Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1725262728293777127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 5003
  1. #521

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    kuna homsele trio põhi satikale ei flippanud, siis homme kohal. Pastilaa võiks ka oma sõbrad üle helistada, et nad homme kindlalt kohal oleks.
    1.nikitheone
    2. muruntau
    3.ErikT
    4. veeretas

  2. #522
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1. nikitheone
    2. muruntau
    3. ErikT
    4. veeretas
    5. fyte

  3. #523

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1. nikitheone
    2. muruntau
    3. ErikT
    4. veeretas
    5. fyte
    6. kardpleier

  4. #524

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1. nikitheone
    2. muruntau
    3. ErikT
    4. veeretas
    5. fyte
    6. kardpleier
    7. vsiu100

  5. #525

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1. nikitheone
    2. muruntau
    3. ErikT
    4. veeretas
    5. fyte
    6. kardpleier
    7. vsiu100
    8. CTXrix

  6. #526

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Hei mehed. Neljapäeval olen spordiarsti juures vastuvõtul achilleuse jamaga. Siis eselgub edasine, aga karta on, et vähemalt kuu aega ma kindlasti mängida ei saa. Esialgse järgi pakuti kuni 3 kuud lausa :(. Eks annan täpsemalt teada, kui selgub. Hetkel võib mind jaanuari listist maha tõmmata igatahes.
    Pastilaa, me kõik loodame parimat!

    Soeses sellega tuli mul meelde, et pallid on veel sinu käes. Kas tuleks mingisugune selline variant kõne alla, et saaks orienteeruvalt 19.30. lennujaama või Ülemiste keskuse kandis kokku, sa annaks mulle pallid-kindad üle? Ma ise olen jalamees, ja seega kaugemale ei tea kas jõuan. Ma ei tea bussegi, mis sinna läheks, tramme tean, aga need kaugele ei lähe. Kui saaksid mingil määral vastu sõita oleks äge! Ma ei tea, kas satun vahepeal internetti. Kui sul on võimalik kokku saada, siis helista mulle 58 172 118.

    Head paranemist!

  7. #527
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Satun ise Ülemiste kanti miski aja jooksul, kui tahate ja teile sobib, siis Pastilaa võib minuga ühendust võtta ja võin kokku saada. Õhtul võib sel juhul Kardpleier asjad ise kaasa võtta.

  8. #528
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    1. nikitheone
    2. muruntau
    3. ErikT
    4. veeretas
    5. fyte
    6. kardpleier
    7. vsiu100
    8. CTXrix
    9. Max
    10. Taavi (andis facebookis endast märku)

  9. #529
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Uuel aastal uue hooga, järgmine trenn 04.01.11 @ 20.45

    Rasked päevad ja homme hommikul eksam ja reedel ka eksam. Olen kindlasti pühapäeval platsis. :P

    Mõningaid venitusi jutte võin seletada ette näidata küll. Palliga harjutusi väga ei tea.

  10. #530

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Täiesti hull. Jõudsin ~5 min enne algust riietusruumi, kõik võõraid nägusid täis. Esimese üllatuse peale ei osanud midagi kosta, ütlesin tere vastu ja läksin välja. Väljas tuli alles meelde, et pidi uusi nägusid omajagu olema. Läksin sisse, küsisin, mis päev on, kaua nende trenn teisipäeviti toimunud on. Kuuldes, et neil trenn esimest korda, jagasin enda muret, et orgunnisin ise varem trenni teisipäeviti samal ajal, et nagu mis värk? Siis alles teiste vihje peale hakkasin aru saama, et olen õiges kohas. :P Saab veel pikemaid juhtmeid olla? :D

    Igatahes, uus rekord, 15 mängijat. Mäng palju kiirem ja veidi tehnilisem kui varem. Kops jooksis ikka päris mitu korda kinni. Ütleme nii, et hakkab looma. Jääge käima kutid, ja me lähme liigasse edasipääsu järgi!

    Rahadest. Täna korjasin trennis kokku €70, millest
    Kaspar a.k.a Kardpleierilt €25+10 (liitumistasu), (€5 veel sees eelmise kuu 1 korra eest),
    CTXrix'ilt €5
    Gerdilt €15
    Tarmolt €15

    Kes veel plekkinud ei ole, võiksite seda teha. Hakkame/jätkame kuu esimesel poolel maksmist! Ise maksan ka selle nädala jooksul.
    Ülejäänud lubasid käima ja maksma hakata.

    Ja last but definetly not least, Veeretas, loodame, et hullu ei juhtunud. Saa terveks!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.01.11 at 22:47

  11. #531
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Liitumistasu toon sulas?
    Proovin lähipäevil raha ära kanda.
    Sai mõnusalt joostud.

  12. #532
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    oooo 15. Saaks kõik stabiilselt käima, oleks väga bueno. + paar mängijat ju veel sit oudis.

  13. #533

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    suht norm oli jah. Kolm võistkonda ja siis vahetusetega 14min mängu ja 7 min puhkust. Sai normaalselt joosta, aga jah lõpp läks veits viltu. Täna hommikul käisin ka traumapunktis. Õnneks luumurdu pole aga ca 4-5 nädalat pean tugevdustega sidet kandma ja samal ajal raskemat sporti teha ei tohi Seega vähemalt jaanuaris mind enam ei näe.

  14. #534

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Tegin ka endale kasutaja siia ära.
    Eile oli jah päris tore. Paar tähelepanekut muidu.
    Mängiti nii et äärtes pall välja ei lähe. Saalis on see enamvähem ok, hoiab tempo üleval. Aga miinusteks on see, et seal pannakse palju keha ja vigastused on kerged tulema + päris väljakul seda seina luksust ei ole.
    Samuti on vahepeal sellised päris ohtlikud ja võituslikud olukorrad, mis minu arust trennis võiks olla veidi tagasihoidlikumad, liigamängus kindlasti, aga trennis vigastada saada on üsna nadi. Ise ma väga ei hakkanud kuhugi olukorda sisse jooksma, kui asi tundus 50:50 või kehvem olema.
    Natuke mõtlemisainet :)

  15. #535

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Jep, eelmisel aastal käijad, hakake ka end trenni vedama! Teised, kes lubasid uuest aastast käima hakata, ärge enda uusaasta lubadust jalka suhtes nii vara ka ära unustage!

    Ilves, nõustun, et trennis pole väga mõtet hullu panna. Ega ma ei oskagi soovitada, kuidas seda ära hoida, lihtsalt jah, igast võimatust kohast pole mõtet üritada palli ära tuua ja ega trennis mänguseis nii tähtis ka pole, võib mõned ohtlikud õhuvõitlused ära jätta tõepoolest.

    See point on ka mõistlik, et võiks mõnikord proovida ka küljeautidega mängida. Teeme nüüdsest niimoodi, et edaspidi on pühapäeviti küljeaudid ja teisipäeviti neid ei ole!

    ErikT, sul vist oli see sõber, kelle kaudu võis palle soodsamalt saada? Viitsid uuri tema käest pakkumist, võiks paar palli juures olla küll. Esimene trenn see aasta jätsin harjutused ära, kuna palle oli meeste kohta nats vähe, aga edaspidi tahaks teha küll harjutusi. 2 palli oleks eesmärk, kui saaks odavamalt kui €45 (sest täpselt nii palju meil praegu üleliigset liitumistasu minu käes on ja selle raha eest saaks kaupsist 2 päris head Puma palli) eest kaks Nike palli, oleks tehing ootamas!

    Saatsin ühtlasi meeldetuletuse + uut infi Käsperile sponsorluse asjus. Seadsin tähtajaks nädala, ehk 12. jaanuari, mil tahaks kindlat vastust, muidu pöördume mõne teise toa poole. Enam pole lõpmatuseni ka aega.

    Btw, kel Facebooki konto ja viitsib sellega jamada :D, siis meil on oma facebooki leht täiesti olemas: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod Hetkel seal like nimekirjas 35 inimest. Kui saame 50 inimest kokku, siis saame soccernet.ee foorumi madalamate liigade facebookiga klubide listi. Nii et kes viitsib, pange I like vms.

  16. #536

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Ei ole ära unustanud aga eile klappinud kuidagi unegraafikuga olin trenni ajaks mingi 19 tundi üleval olnud siis foldisin tuleku kuigi täiega tahtsin tulla

  17. #537

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Me nii ei tee:
    ( Click to show/hide )


    Me teeme ainult nii:
    ( Click to show/hide )


    Vahest lisandub ka:
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud muruntau poolt : 07.01.11 at 11:59

  18. #538
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Nii - spordiarstil käidud. Spets taastusharjutused + ravi. 3 nädala pärast kergelt jooksutrenni ja kui lubab, tulen proovin ilmselt esialgu valdavalt väravas olles u 4-5 nädala pärast. Kui ära ei ravi, pidi järgmine samm olema süstid ja sealt juba op.

    Gl ja hoidke tervist + tehke korralikult venitusi nii enne kui peale trenni :)!

  19. #539

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    Pastilaa, ära kindlasti kiirusta tagasitulekuga, pole mõtet. Jäta jooksutrenn pigem pikemaks kui lühemaks. Aga palle ja värke tahaks kuidagi su käest kätte saada. Kui kellelgi teisel pole võimalik vahepeal sinu poolt autoga läbi tulla, siis teeksin ise uue kastse pühapäeval enne trenni nii umbes kella kuue paiku. Tuleksin kuhugi Ülemiste keskuse kanti nt. Anna teada, kas sobib, PM.

    Teine point on see, et üritan ebaausate võtetega (loe: reklaamikampaaniaga) meie fb lehele tuntust saada. Kutid, võiksite arvamust avaldada, et kuidas see kõrvaltvaatajale tundub. Kasvõi ühe sõnaga (p.sk, si.t jms on ka oodatud :D)

    Edit: reklaami all mõeldud ikka siis seda posti: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post298686
    Viimati muudetud muruntau poolt : 07.01.11 at 12:40

  20. #540
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn pühapäeval @ 19.00

    see viimane oli lihtsalt rõve

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES