Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1321222324253373123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 5003
  1. #441
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    muruntau, lükka see liiga teema ka esimesse posti ehk? :P
    Pooldaks liigat ka rohkem kui rahvaliiga.
    Mis meie kodustaadioniks üldse saaks?

    Minu subjektiivne info (veel ei kinnita)
    1) Kindlat "jah" ei julge öelda, sest ei ole kindel kas ma suvel elan Tallinnas, muidu oleks küll tulemas.
    2) 10-15 mängu ikka.
    3) Sooviks ainult Tallinnas aka Põhi

    Ehk siis kui 25k-30k+ oleks vaja kokku ajada, võiks iga liigas osaleja liikmemaksuks olla ca 2k?

  2. #442
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    1. suht kindel jah
    2. 15 loodaks
    3. põhi - arvan, et muid variante pole ka mõtet pakkuda, sest see vähendaks oluliselt rahva kohalkäimise %. endal raudselt pole võimalik üle nädala pühapäeva pikema tripi alla panna, aga paar tundi linnas mängul käimiseks ikka leiaks jne
    4. rämedalt kolaka eribänneri võiks panna, mille rahadest saaks klubi osalustasud - rendid tasutud, PP logoga särgid, PP logoga erabussi, joogid + suurte tissidega chickid ka igaks mänguks bussi etc

  3. #443
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Liiga on hea mõte, aga ise ei saa osaleda, kuna mängin juba teist liigat.

  4. #444
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    1.jah
    2. 10 - 15
    3. põhi

  5. #445

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Supsti, kahju kuulda! Head paranemist sulle. See spordimehe hing on paranemisele parajalt s..t jah, tean omast käest.

    Panin infi esimesse posti ka.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    4. rämedalt kolaka eribänneri võiks panna, mille rahadest saaks klubi osalustasud - rendid tasutud, PP logoga särgid, PP logoga erabussi, joogid + suurte tissidega chickid ka igaks mänguks bussi etc
    Võiks need kaks asja ühendada, meie võistkonnaga sõidaks kaasas suurte tissidega chick, kellele oleks nt Pokerstars või Pokkeriprod tisside peale tätoveeritud. Reklaamipakkuja poolt oleks kohustus kogu mäng logo nähtaval hoida. See tõmbaks tähelepanu ja positiivset reklaami raudselt! Mõni chick ikka on nii loll, et teeks ära ka.

    Disclaimer: :P

  6. #446

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Kuulge, vastake neile kolmele küsimusele, trenniliikmed. Vahepeal on olnud üle 250 vaataja ja ainult 4 vastust on tulnud. Meil on seda infot hädasti vaja liigasse minekuks ja trenni plaanide tegemiseks!

    Inf ja küsimused on ka esimeses postis, algab poole pealt, kus rasvaselt kirjutatud: Räägime nüüd liigasse minekust. Muutsin pealkirja ka.

  7. #447
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Ei

    mind poleks terve suvi, ulejäänud ajal vast kasu poleks.

  8. #448

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Suvel toimub ~1/3 mängudest, kuna juuni lõpp-pool juulit on 3-4 nädalat pausi sees, seega suvel ära olemine ei välista liigas osalemist!

  9. #449
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    See trenn oli päris trenni moodi, kuigi mõned ettepanekud.
    See ring vms, seal võiks olla 1 puude sel juhul kui see nii laiaks venib või siis võiks "ring" hästi koos olla. Siis on ka asjal rohkem jumet.
    Mängus võiksime aretada rohkem "A-game" ehk siis lühikesed passid Barcelona stiilis :D, kaugelt võib ka lüüa kui on positsioon välja mängitud, aga keskjoonelt suht pointless kui väravavaht on paigas. Siis areneb ka üksteise tundmine ning mäng lihtsam.

    Päris hea oli täna!

  10. #450

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Täna oli samm edasi taas jah! Harjutused läksid juba päris hästi ja mäng kulges ka korralikult, kaugelt lahmimistki oli vähem kui muidu ja täiesti nõus raunsziga, et see on suht mõttetu. Kui kellelgi on veel soovitusi, kuidas mängu parandada, andke aga julgelt teada! Ise lisaksin tähelepaneku, et meil on väljakul kommunikatsioon peaaegu olematu, mina röögin vahest, aga teised teevad max 1-2 korda trennis suu lahti. Kommunikatsioon on samuti tähtis osa mängust, inimene palliga ei suuda kõike näha, oleks väga suureks abiks, kui keegi annab siis lühikese 1-2 sõnalise seletuse, umbes: löö, vasakul, tuleb, ees vaba, oma äär, vms. See annab tegelt palju juurde. Täna tuli tavalisi lihtsaid väravaid palju vähem juba kui muidu, üle poolte väravatest olid ilusad sooritused. Selliseid ilusaid meeskondlikke sooritusi aitab aga just kommunikatsioon saavutada!.

    Muide, järgmine nädal teeme selle aasta viimase ühise väljamineku! Plaan on selline, et alguses teeme ühise välitrenni, ja siis liiguks kuhugi edasi, näiteks oleks pastilaa pakutud ühissaun ideaalne jätk välitrennile!. Pärast edasi koos linna! Päev veel selgub, eeldatavasti kolmapäev kuni reede. Andke inffi, mis päev võiks sobida, aga see sõltub obv ka võimalusest platsi üürida. Võib muidugi ka mõnel teisel väliplatsil teha, kui oleks läheduses saun. Minu arust oleks väga kõva teema, mis Teie arvate? See üritus ei ole ainult jalkatrenniliikmetele, vaid kõigile, kes on huvitet ühisest lõbusast talveõhtust! Kõik on oodatud!

    Edit: Kui keegi teab mõnda mõnusat sauna, võiks sellest teada anda. Ise tean ühte Tatari tänaval, Woodstockist 100m edasi, kus on mahub lavale ~8 inimest, on mullivann, päris suur eesruum, üleval korrusel on baar, kus tol õhtul kui ise käisin kedagi ei olnud peale meie ja hind on 270 EEK/h. Koha nime obv ei mäleta, sest olin ikka korralikult täis, aga leiaks üles ikka. Kas see sobiks või on kellelgi midagi paremat pakkuda?
    Viimati muudetud muruntau poolt : 07.12.10 at 22:49

  11. #451
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Kui sauna värki tsekkige seda siin, suht odav ja suht palju inimesi mahub http://www.bamba.ee/ee/sauna/

    mulle ka vast vb sobiks väljaminek paremini ma arvan. aga suhtkoht vahet pole
    Viimati muudetud soouni poolt : 07.12.10 at 22:56

  12. #452
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    ise oleks pigem väljamineku, kui sauna pooldaja.
    sobiks kolmap/reede, mitte neljap.
    tulen pühap trenni ka

  13. #453

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn teisip 20.45; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vast

    Ei pea obv üldsegi sauna minema, kui soovijaid ei ole. Ma panin selle offtopicusse ka üles, et oleks suurem üritus, vaheldus tavalisele trennile ja ka väikse promoeesmärgiga, et äkki paneb see kellegi tahtma trenni tulla.

  14. #454
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Regularid ja teised, vastake!
    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Nüüd paluksin Kõigilt regulaarsemalt trennis käijatelt, et vastaksite kõik järgmistele küsimustele. Ärge vastake kiirustades, sest vaja on võimalikult täpset infot:

    1) Olles läbi lugenud eelneva info, kas oled huvitet liigas osalemisest? Kui vastad ei, ei ole vaja rohkem lugeda.
    2)Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva pealelõunal vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 7 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2-3 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa
    3) Millises Piirkonnas eelistaksid mängida: Põhi, Ida, või Lääs? Piirkondade eeliseid ja puuduseid sai varem käsitletud.


    Eeldan vastuseid neile küsimustele kõikidelt regulaarsemalt trennis käijatelt, nii pikka juttu ei jõua ja ei viitsi igaühele eraldi üle seletada!
    btw: muruntau, oled orgunninud või mõelnud juba koosolekut?

    1 nädal veel ja arvan, et mõnedpaljud lähevad jõuludeks koju. Ise osalen veel 1-2 trenni + tahaks koosviibimisel ka olla.

  15. #455
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

    ma hetkel korralikult haigeks jäänud, kui imet ei sünni, homme ka trenni ei tule

  16. #456

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Regularid ja teised, vastake!

    btw: muruntau, oled orgunninud või mõelnud juba koosolekut?

    1 nädal veel ja arvan, et mõnedpaljud lähevad jõuludeks koju. Ise osalen veel 1-2 trenni + tahaks koosviibimisel ka olla.
    Ma arvan, et eraldi koosolekut ei ole ega tule, küll aga peaks trenni alguses/lõpus mõnikord kümme-kakskümmend minutit kulutama asjade selgeks rääkimiseks. Kurb on tõesti, et siin ei viitsita vastata ja ma pean igaühelt eraldi vastuseid välja lunima. Neist on see veel arusaadav, kes enne trenni foorumiliikmed ei olnud, aga varasematelt foorumiliikmetelt ikkagi ootaks siia ka vastuseid. Liigasse minek ei ole võimalik ainult kolmelt-neljalt inimeselt saadud info pealt, samuti ka ühine väljaskäik. Me peame rohkem suhtlema. Võib-olla siis selline foorumis suhtlemine paljudele niiväga ei sobi, üritan edaspidi ka trennis rohkem sõna võtta. Sellega seoses tuli meelde Rauli väljakäidud mõte, et võiks teha PP Tallinna Jalgpallile ka Facebooki oma konto. Äkki seal liiguks inff paremini, mis arvate?

    Liigasse minek iseenesest tundub praegu päris kindel juba, olen sellest rääkinud veel trenniliikmetega, saanud kokku vastuseid +10 inimese käest ja kõik on põhimõttelise nõusoleku andnud. Kõik on olnud nõus vähemalt pooltes mängudes osalema. Liigasse minekuks on meil veel lisaks orienteeruvalt 5 tranniliiget vaja, oleks hea, kui vähemalt osad neist oleks foorumiga ka seotud. Väljastpoolt trenni poleks ka probleemi inimesi saada, nt sain kokku paari lapsepõlvehõumiga, kellega sai koos liigat taotud ja kes oleks ka huvitet liigasse tulekust. Sellisel juhul aga jääks seos foorumiga küllaltki nõrgaks, millest oleks kahju.

    Esmaspäeval saan infot välitrenni võimaluse kohta Wismaris, siis annan sellest siin ka teada ja arutab veelkord õhtust osa!

    Üks asi veel: Ärge hilinege! Praegu on standard, et pooled inimesed jõuavad 5 min enne kuni 5 min peale trenni algust kohale. Võiks teha ikkagi nii, et kohale jõudmine on neil, kel riided juba vahetatud 10-5 min enne ja vahetamata ~15 min enne. Ise tulen iga kord 15-20 min enne ja viimasel ajal olen päris tihti esimene seal olnud ja veel kümmekond minutit saanud üksinda raamatut lugeda. Kui kõik tuleksid normaalselt varem ja kohe riietehoidu, saaks seal enne trenni algust asjad ära rääkida!

    Edit: lol, vaatan, et olin ühes kohas kirjutanud kiiruga, et meil on veel ~5 tranniliiget vaja. Mõtlesin siiski trenniliiget obv :D
    Viimati muudetud muruntau poolt : 11.12.10 at 12:55

  17. #457
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

    Krt endliselt pole jalg veel 100% korras. Seega täna ei riski tulla veel. Kui keegi viitsib vestidele, kinnastele, 2hele pallile järgi tulla, siis andku teada. Samuti endiselt 5bi kogutud makseid muruntaule minu käes.

  18. #458

    Re: *Jalgpall Tallinnas* trenn pühap 19.00; inf+küsitlus liigasse mineku kohta, vasta

    Jätsin plaanitud reedese välitrenni vähese huvi tõttu ära, saatsin Wismarisse ka sellekohase kirja.

    Kas teeme ikka ühse väljaskäigu ka see nädal? Ja mis päev? Andke teada, kes oleks tulija kolmapäeval, kes neljap, kes reede, siis saaks valida päeva, mis sobiks kõige rohkemale arvule. Mul endal eelistusi ei ole.

    Ise ma rohkem see kuu trenni ei tule, sama kubemelihase suutsin veel hullemalt eile ära tõmmata.

  19. #459
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas***

    ma homme tuleks. kolmap sobib mulle, muud päevad mitte. või siis pühapäev.

  20. #460

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tegin meile Facebooki ka lehe. Peamiselt mõeldes siis mittefoorumiliikmetest trenniliikmete peale, kes veel foorumit ei kasuta, äkki parandab info liikumist kasvõi veidi. Sinna kopipeistin siinse tähtsama info. Võiksite liituda või I like või mida iganes seal teha saabki, ma ise ka roheline selles feisbooki värgis veel.

    Otsige FC Pokkeriprod

    Edit: Pastilaa ja teised, kel veel mittefoorumiliikmetest sõpru trennis, andke palun see leht sõpradele edasi kah.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 13.12.10 at 16:07

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES