Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1523242526273575125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 5003
  1. #481

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval 19.00.

    100% uncool

  2. #482

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45

    Minu siirad vabandused teie ees, andres ja kardpleier. Vigastused ja jõuluperiood on meie punti eriti räsinud.

    Kuna meil lepingus on kirjas, et trenni saab ära jätta ainult 10 päeva ette teatades, siis teisipäevane trenn toimub. Vältimaks eilse juhtumi kordumist palun kõikidel, kes teisipäeval tulevad enda tulekust siin märku anda, nagu Tartu jalkateemas. Ja kui võimalik tulla, siis paluks ikkagi kohale tulla. Ei tahaks aastat nii negatiivse juhtumiga lõpetada. Ise palun enda trenniliikmetest sõpradel ka trenni tulla kel võimalik.

  3. #483

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    See jutt veits mööda, ise olin seal alates ca 18:40(saali läksin 18:50) panin saalis tuled põlema ja lõin veits peale. Paar minti ennem seitset jõudsid, kui ma ei eksi siis üks muruntau ja üks pastila sõber. Kui kell sai 19:10 siis otsustasime et lähme minema, sest kolmekesi oleks saanud vaid koera mängida. Aga kui on võimalik tulla ja siis selle pärast tulemata jätta, keegi teine ei tule on jama.(üsna mitu regulari on kes seda foorumit ei külasta) Nagu ma aru sain oli fyte tulemas kolmekesi aga siis otsustas ümber, kuid kui oleks tulnud saanuks 4vs4 täiesti korralikult lasta.

  4. #484

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    Tulijad:
    1. veeretas

  5. #485
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Nagu ma aru sain oli fyte tulemas kolmekesi aga siis otsustas ümber, kuid kui oleks tulnud saanuks 4vs4 täiesti korralikult lasta.
    Kirjutasin üle 4h enne trenni algust, et kas keegi tulemas ka ikka on, aga ei mingit vastukaja. Too sõber elab kusagil Tiskre kandis, nii et suht lamp oleks niimoodi kohale kutsuda, kui suure tõenäosusega pole inimesed koos.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    :/
    On siis tulijaid üldse piisavalt, et saaks normi mängu teha? Soouni ütles ka, et pole Tallinnas. Kui mängijaid on kokku 4 vm , siis ei näe mõtet eriti asjal.

  6. #486

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    Tulijad:
    1. veeretas
    2. Styven
    3. muruntau?

    Kahjuks on jah nii, et ligi pooled trenniliikmetest ei kasuta seda foorumit ja kasutajate poolelt ka kahjuks väga palju tagasisidet siia teemasse ei tule. Tahaks teile kutid ikka meelde tuletada siin teemas ka veidi aktiivsust üles näidata.
    Teisest küljest nõustun veeretas'ega, et selline niikuinii tuleb vähe, ma parem ei tule suhtumine on ennast täitev ennustus. Kui arvata et niikuinii on mõttetu ja sellele vastavalt tegutseda, siis täpselt nii juhtubki. Sellise mõtlemisega on raske midagi saavutada.

    Kindlasti ei taha ma siin süüdlasi otsida, eks me kõik natuke süüdi oleme, et selline asi juhtuda sai. Õpime sellest, et edaspidi niimoodi ei juhtuks. Järgmisel aastal on meil mõned foorumiliikmed juures ja samuti mõned foorumivälised inimesed, järgmisel aastal on selline sündmus välistatud. Püüame selle aasta ka ikka korralikult ära lõpetada, tulge trenni kel vähegi võimalik. Ma ise olen peaaegu valmis end täiesti vigasena trenni vedama, et seekord ära ei jääks. Ehk tulengi homme!

  7. #487

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    Tulijad:
    1. veeretas
    2. Styven
    3. muruntau?
    4.The_meer

  8. #488

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    Tulijad:
    1. veeretas
    2. Styven
    3. muruntau?
    4.The_meer
    5. CTXrix

    Kuidas seal selle pesemisega oli muidu? On üldse võimalus selleks olemas?

  9. #489
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    On olemas pesemisvõimalus.

  10. #490

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** viimane trenn teisipäeval 20.45

    Tulijad:
    1. veeretas
    2. Styven
    3. muruntau?
    4.The_meer
    5. CTXrix
    6. raul

  11. #491

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Saigi positiivse noodiga ikkagi aasta lõpetatud. Kuuekesi olime ja sai mängida küll. Ise suutsin ka vigasena nii kümmekond väravat ära kobistada, kuigi rabeleda ei jõudnud/riskinud eriti. 3-3 tuleb neid obv palju kah.

    Kellel võlgnevusi on, plekkige ära. Ma ei taha tigranot tüüdata arve vaatamisega eriti ja seetõttu isiklikke meenutusi tegema ei hakka, jälgige ise.

    Meie trenni Facebooki lehel on juba 14 liiget, kellest pooled küll on Aasiast. Oleks äge, kui eestlaste arv ja osakaal seal tõuseks. Otsige FC Pokkeriprod.

    Sponsorluse avalduse asi pole eriti edasi liikunud, kuna Käsper ütles täna, et Starsi inimesed olid kusagil lumevangis olnud ja ta ei olnud saanud nendega rääkida. Loodetavasti saame varsti positiivse lahenduse.

    Järgmine trenn toimub teisipäeval 04.01.2011. kell 20.45., häid pühi ja ärge siis väga pikka tsüklisse sattuge!

    Edit: üks asi siiski ununes, korjasin Joelilt liitumistasu ja praeguse seisuga on minu käes on 550 EEK liitumistasusid ja 100 EEK 1x pilet CTXrixilt (mul ei olnud tagasi anda). CTXrix, maksa siis järgmine kord 70 EEK.

    Edit2: Joel, trenni arve leiad selle teema esimese posti keskelt, tumedas trükis.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 22.12.10 at 00:30

  12. #492
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Nii, viimane võlgnevus ka enne aasta lõppu peaks aetud olema - see mu kursavend, kes korra hispaanlasega käis. Kuna lähiajal temagakokku ei saa, andsin talle erandkorras MTÜ arve ja lubas sinna ära tasuda.

  13. #493

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Kena. Uurisin veidi jalkaliidu pabereid ja selgus, et nii Väikestel Karikavõstlustel (II ja madalamad liigad) kui ka Karikavõistlustel enam osavõtumaksu ei ole, piisab sellest, kui osa võtta meistrivõistlustest. Nii aastat 5-6 tagasi oli neil ka 1-2 min palka osavõtumaks. Seega võiks minu poolest neil ka osaleda. Tõenäoliselt me küll kaugele ei jõua, küll aga võib mõne huvitava tugevama satsiga kokku saada, varem on nii V-IV liiga klubid meistriliiga tippudegagi mänginud. Oleks päris fun kui nii joppaks ja saaks 1-2 korralikku mängu.

  14. #494

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Panin ka Soccerneti foorumisse kuulutuse, et otsime väravavahti. Esialgu üritame teistele postitsioonidele täiendust leida foorumisiseselt ja enda sõprade seast, aga võimalik, et pärast otsib sealt mõnda mängijat ka teistele positsioonidele.

    Uuest aastast uued trennimaksed:
    Terve kuu: €25 (ehk 391,1 EEK) vs senine 400 EEK
    Pool kuud: €15 (ehk 234,7 EEK) vs 250 EEK
    1x pilet: €5 (ehk 78,2 EEK) vs 85 EEK


    Ümardasin allapoole, kuna obv nii saab ilusamad numbrid ja kuna mõned mängijad on lubanud veel liituda. Uuest aastast ei taha enam EEK'e vastu võtta trennis. Kel see kuu veel maksmata, siis makske ära, nõme on järgmisesse aastasse võlgnevusi kaasa võtta!

    Head lõppu!

  15. #495

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Meie feissbooki lehe kaudu tunti juba huvi trenniga liitumise võimaluse suhtes (arvatavasti soccernet.ee foorumi kaudu), panen enda vastuse ka siia.

    "Soccerneti foorumi kaudu saavad kolm esimest soovijat trenniga liituda (seda siis lisaks väravavahile/tidele). Siiski on meil miinimumnõudmised mängija oskuste osas: peaks oskama vähemalt IV liiga keskmisel tasemel mängida, meil algajaid juurde vaja ei ole. Potentsiaalsed soovijad peaksid kirjutama kas siia või pokkeriprod foorumisse enda varasemad võistkonnadi ja positsiooni, siis otsustame, kas meil on seda konkreetset mängijat vaja.

    Me oleme uute mängijate suhtes mõneti valiv seetõttu, et me oleme eelkõige pokkerikommuuni võistkond. Seega peaks meie mängijatest olema võimalikult paljud pokkeriga (eriti elukutselisel tasemel pokkeriga) seotud. Minu visioon ja plaan on teha sellest võistkonnast pokkeriringkondi ühendav sotsiaalne sündmus, midagi IV liiga Nõmme Kalju taolist, kui soovite. Teha ühisüritusi koos kogu foorumiga, tuua pokkerimängiajaid staadionile (eesmärk on hooaja keskmiseks saada üle 50 pealtvaataja), ühised väljaskäigud kord kuus, tuntud pokkerimängijaid kutsuda mängudele, erinevaid mänge ja värke, reportaažid ja uudised igast mängust ja veel muudki. Niisiis on meil liiga jaoks meeskonna komplekteerimisel neli küllaltki võrdset argumenti:

    1) mänguoskus,
    2) seos pokkeriga - kõvad mängijad või muidu tuntud inimesed pokkeriringkondades on eelistatud
    3) trennis osalemine, et teaks teisi mängijaid ja oleks meeskonnamängija, oleks vormis
    4) võimalus suvel liigamängudes osaleda, et garanteerida mängijate olemasolu ka suvel

    Seega vabandan ette ära, aga igat soovijat enam trenni võtta ei saa."

    Edit: Pidasin silmas seda, et mitte-pokkerimängijatest algajaid meil vaja ei ole. Kõik foorumi ja pokkeriga seotud inimesed on ikka oodatud!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 29.12.10 at 17:04

  16. #496
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    jaanuari alguses tulen trenni ja maksan kuumaksu ära, kui jõuan homme koju. näeme neljandal

  17. #497
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Oleks ka käsi mängima kui veel vajadust on.

  18. #498
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Tsitaat Algselt postitas ErikT Vaata postitust
    Oleks ka käsi mängima kui veel vajadust on.
    muidugi on, aga ennast aga kohale .

  19. #499

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    $$$ räägib õigust, ootame ikka uusi. Eriti hea, kui tuleks regulaarseid käijaid

  20. #500
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    No ma soovikski regulaarselt käima hakata, kuna praegu kord nädalas saalijalkat on siiski minujaoks vähe ja sooviks nädalas natuke rohkem jalkat mängida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES