Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 251 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 5003
  1. #21

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tegin arvestuse, et kui saaks 20 huvilist kokku, ja trenne oleks 3x nädalas, 13x kuus, neist 4 päevase hinnakirjaga, poolel väljakul, siis oleks klubi eelarve kuus 4,5k eek ja kuumaks näkku 225. See ei tohiks olla probleem ka ainult korra nädalas käijale. Kui huvilisi oleks 15, oleks kuumaks 300. Mingi tõenäosus on ka muidugi olemas, et tuleb rohkem huvilisi, aga siis vbla peab midagi suuremat vaatama.

  2. #22

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    oleks käpp

  3. #23
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    võiks ikka õues mängida, värkse õhk ja puha, tahaks ikka toast välja saada vahelduseks. mitte kuhugi sisse mängima. kui platsil külm hakkab järelikult sa ei liigu piisavalt palju, ja pole sitta ilma õues mängimiseks vaid sitt riietus.

    olen õue ka käpp!

  4. #24

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    mulle meeldiks ka õues lasta, aga kui enamus tahavad sees, siis pigem jääb sees. Midagi võib väljas lisaks orgunnida funni mõttes.

    Mäletan ühte korda, kui väljas oli -13 ja ma olin pusa maha unustanud, mängisin ainult pikkade käistega tavalise jalkasärgiga, brrr. Tegelikult eriti külm ei tundunudki, aga trenni lõpuks oli ihutemperatuur kasagil + 5 kandis :D. Ei jäänud haigeks ega midagi, väga hea karastus oli. Tol ajal käisin ka kolm korda nädalas talvel väljas trennis + korra nädalas väljas jooksmas.

  5. #25
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ma olen äärepoolik/-ründaja koguaeg olnud.
    I m just sayin.

  6. #26
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Saaliaegadesse mis puutub, siis ise eelistaks nädala sees hilja õhtul aegu. Aga nende aegadega mäletan, oli suur jamamine seal pidevalt - kardan, et normaalseid aegu ei pruugi ollagi.

    Edit: helistasin ja pmslt oligi nii. Enamasti kõik ajad kinni va 1500-1730 mõnedel päevadel. Täpsemat inffi pidi maili teel saama.
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 14.10.10 at 15:38

  7. #27
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    imo läheb meil ka raskeks aegadega. ma ise ilmselt jõuaks olenevalt nädalas 1-3 korda.

  8. #28
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    väljas on see teema, et pole just palju väljakuid, mida talvel hooldatakse-minu teada ainult alecoq, ja sealgi lükatakse korra päevas lund(tagumisel väljakul, mis on tunduvalt odavam, kui sportland arena, mida köetakse)+ei ole just meeldiv väljast -10 kraadisest pakasest tulla ja siis külma vee alla pesema minna...

    uurin kadakat ja arte gümnaasiumi
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 14.10.10 at 15:49

  9. #29

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    uurin ise praegu wismari sisehalli. Neil on teisipäeval 20.45. kuni 22.15 aeg vaba. Varsti saan rohkem infot. Ära kindlasti ei jää, midagi mõtleme välja!

    Uued huvilised, andke ikka teada, kui viitsiks osaleda!

  10. #30
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    kadakas ja artes kummaski ei saa kahjuks

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Wismaris olen paar aastat ise ka mänginud. Seal on muidu OK, aga pesemisvõimalused on närud ja külma ilmaga muutub põrand libedaks kui süsteem kütta ei jõua enam. Vihma vist sajab ka vahelduva eduga läbi. Tõenäoliselt proovin ise ka paar korda mängida, aga lõhkusin aasta tagasi põlve korralikult ära ja pole kindel, et see enam edaspidi kasutatav on. Kui on, siis oleksin regulaarne käija.

  12. #32

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ma klubiga liituda ei saa (õpin tartus) , aga kui mõni trenn nv jääb, siis saaks vahetevahel käia (kui nii oleks võimalik).

  13. #33
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tulen 4.'ks vv-ks.

  14. #34
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Kalevi keskstaadioni kunstmuru kohta pole uurind?

  15. #35

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Wismarist pidi tüüp mulle meili saatma vabade aegadega, aga ei saatnud. Võtan homme uuesti ühenudust. Sealt oleks teisipäevane aeg vähemalt saada.

    Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?

    to $$$: Kunstväljakute poole ei ole esialgu veel vaadanud, loodetavasti saab ikka sisse kuhugi.

  16. #36
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    koolides üldjuhul on trennid juba sees õhtuti. samas igal pool pole, tasub uurida

  17. #37
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    saaks ühe aja wismarisse ja teise kristiinesse, siis hakkaks ka looma juba

  18. #38

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?
    Keset hooaega on koolide võimlad juba täis broneeritud, vähemalt korralikud saalid.
    Ise käime Artes ja seal pidime juba eelmise hooaja lõpus (mais) kinnitama sügisesed ajad, kuna nõudlus on suur.

    Kadrioru Saksa gümnaasiumi võite proovida, seal ei olnud olukord nii hull vanasti.

  19. #39

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Jälgin teemat huviga ja võtan kibdlasti osa kui taoline üritus peaks käima minema!
    Keep going!

  20. #40
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Wismarist pidi tüüp mulle meili saatma vabade aegadega, aga ei saatnud. Võtan homme uuesti ühenudust. Sealt oleks teisipäevane aeg vähemalt saada.

    Mingi variant peaks ju tegelikult koolide võimlad olema, aga need vist tihti õhtuti kinni? Ei tea keegi mõnda mis pakuks trennivõimalust?

    to $$$: Kunstväljakute poole ei ole esialgu veel vaadanud, loodetavasti saab ikka sisse kuhugi.
    Bah, unustasin ära, et Wismaris ka hall püsti ju..., Kotka staadioni ma kujutan ette ka täiesti kinni, mingi hommiku poolseid aegu vast võite leida. Männikul peaks ka vist see hall olema, eelmine aasta vist pandi püsti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES