Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 211, kokku 251 EsimeneEsimene ... 111161201209210211212213221 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 201 kuni 4 220, kokku 5003
  1. #4201
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Nõus, hea mõte Pastilaa. Müüri otsust pooldan ka. Üks väike asi though, nendele kes näiteks talvel ainult Männikul käivad või üksikud käijad nagu mu vend ja ta sõbrad Männikul. Neile kehtiks siis 20 € kokku ikkagi ja nö hooajaliselt. Enne nad maksid 5 ka korra pealt, nii et vahet poleks.

  2. #4202

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Jep, Martin T.'ga mul selline kokkulepe oligi, ta regulaarselt käib, liigas ei osale ja maksab 20.

  3. #4203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    sponsorid obv.
    reaalselt tuleks rääkida imo Triobeti või Pafiga, miks mitte Tonybetiga. see eeldab kõva eeltööd ja täpseid summasid, mis on vaja saada ja mida saab vastu pakkuda.
    imo võiks kaaluda ka suursponsori nime panekut võistkonna nimesse -FC Paf Pokkeripod vms.
    Võin aidata nn läbirääkimistel, kui eeltöö on tehtud. kõigis neis kolmes on hea tutvus olemas.
    Palun ärge arutage sponsorlust avalikult: see ei vii mitte kuhugile! Korraldame/korraldage koosolek väikese ringi inimestega ja saab viisakamalt ning konkreetsemalt asju arutada.

    Täna on meil väike pokkeriprode meeting, kuhu peaks tulema ka pumper. Tõstatan teie probleemi üles, et ta organiseeriks väikese meetingu võtmeisikutega. Meil on toimunud eelnevaid jutuajamisi operaatoritega aga need on siiani jooksnud liiva. Seepärast ongi vaja koosolekut, sest avalikult ei sooviks nimetada, kellega, kuidas ja mis teemadel läbirääkimised olid.

  4. #4204
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    kas siis 15€ või 20€ või 10€ või mis see summa siis on?

  5. #4205
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Endiselt on palju suureplatsi mängu sõpru. Pumper - kui teeks mõlema trenni lõpus ikka suureplatsi mängu ka? Peamine, et sa ei solvuks või ei arvaks, et keegi treeningsüsteemi õõnestada tahab - lihtsalt lisaks minule tundub päris palju olevat neid, kellele see lisakomm väga meeldiks...

  6. #4206

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Kui üle 14 mehe on neljapäeval siis enam ei tee suure platsi mängu, täna oli 19. Lihtsalt paljud seisavad niisama siis. Teisip on see aeg.

  7. #4207
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Ma olen ses mõttes pastilaa nõus, aga me oleme juba piisavalt kaubelnud ka. Täna 19kesi üle välja palli käsitlemise suhtes ei oleks kõige mõistlikum. Pumperi poolt välja pakutud variant tundub hea.

    Ahja, esmaspäeval Tehnikagümnaasiumi kunstmurul teeme kursavendadega mängu. Kes huvitatud on võib täitsa liituda, umbes kella 13:00 aeg. Eelmine kord veeretas käis ka, täitsa okei oli mängida.
    Viimati muudetud inward poolt : 23.08.12 at 23:24

  8. #4208

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Olgem ausad, täna üle poole platsi 20kesi mäng oleks küll inetu olnud. Oleks terve väljak, siis küll. Ja Lauri, kas sa ei tea, et kell 13:00 keeravad pokkerimängijad teist külge alles?

  9. #4209
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Jajah, Karel. Paljud siiski mitte.

  10. #4210

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Jajah, Karel. Paljud siiski mitte.
    ( Click to show/hide )


    Ma ei tea, miks ma seda threadi loen. Ma olen õnnetu, üksik inimene.

  11. #4211
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Pole hullu. Ma lugesin ka pidevalt seda teemat, siis kui ma veel trennis ei käinud . Eks selles see mõte ongi, et Teie ka loeksite, eriti mängude teemat, kokkuvõtteid jms.

  12. #4212

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Teeme teatavaid muudatusi kuumaksete süsteemi, et oleks reeglid paigas, tulubaas ühtlasem ja kõrvaleviilimist ei oleks.

    Kuumakse klubiliikmetel jätkuvalt €30 ja õpilastele €15, millest €10 on klubimaks, mida tuleb tasuda ka vigastuste ja eemaloleku ajal.
    Niisama trenniskäijatel €20
    1x makse €5 on kasutatav erandjuhtudel ja pigem niisama trenniskäijatel

    Võlad klubi ees jäävad üles kuni kustutamiseni, mistõttu tuleks pikemast pausist teada anda kas mulle või pumperile siin või fb's. Pikaajalise vigastuse (+3 kuud) puhul tasuks klubist välja astuda ja uuesti liitumisel maksta €25 liitumistasu. Erandjuhud (pole tööd jne) anda ka teada.

    Kel 2 kuud või rohkem maksmata, pole mõtet trenni ega mängule tullagi, platsile ei saa!

    Hakkab kehtima alates septembrist.

  13. #4213
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Väga hea. Selle võiks kopeerida ka sticky teemasse siin, siis on koguaeg nähtaval.

  14. #4214
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Pikaajalise vigastuse (+3 kuud) puhul tasuks klubist välja astuda ja uuesti liitumisel maksta €25 liitumistasu.

    see on küll bs imo. vigastuse puhul imo

  15. #4215

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    see tuleks selle süsteemi järgi mängijale odavam, kui iga kuu €10 maksta. Mario keiss. Ei pea muidugi nii tegema.

  16. #4216
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Pikaajalise vigastuse (+3 kuud) puhul tasuks klubist välja astuda ja uuesti liitumisel maksta €25 liitumistasu.

    see on küll bs imo. vigastuse puhul imo
    iseenesest on see ju vastutulemine just vigastatule - nö "pääseb" klubimaksu tasumisest ja tuleb odavam see €25 kunagi tulevikus maksta.

  17. #4217
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    imo vigastatud ei peaks maksma midagi ja siis saama klubiga uuesti liituda. kui ei viitsi, on teine asi. aga veits nõme, kui saad liigas/trennis vigastada ja pead maksma.

    imo jällegi :)

  18. #4218
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    klubimaksu mõte ongi selles, et klubi liikmed seda jooksvalt maksavad. leian, et kui ma peaks vigastatud olema, siis see €10 läheb ikka õigesse kohta. muidu säilib sisuliselt endine olukord - raske maksedistsipliiniga vend hiljem ütleb, et kle siin väike jalavigastus tegelt oli ja nii ta läheb.

  19. #4219

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Osades klubides on nii, et peab kogu trennimaksumuse maksma sõltumata kohal käimiste arvust, ka vigastatuna. Meil on selline kompromisslahendus. €10 ei ole palju maksta.

    (kui mõtlesid nii, et peab vigastatuna €10/kuu maksma ja siis taasliitudes veel liitumistasu, siis seda muidugi ei ole.)

  20. #4220

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Kas talve perioodil mängite mingit futsali liigat ka või osalete mingitel saali turniiridel?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES