Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1624252627283676126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 5003
  1. #501

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Õige suhtumine! Tule aga!

    Edit: Jah, trenn toimub Wismari sisehallis. Esimeses postis kogu inff. sry, et eelmises postis vastan, aga mulle hakkab kuidagi vastu paari-kolme sõnalisi vastuseid kirjutada. Tundub raiskamisena.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 30.12.10 at 01:51

  2. #502
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    4 jaanuaril siis olen kohal.
    Trenn toimub ikka wismaris jah?

  3. #503

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Soccerneti foorumis tõstatati üles küsimus meie võimaluste kohta saada kohta IV liiga põhja tsoonis. Seal öeldi, et eelnevatel aastatel on ka uued tiimid suunatud ida või lääne tsooni, sest populaarsem põhja tsoon on lihtsalt täis. Põhimõtteliselt on nüüd vägagi reaalne variant, et me põhjas ikkagi mängida ei saa. Helistasin just jalkaliitu, aga neil ei olnud võistluste osakonna esindajaid ega kedagi muud asjalikumat enam kohapeal, ei saanud sealtki selgust. Esmaspäeval helistan uuesti.

    Minu seisukoht on, et üritan ikka kõigest jõust meid punnida põhjatsooni, aga kui ei õnnestu, olen täiesti nõus ka mängima ida või läänt. See läheks küll mõneti kulukamaks ja orienteeruvalt kolmandikul nädalavahetustel ka aeganõudvamaks, aga me tuleme sellega toime! Annab küll mitu nädalat ette ära planeerida, kes-millal ei saa tulla ja siis spetsiaalselt teistele rõhutada, et nad see kindel mäng ikka tuleks. Kui vaja, enne hooaja algust paar mängijat juurde. Puhtalt kättevõtmise küsimus. Mis te ütlete? Teeme ära? Samas, loodan kuidagi ikka põhja saada.

    Soccerneti foorumi arutlus: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=586&page=29

    ErikT, Wismari sisehallis jah.

    Edit: samas usun, et sponsorilt/telt saaks hooaja jooksul lisa ja seega väljaminekud meil ei kasva oluliselt
    Viimati muudetud muruntau poolt : 30.12.10 at 14:21

  4. #504
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    tahaks veel üle küsida muru, et palju läheks see liiga mängijale maksame? ja palju erinevad liigad? kui sul on ligikaudu numbrid olemas, siis oleks hää.

  5. #505

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Plaani järgi põhja piirkond kulusid ei muudaks, kui sponsorilt kogu summa saame, kulud jäävad nagu esimeses postis eile paranduse sisse viisin.

    Lääne piirkond oleks kõige kulukam, sest seal oleks peale meie praeguse seisuga Tallinna võistkondi veel ehk 1-2, kaugemad võistkonnad: 1 hiiumaalt ja 2 saaremaalt, ülejäänud jäävad Tallinnast 0,5-1h autosõidu kaugusele. Normaalselt tehes saaks keskmiselt kuus €10-15 praegusest rohkem makstes hakkama, kui inimesed saab oma (st võistkonnaliikmete) autode peale mahutada.

    Idas oleks praeguse seisuga Tallinnast eemale ~1h ja rohkem sõite kaks: Ambla (Järvamaa põhjaosas) ja Tapa, ülejäänud jääks max 0,5h autosõit Tallinnast või isegi Tallinnasse. Siin saaks keskmiselt €5 kanti jääva lisakuluga hakkama. Miinus ida piirkonna puhul on see, et siia on pääs samuti raskendatud, kuna siin oli samuti 12 võistkonda.

    Seega kahjuks on lääne piirkond kõige reaalsem koos ohtrate väljasõitudega, aga ma tegutsen selle nimel, et saaks eelkõige Põhja või Itta. Samuti, kui peaksime Läände sattuma, siis selle nimel, et sponsoritelt sõidukulude toetust saada, et meie kulud ei muutuks.

    Edit: ma ei arvestanud nendes arvutustes tõusva mängijate arvuga. Järgmine aasta mängijate arv kasvab, mis viib hinna inimese kohta alla. Seega võib arvestada €5 madalamate hindadega, kui siinsamas postis kirjas. Seda siis alates veebruarist või märtsist.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 30.12.10 at 15:52

  6. #506

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    järgmisest aastast hakkan ka käima kuigi arvatavasti olen vääääga roostes ja koba

  7. #507

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Pole hullu midagi, trennis saabki roostest lahti! Kui ise tulin oli peale igat liigutust kops koos ja iga puutega lendas pall orbiidile, nüüd kappan nagu noor hirv (kui poleks vigastatud) ja söödudki tulevad (mingil määral) välja!

    Mõtlesin just välja, kuidas lääne piirkonda sattumise kaotus võiduks pöörata. Küsib sponsorilt plekki Saare- ja Hiiumaa reiside jaoks, mille eest rendib suure bussi ja tasub mängijate ja bussi praamipiletid. Ja, kõik soovijad on kutsutud kaasa tulema meiega mängule. Saab bussis veidi õlle võtta (pealtvaatajad muidugi! ;D), nalja teha ja üldse foorumikaaslastega kokku. Iga tripp oleks nagu väikesed pokkeriprode suvepäevad. Neid trippe tuleb hooaja peale kokku tõenäoliselt kolm, nii et liiga tihedaks see kindlasti ei muutu ja väga koormav ka ei oleks sponsorile.

    Head lõppu!

  8. #508
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Hi,
    Oleksin ka huvitatud mängimisest ja kui keelatud pole, siis tuleksin uuel aastal ja prooviks ära mis tasemel mängitakse. Jalgpalliga olen tegelenud ja viimased aastat hobikorras. Pokkeriga ka seotud, hobiks ikka saab mängitud vahel rohkem vahel vähem.

  9. #509
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Muruntau, respekt et vaeva näed! :P

    Põhja suht raske saada, aga oleks hea. :P Vaja oleks ikkagi 15+ regulari, et meeskond kokku ajada.

  10. #510

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Siuke isu on juba jalkat taguda, aga võib juhtuda, et 4.01 ei jõua trenni, siis trios EMV satikas. Aga meeskonna poole pealt tundub kõik suht positiivne. Siia on vist postitanud juba 3 uut potensiaalset regulari ja meeskonna liiget. Pluss mul üks sõber, suht pikalt Tartu Tammeka trennis käinud, lubas ka mõelda, et äkki ühineb ning ta teaks ka erinevaid harjutusi jne. Kui juba liigat taguda siis võiks trenn veits organiseeritum olla (nt. 1/3-1/2 ajast erinevad harjutused vms).

    Aga eks trennis näeb ja head vana aasta lõppu!

  11. #511

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Tere muru!

    Oleks sulle trenni pakkuda üks rootsi poiss, kes elab ja töötab tallinnas. Lisaks jalgpallile on ta varem harrastanud ka jäähokit(noshit, sherlock) ning ka aktiivselt jõusaalis käinud. Vormis poiss, 24-aastane, enda sõnul ideaalne kaitsev poolik:D Rääkisin temaga ning ta mainis, et sooviks jalgpalli tihedamini mängida. Niisiis ma mõtlesingi, et äkki sobiks ta teile? Äkki viskaksid pmi vms mulle oma numbri või emaili, edastaks need talle ning edasi saaksite juba ise rääkida.

    Tänud!

  12. #512
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Olen kasutajaga veeretas ühte meelt,et me võiks osa trenniajast harjutusi ka teha jne.
    Et päris nii ei ole et saame kokku,kaks meeskonda teeme ja teeme mängu ainult terve see aeg.
    Ja muru, üks kellega kes ka meiega esmaspäeviti mängib jalkat,töötab nike esindus poes ja sealt saaks vast odavalt jalgpalle,veste(kui on) , vv kindad jms. mida vaja oleks. Nii et kui soovi on siis võin asja uurida,peaks päris hea soodustuse saama.
    Tema kaudu ostsime meie esmaspäevasteks kohtumisteks ka 2 palli ja läks vist midagi 300 kokku maksma ausaltöeldes ei mäleta ka täpselt.
    Edit: A no eks neid asju saab muidugi trennis ka arutada,elav arutelu on parem ka vähe.

  13. #513
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Minu arust täiesti piisab tavalistest soojendusharjutustest (pealelöögid, palli hoidmine).

  14. #514

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Rääkisin just Jalkaliidu esindajaga. Sealt öeldi, et mis piirkonda satume selgub alles siis kui registreerimine läbi ja kõik võistkonnad selged. Seega millalgi veebruaris. Küll aga avaldati lootust, et põhja/idasse saamine ikkagi on võimalik. Eks näis.

    Harjutuste teemal, nõustun, et liiga lähenedes võiks veidi rohkem harjutusi teha. Samas ma ise oleksin nende läbiviija-ettenäitajana küllaltki kehv variant, oleks tore, kui keegi võtaks selle rolli endale. Keegi kes rohkem kohal käib, nt veeretas, äkki võtaksid endale selle rolli? Keegi teine võiks ka end välja pakkuda, varutreeneriks vms või muidu põhitreeneriks, kui veeretas ei peaks tahtma. Nagu varem sai välja käidud, alustaks ühise soojenduse-venitusega, mille jooksul saab kõik uudised ära rääkida, teeks paarkümmend minutit harjutusi ja siis mängu. Liiga lähenedes tõuseks harjutuste osa kusagile 1/3-1/2 lähedale. Tean, et paljudele vähem käijatele see niiväga peale ei lähe, aga liiga tulemuse peale mõeldes peame me ikka harjutusi tegema.

    ErikT, meil on küll enamus varustusest juba ostetud (kolm palli, 2 paari kindaid, 7 vesti, pallipump), aga liiga lähenedes on meil paar asja veel vaja tõepoolest. Kui sul hind õigesti meeles on, on tegu väga hea pakkumisega! 2 nike palli kokku 300 eegu eest tundub isegi ulmeliselt vähe.

    Vastasin PM'idele, huvilisi on viimastel päevadel olnud kusagile viie kanti. Kõik on ka trenni kutsutud.

    Homme näeb!

  15. #515
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Ma uurin täna üle palju pallid maksid.Igastahes väga super soodustuse sai.
    Minul on lootus et itta me ei saa,ükskõik kuhu aga mitte itta :)
    Homme platsil näeme.

  16. #516

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Ma näeks harjutusi ette näitamas rohkem ikka neid kellele on neid jalka trennis õpetatud ja oskavad neid nii teha kui ka ette näidata(nt. pastilaa, raunz, fyte) Aga kui kindlad harjutused on välja kujunenud siis neid käima lükata vms ikka võin. Kõigepealt aga võiks iga trenn stabiilselt 10+ inimest kohal olla, mis iseenesest ei tohiks lisandunud uute mängijatega probleem olla.

  17. #517
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    kes homme tulevad üldse?

    1.nikitheone

  18. #518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1.nikitheone
    2. muruntau

    Edit: õige point veeretas. Äkki raunsz või pastilaa, viitsite ise selle ülesande enale võtta?

  19. #519
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    1.nikitheone
    2. muruntau

    Edit: õige point veeretas. Äkki raunsz või pastilaa, viitsite ise selle ülesande enale võtta?
    Hei mehed. Neljapäeval olen spordiarsti juures vastuvõtul achilleuse jamaga. Siis eselgub edasine, aga karta on, et vähemalt kuu aega ma kindlasti mängida ei saa. Esialgse järgi pakuti kuni 3 kuud lausa :(. Eks annan täpsemalt teada, kui selgub. Hetkel võib mind jaanuari listist maha tõmmata igatahes.

  20. #520
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1.nikitheone
    2. muruntau
    3.ErikT

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES