Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2129303132334181131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 5003
  1. #601
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Millal jooma toimub? :)

  2. #602

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas Simka11 Vaata postitust
    kas sa ei arva, et selle liiga jutuga sa hirmutad just mitmeid uusi pokkeripro foorumi trenniskäijaid ära? arvan, et päris mitmed mõtlevad et mis liigamängija mina olen ja jätavad trenni tulemata. Tartu teemas pigem julgustatakse inimesi trenni tulema ning tundub, et asi toimib paremini.
    Kahjuks, nagu minevik on näidanud, ei saa jalkatrenni orgunnides jääda lootma puhtalt mõnele üksikule foorumist liitunud kutile, kes käib trennis 1-2x kuus. Sellistele tüüpidele ei saa jalkatrenni üles ehitada. Küll aga usun, et liiga on piisavalt tõmbav väljund, et ühest küljest tuua trenni algajamaid/pühpäevamängijaid, kes saaksid paremal tasemel trenni teha kui ka neid, kelle eesmärk on korralikult trenni teha ja ja end põhikoosseisu murda. Ma ei usu, et liiga iseenesest oleks eriti takistuseks trenniga liitumisel.

    Turniiri koha pealt on infot juurde tulnud: Meie alagrupis on võistkonnad: SK Augur, FC Absoluut, FC Pokkeriprod, Saue/Laagri ja Suema II. Mängu pikkus on 1x14 min. Lagi on aut, kollane = 2 min eemaldamist, punane = eemaldamine + 2 min vähemuses + 1 mäng vahele, värav vähemuses võistkonnale lõpetab vähemuses mängimise, 2xkollast ei tähenda punast!, väravast mängitakse lahti käega + ei tohi visata üle keskjoone!, võib visata omal poolel põrkega üle keskjoone, libistamine vastasmängijaga võideldes keelatud.

    Tutvumisõhtu/jooma teemani eile muude juttude kõrvalt kahjuks ei jõudnud, jätab selle praegu 27 või 28 peale. Seda veel täpsustab pühapäeval.

  3. #603

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    5/+5 trenni/kuu, +1/2 mänge:
    muruntau,
    veeretas,
    pastilaa,
    kardpleier,
    ErikT,
    Styven,
    Rait,
    Gerd,
    Tarmo,
    Max,
    nikitheone,
    Raunsz

    ~1/2 trennid, ~1/2 mängud
    Ilves,
    vsiu100,
    Raul

    Mõned mängud:
    Joel,
    Fyte

    Andke veel teada, kes ja palju trennis ja mängudel osaleb!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.01.11 at 11:36

  4. #604
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    ee ma ei saa süsteemist seal aru. kui ma vigastatud pole, siis käin trennis 6-8 korda kuus ja mänge liigas plaanin mängida 10-15

  5. #605

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Parandatud!

    Edit: Veel oleks hea, kui1-2 inimest avaldaks soovi turniiril osalemiseks, praeguse seisuga on meil 7-8 inimest koos. Saab korralikult turniiri ära pidada, aga kindluse mõttes oleks kedagi juurde vaja.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.01.11 at 11:19

  6. #606

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas Simka11 Vaata postitust
    kas sa ei arva, et selle liiga jutuga sa hirmutad just mitmeid uusi pokkeripro foorumi trenniskäijaid ära? arvan, et päris mitmed mõtlevad et mis liigamängija mina olen ja jätavad trenni tulemata. Tartu teemas pigem julgustatakse inimesi trenni tulema ning tundub, et asi toimib paremini.
    Kusjuures kusagilt kuulsin, et Tartus vastupidi mõnitati/tehti nalja algaja mängija üle. Meil nii lapsikut käitumist ei ole kunagi juhtunud, antakse algajatele ka normaalselt/enamvähem normaalselt söötu ja suhtutakse sõbralikult ning inimlikult. Kui eksin enda infoga, siis palun Tartu tüüpide ees vabandust!

  7. #607
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Hetkel on reaalne olukord mul kahjuks selline, et minuga ei saa arvestada suht tõsise vigastuse tõttu. KUI toimub loodetav paranemine, siis veebruaris võtan esialgu paar üksikut trenni ilmselt (sel juhul pohh ja võin veebruaris maksta siis terve kuu ära, kui ma peaksin käima kasvõi ühe korra ainult). Siis alles saan edasise kohta midagi kindlat öelda. Hetkel seis - player OUT.

  8. #608
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    5/+5 trenni/kuu, +1/2 mänge:

    raunsz


    btw muruntau, saaksid sellles turniirist rohkem rääkida? Kus asub (mis bussidega sinna saab), mida kaasa võtta (kaitsmed jne) vms.. ?

    Pane esialgne squad ka üles. :)

  9. #609

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Parandatud!

    Esialgse põhikoosseisu ülespanek on küllaltki mõtetu, sest praeguse seisuga ma veel ei tea, kes mis positsioonil suurel väljakul mängima hakkaks ja see sõltuks suurel määral sellest, kes kohale tuleb. Aga ära muretse, Raunsz, sa oleks põhis raudselt, kui kohal oled! Edit: + mängijaid tuleb juurde kah!

    Turniiri kohta veel, et asukoht on Rocca al mare kooli võimla aadressil Vabaõhumuuseumi 8, kaasa võtta kõigil must või vähemalt väga tume särk, ma võtan vestid, kaitsmed oleks mõistlik võtta, aga 100% vajalik vist ei ole, mul endal veel neid pole. Busside kohta hetkel veel ei tea, troll 6 ja ehk veel mõned liiguvad kuhugi sinnakanti. Uurin asja!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 12.01.11 at 11:46

  10. #610
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Mõlten rohkem nagu, kes kohale lähevad. :P
    Mis selle koha aadress on vähemasti? :D

    Võin pingilt ka alustada. Eilne trenn olin suht donk. :D :(

  11. #611

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Aa, kohale lähevad: muruntau, Rait, Styven, Fyte? (pidi paari päeva jooksul teada andma), Max ?, Tarmo, Gerd ?, Raunsz, ErikT. Praegu kedagi rohkem meelde ei tule

  12. #612

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 10.00., järgmine trenn teisipäeval 20

    Turniiri nimekiri lukus! Fyte tulek on kindel ja üks tema sõber kah tuleb suure tõenäosusega!

    Meie esimene mäng turniiril algab 10.45., kohale tulla 10.00'ks! Kohale saab trolliga 6 ja 7, maha tulla loomaaia peatusest ja siis mere poole kõmpida. Vaadake ise Tallinna kaarti. Räägib üle ka!

  13. #613
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 10.00., järgmine trenn teisipäeval 20

    Kui kesklinnast minna turniirile siis nr 6 troll, Kristiinest saab ka peale. Nr 7 troll maandub ka Zoo peatuses.

    Kiire kritseldus kuidas sinna saab:


    Zoo peatuses maha ja jalgadele tuld :D

    Niipalju veel, et see FC Absoluut on päris tugev sats, arvatavasti üks esikoha nõudlejaid. Aga teeme neil elu raskeks !!!

    Hetkel olen 90% kindlusega tulemas. Homme päeval selgub 100 protsendiline vastus.
    Täpset jalga!!!

  14. #614

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Tähtis! Sain just teada, et korraldajatest mittesõltuvatel asjaoludel on turniiri algusaeg lükkunud kahe tunni võrra edasi! Algab 12.00. ja palun kõigil täpselt 12.00. kohal olla!

    Muu info peaks sama olema, millalgi saan uue ajakava, seal peaks ka meie esimese mängu aeg olema. Väga suure tõenäosusega kavas muid muutusi ei ole.. Sain veel lisainfot, et turniiri ajal ja peale turniiri on võimalik kasutada ka kooli ujulat ja sauna. Seega kui peaks pikem paus tekkima on hängimise-tsillimise koht olemas! Ujula kasutamisel on siiski tingimus: peab kandma tavalisi ujukaid, lühkarid jms on keelatud! Ärge küsige miks.

    Edit: jup, ülejäänud kava on sama!
    Viimati muudetud muruntau poolt : 13.01.11 at 00:33

  15. #615
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    natuke nõme on, et trenn jäetakse nii ära ja selle raha eest tehakse võistlus.

  16. #616

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Nõustun, et see on nõme selles suhtes, et harjumuslikul ajal trenni ei toimu.

    Teisest küljest, arvestades seda, et eelmine pühapäev oli kõigest viis mängijat kohal ja seekord turniirile tuleb kümme, ei saa öelda, et turniir mängijatele ei meeldiks. Pigem saaks järeldada hoopiski, et turniiril osalemine on mängijatele tähtsam kui trennis käimine ja seega ei ole siin tegu raha kulutamisega võistlusele vaid hoopis raha otstarbekohase kasutamisega.

    Teine põhjus turniiril osalemiseks on saada ülevaade meie mängijate soovist ka teha midagi muud peale trenni, ehk kui paljud saaks/tahaks ka reaalselt enda aega kasutada turniiril osalemiseks. Turniirile kulub rohkem aega kui liigamängule ja seega on turniiril osalemine indikaator meie mängijate liigaküpsuse kohta. Liigamängud ei hakka toimuma iga kord pühapäevaõhtuti kell 19.00. @ Wismari hall ja mängijad peavad sellega juba varakult valmis olema, suutma enda ajagraafikut vastavalt nihutada.

    Kolmas turniiri point on reaalsema ülevaate saamine meeskonna tasemest, mis meie nõrkused on, millele tuleks trennis rohkem rõhku panna. Siia alla võib lisada ka meeskonnale vahelduse, sportliku väljakutse pakkumine ja meeskonnavaimu kasvatamine. Sellisena on turniirid vajalikud ka meeskonna võimalikele fännidele info edastamiseks - mis mehed me lõppkokkuvõttes oleme, niisama jutumehed või suudame ka väljakul tegusid teha. Fänne ei lisandu tuimalt trenni tehes, peab fune üritusi ka olema. Sama point kehtib sponsori kohta, kui on mingit tulemust näidata on võistkonda palju parem sponsorile "müüa."

    Kokkuvõtteks, jah, turniir võib-olla nõme üksikmängija seisukohast, kellel mis iganes põhjusel ei õnnestu turniirist osa võtta. Teisest küljest on turniirid ja sõpruskohtumised meeskonna hooajaeelses ettevalmistuses alati väga tähtsal kohal ja meeskonna kui terviku seisukohast palju olulisemad kui mõne üksiku mängija mugavus. Üks point aga, mille sellest kriitikast kuulda võtan on see, et edaspidi üritan sõprusmänge ja -turniire ette teatada vähemalt kaks nädalat.

  17. #617
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    jep. nõus suga täiesti. hea et minu pointist aru ka saad.

  18. #618

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Eks peab ikka proovima kõigi seisukohast aru saada. Ma ei ütle kaugeltki, et mul see iga kord õnnestuks, aga tavaliselt ikka üritan jah. Kõigi soovidele vastu tulemine on kahjuks juba ulme valdkonda jääv teema.

  19. #619

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Arvestades, et meil kindlate liigameeste nimekirjas on 15 inimest ja varasemalt olid andnud nõusoleku veel liigas osaleda ka mängijad the_meer, soouni (v.a. suvi) ja Sander (osaliselt, samuti v.a. suvi), siis otsustasin ikka liigasse mineku kasuks. Panin sponsorluse taotluse OO'le teele. Midagi roosilist praegu kaugeltki ei ole, aga on koht kust edasi liikuda. Arvestades, et oleme vähem kui kolme kuuga niigi kaugele jõudnud, olen täiesti veendunud, et teeme liigaunistuse teoks!

    Ühtlasi tänasin Käsperit pingutuse eest Starsi meile sponsoriks saada. (pooleldi irooniaga)

  20. #620

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Üks turniir märtsis Põlvas. Lihtsalt mõtlemisaineks. Kas oleks huvi sellise turniiri vastu?
    http://foorum.soccernet.ee/showpost....8&postcount=13

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES