Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 251 EsimeneEsimene ... 3240414243445292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 5003
  1. #821

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn pühap 19.00.

    Pühapäevase Suema turniiri kohta: mängijate arv on peaaegu koos, kes veel tahab liituda, andku kiirelt teada! Praeguse seisuga meil ei ole teisele satsile väravavahti, kes oleks kandidaat? Mario sai trennis vigastada kah, loodetavasti pole siiski hullu.

    Pühapäeval võiksite ka kutid trennis käia, viimane kord oli ainult kümme, kusjuures neist 3-4 said kergemaid või isegi mitte nii kergeid vigastusi.

    Btw, pean mitmete meist tugevamate satsidega (ka kolmandast liigast) läbirääkimisi sõpruskohtumisteks, eeldatavasti edaspidi on pooltel või isegi enamus pühapäevadel mäng. Jälgige siis siinsamas või parem isegi FB'st Events/Sündmused alt, seal on sündmused järjekorras.

  2. #822
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    muruntau, ära minuga see Suemas arvesta. Olukorrad muutuvad nii ruttu. Vb ei jõuagi üldse trenni see nädal.

  3. #823
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Anatoli, praeguse seisuga on meil teisipäevane trenn ülerahvastatud, aga neljapäevase kohta veel öelda ei oska. Saan aru, et sa liigast töö tõttu osa ei saa võtta? Praeguse seisuga saaks pakkuda sulle ainult neljapäevast trenni Kalevil, aga märtsist muutub ka see, võib-olla teeme edaspidi Wismaris. Mõne aja pärast on see selgunud. Kui hakkame trenne väljas tegema, ehk millalgi märtsis juba, peaks ka ruumi rohkem olema.
    Kui ma 6igesti aru sain , siis liigamängud toimuvad laup-pyhap? Laupäev on kindlasti välistatud ,aga kui osad mängud toimuvad pyhapäeva 6htupoolikul, siis olexin käpp. Pole hullu, kui saax nädalas korragi regulaarselt mängimas käia olex väga pro.

  4. #824
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Paar mängu on nädala sees ka.

  5. #825

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Mängud eelmisel aastal toimusid põhja piirkonnas pea 100%liselt pühapäeval, läänes oli ~25% mänge laupäeval samuti. Meie piirkond (jep, veel pole kindel) ja mängude ajakava selgub millalgi märtsi alguseks arvatavasti, vähemalt Pras ütles, et eelmine aasta oli umbes sel ajal selgunud. Panin ka meie eelistatud kodumängude ajaks 18.00., aga palju mänge meil sel ajal ka tegelikult algab on muidugi lahtine veel. Kalevi stata on päris suure koormuse all, paljudel on see kodustata ja seega ei pruugi me saada kõiki mänge 18.00. peale.

  6. #826

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Pokkeriprod mängib kodumänge P kell 14:30

  7. #827

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    lol soouni see, et auto peale ei mahu oli mõeldud naljana. Päris nii värdjas ka ei ole, et küsin kas tahad ka tulla ja kui tahad siis ütlen, et ei mahu ja kukun irvitama ning lähen minema. Meeriga väljas ootasime ja pärast muruntau käest kuulsime, et sa juba läinud:)
    Ja kas see kodumängude kellaaeg on kindel?

  8. #828
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    aa ma mõtlesin et ei mahu. ma ei näind midagi sind irvitamas või värki:D

  9. #829

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Soouni is pwnd :D

    Pras lihtsalt naljatab, liigamängude kalendreid pole kätte jaotatudki ja tal pole mingit võimalust meie mängude aegu teada.

    See asi, et trennid on ülerahvastatud unustage ära, täna oli 12 inimest. Ideaalne kahe võistkonna jaoks, aga tahaks liigast huvitatuid ikkagi rohkem trennis näha! Teisalt oli väga hea selles suhtes, et sai omajagu harjutusi teha, seekord tegime paari uut kah, paarisharjutusi ründe ja kaitsesituatsioonide lihvimiseks. Vahepeal sai naljagi korralikult. Et jah, käige korralikult! Uusi nägusid veel juurde ei võta (v.a. neljap võib), aga tahaks regulare rohkem näha.

    Ja meeldetuletuseks:
    €25 liiga osavõtumaks kõigile liigast huvitatuile!;
    FB'sse varikontosid ja varifänne (P.S. ;D);
    Neljapäeval välitrenn!
    Andke teada, kes veel pühapäeval turniirile tulemas! ma tõepoolest ei viitsi kõigilt üle küsida või üle helistada.

  10. #830

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Soouni is pwnd :D

    Pras lihtsalt naljatab, liigamängude kalendreid pole kätte jaotatudki ja tal pole mingit võimalust meie mängude aegu teada.
    Ma tean siiski. Kui kalevis tahate kodumänge pidada siis kell 14:30 on teie aeg. Igal võistkonnal on kalevi statal nn oma kodumängude aeg ning teie oma on 14:30 ja pühapäev. Loomulikult võib sinna muutusi llisanduda kui mingid erakorralised asjad peaks vahele tulema.

  11. #831

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Seda võis karta jah, sul tundub käpp igal pool sees olevat :P

  12. #832

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Sitt uudis on see, et ka meie peamine väravavahikandidaat Gerd on vigastatud. Tal on selg pikalt juba muret teinud ja mängus sai veel hea põrutuse juurde. Praegu on opile minek ka küllaltki reaalne variant ja tõenäoline eemalolek on 3 kuud. Võib minna kiiremini., samas olen ise seljaoppide kohta ka päris hulle lugusid kuulnud.

    Igatahes, järjekordne näide, et ei tasu liiga kaua arvuti taga passida, see nussib selga mõnusalt. Endalgi on kergemaid probleeme sellega (jõukas pmst käia ei saa ja sõjaväkke ei võetud, kuna arvuti taga küürutades olin selja kõveraks istunud).

    Anyway, nüüd peab mõtlema välja imetrikke, kuidas pühapäeval meid mitte täishäbisse jätta.

  13. #833
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45. W's ja neljap 20.30. Kalevis

    Mul on 25. veebruaril opp, aga võin tulla appi. Pm pastilaa ja raunz ning osad teavad minu taset, sel ajal kui ma trennis käisin sind polnud. Lisaks kui vaatasin teie turniiri pilte, siis nägin Ilvest ja ühte teist tüüpi mängimas, kellega koos käisin FC Kuressaare fännklubiga esimest suema turniiri mängimas. Ilvesega koos sai veel koos aastalõputurniiri mängitud.

  14. #834
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn pühap 19.00.

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Lol. Mario ja Erik on mu endised klassivennad. Erik oli vahepeal väravas ja Mario mängus. Kas mõni neist on siin foorumi liige ka või muidu vutti regularid ? Tra Eesti on väike ikka

  15. #835
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    lauri, mario orgunnisin mina trenni :D. vahepeal käis mario vend ka

  16. #836
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    Jah pärast mõtlesin ka (kaineks saades), et obv sina pidid olema

  17. #837

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    Kui kedagi peaks juhuslikult huvitama teised Eesti jalkasatsid FB's, siis siin on nende nimekiri fännide arvuga. Selles nimekirjas on madalamate kui esiliiga satside omadest siiski ainult need, kellel on üle saja fänni. Tahaks ka varsti sinna nimekirja jõuda.

    Meeldetuletus:
    Homme ehk nüüd juba siis täna on 1. välitrenn 20.30 @ Kalevi kunst. Ole kohal!
    €25 liiga osavõtumaks! + üritage ka käesoleva kuu kuuraha ettemaksuga see nädal ära teha.
    Kindluse mõttes tahaks, et liigaga mitte seotud kutid, teeksid ka enda selle kuu makse varem, ehk juba selle nädala jooksul, kel võimalik.

    Ma ei taha lihtsalt liiga osavõtu makset viimase hetke peale jätta, kui osadel ei peaks olema võimalik maksta vms. See on meie hooaja tähtsaim makse ja siin ei tohi mingit feilimist olla.

    Edit: lihtsalt täpsustuseks, et €25 osavõtutasu ootan siiski ainult liigast huvitatutelt. Teistel seda vaja maksta ei ole, alguses sai kiirustades teisiti öeldud. Kui keegi liigaga mitte seotu on juba maksnud, siis andku mulle teada (nt PM) ja siis ta ei pea nt järgmise vastava perioodi jooksul maksma.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 09.02.11 at 23:31

  18. #838

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    tulen pühapäeval turnale

  19. #839
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    Tahaks siis homse päeva jooksul teada saada, on väravavahti tarvis turniirile või pole.

    Edit:// Postkastis oli kiri ja olen pühapäeval kohal. Keegi võiks kellaaja kribada.
    Viimati muudetud Supsti poolt : 10.02.11 at 03:16

  20. #840

    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn neljap 20.30. Kalevis ja pühapäeval t!urniir

    13.02@Rocca al Mare võimla.

    18 minti on mäng siis.

    Uus ajakava:

    14:00 Suema II vs JK Kalevi Pojad
    14:20 Pokkeriprod II vs Suema I
    14:40 Loime lufthansa vs Pokkeriprod I
    15:00 Suema I vs Suema II
    15:20 JK Kalevi Pojad vs Pokkeriprod I
    15:40 Pokkeriprod II vs Loime lufthansa
    16:00 Suema II vs Pokkeriprod I
    16:20 Suema I vs Loime lufthansa
    16:40 JK Kalevi Pojad vs Pokkeriprod II
    17:00 Loime lufthansa vs Suema II
    17:20 Pokkeriprod I vs Pokkeriprod II
    17:40 Suema I vs JK Kalevi Pojad
    18:00 Suema II vs Pokkeriprod II
    18:20 Loime lufthansa vs JK Kalevi Pojad
    18:40 Pokkeriprod I vs Suema I

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES