Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 251 EsimeneEsimene ... 1927282930313979129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 5003
  1. #561
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Hapu see seis ikka teil seal, mina ütlen hetkel nagu näha olnud ka pole trennis olnud kuna viibin Viljandis. Seda kuni jaanuari lõpuni. Ei käi mina trennis. Arvasin küll et saan kohe tagasi tallinna aga vot sain rohkem puhkust koolist. Aga toonust hoian ikka käin 5x nädalas jäähokit mängimas :) Nii, et peaks paremas vormis saabuma kui lahkusin.

    Ja liiga koha pealt ütlen ka, et ei osale sest ei taha tiimi alt vedada ala mingi pooltel kordadel. Ning mulle ei sobiks nii pikk eemal oleks kodust teatud põhjustel.

    Ja veel tänud muruntaule, et ikka orgunnid kõike ja viitsid möllata.

    Kuigi tekkis küsimus, et kas keegi peale muruntau oli huvitatud suure hurraaga üldse ka liigasse minekut.
    Mul jäi selline tunne et muruntau pakkus lihtsalt välja et lähme sinna ka et tahaks kellegiga mängida ja värki siis pooled ütlesid umbes poolkõvalt et noh võiks jah. Kui kellegi vastu mängida tahame siis ma arvan niisama sõpruskohtumisi tänu sinu aktiivsele osalemise soccerneti foorumis poleks probleemi. 1-2 trennimängu kellegi vastu a'la oleks küll palju aga liigas osalemine on juba päris suur vastustus. Kui on raske saada 7 meest trennigi rääkimata mängule kus tava meeste arv on 11 plus veel vahetused on seis ikka päris kusine. Kui seal ala mingi 7 vs 11 mäng toimub siis me oleme esimese poolajaga läbi nagu läti raha ning jne mis edasi. Vastastel veel 4 meest üle et eriti hästi kaitsta enda mängu või mehi peale võtta.

    Mina isiklikult võtan seda trenni kui ütleme nii pühapäeva trenni et liigutada ja vähekengi toonust hoida endas. Mitte et rühiks nüüd kuskil liigat.

    See lihtsalt minu arvamus.

    Ise annan teada et veebruarist osalen aktiivselt taas trennis kui mitte juba jaanuari viimasest nädalat. Senikaua olen aga tulihingeline hoki mängija.

    Hoidke kõva mehed ning käige trennis.

  2. #562

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Nii on jah jube jama kui üks trenn on 15 ja järgmine 5 inimest. Muruntau, millal see liigasse regamise tähtaeg oli? Ise oleks liigasse minekust kindlasti huvitatud, aga jah praegu paistab, et regulaarsete trennis käiate arv jääb väheseks. Kui ühe-kahe kuu pärast ka selline seis, siis võiks alternatiivina jah mõelda midagi sellist nagu soouni pakkus. Korraldada iga paari kuu tagant nt. 4 meeskonna turniir (koos vilemeeste jms)

  3. #563

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    eelmine teisipäev jäin haigeks peale trenni. kurk ikka veel valus, ilmselt ka homme pean vahele jätma.

  4. #564

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Olles ise liiga inimene, siis ütleme nii, et 28 regatud mängijaga (30st) oli ikka suvel mänge, kus kohal oli täpselt 11 inimest. Seega tahtmine peab kõva olema või tuleb arvestada, et mõni mäng on teil 8 vs 11.

  5. #565
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Teisipäev:
    1. muruntau
    2. raunsz
    3. ErikT

    NB! muruntau, ma saatsin sulle privaat sõnumi ka.

  6. #566
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Teisipäev:
    1. muruntau
    2. raunsz
    3. ErikT
    4. nikitheone

    lisaks soouni jutule +1. liigasse minek on tore mõte, aga vahel peab realist olema.
    nagu ma ennist olen ka öelnud, see oleks pull, aga ma saaks pooltelt mängudel osaleda. ning seda ainult juhul, kui ei tule mingeid täiendavaid suuri väljaminekuid.

    ja see trenn ongi pigem 2 korda nädalas liigutada saaks + toredad tutvused.

  7. #567

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Liigasse regamise tähtaeg on juba 1. veebruar või sellele eelnev tööpäev. Seega teeme see nädal kindlaks, kas meil on liigasse asja või ei ole!

    Liigaga liitumisel on meil 22 liigamängu +1-2 karikamängu, sõpruskohtumised, turniirid, igakuised ühised väljaskäigud, täiesti korralikud sportlikud eesmärgid ja korralik sporlik pinge nende täitmisel. Igasugused kevad ja suvepäevad, fun üritused nagu lumejalka, ühine pokkerimäng, ühisüritused foorumirahvaga. Lisaks on kõik see põhimõtteliselt 0 lisakuludega, liigaga seotud suurem osalejatearv viib meiie kulusid isegi alla pigem. Selle jaoks on vaja ainult veidi tahtejõudu, vastutustunnet võistkonna ees ja kohalkäimist. See ei ole palju nõuda või suur pingutus, et 1-2 korda nädalas ka tegelikult trenni jõuda!

    Kui otsutame, et me liigasse ei lähe, loobun mina selle võistkonna orgunnimisest. Sorri, ma raiskan enda aega ~10-15 h nädalas orgunni peale, käin poolvigasena trennis, et trennid üldse ära ei jääks, pingutan väga tõsiselt liigaga liitumise nimel. Ilma liiga eesmärgita oleks trenn ainult poolkõva pusimine. Ilma liigata ei taha kevadel-suvel ka keegi teha meiega sõprusmänge, sotsiaalsemad-funimad asjad jääksid ära ja siin teemas kirjutataks ainult nimekirju trennitulijatest. Siinkohal tervitan ka kõiki neid, kes on siin teemas või mujal andnud lubaduse trennis käima hakata ja pole seda sellele vaatamata teinud. Sellega te jätate ainult endale ja teistele mulje endast kui selgrootust, kes ei suuda niigi väikest pingutust teha. Ma ei tahaks karme sõnu kasutada aga nii asi põhimõtteliselt on. Mina sellist satsi juhtida ei viitsi, kus niimoodi näkku sülitatakse. Sellisel juhul otsin endale mõne liigas osaleva klubi, annan selle satsi juhtimise koos hallirendi lepinguga kellelegi üle ja käin edaspidi samuti 2-3x kuus siin trennis. Vaadates paljude ülipohhuiistlikku suhtumist endasse, enda lubadustesse, sporti ja trenniskäimisesse on vägagi tõenäoline, et eesmärkide puudumisel enamus uued näod lahkuvad ja see trenn peale paari kuud virelemist lõpetab üldse ära.

    Millist te tahate? Mina tahan, et me tõestame, et pokkerimängijad suudavad ennast natukenegi organiseerida ja teha koos liigaeesmärk teoks! Siin ei ole midagi keerulist, kui teil on võimalik ~pooltel mängudel käia, siis see on juba suur asi. Tulge lihtsalt kohale! Pessimistliku suhtumisega, et ah, meil läheb niikuinii perse, ma parem ei pingutagi selle nimel ei saavuta elus mitte midagi. Selline suhtumine ongi ennast täitev ennustus. Öelge samuti endale, et me suudame seda, me teeme selle ära ja see on imelihtne. Sellise suhtumisega me teemegi selle väga lihtsalt ära! Ma ütlen, et teeme ära!

    Aga me peame juba käesoleva nädala jooksul asja ära otsustama. Seekord ma eeldan vastuseid KÕIKIDELT sellele küsimusele mida ma juba varem korra küsisin: Hooajal on 22 mängu ~aprilli algusest oktoobri lõpuni, millest suvel toimub ~8-9, sest juuni lõpp-juuli esimene pool on 4 nädalat suvepuhkust liigas, mitmel mängul kavatsed Sina osaleda? Arvestage sellega, palju seni olete pühapäeviti osalenud, enda NV joomisharjumustega, enda võimalike suveplaanidega (kui paljudel NV'del kainelt saaksid Tallinnas pühapäeva vutti mängida), enda vastuvõtlikkust vigastustele jnejne. Ärge liiga suurt numbrit pakkuge, sellega te veaksite tiimi alt, kui käite vähem kui prognoositud. Ma ei taha sattuda olukorda, kus üks mäng on meid kohal 6 matsi, mäng jääb ära ja peame trahvi plekkima (mis on ka 2 min palka). Üldiselt ei ole mõtet liiga peale mõeldagi, kui ei ole keskmiselt 13-15 inimest mängule oodata, suvel on niikuinii inimesi vähem ja 10-12 inimesega ei ole mõtet mängule minna. Vahetusi saab teha 5 tükki, seega ei ole probleem selles, et mängu ei saa.!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 10.01.11 at 12:10

  8. #568
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    olen ikka veel nõus osalema. nagu varem mainitud 10-15 mängu.

    ma saan sust hästi aru muru, aga palun ürita aru saada ka, et inimestel juhtub asju ja alati ei saa kohal käia.

  9. #569

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Kui nüüd jalg ära paraneb ja pikas perspektiivis muret valmistama ei hakka siis arvan, et olen kohal 18+ liigamängu.

  10. #570
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Minu arvamus on see et muruntau natuke kõrgele esimese aasta kohta oma soovid seadnud et jõuda liigasse. Käime aasta trennis ära ajame pundi kokku teeme natuke statistikat palju üldse kohal käijad on orgunnime sõpruskohtumisi ja värki ning siis vaatame edasi ehk kas ikka tasub liigasse minna sest praeguste kohal käijate arv on ikka väga väike osalemaks liigas, kus meil vähe mehigi trennis et normaalset trenni tehtud saakski.

    Minu mõte arvamus on, et ehitame vundamenti endale selle aastaga treenime arendame ning luua distsipliini endas korraliku kohal käimisega ning siis vaadata mõelda juba edasi. Ühe aastaga kohe liigasse tahta on vähe palju palutud.

    Nagu mainisid ka, et käid sina vigastusega trennis ning teisedki mehed vigastusega kõrval hetkel? Mis siis saab kui mängudel käime mõni mees saab vigastada jälle mees puudu. Et liigas korralikult osavõtta arvan et min 20 korraliku aktiivsest kohalkäijat oleks vaja. Et oleks alati võtta meest. Sest enamus meist on kas kooli või tööga seotud paljudel on pere kõik see võtab oma aja ja siis oma pühapäevad vutile loovutada veelgi et paar korda nädalas trenni teevad usun et palju pole nõus seda ohverdama.

    Mulle meeldib su positiivsus ja olen ka selle poolt aga tõesti tuleks mõelda natuke realistlikumalt siitkohalt. See on lihtsalt mingi ala armastajate foorum ja siit nõuda või loota et tuleb meeskond kokku on minu jaoks vähe ulmeline. Minu mõttes siinsed tegijad ikka lihtsalt tahavad teisi näha ja väheke liigutada ennast normaalse seltskonnaga mitte kuskile rühkida liiga võitjaks või mis iganes.

    Vastan ka, et kuna läänepiirkonda meid pandaks siis minul pole puht füüsiliselt võimalik osaleda liigas teatud põhjustel( siin ei maini miks).


    Ma ei tee maha su mõtet liigasse minna muruntau aga lihtsalt hetkel tundub mulle see ebatõenaoline. Kuigi tõesti oleks vinge kui oleks suur sats meil ja me osaleksime seega ma pooldan et kõik trenni ja töötame selle nimel.

  11. #571

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    See point, et asju juhtub on küllaltki suures osas bullshit. Kuidas minul või veeretasel või Pastilaal seni kuni nad terved olid asju ei juhtunud? Trennidest puudumine oli peaaegu null. See on tegelikult väga lihtne. Peab trennis käimise endale harjumuseks tegema, umbes nagu hingamine, hammaste pesemine või hommikusöök. Sellisel juhul on trenn sama endastõistetav ja püha, et ei tuleks pähegi endalt küsida, kas täna ikka trenni minna. Hommikusööki või hammaste pesemist nii lihtsalt keegi vahele ei jäta. Enda tervise füüsilise poole eest hoolitsemise harjumuseks muutmine on ka ainult mõistlik. Pole mingisugune ulmenõudmine, mille täitmine paljudele kättesaamatuks peaks jääma. Kelleltki ei oodata 100% trennis käimist, aga pingutust selle nimel võiks proovida teha.

    Trenniskäimise paranemiseks ei ole vaja aastat, see kas juhtub lühikese ajaga või ei juhtugi. Harjumuse muutmine on nagu kosmosereis: Süstiku reisil kulub suur enamus energiat stardil ja sellele järgneva minuti jooksul, et inertsist lahti saada ja asi liikuma panna. Edasine teekond võtab väga vähe energiat ja kulgeb peaaegu iseenesest. Harjumusega samuti on just harjumuse muutmise omaksvõtt kõige raskem, kui see on tehtud, ei ole enam midagi rasket. Ja enda füüsise eest hoolt kandmine teeb pikas perspektiivis ka enda kõikide teiste ülesannete täitmise palju lihtsamaks.

    Otsus trennis korralikult käia on kasulik teile endile, see pole mingisugune minu nõudmistele vastutulek. Ma lihtsalt üritan seda võimalikult ägedaks, funiks ja väljakutseterohkeks teha.

    P.S. meil on praeguseks trennist käinud läbi 25-30 inimest. Kui võtta need, kes käinud 1-2 korda ja need, kes on hiljuti lubanud tulla, on see arv 35-40. Kui nüüd neist inimestest kaks kolmandikku pingutaksid natukenegi selle nimel, et veidi rohkem trenni ja mängudele jõuda, oleks liiga täiesti tehtav! Juurde saab inimesi registreerida oli vist poole suveni või isegi suve lõpuni. Seega ei ole probleem uute nägude kirja panek.

  12. #572

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ma arvan ka et liiga vara on liigasse minna, kuna pole meeskonda välja kujunenud minu arust. Pigem võiks mängida esime hooaeg rahvaliigas, mis on ilma igasugu trahvideta.
    Kui liigasse minek, siis mina aitaks nii palju kui saaks, aga ei julge midagi pakkuda, kuna ise elan tegelt saaremaal ja vb suvel üldse seal.

    Aga mõtle rahvaliiga peale.

  13. #573
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Nõustun Soouniga. Ennast paraku see liiga värk ei eruta ka kuigi palju, sest olen varemgi vutiga veits tõsisemalt tegelenud, aga ma eelistan lihtsalt kord-paar nädalas palli käia taga ajamas, et end vormis hoida jne. Kahtlemata peab ka Ilvese jutt paika selles osas, et esmalt oleks vaja, et tiim välja kujuneks, mitte nii et kõigest kolmandik trennisolijatest on regularid.
    Ise arvan seda, et selleks et liigas midagi ära teha, oleks ka rohkem trenne vaja nädalas teha, aga ise näiteks ei viitsiks päris 4x nädalas jalkaga tegeleda.. nagu mainisin, siis olen pigem pühapäevaharrastaja (nagu nii mõnedki teised trennisolijad, ma arvan).
    Viimati muudetud fyte poolt : 10.01.11 at 16:42

  14. #574
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Aga saa aru kõik pole nii fanatid, et hakkaksid nüüd liigas käima. Nägu näha ühetrenni olijad on palju aga palju tõelisi regulare on? vb max 10 kümme. Nendest korra ilmujatest pole miskit kasu ja ka nendest kes paar kolm korda käinud. Kui nad ei kavatse siis sama hästi pole ka neid. Ja kõigil ei pruugigi nüüd plaanis olla, et teeme nüüd selle muutuse või kui teevadki siis vajavad seda sisse seedimist. Näevad niigi, et inimesed ei käi trennis ja sellega ei ole usku kah et miskit toimub. Lihtsalt minu arvamus et inimestel raske see muutus teha. Sina oled selle teinud ja sul toimib ja meeldib nüüd tuleks aga järjest inimesi juurde meelitada. Asi on ju põhimõtteliselt meeldimises. Kas meeldib jalka kas meeldib liigutada ning kas see punt üldse meeldib kes seal jalkat mängib.

    Ning vigastustest kohalkäimisest. Sa ütlesid kuni terved olite aga praegu olete mõlemad vigastatud, mõlemad trennis vigastada saanud. Pastilaa ilusti eemal ravib. Sina aga käid nagu raudmees trennis respekt selle eest aga tegelikkus peaksidki sina eemal olema ja korrarikult ravima ennast. Seega teada tuntud jalgpall on üks ohtlikemaid spordialasi ning vigastused kerged tulemad ning mõned neist nagu sinul ja pastilaal väga pika raviga, et saaks ttagasi korralikult spordi juurde naasta. Seega miski pole välistatud et veel rohkem inimesi võib vigastatud saada ja jälle kuskilt lekib mehi.

    Kuidas see bullshit saab olla kui teil juhtuski? Miski pole kindel siin elus ainult kaks kindlat asja mis on ka maksud ja surm.

    Võib tõesti õnneks minna ja midagi juhtu mis oleks super variant.

    Nii, et jah peame üritama saama tõesti funiks ja ägedaks saama selle muuta.

  15. #575

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ma lihtsalt mainin, et rahvaliiga on väga äge idee ja seda võiks isegi Tartus mõelda.

  16. #576

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ma jällegi usun, et liiga on täiesti tehtav: veidi motiveerimist, paar inimest juurde ja oleme vägagi konkurentsivõimalien sats! Me oleme tegutsenud alla kolme kuu ja oleme juba päris kaugele jõudnud. Liigani on veel kolm kuud, selle ajaga saame satsi meeskonnana toimima küll. Ega mingit super meeskonnavaimu ei peagi ega saagi alustades olla, aga kusagilt tuleb alustada! Kõige kriitilisem aeg on suvi, aga sellenigi on palju aega ja me saame sellest probleemis ajaga üle küll, kui veidikenegi pingutada (+ paar inimest juurde kui vaja).

    Muide, meie esimene turniir ja esimene proovikivi liigassemineku teel toimub juba sel pühapäeval, 16.01.11. Rocca al mare kooli võimlas. Kestus on 10.00. kuni 17.00. Osalejavõistkondi on tõenäoliselt kokku 6, kõik kohad mängitakse välja.
    Üritan trenni ära jätta pühapäeval. See miniturniir näitab ära, kas meis on seda, mida vaja liigasse minekuks. Seega, kel võimalik, palun kohale tulla ja andke enne teada enda tulekust. Obv võtta alkoga rahulikumalt nv'l

  17. #577
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Kes seda miniturniiri korraldab?
    Ja on mõned meeskonnad teada ka kes osa võtavad?
    Nii huvipärast küsin.

  18. #578

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    JK Suema/Cargobus väga suure tõenäosusega. Üks noortest kuttidest koostatud võistkond, eelmine aasta jäid IV liigas ida piirkonnas kümnendaks. Uudis nende eelmisel kuul korraldatud sarnasest turniirist siin: http://jksuema.net/?lmenu=1&id=83
    Nende 1. ja 2. koosseis võtavad arvatavasti taaskord osa, teiste kohta ei tea

  19. #579
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Mitmed koolivennad on seal tiimis. Aga jah, ise ei tea veel, kas saan pühapäeval osaleda.

  20. #580

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    yo muru saan aru su ägestumisest endal oli mõjuv põhjus puudumiseks muidu suutsin reedel pöidlaluu ära murda jõle sitt siin niimodi vabandada aga mis arvad on mõtet kipsiga kohale tulla ja vaikselt jooksu trenni ja lööke teha ja üldiselt tiimi vaimu sisse sulada? or pole mõtet riskida ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES