Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 251 EsimeneEsimene ... 614151617182666116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 5003
  1. #301

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Saatsin Wismarisse emaili, kus seletasin muu seas ka pühapäevast ukse juhtumit. Nad vabandasid ja sain valves oleva korrapidaja numbri. Edaspidi loodetavasti sellist jama ei juhtu.

    Edit: Ukse juhtum siis seisnes selles, et saali välisuks oli trenni ajal kas lukku pandud või kinni jäätunud, mistõttu me ei saanud välja ja olime sunnitud kinniteibitud suure ukse lahti kangutama.

  2. #302

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Tellisin Prodirectsoccerist 2 palli ja kaks paari kindaid, lingid neile:
    http://www.prodirectsoccer.com/prodi...1&GROUP=INDOOR
    ja
    http://www.prodirectsoccer.com/prodi...GROUP=FANGHAND
    Kindad võtsin suuruses 8,5. Veidi googeldasin suuruseid ja need peaksid olema sobivad keskmise suurusega mehele, mida iganes see tähendab. Peaks klappima.
    Kokku läks arve midagi alla £41, ehk 750 umbes. Sellele väga tõenäoliselt lisandub tollis käibemaks. Annan teada, kui asjad kohal.

    Pastilaa, seoses sellega teeks äkki nii, et praegu üle jäävast 600 EEK liikmemaksust annan sulle poole ja pool jääb mulle. Hiljem, kui on rohkem maksnuid, jagab ülejäänu. Sobib?

  3. #303

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    1x pilet 75 ja võib joinida?

  4. #304

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    1x pilet on nüüd 85 ja joinida võib vabalt

  5. #305
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Pastilaa, seoses sellega teeks äkki nii, et praegu üle jäävast 600 EEK liikmemaksust annan sulle poole ja pool jääb mulle. Hiljem, kui on rohkem maksnuid, jagab ülejäänu. Sobib?
    Ok. Kokku läksid vestid 677.- Tsekk olemas ka selle kohta, kui peaks vajadust olema.

  6. #306

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Minu poolest ei ole vaja, usun sind täiesti. Võtan täna lepingu ja arve kaasa, kui keegi peaks neid näha tahtma.

  7. #307
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Hakkab looma: täna 7 vs 7.

  8. #308

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Halleluja! 14 inimest. Vägev. Võimas. Asi käib.

    Arutaks sellest, kui palju veel inimesi liituda võiks, mis oleks maksimaalne osalejate arv trennis. 21 oleks vist max suht? Saaks kuidagi kolme vahetusega teha. Neli vahetust läheks liiga paljuks vist?

    Ja täpsustaks seda ka, et mängijad, kes käivad kaks või rohkem korda kuus trennis peavad liitumistasu maksma. Otsustage ära, palju käia tahate ja öelge see mulle trennis või kirjutage siia. 150 eeku ei ole palju maksta terve sisehooaja eest. Praeguse seisuga on trenn minu ja Pastilaa ees võlgu 550 EEK umbes ostetud varustuse tõttu. Ja ehk, kui koguneb piisavalt liitumistasusid, ostab kunagi veel midagi.

    Praeguse seisuga on liitumistasu maksnud: Pastilaa, Muruntau, Veeretas, Rait, Pastilaa sõber 1, Pastilaa sõber 2 (kollases) (mis nende nimed on?), Raunsz, Soouni, Preemet (umbes nii kõlas sinu prekonnanimi, vabanda, et meelde ei jäänud), kokku 9 inimest.

    Täna korjasin ka kaks 1 korra piletit, Ristolt ja CTXrixilt, kokku 170.
    Kui midagi jäi kahe silma vahele või olen kusagil eksinud, siis parandage. Enda arust on kõik õige.

    Kaks uut nägu, kes mult ühe korra piletit osta ei tahtnud, hakake regularideks ja plekkige kuumakse ära. Muidu hakkate koos Kristjan Laasiga laulma :P

    Edit: vabandan, korjasin eile 3 ühekorra piletit, Jaagup17'lt ka. kokku 255 EEK. Kõige esimeses postis kustutasin eile tema võlgnevuse ära, aga siin jäi kuidagi kahe silma vahele
    Viimati muudetud muruntau poolt : 10.11.10 at 13:18

  9. #309

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    yks,kes eile ei maksnud ,olen mina.Kannan ylekandega täna õhtul kuumakse ära ja järgmine kord toon liitumistasu.

  10. #310

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Praeguse seisuga on liitumistasu maksnud: Pastilaa, Muruntau, Veeretas, Rait, Pastilaa sõber 1, Pastilaa sõber 2 (kollases) (mis nende nimed on?), Raunsz, Soouni, Preemet
    Kuna ma peale jalkavesti mingit kollast asja suht kunagi selga ei paneks, siis ma võtaks endale tiitli "Pastilaa sõber 1".

  11. #311
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    kas pühapäeviti on ka jalka?

  12. #312

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kas pühapäeviti on ka jalka?
    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

  13. #313
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas cosmo kramer Vaata postitust
    Kuna ma peale jalkavesti mingit kollast asja suht kunagi selga ei paneks, siis ma võtaks endale tiitli "Pastilaa sõber 1".
    Never say never:

    ( Click to show/hide )

  14. #314
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Tellisin Prodirectsoccerist 2 palli ja kaks paari kindaid, lingid neile:
    http://www.prodirectsoccer.com/prodi...1&GROUP=INDOOR
    ja
    http://www.prodirectsoccer.com/prodi...GROUP=FANGHAND
    Kindad võtsin suuruses 8,5. Veidi googeldasin suuruseid ja need peaksid olema sobivad keskmise suurusega mehele, mida iganes see tähendab. Peaks klappima.
    Kokku läks arve midagi alla £41, ehk 750 umbes. Sellele väga tõenäoliselt lisandub tollis käibemaks. Annan teada, kui asjad kohal.

    Pastilaa, seoses sellega teeks äkki nii, et praegu üle jäävast 600 EEK liikmemaksust annan sulle poole ja pool jääb mulle. Hiljem, kui on rohkem maksnuid, jagab ülejäänu. Sobib?
    Tegu on UKs oleva poega, seega mingeid tollimakse ei tule. Aga saatmine oleks pidanud midagi maksma või oli too tasuta?

  15. #315

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Tegu on UKs oleva poega, seega mingeid tollimakse ei tule. Aga saatmine oleks pidanud midagi maksma või oli too tasuta?
    Tellimisel lisandus £10 saatmistasu, aga VAT arvestati maha. Sellest järeldasin, et peaks nagu käibemaks lisanduma. Loodetavasti siis mitte.

  16. #316

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Üks asi jäi eelmise trenni kohta lisamata. Nimelt saalis pingi pealt leidsin ühe mütsi ja ühe kingalusika. Kas keegi tunnistab omaks? Üle-eelmise korra kindad leidsid omaniku taas üles.

    Kas kellelgi vilet on? Et trenni alguses inimeste tähelepanu saada ja paar harjutust ära teha. Hõikamine ei ole väga efektiivne vahend tähelepanu saamiseks.

    Mida arvate sellest, kui korra kuus ühel päeval oleks ühine linna peale minek? See ei oleks muidugi kohustuslik, lihtsalt võimalus üksteise kohta natuke rohkem teada saada kui ainult jalgpallioskused. Kindlasti tuleks see võistkonnavaimule ka kasuks. Näiteks kuu kolmas neljapäev algusega kell 21.00. Asukoht, kus alustada, võiks olla vanalinn või selle lähiümbrus, nt Patricku Pubi, mis on Sõpruse kino sissepääsu vastas (Vana-Posti 7). Sellega võivad obv kõik foorumi liikmed liituda. Umbes midagi pokkeriprode kokkusaamise kohta, ainult mitte nii suur üritus. Keegi ei pea seal kaua kohal olema, võib lihtsalt läbi astuda või ka tunnikese ainult olla ja edasi minna.

    Või on kellelgi paremat päeva, kellaaega või kohta välja pakkuda?

  17. #317

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Kas leitud müts on tume Nike'i oma?

  18. #318

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Firmamärki sel peal ei ole, musta värvi, kõrvadeni tavaline talvemüts.

  19. #319
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    tulen pühapäeval jee

  20. #320
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    mul on VILET. see chillimis plaan ka päris normi. ma ka homme kohal

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES