Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 171, kokku 251 EsimeneEsimene ... 71121161169170171172173181221 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 401 kuni 3 420, kokku 5003
  1. #3401

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Väga hea, ongi kava paigas, leppige kokku statad ja ajad ning rohkem ei pea nendega jaurama.

  2. #3402
    Julm Donk Kasutaja afro_siil avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    81

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga mulle kui tavalisele trenniskäijale ja mitte-eestvedajale tundub see maksete kogumine kuidagi liiga "vabameelne". Trennis maksetest eriti ei räägita ja foorumis kaob seesugune tähtis info teiste arutelude vahele ära.

    Kuna paistab, et trenniskäijaid ikka kontrollitakse, siis äkki võiks koostada klubi mailing-listi ja sinna see Exceli tabel iga kuu laiali saata? Oleks maksmine lihtsam ja selgem ja vahest isegi selgub MTÜl midagi sellesarnast, et keegi on kuude kaupa võlgades juba? Rohkem $$

  3. #3403
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    No võrreldes viimaste kuudega on arengut kõvasti olnud, mis muidugi ei tähenda, et arenguruumi veel ei oleks. Niki ju kontrollib kuumakseid ja võrdleb neid treeneri poolt antud trenniskäijate statistikaga, ma eeldan vähemalt. Vb siis võlgnike, või vähemasti suuri võlgnike pole. Ega siis paari üksiktrenni raha ei hakka alati avalikult ka taga ajama. Üldiselt see peaks elementaarne olema, et trenniskäijad maksavad kuumaksu, mitte ei olda võlgu. Ma eeldan, et praeguse süsteemi järgi suuri kõrvale hiilijaid ei ole, kui on, siis muidugi peab hakkama nimesid jälle üles riputama. Pole enam teab mis uhiuus meeskond, kus mängimas käivad võõrad jne.

    Teine asi, et peaks jälgima ka, et sõprusmängude kulud oleksid tervenisti kaetud. Kui nt juba 4-5 venda jätavad maksmata on sõprusmänguga 20-25 eurot kahjumit MTÜ-le. Praegu on olnud ja tuleb sõprusmänge meil ohtrasti, väikestest summadest võivad kasvada suured. Väike tähelepanek Nikile, et seda võiks ka jälgima hakata. Kui abi vajad, siis küsi julgesti.

  4. #3404
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Sry mehed enne pühapäeva vaba ajakest mullle isegi kõige kuumem päike e luba et makseid ja jauramisi enne seda pole loota.

    Oli küll lootus seenädal tagasi platsil olla jne kuigi see lükkus nüüd edasi ja loodan ikkag sellele järva jaani satsile vastypanu tulla andam kuigi kindel veel pole!Q!!!! Edu ja jaksu ja ausalt öeldes jalga enne hooajaalgust piinata ei tahaks; paar /(2-3 mänu) enne ja sis kõik

  5. #3405
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    No võrreldes viimaste kuudega on arengut kõvasti olnud, mis muidugi ei tähenda, et arenguruumi veel ei oleks. Niki ju kontrollib kuumakseid ja võrdleb neid treeneri poolt antud trenniskäijate statistikaga, ma eeldan vähemalt. Vb siis võlgnike, või vähemasti suuri võlgnike pole. Ega siis paari üksiktrenni raha ei hakka alati avalikult ka taga ajama. Üldiselt see peaks elementaarne olema, et trenniskäijad maksavad kuumaksu, mitte ei olda võlgu. Ma eeldan, et praeguse süsteemi järgi suuri kõrvale hiilijaid ei ole, kui on, siis muidugi peab hakkama nimesid jälle üles riputama. Pole enam teab mis uhiuus meeskond, kus mängimas käivad võõrad jne.

    Teine asi, et peaks jälgima ka, et sõprusmängude kulud oleksid tervenisti kaetud. Kui nt juba 4-5 venda jätavad maksmata on sõprusmänguga 20-25 eurot kahjumit MTÜ-le. Praegu on olnud ja tuleb sõprusmänge meil ohtrasti, väikestest summadest võivad kasvada suured. Väike tähelepanek Nikile, et seda võiks ka jälgima hakata. Kui abi vajad, siis küsi julgesti.
    lood on nii jep, et kord-kaks kuu jooksul ma kontrollin makseid ja täidan tabeli ära, mille lingi ma siia postitan. Kuna ma ise ei ole ca 2 kuud olnud trennis, siis ma ei saa seda trennis ka rääkida. Teises tabelis on mul kirjas kui palju keegi maksis ehk sama asi summadega. Sõprusmängude kulusi jms on mul raske arvestada, sest ma ei tea kes kohapeal olid. Kui keegi pärast sõprusmängu viskab mulle pm'i nimekirja, võin seda ka kontrollida.

  6. #3406
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Sõprusmängude kulusi jms on mul raske arvestada, sest ma ei tea kes kohapeal olid. Kui keegi pärast sõprusmängu viskab mulle pm'i nimekirja, võin seda ka kontrollida.
    Võime ka seda teha, sisuliselt enamus nimed saame juba mängude teemas koostatud eelnimekirja põhjal kokku panna, paar nime lisada poleks probleem.

    Jäänud on siis veel 3 Wismari puitpõranda hallitreeningut. Ise jätan need viimased tõenäoliselt vahele, puhkan pisut valutavaid jalgu/taldu enne hooaega.

    e: Müürile veel, et märtsikuise kolmanda sõprusmängu vastase peaks otsima kellegi muu, kui Suema. Trennis ei paistnud küll väga huvitatud olema taaskord nendega mängimisest.
    Viimati muudetud inward poolt : 26.02.12 at 21:41

  7. #3407
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Traditsioone ei tohiks rikkuda. Iga aasta on nendega mängitud =) saabki nendega vähe vabamas õhkkonnas mängu teha.

    Ahhjaa Karel leidsin ka eile enda jalalt sinu tehtud tattoo. Eile otsisin seda säärelt, aga oli teine hoopis põlvel. Ei usu et mul nii uhke kui Pastilaal see tattoo oli. Õnneks valude käes pole piinelnud, seega soovitan Karelit kui valutut tattoomeistrit.

  8. #3408

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Nikile ma saatsin emailiga 14 inimese nimed, kes peavad maksma mG Keemikuga mängu eest 4 euri (3 maksid juba minule ja edastasin selle kohtunikule/Müürile).

    Turniiril osalejad:
    Joosep
    Pastilaa
    Rando
    Mairo
    Margus
    Muru
    Karu
    Gerd
    Veeretas
    Karel
    Tõnu
    Mikk
    Postiljon
    Karu vend
    Thaurus
    Henri
    Fyte
    Angelo
    Karu vend
    Marguse vend

    (Karu-, Marguse vend ja Tõnu maksavad siis kui nad tahavad, sest tegelikult me kutsusime nad appi).
    Ülejäänud peavad tasuma 4 eurot.

  9. #3409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Ps järgmine kuu maksame suurema kuumaksu, kuna arvutame kõik sõprusmängud hinnale juurde, siis ei teki probleeme unustamisega.

  10. #3410
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ja mis see summa siis on?

  11. #3411

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    4 eurot on seni olnud turniir ja sõprusmäng.

  12. #3412
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    ma mõtlen, et palju see makse siis on järgmine kuu? rohkem sõprusmänge ju?

  13. #3413

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    30 eurot, on märtsi makse, seal sisaldub ka 3 treeningmängu!

    Edit: muutsin posti ja makse suurust, kuna meil on rahaline seis parem kui varem. (muru)
    Viimati muudetud muruntau poolt : 28.02.12 at 13:40

  14. #3414
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    vot seda tahtsingi teada. ty

  15. #3415

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Tegime pumperiga väikse intervjuu hooaja eel: https://www.facebook.com/notes/fc-po...68844679857384

    Tuli täitsa asjalik

  16. #3416
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Hea intervjuu, eesmärgid paigas! Õhtul trennis näeme!

  17. #3417

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Eile saime ka ühe keskmise suurusega sponsorlusdiili, tänu millele märtsi makse jääb siiski 30 peale. Sponsoriks on siis Pokkeriõpetus.eu, suur tänu Teile kutid! Peale sõprusmängude lõppu kogume särgid kokku ja liigaks on ka pokkeriõpetuse logo särkidel.

    Hetkel on meil ka üldiselt finantsseis täitsa korralik, otsustamegi mingi hetk, kas vähendame millalgi trennimakset või ostame uut varustust või veel midagi ühekordset.

  18. #3418

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kas väljasõidud tuleb ise maksta või maksab klubi? Nt 3 autoga Narva ja tagasi on üpris suur väljaminek. Või on targem sellisteks puhkudeks juba buss tellida?

  19. #3419
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kui meid 10+1 platsil + 5 varus vms, siis tasuks vist juba buss tellida (19 kohaline ntx), kuid võin ka eksida.

  20. #3420
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Positiivsed uudised, ja hea lugemine oli. Lisaks ühe veel. Eston Villaga sõprusmäng kinnitatud. Karel, väljasõidud oleme seni ise maksnud, kui 4 venda on autos, siis väga palju ei lähe bensiini peale.

    17.03, taas laupäeval FC Pokkeriprod : Eston Villa

    https://www.facebook.com/events/200310896743498/

    Nüüd oleks vaja veel kolmas sõprusmäng ka ära organiseerida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES