Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 251 EsimeneEsimene ... 2533343536374585135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 5003
  1. #681

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Uurisin Pelguka varianti. Hind eeldatavasti täiesti konkurentsivõimeline (€32/h terve staadion), ei tea küll veel, kas sama ka mängu jaoks. Suht standard kunstkate, pealtvaatajatele ruumi on, aga istekohti ei ole ja vaevalt seal õlle juua saab (kooli territoorium ikkagi). Saatsin täpsustava emaili.

    Samas iseenesest kaugus kesklinnast ühistranspordiga minnes umbes sama mis Pirital, kuna hind jääb ka suht samasse auku, siis ise eelistan viimast.

    TYHG'i statat saaaks kasutada ainult trennide jaoks, sõltub nende hinnast ja pesemisvõimalustest, aga praegu olen skeptiline nende stata suhtes (nt pole täissuuruses väravat, kus harjutada õigeid väravalööke).

    Edit: Flora vastas just, et saadab sisukama pakkumise lähipäevil

  2. #682
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    kristiine kohta:
    seal on istekohad ka olemas, st olid. ühe väravata taga olid need ala trepiistmed.
    joomisega on nii, et seal on kogu aeg joodud. + imo on see ikka kesklinnale lähemal kui pirita.

    a pirita oleks ka äge

  3. #683

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Pildid: Pelgukas, siit eeldasin, et istekohti pole
    ( Click to show/hide )


    Pirita:
    ( Click to show/hide )


    Edit: ühe kauguse all mõtlesin umbes Viru tänava alguse ja Viru keskuse kanti. Sealt läheb mõlemasse ~15 minti.

  4. #684
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    ei viitsind pikalt otsida, a siin on väike nurk näha, miuke see on.

    eks vast otsides leiab mingi muu pildi ka vms

  5. #685
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    No kui suudad sinna kõik pallid sisse taguda siis suuremasse peaks veel vabamalt minema. Ja mõtle sellele et regulaarne käijate arv on 10 ehk siis mäng toimub 5vs5 enamus ajast kas suuremal platsil keegi joosta jaksab niipalju. Nagu siis kasutaks aind poolt platsi ja väiksemaid väravaid. Kuigi tegelt täitsa oleneb palju inimesi välja meelitame. Seega kui rohkem inimesi ei tule välja kui praegu meil seal siis pole suuremat võtta. ala 7vs7 mis meie rekord on on tuhg platsil väga luks mängida.

    aga saadan ja küsin mis maksab ja mis võimalused on. ning küsin praegu 2x nädalas samadele aegadele.

  6. #686
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Pelgulinna kooli staadion ei ole ju päris väljaku mõõtmeteski, et seal mänge korraldada.

  7. #687
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    TUHG staadion muidugi oleks aind treeninguteks ning päris liigamängude jaoks tuleks tõesti teine staadion rentida.

  8. #688

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ega selle harjutusväljakuga kiiret ole, meil leping aprilli lõpuni sees mängimiseks. Vaatab kuidas ilmaolud on, ehk lubab veidi varem juba välja minna. Ei pea tingimata samu aegu saama, aga praegused sobiks küll päris hästi.

    Kohe teen eraldi teema staadionite kohta, et saaks küsitluse, pildid ja värgid ka üles panna. Praegu kaob see jutt muu info sisse ära ja paljud ei pane tähelegi.

    Edit: teema siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6389
    Viimati muudetud muruntau poolt : 18.01.11 at 15:01

  9. #689

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Wismari staadion on muidu täitsa korralik. Seal kannatab mängida küll.
    Seal Pirita velodroomi staadionil pingutatakse minu arust veidi kummipuruga üle (st üritatakse vaiba suhtelist viletsust rohke kummiga kompenseerida, kuid tulemuseks on see, et nii pall kui mängija ise "põrkavad" väga imelikult ja ega see liigestele ka hea pole). Wismari oleks suht safe bet imo, aga hindadest ma kahjuks midagi ei tea - pole ise orgunnimisega tegelenenud, ainult sõdurina platsil tuld andnud :)

  10. #690
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Punast-musta võiks kasutada särkidel-pükstel (minu arvamus).

  11. #691
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ma arvan ka et punast musta kuna juba masti värvid ja siis isiklike nimede asemel võiks olla siis tähis



    18



    Olen kohal täna
    Viimati muudetud soouni poolt : 18.01.11 at 16:10

  12. #692
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Palju täna tulemas? Listi enam pole aega teha vast, aga oleks tore näha kui paljud siit täna kohal.

  13. #693
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Estonia,Tallinn
    Postitusi
    50

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Mina olen kohal

  14. #694
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    ma tulen

  15. #695

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Mina +2-3 sõpra tulemas. Ütleme, et 10 tuleb julgelt kokku.

    Muide, sain ka A. Burgetilt Triobetist kirja vastu, et neil otsustab teemat turundusosakond, ta saatis taotluse sinna edasi, aga meil ei ole enne 1. veebruari vastust eriti mõtet loota, sest nende turunduse juht on puhkusel. Vähemlt respekt Triobetile sellegi vastuse eest.

    Sellega seoses on olemas võimalus, et peab tegema liiga liitumistasu jaoks siiski korjanduse, iga trenniskäija maksaks järgmise kuu alguses 2 kuu raha ette. Kui sponsorraha on üle tulnud, siis on lihtsalt kaks kuud mureta. Loodetavasti seda stsenaariumit ei tule, aga olgem siiski valmis. Enda arust tegin küll täiesti korraliku taotluse, pakun sponsorile rohkem reklaamikanaleid ja laiemat kandepinda kui enamus madalamate liigade klubisid, aga ikka ei ole veel saanud midagi :(

  16. #696
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    mainin lihtsalt, nagu ma ka varem maininud, et kui läheb väga kulukaks, siis võib mind liigamängudest välja arvestada (seoses töökoha vahetusega)

  17. #697

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Mina ka,

    ega keegi autoga mustakalt siilist, sääsest, mustikakeskuse juurest autodega läbi ei tule? kui jah siis 58114770 :P

  18. #698
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Päris positiivne oli täna trenn 6vs7.

    Oi kus tahaks juba väljas mängida :)

  19. #699

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    Ise ei mänginud eriti hästi täna. Rabelesin küll, ja vahest päris tühja, aga võhma jäi nii sitaks üle.

    Igatahes. Mitte sellest ei tahtnud rääkida. Vaid meil on uus turniir tulekul! Samuti JK Suema korraldatud. Kuupäev on 12.02., laupäev. Seekord on kuus võistkonda, osavõtutasu pidi max €25 olema. Hetkel rohkem infot pole.

    Samuti, järgmine reede, 28.01.11. teeks taas tutvumisõhtu. Algus taas 21.00., koht taas Suur-Karja Patrick, 2. korrus. Ole seal või sind pole olemas! :D

  20. #700
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***Jalgpall Tallinnas*** järgmine trenn teisipäeval 20.45.

    12 veebruar ei sobi mitte kuidagi kohe

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES