Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 167, kokku 251 EsimeneEsimene ... 67117157165166167168169177217 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 321 kuni 3 340, kokku 5003
  1. #3321
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Muideks infoks, et Männiku sisehall vajus täna lume raskuse all või tormi tõttu kokku. Loodetavasti saavad pühapäevaks jonksu asjad.
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise.../pilt.delfi.ee

    Kuidagi kahtlane tundub, et pühapäevaks hall püsti saadakse uuesti. Eks ma uurin staadioni haldurilt. Annan teemas teada, kui miskit muutub.

  2. #3322
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Märtsis peaksin tagasi olema. Jalg tundub ka vinksvonks et annab lootust. Hetkel Soomes järgmine nädal tagasi ja kui jalg tunda enam ei anna sis olen tagasi trennides. Sees vb jätan vahele trennid kuna suurem oht libastuda ja jala perse keerata jälle. Aga Annan teada. Edu kõigile!

  3. #3323
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ma olen siis tulemas laupäeval turniirile aga seltsimees, kes minuga on trennis hakkanud käima ei saa kahjuks tulla, töö tõttu. Reedel peab siis kergemalt võtma, kui 11:00 turniir pihta hakkab.

  4. #3324

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Gerd ja Postiljon, palun tasuge osalustasu pokkeriturniirile või andke teada et ei osale, kellel Gerdi kontakt, helistage üle. Te olete koha bronninud ja täna panen üldjuhul maksed lukku, erandjuhul võite ka hiljem tasuda.

  5. #3325
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Palju ma plekkima pean? Pokkerile siis jääda ei saa, vutti mängin.

  6. #3326

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Rahu, maksame pärast turniiri.

  7. #3327
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ette ruttavalt, aga infoks FCF Järva-Jaani SK soovib kellegagi sõprusmängu teha 10-11 märts.

    Eelmise hooaja III ida sats, 10/12 (koht), ülemineku mängudes võideti Levadia III ning jäädi kolmandasse liigasse edasi pallima. Päris korralik pähkel oleks meie jaoks.

  8. #3328

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ette ruttavalt, aga infoks FCF Järva-Jaani SK soovib kellegagi sõprusmängu teha 10-11 märts.

    Eelmise hooaja III ida sats, 10/12 (koht), ülemineku mängudes võideti Levadia III ning jäädi kolmandasse liigasse edasi pallima. Päris korralik pähkel oleks meie jaoks.
    Kus kohas nad soovivad? Tallinnas, väljas? Iseenesest võiks ära teha küll. Kusjuures ka Igiliikuriga oli mul kontakt vahepeal, nad peavad ka aktiivselt sõprusmänge. Neil märtsi alguse nv'deks veel vastaseid pole, võiksime nendega mängida imo küll. Nad ka meist eeldatavalt tugevamat, saaksime hea mängu.

  9. #3329
    Räme Fish
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
    Ma olen siis tulemas laupäeval turniirile aga seltsimees, kes minuga on trennis hakkanud käima ei saa kahjuks tulla, töö tõttu. Reedel peab siis kergemalt võtma, kui 11:00 turniir pihta hakkab.
    Väike parandus, ma siiski saan turniirile tulla, sain õnneks tööandjaga asjad ära räägitud.

  10. #3330
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ette ruttavalt, aga infoks FCF Järva-Jaani SK soovib kellegagi sõprusmängu teha 10-11 märts.

    Eelmise hooaja III ida sats, 10/12 (koht), ülemineku mängudes võideti Levadia III ning jäädi kolmandasse liigasse edasi pallima. Päris korralik pähkel oleks meie jaoks.
    Mängisin selles satsis kui ta lõuna tsoonis 3mandas liigas oli

  11. #3331

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sõprusmängud jee :D - peas, et suurel väljal..

  12. #3332
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Kus kohas nad soovivad? Tallinnas, väljas? Iseenesest võiks ära teha küll. Kusjuures ka Igiliikuriga oli mul kontakt vahepeal, nad peavad ka aktiivselt sõprusmänge. Neil märtsi alguse nv'deks veel vastaseid pole, võiksime nendega mängida imo küll. Nad ka meist eeldatavalt tugevamat, saaksime hea mängu.
    Tallinnas jah. Viimsiga võib ka teha tõesti, suhtle Viimsiga ja anna teada, millal nad huvitatud oleks.

  13. #3333
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Mängisin selles satsis kui ta lõuna tsoonis 3mandas liigas oli
    Siis annad meile siseinfot vastaste nõrkuste kohta.

  14. #3334
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Pole veel palka saanud, kahjuks jätan pokkeriturniiri ära aga jalkaturniiril olen mängus

  15. #3335

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Järva-Jaaniga mängiks meeleldi, aga Viimsiga ei tahaks küll enam kohtuda, liigas niigi 2x veel mängime.
    Järva-Jaani võiks tulla Tallinnasse ja peaks uurima halli võimalusi või heade ilmade korral võib ka väljas mängida. Üritan suhelda JJ võistkonnaga soccernetis.

    Ausalt õeldes peaks juba vastaseid otsima hakkama ettevalmistustsükliks.

  16. #3336

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    JK Suema mängiks ka taas meeleldi Pokkeri poistega, kuid vaid huvi on. Märtsis vast.
    Muideks vb filmin teie turnat ka ja õhtul seda pokkeri värki kah:)

  17. #3337

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Pras, kas te võtate mingid vestid kaasa, mis ei ole kollast värvi, sinised sobiksid hästi, äkki saad Kalevi staadionilt laenata, kui ei saa ma võin ise tuua?

  18. #3338

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Mine käi ise Kalevist läbi, mul täna sinnapoole asja pole.

  19. #3339
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    raamatupidamise kohta
    liigaraha saime kokku 525€
    nimekiri järgmine
    ( Click to show/hide )

    jaanuari kuus trennimaksed 21lt inimeselt ehk 550 kokku
    ( Click to show/hide )
    mõned inimesed maksid ka detsembri eest jaanuaris
    veebruar seni (ei lugenud neid sõprusmängude 4-5€ inimese kohta. - 360
    ( Click to show/hide )

    jaanuari ja veebruari tabel - andke teada kui midagi valesti on

  20. #3340

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kuuldused liiguvad et Männikul on kuppel püsti, seega pühapäeval trenn toimub. Loomulikult teeme pehmema treeningu peale turniiri.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES