Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1220212223243272122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 5003
  1. #421

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Tallinn 2:1 Tartu
    LOL
    Me alla 10 pole veel kunagi sisse tagunud. Standardskoor on 17-14. Nii et kui te kahe värava peale mõtlete jääda, on teil insta kusemaitse suus

  2. #422

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    ega see 2:1 polnud õhust võetud skoor.
    me paneme 2 meest platsile, kumbki lööb ühe värava ja kui nad joogi pausi peavad saate ka auvärava kirja.
    loogiline.

  3. #423

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Ma suht kindel, et Tlna kuttidel pole shanssi :D

  4. #424
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ma suht kindel, et Tlna kuttidel pole shanssi :D
    ( Click to show/hide )

  5. #425
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Mina olen täna kohal ja pwndre ning üks mu trennikaaslane ka võibolla. Paraku viimast korda, sest 7. kalevis trenn juba ;D

  6. #426
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Njh, mõlemad ütlesid nüüd et ei saa tulla =D . Mina olen igatahes 19.00 wismaris :)

  7. #427

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    kip-iga tuleme ka täna

  8. #428
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Nii, oli jälle väga timm treening! Kogusin ühe korra makse Kipilt, Kardpleierilt ja $$$-lt. Seega Muruntau - minu käes on 5 buyini praegu.

  9. #429
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    <<<<<tänane trenn oli väga kõvv ikka :) cheers mates

  10. #430
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    <<<<<tänane trenn oli väga kõvv ikka :) cheers mates
    On jah asi kena hoo sisse saanud. Ilma mitme regularita oli eile 14 meest. GG!

  11. #431
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tänase päeva veetsin siis haiglas. Öösel läks uni selle peale ära, et ei saanud külge keerata kuna kael oli nii haige. Hommikul voodist püsti enam ei saanud ja sõbrad aitasid üles. Selline valu, et tõmbas pisara silma. Arvatavasti suutsin pärast mängu külmetada, aga jamh vot sellist valu pole kunagi varem olnud, arstid ei tahtnud uskuda ka mind. Ütlesid et selline valu peaks olema 50m kõrguselt alla kukkudes või 100km/h vastu puud sõites olema. Suht sitt seis, homme mind vast pole siis. Haigla valuvaigistavad süstid ka ei toiminud.

  12. #432
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Oioi - head paranemist! Ise vist ka homme ei tule - viimases trennis sai kand tõsise paugu.

  13. #433
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Tänase päeva veetsin siis haiglas. Öösel läks uni selle peale ära, et ei saanud külge keerata kuna kael oli nii haige. Hommikul voodist püsti enam ei saanud ja sõbrad aitasid üles. Selline valu, et tõmbas pisara silma. Arvatavasti suutsin pärast mängu külmetada, aga jamh vot sellist valu pole kunagi varem olnud, arstid ei tahtnud uskuda ka mind. Ütlesid et selline valu peaks olema 50m kõrguselt alla kukkudes või 100km/h vastu puud sõites olema. Suht sitt seis, homme mind vast pole siis. Haigla valuvaigistavad süstid ka ei toiminud.

    ai. olen sama asja tundnud. ilmselt said kõvasti külma. endal oli sama asi mingi aasta aega tagasi kui veetsin terve päeva üsnagi jahedas ruumis. järgmine hommik ei saanud voodist püsti. kaela ei olnud üldse võimalik liigutada. passisin terve päev voodis ja liigutasin selili olles kaela vaikselt vaikselt ühele ja siis teisele poole. pisara tõmbas silma küll.

  14. #434

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Räägime võimalikust liigasse minekust. Liigasse registreerimise tähtaeg on 1. veebruar või sellele eelnev tööpäev, nii et pole enam väga palju aega. Et osavõtumaks tuleb tasuda juba 15. veebruariks, peakski kohe õige pea ära otsustama, kas minna või mitte.

    Teatavat poolehoidu olen pea kõikidelt liigasse mineku ideele saanud, aga kuna see nõuab meilt kõigilt küllaltki palju vastutust meeskonna ees, nii kohalkäimise kui ka finantsilises mõttes, siis oleks kasulik uuesti üle rääkida, mida liigas osalemine endast kujutab. Et kõik saaksid aru, mida temalt kui meeskonnaliikmelt oodatakse

    Natuke üldist infot. Kõigepealt tähendab liigasse minek seda, et nädalavahetusel trenne ei toimu, on mäng. Hooaeg algab millalgi märtsi lõpp/aprilli algus ja lõpeb oktoobri lõpus tavaliselt, vahepeal on 3-4 nv pausi juuni viimane nv ja pool juulit. Mängud toimuvad laupäeviti-pühapäeviti, enamasti pühapäeviti, kellaaegadel 12.00. kuni 20.00, sõltuvalt staadionite kasutatavusest, kohtunike saadavalolekust ja millest iganes veel. Liigad on jaotatud geograafiliselt tsoonidesse, põhja piirkond on 100% Tallinna klubidest koosnev, lääne ja ida tsoonides on 30-50% klubidest Tallinnast. Põhja piirkonnas kuhu meiegi eeldatavalt läheks, olid üle 90% mängudest pühapäeval, lääne tsoonis oli jällegi ~40% mängudest laupäeval, mil meil oleks raksem võistkonda kokku saada. Põhja piirkonnas osalemine oleks meile finantsiliselt kõige odavam, ei peaks pikki ühistrippe ette võtma nt Hiiumaale või Narva, aga samas need ühistripid ongi tavaliselt olnud meeldejäävamad hetked hooaja peale. Samas ei saa kindel olla, kas neljanda liiga põhja või ida tsooni saada õnnestub, sest neis lõppenud aastal oli 12 võistkonda ja üle 12 võistkonna ei tohiks IV liigas olla piirkonnas, eelisõigus kohale on lõppenud aasta meeskondadel. Aga vaevalt, et EJL mõne üksiku võistkonnaga hakkaks V liigat moodustama, nii et täenäoliselt saab ikka põhja piirkonda soovil.

    Natuke ka kuludest. Võistkonna registreerimiseks neljandasse liigasse tuleb tasuda osavõtumaks suurusega 3 miinimumpalka, mis lõppeval aastal oli 278 euri stat.ee andmetel. Orienteeruvalt kaks korda kuus tuleb pidada kodumängu, mille puhul tuleb tasuda staadionimaks, mis jääb enamus staadionitel orianteeruvalt 1500-2000 EEK vahele. Ühtlasi peab ka olema võistkonnal oma võistkonnavorm, vormiriietus vms, mis läheks ka veel 500-1000 EEK/komplekt maksma. Kõige madalamas liigas ei ole mõtet särkidele nimesid panna taha, mängijad osaliselt muutuvad niigi iga mäng, seega oleks mõistlik ~18 komplekti tellida, ütleks orienteeruvaks kogukuluks ~15kEEK. Kõige madalamates liigades ei ole tegelikult ühised püksid ja kedrad vist hädavajalikud (uurin järgi, vanasti ei olnud, aga oleks muidugi ägedam, kui kõigil samad ikka), siit ehk oleks võimalik mingisugune kokkuhoid. Seega oleks enne liigasse minekut minimaalselt vaja 20-25k EEK kokku ajada (ok, särkide raha ei oleks vaja veebruariks, aga märtsi jooksul tuleb seegi raha kokku saada). Siin võiksid oma osa mängida sponsorid, Stars või mõni teine tuba lükkaks sellest enamuse ikka ära mingiks ajaks, ma usun, et sellega probleeme ei teki. Kui jätta lisaks mängule ainult ühe trenni nädalas ja me oleks Põhja piirkonnas, siis ei ole olulisi muutusi kuumakse suuruses oodata, sest välitrenn peaks veits odavam tulema ja võõrsilmängu eest plekkima ei peaks.

    Nüüd paluksin Kõigilt regulaarsemalt trennis käijatelt, et vastaksite kõik järgmistele küsimustele. Ärge vastake kiirustades, sest vaja on võimalikult täpset infot:

    1) Olles läbi lugenud eelneva info, kas oled huvitet liigas osalemisest? Kui vastad ei, ei ole vaja rohkem lugeda.
    2)Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva pealelõunal vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 7 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2-3 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa
    3) Millises Piirkonnas eelistaksid mängida: Põhi, Ida, või Lääs? Piirkondade eeliseid ja puuduseid sai varem käsitletud.


    Eeldan vastuseid neile küsimustele kõikidelt regulaarsemalt trennis käijatelt, nii pikka juttu ei jõua ja ei viitsi igaühele eraldi üle seletada!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 06.12.10 at 22:35

  15. #435

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Ise küsin, ise vastan:

    1) Kindel jah
    2) 17 mängu vähemalt
    3) Ükskõik küllaltki, pigem võiks Tallinnast väljasõite olla minu poolest.

  16. #436
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Aga kas rahvaliiga peale pole mõelnud?

    Kuna ise lähen juba jaanuaris (vähemalt loota on) opile siis kahjuks ei saa mängida.

  17. #437
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    No see on aind väravas passimine, suht kas sul kulm polnud passida seal terve aja?

  18. #438
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    No see on aind väravas passimine, suht kas sul kulm polnud passida seal terve aja?
    Kas küsimus oli suunatud mulle? Väga kehvasti väljendasid ennast igastahes. Aga kui õigesti küsimusest aru saan, siis tahtsid küsida kas mul väravas külm ei hakkand? Täitsa mõnus on, higi saab lahti ja külm ei hakka, kui väravas piisavalt aktiivne olla. Kohati võtab kopsu kokku see hüppamine ja palli taga ajamine.

  19. #439

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Vaatasin just rahvaliiga kirjeldust EJL'i lehelt: http://jalgpall.ee/rj_league.php

    Mulle ausaltöeldes ei pakuks pinget mängida liigas, kus võib kuni 2 mängijat olla alla 14 aasta vanad, võistkonnas võib-olla suvaline arv naismängijaid, väljak võib olla veidi suurem kui kossuplats ja kohtunik on suvaline koduvõistkonna jorss. See ei ole jalgpall.

    Neljas liiga ei ole midagi erilist, midagi sellist, millest meie jõud üle ei käiks mängutasemelt, orgunnilt või ükskõik millelt, pigem oleks me neis kõigis seal esimese poole sats. Seal on samamoodi puujalad ja õllekõhud kõik ajamas sama löpergust palli taga. Liiga oleks minu arust väga hea väljund meie trennile!

    Finantsiliselt jäi bottom line eelmises postis välja toomata: Liigas osalemine ei muudaks oluliselt meie kulusid, kui võimalike sponsoritega varakult asi susisema saada. See aga ei tohiks probleem olla.

    Mängijate arvu pool ei oleks ka ületamatu takistus, kuna kokku võib registreerida kuni 30 mängijat, võib kasvõi Ranka kirja panna ja ta suvel mõnelt grillimiselt pantvangi võtta ja mängima tuua!


    Edit: Supsti, kui su vigastus just väga pikaajalise iseloomuga ei ole, on sul kõik võimalused olemas liigas osalemiseks, alguseni on ~5 kuud aega ja kestab kuni oktoobrini. Kui oled huvitet trenni tegemisest edaspidigi, siis miks mitte ka mängudel osaleda (kui peaksime otsustama liiga kasuks)?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 07.12.10 at 00:18

  20. #440
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Kahjuks osutub pikemaks, oleneb kuidas kõik läheb, aga aasta on miinimum koos taastumisega. Tegelikult ei tohiks praegugi vutti mängida, aga spordimehe hing on nii sügaval sees, et lihtsalt ei suuda ilma olla.

    Rahvaliigast rääkides, siis sealsed satsid on kohati ikka väga tugeva tasemega. Mina sattusin mängima ühe mängu sõbra kutsel ja juhtus vastu tallinna regiooni võitjad. Nende tase oli ikka VÄGA KÕVA.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES