selle sinu tuttavale üle kontrollimiseks. Vaatame lõpptulemuse oma meilinglistiga üle, kui sobib, siis tuld. Tahaks see nädal ametlikult Pokerstarsile ära saata kirja.

  8. #3228

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sponsorikirjadega on asjalood niimoodi, et kui ühe firmaga suhtlemine käib, siis enne me kirja välja ei saada, kui on selge, et firmalt X me midagi ei saa, siis on roheline tuli järgmise firmaga suhtlemiseks. Ranka annab info, mis saab. Üldiselt sain aru, et tal läks kiireks ja võtan läbirääkimised enda peale, kuna mul kool pole veel alanud ja aega natuke on.

    Lisaks on plaanis uus sõprusmäng (osad mängijad on avaldanud soovi), saatsin juba staadioni päringud laiali. Sõprusmäng siiski tuleb täiendavalt trennidele ja maksame ise kinni (ca 5 euri per inimene), kuna hetkel klubi eelarve väike. Sõprusmängu eeldatavaks partneriks on Rahvaliiga meeskond Keemik. Kui soovijaid piisavalt ei ole, siis muidugi mängu ei toimu, minu kui treeneri hinnangul otsest vajadust pole mänguks (kuigi mängu toimumisel neljapäeval või reedel asendaks see 1 trennikorra, mida meil oleks hädasti vaja).
    Viimati muudetud Pumper poolt : 31.01.12 at 11:45

  9. #3229

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kui mäng peaks toimuma, siis kas tõesti meil on võimalus Õhtulehe staarajakirjanikule Järvelale väravaid lüüa :P.

    Vabandan offtopicu pärast.
    Viimati muudetud difender poolt : 31.01.12 at 12:29

  10. #3230

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Jah nii see on ja Otile võid väravaid lüüa. Siia võid kirjutada igast mula, isegi jõululaua trikkidest, siin keegi pahandama ei hakka peale Inwardi:D

  11. #3231

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sõprusmäng jee :)

  12. #3232
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Kui mäng peaks toimuma, siis kas tõesti meil on võimalus Õhtulehe staarajakirjanikule Järvela väravaid lüüa :P.
    Väga huvitav tõesti . Ühesõnaga Pumper sa tahad, et võimalusel saaks sõprusmängu pidada trennide vahelisel ajal, et ei peaks pühapäevast Männiku trenni ära jätma ning saaks teha mängunädalal nö 3x trenni siis. Eks läheb raskeks aja saamisega, aga eks ole näha, mis variandid on. Ise muidugi kahe käega poolt.

  13. #3233

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Jah nii see on ja Otile võid väravaid lüüa.
    Kas mul on sellisel juhul üldse mõtet üritada kainelt kohale tulla? Äkki saame uudise lehte ja any publicity is good publicity, richtig?

  14. #3234
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kas mul on sellisel juhul üldse mõtet üritada kainelt kohale tulla? Äkki saame uudise lehte ja any publicity is good publicity, richtig?
    Seekord võibolla tõesti :D. Vähemasti tema fb jalgpallipunkris mõningaid tema klubi sõprusmängude kokkuvõteid ikka leidub. Peab mahlakaid intsidente olema lihtsalt.

  15. #3235

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hetkel Kotka hall broneeritud ja peab vastasega kokku leppima.
    LAUPÄEVAL 11.02.12 kl 18.00 AEG BRONEERITUD KOTKA HALLIS.
    100 euri 2 võistkonna peale, ehk 50 eurot per team.

    Hind sõltub osalejate arvust, õhtul räägin ka trennis üle. Kotka halliga on see jama, et seal ei ole kirjalikku suhtlemist ja suuline kokkulepe on, seega natukene õhuke tundub mulle see kokkulepe, aga peab vist korra ennem seal kohal ära käima.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 31.01.12 at 12:53

  16. #3236
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Eriti kiirelt ja juba see nädal. Hea töö. Kes kohtunik on? Kotka on ikka normaal mõõtmetes, sama suur st?

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud inward poolt : 31.01.12 at 12:57

  17. #3237

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Muutsin juba, järgmine nädal siiski, sest vastane ei saanud tulla - kooli lõpupidu. Eriti ise ei taha olla, äkki palkame.

  18. #3238
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Okei, järgmine nädal on parem jah, saab meie vv ja veeretas ka tulla ikka. Palju kohtunik lisaks tuleb ?

  19. #3239

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Pakun, et 15-20 euri.

  20. #3240
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kotka hall pole paraku kaugeltki täis-mõõtmetes, 8vs8 on seal ehk ok mängida.. ise oleks muidu käpp küll ilmselt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES