Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2230313233344282132 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 5003
  1. #621
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Põlvaturniiril osalemine minul saab otsustavaks see palju see pull kokku läheb.Ööbimine jne.
    Aga muidu osalen hea meelega turniiridel ja mängudel.

  2. #622
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    põlva turniiri kohta - see oleks pull. nende spordibaas on lahe koht ka. seal läheb aint joomaks ära :(.
    ei tea kas olen siis eestis või ei, kui olen, võiks osaleda.

  3. #623
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Pühapäev olen 99,9% tulija nüüd :D igaksjuhuks jätsin 0,01 varuks aga arvan et pole vaja seda :D

  4. #624
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Kas sinna fänne ka mahub?
    Mul mingi kolm-neli sõpra tuleks vaatama.

  5. #625

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas ErikT Vaata postitust
    Kas sinna fänne ka mahub?
    Mul mingi kolm-neli sõpra tuleks vaatama.
    Mäletan, et Ilves, kes nende eelmisel üritusel osales ütles midagi sellist: see saal jäi eelmisel turniiril viie võistkonna ja nende pealtvaatajate jaokski kitsaks. Üldiselt jah väga kiita ei ole pealtvaatamisvõimalustega väiksemates saalides, ega Wismarissegi ei mahuks eriti. Ma ei ütle kindlasti, et nad tulla ei või, lihtsalt, et ebamugav saab olema.

    Korra veelkord üle, mis homme kaasa võtta: must või vähemalt tume särk, tavalised ujumispüksid, kui tahad ujuda (shotsid keelatud) ja kui kellelgi võimalus on, siis ka digikaamera. Oleks hea, kui me saaks enda Facebooki lehele mõned pildid endast. Ma ise võtan vestid ja kindad.

    Muide, SK augur, üks meie grupist, on nende Twitteri järgi Eesti meister Saalihokis ja saalijalkas teine! FC absoluut pidi ka veidi tugevam olema. Läheb andmiseks! Lähme ikka võitlema ja karikatele mängima!

    Põlva turniiri kohta, seal osalemine sõltub meie finantsolukorrast ja ka mängijate võimalustest. Jätaks otsustamise kuhugi veebruari esimesse poolde, siis on sponsoriga olukord selgem.

    Lõpetuseks üks teine teema kah, mis staadioni liiga jaoks võtame? Meie liigaga liitumine hetkel 100% kindel veel ei ole, ootame sponsori vastust, aga peab juba mõtlema sel teemal hakkama. Wismari oma on vanakooli kunstikas, vähemalt 5-6 aastat tagasi kui viimati seal mängisin, siis olid asjalood nii. Ühest küljest saaks seal küllaltki odavalt, nii €80-90 eest mängu ära pidada. Teisest küljest on seal vigastused küllaltki kerged tulema. Samas Tallinnas taskukohaseid muruväljakuid vist enam ei olegi: Tivoli/ETK staadion on ammu läinud, Kalevi varu on kunst nüüd, Rannavärava kohta ei leidunud netist mingit infot. A le Coq'i Sportland Arena ja kunst jäävad väga tõenäoliselt kalliks hindadega vastavalt €160 ja €130. Kalevi kunsti kohta hinnainfo puudus netis. Oleks hea, kui keegi veel mõnda staadioni välja pakuks, võiks jääda siiski võimalikult mugavasse piirkonda, päris linna piiril ka ei tahaks.

    Edit: A le Coq'i varustaadionide hinnad olid ühekordsete jalkakohtumiste jaoks, liigamängudeks on need eraldi kokkuleppel. Arvata võib, et liiga jaoks hinnad pigem odavamad ei ole
    Viimati muudetud muruntau poolt : 15.01.11 at 09:35

  6. #626
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Pealtvaatajate ja satside jaoks on mõeldud üks äär ainult. Teises ääres peaks seinani mäng käima. See äär on umbes 1,5 m lai vb. Eelmine kord oli ka vaatajaid seal. Usun et kõik ikka ei hakka seal saalis ootama ja vaatama. Iseasi kuidas istumisega lood seal, Paar pikka pinki on ja äärele saab ka istuda. Pigem alguses kohe ei ole nii palju rahvast et mahutab vast ära.

  7. #627
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    339

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    A le Coq'i kunst, kui bronnida ette liigamängudeks, usun et ei tuleks nii kallis. Aga pole kindel. Julgeks pakkuda sinna 100 kanti. Pigem kui ette broneerid mitu tk ja veel pühapäeval see et sis võib olla lootus mõistlik pakkumine. Teineasi on see et kas soovime mänge ja trenne samas kohas pidada?

  8. #628

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Samas kohas oleks parem jah. Nii on ka lootust paremale pakkumisele. Peab uurima Alecoqi hindu. Homse turniiri kohta infot:

    http://jksuema.net/?lmenu=1&id=88

  9. #629
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Nagu ma sealt välja loen siis FC Absoluut ei osale ja nende asemel siis meie vastasteks Nõmme Kalju III .
    Aga anname siis homme endast maksimumi!!

  10. #630

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Igaks juhuks panen taaskord enda numbri: 58 172 118. Homme kütame sauna!

  11. #631
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    nonoo, ootame tulemusi! kuidas läks?

  12. #632
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    FC Pokkeriprod – Saue/Laagri 0-5
    Nõmme Kalju III – FC Pokkeriprod 0-1
    Suema II - FC Pokkeriprod 2-4
    FC Pokkeriprod – SK Augur 1-4

  13. #633
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    miks te võistkonnanimeks fc Loputajad ei pannud? :D Tulemus ju suht hea (Y)

  14. #634
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Tean, et ei ole kõige parem mängija. Ma ei hala, mölise ega halvusta, aga nõme on ainult 3-5 minti mängida.

  15. #635
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Tean, et ei ole kõige parem mängija. Ma ei hala, mölise ega halvusta, aga nõme on ainult 3-5 minti mängida.
    Saan sust aru, seepärast pakkusingi nädala alguses juba välja, et 6-7 osalejat oleks norm, kuna mängu aeg ei ole kõige pikem. Siit tekib pmst küsimus, et kas eesmärk on turniirile minna võitma, või lihtsalt selleks, et võimalikult paljud saaks mängida.
    Kuna taolisi turniire toimub minu teada küllalt tihedalt(kord-kaks kuus vast ikka?), siis oleks mõistlik, et asjast huvitatud mängijad jagunevad kahte mansasse (nt 6 ja 6), kes osalevad eri turniiridel ning nii saavad mõlemas tiimis olevad mängijad konkreetsel turniiril piisavalt palju mängida.

    Üldiselt ei läinud halvasti, arvestades seda, et küllalt vähe on koos mängitud ja koostöö pole välja veel kujunenud eriti jne.

  16. #636
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Minumeelest vahva tulemus, alles hakkasite ju trennis käima ja 2 võitu tundub vinge, ma muidugi ei tea kelle vastu :)

  17. #637

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    2 võitu täitsa solid, palju play offist puudu jäi ?

  18. #638
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    OLeks pidanud kas auet või augurit võitma et edasi pääseda.

  19. #639

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Tulemuse poolest sai maksimum saavutatud. Saue JK on kolmanda liiga tugev keskmik võistkonna dresside, kottide ja igati korraliku orgunniga. Turniiri alguses me ei olnud kaugeltki valmis nii tugevaks vastaseks. Augurist ei ole mõtet rääkida, põhimõtteliselt pool Eesti ranna ja saalijalka koondisest mängib seal. Isegi kõva, et suutsime veel 3-4 min enne lõppu nendega viigi peal olla. Neljanda liiga satsidele sai ilusti kott pähe tõmmatud.

    Teisest küljest väga ei jää rahule enda tegutsemisega treenerina. Tulemuse peale mängida võõraste kuttidega ei ole mingit mõtet, see on ainult enese petmine (meil osales üks kutt, kes muidu treenib teise liiga võistkonnaga). Edaspidi seda ei juhtu. Raunsz vääris kindlasti rohkem mänguaega, aga mul jäi kohati otsustavusest puudu kedagi teist väljakult ära kutsuda. Kutid, tulge teinekord ka rohkem vahetusse, ma rabelesin tihti kopsu kokku endal ja tulin vahetusse ära. Edaspidi on tuniiridel kindlasti eesmärk rohkem mänguaega kõikidele anda. Samas, vbla peab järgmisele turniirile minema veidi väiksema koosseisuga tõepoolest.

    Btw, kes lõi Kalju vastu värava? ja kas Suema II vastu lõid väravad: Fyte 3 ja Raunsz?

    Varsti trein mingi uudisnupu ka meie FB jaoks

  20. #640

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** Turniir Pühapäeval 12.00!!! trenn teisipäeval 20.45.

    Tulemus oli kõva arvestades seda, et me oleme alles küllalt vähe trenni teinud ja pooled liikmed on võistkonnaga koos olnud ainult 2-3 trenni.

    Aga jah, hooaja ettevalmistuse eesmärki sellel turniiril osalemine väga hästi ei täitnud, järgmistel osaleme rohkem kuttidega, kes kavatsevad hooajal ka võimalikult paljudel mängudel kohal käia. Turniiride eesmärk on ikkagi liiga jaoks ettevalmistuda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES