Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 251 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 5003
  1. #61
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Homme siis esimene kokkusaamine. GL

  2. #62
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    kuidagi soiku jäänud asi. Mängime ikka homme?

  3. #63

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    muidugi mängime. Olge ikka veidi enne kohal, et 20.45 saaks juba mängu/soojendusega alustada

    Lepiks seal kokku ka kus ja millal väljas üks aeg olema hakkaks. Üks variant sealsamas poole väljaku peal, aga ma veel hinda ei tea ja vabu aegu ka mitte, loodetavasti homme saab infot.

  4. #64
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Löön homme puuri palle täis igatahes. Isegi kui kaitses või väravas olen.

  5. #65
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Kui keegi Pärnu mnt viadukti kandist autoga peaks minema sinna ja viitsiks peale võtta siis 5536844. Tänud

  6. #66
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    kahjuks homme ei jõua. praegu jõle kiired ajad.

  7. #67
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Türr, suht tihe nädal praegu ja homme ei jõua paraku - klassidevaheline jalkamäng ning ülehomme matemaatika arvestustöö mingi 1,5kuu materjali peale. Aga üldiselt saaks teisipäeviti käima hakata küll.

  8. #68
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.

    Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.
    Huvitav, kas toda klubi meie MTÜ-ga siduda ei saa? :)

    Teiseks kui üritus hoogu hakkab koguma siis võib muruntau alati tulla meie juurde ning leiame lahenduse toetamaks sellist üritust.

    Ma võtaks ise küll osa aga ma tõesti jalgpalli ei oska, kohe üldse ei oska. Ühesõnaga absoluutselt mitte :) Joosta muidugi jõuaks :)

    Kui oleks täiesti algajate liiga kus minusugused kobad töllmokad või keegi sellise pundi kokku ajaks siristaks ennast ka nimekirja.

  9. #69
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Ranka, siin küll kellegi taset ei hakata möötma kõik pokkeriprolased on oodatud, küll see oskus tuleb ajaga.

  10. #70
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Ranka, siin küll kellegi taset ei hakata möötma kõik pokkeriprolased on oodatud, küll see oskus tuleb ajaga.
    Ma elus ainult miski kolm korda jalkut mänginud kuna see ei ole eriti tõmmanud kunagi. Atsetoon praegu piniseb siin, et peaksin tulema kasvõi pildistama ja uudise tegema.... Oleneb ta diplomaatiaoskustest...

  11. #71
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Ja mis see kolm korda loeb, nüüdsest hakkab neid kordi juurde tekkima ning oskus arenebki. easy

    natuke trenni tehtud, saame tartu pundiga matchi teha kui nad ka käima saavad seal oma värgi.

  12. #72
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tahaks nats datamineda ka ennem. Päris readlessinna mängu ei torma ikka ju... ja mul HUD seadistamata ka.

  13. #73
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma võtaks ise küll osa aga ma tõesti jalgpalli ei oska, kohe üldse ei oska. Ühesõnaga absoluutselt mitte :) Joosta muidugi jõuaks :)

    Kui oleks täiesti algajate liiga kus minusugused kobad töllmokad või keegi sellise pundi kokku ajaks siristaks ennast ka nimekirja.
    Eesti mudaliiga ongi meiesuguste jaoks. Ja senised kogemused on näidanud, et loeb lahe seltskond, mitte oskused. Viimati käisin mängimas meestega, kelledest u pooled olid jalkat enne ainult koolitunnis mänginud. Ei seganud see mängust mõnu tundmast.

  14. #74
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

    Kuskil falgi või hirve pargi juures?

  15. #75

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Eesti mudaliiga ongi meiesuguste jaoks. Ja senised kogemused on näidanud, et loeb lahe seltskond, mitte oskused. Viimati käisin mängimas meestega, kelledest u pooled olid jalkat enne ainult koolitunnis mänginud. Ei seganud see mängust mõnu tundmast.
    nyydsest saab rahvaliiga kah m2ngida, see võib taseme poolest veel nõrgem isegi olla:)

  16. #76
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

    Kuskil falgi või hirve pargi juures?
    Wismari haigla kõrval, kes seda siis ei tea :D
    Regio.delfi.ee abiks, aadress on õige, mu kirjeldusoskused jäävad kindlasti sealsele infole alla. Vaatasin google mapsist ka üle ja täpselt falgi pargi vastas ta ongi.

    Ei oska praegu kindla peale öelda, aga tulen ka võib-olla ja võtan ühe sõbra kaasa. Jääb siit hetkel mulje, et tulijaid eriti palju pole niikuinii. Endale jääks see ilmselt ainsaks korraks kuna lendan Eestist ära, aga vast ei ole selle vastu kellelgi midagi kui sõber käiks edasi(mängib pokrit, aga pole siia regatud hetkel).
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 19.10.10 at 15:05

  17. #77
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    see ei tea selle asukohta, kes vaevalt 2 kuud tln eland. guud nüüd tean õiget asukohta, vapsee luks kerge 20 minta jalutada.

  18. #78
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    See oli iroonia rohkem, ma pole isegi sinna veel jõudnud juua ennast.

  19. #79
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Kõigepealt pean ootama väljas või lähen kohe sisse? Pole kunagi käinud Wismaris. :D
    Korraldaja või keegi võiks oma numbri ka panna kuskile.

  20. #80

    Re: Jalgpall Tallinnas Esimene trenn teisip 19.10 @ Wismari sisehall kell 20.45.

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Kas ma olen nüüd õigesti aru saanud et see asub wismari tn 15a, või mis see õige aadress on, ning kui see on aadress kas see asub kristiine kandis või kus. Olen sest suhtes alles võhik, tallinna suhtes, ning peab ju kuidagi kohale leiutama sinna ennast.

    Kuskil falgi või hirve pargi juures?

    Jep, hirvekast üle Toompuiestee sadakond meetrit Kristiine poole. Buss nr 40 ja troll 1 käivad linnast sinna, teistest suundadest ei tea.

    Ranka, muidugi tule. Ühes võiskonnas täiendaks me ennast päris hästi, sest minu võhm on praegu täiesti minimaalne

Lehekülg 4, kokku 251 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES