Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 196, kokku 251 EsimeneEsimene ... 96146186194195196197198206246 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 901 kuni 3 920, kokku 5003
  1. #3901

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    [QUOTE=muruntau;429911]Saatsin ära kirja jalkaliitu, et soovime 6 piletit. Jään vastust ootama. Nende piletitega on veel see teema, et kuna ma ise ei lähe seda vaatama, siis peab neil jalkaliidus järel käima keegi teist ise. Annan teada, kui ära kinnitatakse nende saamine. Peaksite teadma küll, kus jalkaliit asub, ma saadan neile meili järele tulija nimega ja kõik peaks korras olema, leppige ise kokku, kes läheb ja siis trennis ka teisele annab.

    Kui pastilaale sobib, siis käin ise ära jalkaliidus kui vastus tuleb ükskord.

  2. #3902
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Kui pastilaale sobib, siis käin ise ära jalkaliidus kui vastus tuleb ükskord.
    kahjuks ma trenni homme ilmselt ei jõua. aga piletid võin sinu käest millalgi ära võtta. saada mulle oma telef. privaatsõnumiga

  3. #3903

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kahjuks ma trenni homme ilmselt ei jõua. aga piletid võin sinu käest millalgi ära võtta. saada mulle oma telef. privaatsõnumiga
    Finaal on alles ju 26. mail. Järgmisel nädal saab ka trennis üle anda. Enda telef. nr saadan ka sulle.

  4. #3904
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Finaal on alles ju 26. mail. Järgmisel nädal saab ka trennis üle anda. Enda telef. nr saadan ka sulle.
    oh kurat küll, kalender sassis mul. selge siis - siis võta järgmine teisip. trenni kaasa :)

  5. #3905

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    oh kurat küll, kalender sassis mul. selge siis - siis võta järgmine teisip. trenni kaasa :)
    Võtan kaasa teisipäeval, pean ainult meeles pidama.

  6. #3906
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Saatsin ära kirja jalkaliitu, et soovime 6 piletit. Jään vastust ootama. Nende piletitega on veel see teema, et kuna ma ise ei lähe seda vaatama, siis peab neil jalkaliidus järel käima keegi teist ise. Annan teada, kui ära kinnitatakse nende saamine. Peaksite teadma küll, kus jalkaliit asub, ma saadan neile meili järele tulija nimega ja kõik peaks korras olema, leppige ise kokku, kes läheb ja siis trennis ka teisele annab.

    Suvepäevade juurde. Kas keegi on Hardiga rääkinud sel teemal? Iseenesest peaks praegu juba ära bronnima majutuse, kui tahame kusagil ööbida. Leidsin kiirelt paar kohta võsul, sealt saaks kluppi ka edasi minna:
    hostelid:
    http://www.virol.ee/turism/majutus/h...l.place_id-217
    http://www.virol.ee/turism/majutus/h...a.place_id-216
    ja hotell-külalistemaja: http://www.virol.ee/turism/majutus/p...v.place_id-209

    Andke teada, mis arvate ja palju tulijaid oleks, kuupäev oli vist 07.07.
    ei leia teemat üles, aga pmst on tegemist mingi suvepäevadea kus on mingi jooming ja jalka? kui jah, ja telgiga ööbimine siis ma käpp. hostelis ei viitsi ropsida

  7. #3907

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ei leia teemat üles, aga pmst on tegemist mingi suvepäevadea kus on mingi jooming ja jalka? kui jah, ja telgiga ööbimine siis ma käpp. hostelis ei viitsi ropsida
    Täpselt nii. Sul naine tuleb kaineks rooliks?

  8. #3908

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Pm. ma ise soovitaks telgis ööbida, ei pea 10km Võsule sõitma. Kellele telk ei sobi on variant ka kohalik motell, mis peagi uksed avab :)

    Kes veel ei tea, siis toimub 7. juulil Vergis. Toimub sõbralik jalkaturniir (tavaliselt satse 8-12), samuti on võimalik osaleda rannavõrkpalliturniiril. Platsi kõrval on väljas igasugused müügipunktid kohaliku veini ja õluga, esineb ansambel jne üldse selline mõnus õhkkond. Õhtul küla baarides korralik pidu. Võsu klubide asemel soovitaks Lamba-Ada külakõrtsu! :)

    Minugipoolest võiks enne turniiri teha ka väikese suvelaagri.

  9. #3909

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Hardi tule homme trenni saab täpsemalt rääkida asjast, hetkel selline kauge jutt suht.

  10. #3910
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tundub väga äge üritus ja telkimine sobib sellise formaadi juurde ideaalselt :P. Hetke seisuga oleksin küll käsi. Pikemat laagrit ise kaasa teha ei saa. Samuti olen huvitatud Niki, ta naise ja Muruga ühisest autosõidust.

  11. #3911

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    ( Click to show/hide )

  12. #3912

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Mhm tulen homme trenni.

  13. #3913

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    piletid olemas.

    Ühtlasi toimub karikafinaalil ka võistkondade lippude pidulik tutvustamine, sh ka meie lipp. Sellele eelneb hommikul kell 11.00. peaproov ja siis paar 2h enne mängu hakkab tseremoonia pihta. Üritasin leida meie lipu esitlejat (kes peaks kandma tseremoonial ka meie särki) meie aktivistide seast, aga kuna kedagi vaprat esile ei kerkinud, siis võiks ükskõik kes meie võistkonnast minna. Boonusena vapra soorituse eest on 2 piletit mängule VIP'is, suupisted-joogid jne.

    EJL'i kiri ka selle kohta:

    ( Click to show/hide )


    Vaja kiiret vastust, homseks! Äkki Rando või pastilaa, kes niigi mängule minemas? Võib ka ükskõik kes teine.

  14. #3914

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Soccernetis on ka info kaluritepäeva kohta. http://foorum.soccernet.ee/showthrea...lgpalliturniir

  15. #3915
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Vaja kiiret vastust, homseks! Äkki Rando või pastilaa, kes niigi mängule minemas? Võib ka ükskõik kes teine.
    Ma olen kahjuks teise seltskonna poolt hõivatud - muidu oleks küll VIP. Randole äkki sobib, kuna ta tuleb 2kesi täpselt ka?

  16. #3916
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Tundub väga äge üritus ja telkimine sobib sellise formaadi juurde ideaalselt :P. Hetke seisuga oleksin küll käsi. Pikemat laagrit ise kaasa teha ei saa. Samuti olen huvitatud Niki, ta naise ja Muruga ühisest autosõidust.
    ilmeselgelt mu naine ei julge enam tulla, aitähh pastilaa. sina ei taha rool olla?

  17. #3917

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    piletid olemas.

    Ühtlasi toimub karikafinaalil ka võistkondade lippude pidulik tutvustamine, sh ka meie lipp. Sellele eelneb hommikul kell 11.00. peaproov ja siis paar 2h enne mängu hakkab tseremoonia pihta. Üritasin leida meie lipu esitlejat (kes peaks kandma tseremoonial ka meie särki) meie aktivistide seast, aga kuna kedagi vaprat esile ei kerkinud, siis võiks ükskõik kes meie võistkonnast minna. Boonusena vapra soorituse eest on 2 piletit mängule VIP'is, suupisted-joogid jne.

    EJL'i kiri ka selle kohta:

    ( Click to show/hide )


    Vaja kiiret vastust, homseks! Äkki Rando või pastilaa, kes niigi mängule minemas? Võib ka ükskõik kes teine.
    Ma ise väga tegelt ei tahaks lippu kanda. Pealegi meil on samal päeval kell 13:00 Levadia III-ga mäng ka Maarjamäel. Ise ma pakukus välja, et äkki Riivo77 teeb asja ära, kui tal muidugi on vaba aega niipalju. Ta ju tegi meile lipu kavandi ka valmis.

    Trennis saate ka täna seda arutada kes oleks nõus lippu kandma. Ise täna trenni ei jõua kahjuks.
    Viimati muudetud difender poolt : 17.05.12 at 09:25

  18. #3918

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Muruntau, kui sa tõesti kedagi teist sinna ei leia lippu kandma, siis pane mind kirja, teen selle ürituse ära.

    EJL kirjast loen välja, et lipp peab olema hiljemalt 24. maiks Jalgpalli Liidus. Kelle käes lipp praegu on? Pühapäeval kui mängule lähme, siis palun lipp kaasa võtta. Esmaspäeval on plaanis piletitele järgi minna, siis viiks lipu ka ära. Või peab lipu kohale viima meeskonna esindaja?
    Viimati muudetud difender poolt : 17.05.12 at 13:08

  19. #3919

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    täna trenni ei jõua

  20. #3920
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    88

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.00, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Ma ise väga tegelt ei tahaks lippu kanda. Pealegi meil on samal päeval kell 13:00 Levadia III-ga mäng ka Maarjamäel. Ise ma pakukus välja, et äkki Riivo77 teeb asja ära, kui tal muidugi on vaba aega niipalju. Ta ju tegi meile lipu kavandi ka valmis.

    Trennis saate ka täna seda arutada kes oleks nõus lippu kandma. Ise täna trenni ei jõua kahjuks.
    Võin minna küll muidu.
    Loodetavasti on ka teistel klubidel lipukandjad ikka lihtsurelikud, mitte ei avane pilt, kus on pikk rivi supermodelle ning nende keskel üks kiilaneva pealaega meesterahvas

    * Ei hakka oma postitust kustutama, aga asi korras ja lipukandja juba olemas.
    Viimati muudetud Riivo77 poolt : 17.05.12 at 16:34

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES